Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Marvin Joneson lesz itt a fő hangsúly, akinek azért eléggé bizonyítania kell a szerződését, amit kapott. Tate-re nyilván figyelni fognak, ha ezt nem tudja Jones kihasználni, az mindent elmond. Ha ő jó lesz, akkor szerintem nem lesz gáz, ami Megatron pótlását illeti, mert mellette Stafford szépen szétoszthatja.

Kérdés, a Megatronban rejlő UFO-faktort tudja-e pótolni a többi elkapó, illetve jönnek-e majd a nagy játékok, mert azokra szükség lenne. Mégha Megatron utolsó évében ez már nem is feltétlenül volt benne, de előtte folyamatosan.
Stez
Szerintem a gyenge támadófal + Megatron faktor nem jobb mint egy jó támadófal + gyengébb elkapósor.
Persze ehhez először az kell, hogy működjön az OL + nem is vagyok benne biztos, hogy ez a Tate - Marvin Jones - Boldin hármas gyengébb mint a tavalyi Megatron - Tate - Moore trió.

Ami a tavalyihoz képest jelentős javulást hozhat szerintem az az LB sor. Egy egészséges Levy + egy első naptól kezdő MLB Whitehead (Tulloch helyett) nagy előrelépés lehet.
Sok helyen azt írják, hogy nagyon meggyengültünk, sőt van olyan is ahol az NFC utolsó helyére várnak minket. Ennyire azért nem tragikus a helyzet, 6-7 győzelem benne lehet ebben a gárdában.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Marvin Joneson lesz itt a fő hangsúly, akinek azért eléggé bizonyítania kell a szerződését, amit kapott. Tate-re nyilván figyelni fognak, ha ezt nem tudja Jones kihasználni, az mindent elmond. Ha ő jó lesz, akkor szerintem nem lesz gáz, ami Megatron pótlását illeti, mert mellette Stafford szépen szétoszthatja.

Kérdés, a Megatronban rejlő UFO-faktort tudja-e pótolni a többi elkapó, illetve jönnek-e majd a nagy játékok, mert azokra szükség lenne. Mégha Megatron utolsó évében ez már nem is feltétlenül volt benne, de előtte folyamatosan.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tate, Marvin Jones, Boldin, Kerley, Roberts, TJ Jones, Caldwell
Ebron, Riddick, Abdullah

Jó lesz ez. Főleg ha a megerősített OL is működni fog.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 544 — Csodabogár
sok sikert Q-nak, igazi nagybetűs játékos és ember aki sosem adta fel. sajnos már nem látták benne nálunk az értéket Csip rendszeréhez. remélem fut egy remek szezont.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
A lehetőségekhez képest egész jól lett pótolva Megatron.
Boldin remek játékos és ember, jól jártatok vele.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Úgy néz ki, hoy Boldin nálunk kötött ki. Azert célpont már van bőven.
Van legalabb 3 közepesnél jobb vagy talán jónak mondható WR. (De örülnék ha a támadófalban lenne 3-4 jó játékos)
Plusz ott van persze ebron és Riddick.


Kiváncsi mi a véleményetek a veteránról. Mennyi lehet még benne?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
No offense.

Bazza emlékszel kiemelkedő meccsre Ebrontól? Szerintem egy 1/10-es TE-től az ember elvárna évi 700-800 yardot minimum, gondolom idén ezt kell megcélozni.
tüsi91
Én egy top10-es tight endtől minimum azt várnám el, hogy dominál, mint Gronko, Witten, Graham vagy legalább egy Olsen.

De ízlések és pofonok, Ebronnak annyi előnye van, hogy még most is csak 23, szóval bőven lesz ideje bizonyítani, mennyit fejlődött.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
No offense.

Bazza emlékszel kiemelkedő meccsre Ebrontól? Szerintem egy 1/10-es TE-től az ember elvárna évi 700-800 yardot minimum, gondolom idén ezt kell megcélozni.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Eifert konkrétan egy fél negyedet játszott 2014-ben utánna IR-en volt.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akinek szerintem szintet kellene lépnie az Ebron.
tüsi91
Másik topikból áthozva:


Sokan szidják Ebront (néha én is) de szerintem nem jár rossz úton.
Neki most kell megmutatni. Az egyik legfontosabb opció lesz a támadósorban.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Jahvid Best kijutott az olimpiára😊
 www.freep.com/story/sports/olympics/2016/07/16/jahvid-best-rio-olympics-st-lucia/87199444/
oleewear
Csak ironizálásként: Lehet több sikerélménye lesz :-P
ThundersNFL
Aham, végül is tagja volt egy PO-s Lionsnak, amit az elmúlt ikszezercsilliárd évben kevesen mondhatnak el magukról.

Arról meg mondjuk nem feltétlenül ő tehet, hogy kinyírták az agyrázkódások. Kb. a legköcsögebb sérülés, ami egy életre kinyírja az embert, de a karrierjének is annyi.
Stez
Ha jól emlékszem akkor a PO-ban már nem játszott, Kevin Smith futott a Saints ellen.
Amúgy ezzel az eredménnyel max elődöntős lehet az Olimpián de az is csak nagy szerencsével.
Bazzani
Nem játszott, de attól még a csapatnál volt, tehát a sikernek részese. A Lions háza táján pedig sok ideje nem volt ahhoz hasonló, korrekt szezon, rájátszással, szóval a froclizás öngólra sikeredett.

Best meg tényleg pont, hogy király volt, amíg a sérülések meg nem ölték, ami kifejezetten sajnálatos, főleg, hogy utána meg végig futógondjai voltak a Lionsnak.

Az eredménye nem kiemelkedő, de azért ha ráfekszik az edzésekre, szerintem tud majd javítani. Tudtommal eddig nem volt „főállású” sprinter. Én mindenesetre drukkolok majd neki.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leigazoltátok a DE/OLB DE Quanterus Smitht. Mi raktuk ki minicamp után. 😊
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagyon sajnáltam Bestet, de neki már egyetemen volt olyan sérülése, amire rámehetett volna a karrierje (élete?).
 www.youtube.com/watch?v=Tyv4du7BTOc

Szurkolok neki, sebessége mindenképp megvolt az NFL-hez, elkapni is jól tudott. Ellenben ha csak nem javít 2tizedet az egyéni legjobbján, akkor tényleg az elődöntő lehet neki a cél.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jahvid Best kijutott az olimpiára😊
 www.freep.com/story/sports/olympics/2016/07/16/jahvid-best-rio-olympics-st-lucia/87199444/
oleewear
Csak ironizálásként: Lehet több sikerélménye lesz :-P
ThundersNFL
Aham, végül is tagja volt egy PO-s Lionsnak, amit az elmúlt ikszezercsilliárd évben kevesen mondhatnak el magukról.

Arról meg mondjuk nem feltétlenül ő tehet, hogy kinyírták az agyrázkódások. Kb. a legköcsögebb sérülés, ami egy életre kinyírja az embert, de a karrierjének is annyi.
Stez
Ha jól emlékszem akkor a PO-ban már nem játszott, Kevin Smith futott a Saints ellen.
Amúgy ezzel az eredménnyel max elődöntős lehet az Olimpián de az is csak nagy szerencsével.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Jahvid Best kijutott az olimpiára😊
 www.freep.com/story/sports/olympics/2016/07/16/jahvid-best-rio-olympics-st-lucia/87199444/
oleewear
Csak ironizálásként: Lehet több sikerélménye lesz :-P
ThundersNFL
Aham, végül is tagja volt egy PO-s Lionsnak, amit az elmúlt ikszezercsilliárd évben kevesen mondhatnak el magukról.

Arról meg mondjuk nem feltétlenül ő tehet, hogy kinyírták az agyrázkódások. Kb. a legköcsögebb sérülés, ami egy életre kinyírja az embert, de a karrierjének is annyi.

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Jahvid Best kijutott az olimpiára😊
 www.freep.com/story/sports/olympics/2016/07/16/jahvid-best-rio-olympics-st-lucia/87199444/
oleewear
Csak ironizálásként: Lehet több sikerélménye lesz :-P

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
oleewear Detroit Lions 225
Jahvid Best kijutott az olimpiára😊
 www.freep.com/story/sports/olympics/2016/07/16/jahvid-best-rio-olympics-st-lucia/87199444/
több mint 8 éve
oleewear Detroit Lions 225
nemtudom ki látta:  www.youtube.com/watch?v=_hY_hwZpM58

Szerkesztette: oleewear
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 www.detroitlions.com/news/news-short/article-1/Lions-release-LB-Stephen-Tulloch/003f1769-4da7-43ec-8dd0-ebfd15db444c
Coolearie
ideje volt már nagyon...
oleewear
Eddig sérült volt. Misit ment at a teszten.
Ha sérülten küldik el akkor többe fajt volna. Ezert vártunk eddig

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
oleewear Detroit Lions 225
 www.detroitlions.com/news/news-short/article-1/Lions-release-LB-Stephen-Tulloch/003f1769-4da7-43ec-8dd0-ebfd15db444c
Coolearie
ideje volt már nagyon...
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
 www.detroitlions.com/news/news-short/article-1/Lions-release-LB-Stephen-Tulloch/003f1769-4da7-43ec-8dd0-ebfd15db444c
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Anquan Boldin is tárgyalgat.

Kellene neki még egy gyűrű úgy tűnik.

több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
jövőre lesznek cheerleaderek csempiönship

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Damian Copeland is megjött a héten. Természetsen egy ex-jaguár WR, bár nálunkmindig sérült volt, így nem játszott még az NFLben. A Louisvilleben anno Teddy dobált neki.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kroy Biermann látogatóban