Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kiváncsi vagyok a véleményetekre.
Hány győzelmet tippeltek a szezonra?
Marad e év végén Caldwell? ( bónusz kérdés: ha megy akkor ki jön helyette? )
Egy pozitív bold prediction és egy negatív bold prediction.

1. Én a tavalyihoz képest fordított szezon tippelek, viszonylag jó kezdés után jönnek a sérülések meg a rosszabb teljesítmények. A végén teljes leolvadás (utolsó három meccs súlyos vereség). 6-10
2. Ez a gyenge produkció Caldwell állásába kerül. Helyettese (a Bob Quinn által jól ismert) az idén Super Bowl-t nyerő Patriots védelmi koordinátora Matt Patricia lesz.
3. Eric Ebron felemelkedését hozza a szezon, top6 TE lesz az év végén yardokban és TD-kben.
4. Nevin Lawson a szezon felénél (vagy hamarabb) kikerül a kezdőből és igazi helyettes hiányában egész évben megoldatlan lesz a poszt.

Elő a tollat, jósoljatok Ti is bátran.
Bazzani
A sorsolásból egyelőre logikusnak tűnik, hogy az elején lehessünk sikeresebbek. Ha beragadunk a rajtnál, akkor 5 győzelem környékére érhetünk csak.
Az utolsó három meccset én mindenkeppen vereségre tippelném.
A sorsolás ám köszönhetően, ha jól indulunk, abban benne van egy 8-8.
Hogy humorizaljak is egy kicsit: ha szerencsék lesz... Na jó ez nem túl életszerű 😂😂😂
Vagy ha a bírok a véletlenszerűen tévedés elvén (😃😃) idén döntő szituációban 2-3 meccsen a mi javunkra tévednek 😂😂😂
Azt hiszem hagyjuk ezt a vonalat 😊

2. Nem feltételenül az eredményen múlik az edzőváltás. (Nyilvan ha 11-5 és rájátszásba megyunk az más tészta, de hagyjuk a sci-fit.) arra tippelnék, hogy Quinn nem tervez Jimmel. Azert maradt csak tavaly mert nem akart megbontani mindent. Valószínűleg már vannak kiszemeltjei.
Aztán majd jön valami bukott edző egy Közepesnél gyengébb csapatból.

3. Ebronba benne van egy 800 yardos szezon. Pláne hogy sok snapnél lesz fent. Tekintve hogy vállalhatatlan mindenki mogÖtte a padon.
4. Ha lehet ebben a pontban a csapatról es az egyéni teljesítményekről felelőtlenül tippelgetni:
MJones 1200 yard
Tate 800
Riddick kevesebb mint 400 futott yard a szezonban.
(A futás 28. vagy annal rosszab lesz a ligában. Az egyetlen aki tud majd valami biztatót mutatni az Abdullah 700 yard.
Swanson bye weekig kikerül a kezdőből. (Inkabb Mac idősebb rokonai közül fogunk jatszani valaki, anyai ágról. Mert még ők is jobban átlátják ki fog blitzelni)
A védelem képtelen lesz nyomást gyakorolni az irányítokra így a secondary a meccsek tobb mint felén meg fog égni. Nem lesz double digit sack egy jatekosnál sem a szezon vegere. Ansah fog a legtöbbet szerezni 9-et.
Tahir Whitehead lesz a kellemes meglepetés. Levyvel versenyben lesz a házi "tackle leader" címért.
A futás elleni védekezés pedig jó lesz.

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Kiváncsi vagyok a véleményetekre.
Hány győzelmet tippeltek a szezonra?
Marad e év végén Caldwell? ( bónusz kérdés: ha megy akkor ki jön helyette? )
Egy pozitív bold prediction és egy negatív bold prediction.

1. Én a tavalyihoz képest fordított szezon tippelek, viszonylag jó kezdés után jönnek a sérülések meg a rosszabb teljesítmények. A végén teljes leolvadás (utolsó három meccs súlyos vereség). 6-10
2. Ez a gyenge produkció Caldwell állásába kerül. Helyettese (a Bob Quinn által jól ismert) az idén Super Bowl-t nyerő Patriots védelmi koordinátora Matt Patricia lesz.
3. Eric Ebron felemelkedését hozza a szezon, top6 TE lesz az év végén yardokban és TD-kben.
4. Nevin Lawson a szezon felénél (vagy hamarabb) kikerül a kezdőből és igazi helyettes hiányában egész évben megoldatlan lesz a poszt.

Elő a tollat, jósoljatok Ti is bátran.
Bazzani
1, Szerintem könnyű aránylag a menetrend bár nekünk mi lehet könnyű?? 😀
De szerintem 7-9 lesz a vége.
2. Caldwell utolsó éve és repül, helyette Austin lesz a főedző, vagy egy újonc hogy legyen vérfrissítés új alapokkal!
3, Szerintem Stafford 5000yard felett lesz és ebből Tate,Jones, Ebron 3500yardot fog hozni, mellettük én nagyon bízom Quandre Diggsnek szuper idénye lesz, és Ansah 16,5 sackkel végez!!
4. Sajnos szerintem Abdullah teljesítménye még jobban visszaesik és Riddick se fog sok vizet zavarni! :/

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 8 éve
anarfa Detroit Lions 477
Kiváncsi vagyok a véleményetekre.
Hány győzelmet tippeltek a szezonra?
Marad e év végén Caldwell? ( bónusz kérdés: ha megy akkor ki jön helyette? )
Egy pozitív bold prediction és egy negatív bold prediction.

1. Én a tavalyihoz képest fordított szezon tippelek, viszonylag jó kezdés után jönnek a sérülések meg a rosszabb teljesítmények. A végén teljes leolvadás (utolsó három meccs súlyos vereség). 6-10
2. Ez a gyenge produkció Caldwell állásába kerül. Helyettese (a Bob Quinn által jól ismert) az idén Super Bowl-t nyerő Patriots védelmi koordinátora Matt Patricia lesz.
3. Eric Ebron felemelkedését hozza a szezon, top6 TE lesz az év végén yardokban és TD-kben.
4. Nevin Lawson a szezon felénél (vagy hamarabb) kikerül a kezdőből és igazi helyettes hiányában egész évben megoldatlan lesz a poszt.

Elő a tollat, jósoljatok Ti is bátran.
Bazzani
1. A kezdéssel szerintem sem lesz gond, és azért elég könnyű sorsolásunk van, szóval azt mondom a bye weekig egy 6-3 is benne van a csapatban, de a szezon második felétől én is félek, összességében szerintem 8-8 lesz a mérleg.
2. Azt gondolom Caldwellnél pontosan ez az 50%-os mérleg lesz a vízválasztó, ez alatt kirúgják, felette marad. Quinn eddig nem húzott túl okosakat, szóval ha kirúgják Caldwellt az általam is szívesebben látott Patricia helyett én a másik Pats koordinátort mondom, Josh McDanielst.
3. Ha sérülés nélkül megússza a szezont Stafford 5000 yard fölé jut ismét 2011 után. Tate és Jones is bőven 1000 yard fölött teljesít.
4. Az első évében sem túl sokat mutató Abdullah idén visszaesik, így liga utolsó lesz a futójátékunk megtett yardokat tekintve.
| 4+1.Rémálom: A következő drafton Quinn agyát elönti a szar, azt mondja hogy nyom egy resetet, felcserél 1/1-re vagy 1/2-re, behúz egy irányítót és elcseréli Staffordot. |
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kiváncsi vagyok a véleményetekre.
Hány győzelmet tippeltek a szezonra?
Marad e év végén Caldwell? ( bónusz kérdés: ha megy akkor ki jön helyette? )
Egy pozitív bold prediction és egy negatív bold prediction.

1. Én a tavalyihoz képest fordított szezon tippelek, viszonylag jó kezdés után jönnek a sérülések meg a rosszabb teljesítmények. A végén teljes leolvadás (utolsó három meccs súlyos vereség). 6-10
2. Ez a gyenge produkció Caldwell állásába kerül. Helyettese (a Bob Quinn által jól ismert) az idén Super Bowl-t nyerő Patriots védelmi koordinátora Matt Patricia lesz.
3. Eric Ebron felemelkedését hozza a szezon, top6 TE lesz az év végén yardokban és TD-kben.
4. Nevin Lawson a szezon felénél (vagy hamarabb) kikerül a kezdőből és igazi helyettes hiányában egész évben megoldatlan lesz a poszt.

Elő a tollat, jósoljatok Ti is bátran.

több mint 8 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Nagyon nem vagyok arról meggyőződve (és az offseason alapján meggyőzve sem), hogy Bob Quinn helyes irányba tereli a csapat szekerét. Ez a roster szinte minden helyén vérzik rendesen.

4 elkapóval nekimenni egy szezonnak? Persze tudom, hogy lehet hozni idény közben is embert, de a szabad játékosok minőségéről már kevésbé tudtok meggyőzni. Valaki megsérül meccs közben és elfogyott a variálási lehetőség.

A CB depth egyenesen röhejes. Bademosi meg egy UDFA rookie.
Jézusom. Imádkozzunk, hogy (az elitbe korántsem tartozó) Lawson ne sérüljön meg. Slay kiválása kb egyenlő lenne a szezon végével.

De akármerre nézek olyan játékosokat látok a padunkon akik nem ütik meg az NFL mércét. Erre a keretszűkítés után hozunk egyszem exJax specteam LB-t. Úgy, hogy csere LB tulajdonképpen csak a rookie Antwione Williams van, mert Bostic súlyos sérülése ellenére ottmaradt az 53-ban mintha valami pótolhatatlan szupersztár lenne. Tragikus.

A Vikings elvesztette az irányítóját? Mit tettek? Húztak egy merészet (szerintem nem jót de ez most mellékes) és hoztak valakit a helyére. A maciknál gyenge volt a fal ezért elhozták a piac legjobb guard-ját.

Nálunk romokban a cserepad, erre hoznak egy olyan játékost akinek a nevét sem vagyok hajlandó kikeresni. Nevetséges.

Megverjük vasárnap a Colts-ot, meg utána a Titans-t és mindenki el fogja hinni mekkora ászok vagyunk. Aztán meg nyerünk összesen kettőt egész évben. Jujjdejólesz.
Bazzani
A támadófal tényleg katasztrófa, de amíg ott van Megatron addig úgyis fogtok tudni haladni.... vagy várjál csak.

Viccet félre téve, így külső szemlélőként, azért nem tűnik ennyire katasztrófálisnak a helyzet. Az O-fal rosszabb már nem nagyon lehet mint tavaly, míg a Megatron nélküli offens akár még jó is lehet. Eddig nagyon egysíkú volt a Lions játéka. """""Csak"""""" C.Johnson-t kellett valahogy lenémítani v. agyonütni Staffordot és már vége is volt. Nem volt futójáték, és a passzjáték is nagyrészt csak róla szólt. Persze ettől még a legjobb volt a posztján, de lehet rá esély, hogy a távozása új kapukat nyit meg.

Másrészt a védelem a keretet elnézve nem rossz, ráadásul a Lionsnak az egyik legkönnyebb a sorsolása. Lesznek verhető csapatok bőven: NFC East-ben senki sem túl konzisztens (sajnos mi sem), AFC South-ban is bőven van keresnivalója a csapatnak, ahogy a Saints és a Rams ellen is. Emellett az is ott van, hogy a csoporton belül a Packers-t az utóbbi években egyszer mindig legyőzték, a Bearst az utóbbi két évben pedig oda vissza is sikerült. Persze ez nem szent írás, erősebbek, de a csoport meccsek mindig kiélezettek. A PO-ra még én sem látok sok esélyt, de azért egy X-es szezon körül még összejöhet.
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bush annyira gyenge, hogy arra nincsenek szavak, Van Noy kezdő, Swanson a liga egyik legrosszabb centere lesz, Riddick egy alagúton nem tudna átfutni stb.
Bazzani
Bármennyire is szeretnék ezzel nem tudok, NEM egyet érteni!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ezt a Rowe trade-et mi is megcsinálhattuk volna.
De BB régi cipőpucolója (gyk Quinn) meg van elégedve a CB sorunkkal.

Szerintetek hány hetet él meg Caldwell a csapatnál? Az én tippem, hogy a bye week-kor kirúgják és Austin viszi tovább a csapatot.

Eddig próbáltam csendben/nyugodtan tűrni ezt az egészet de ez a keret nevetséges. Mondom majd a keretszűkítésnél orvosolja a problémákat ez a zseni duó...

Bush annyira gyenge, hogy arra nincsenek szavak, Van Noy kezdő, Swanson a liga egyik legrosszabb centere lesz, Riddick egy alagúton nem tudna átfutni stb.
Bazzani
Úgy feldobtál, hogy megyek átnézem a fantasy csapataimat, hány Detroit játékosom van és meglesem kivel tudnám kicserélni őket😊)
Pari
Nálam riddick kezdő rb. Nyugi, jó lesz 😀
peach
Max elkapasokban nagy hátrányban, 3 és 12es szituációkban, garbage-ban. Tavaly is igy szerezte a yardjai tobb mint felét 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 623 — a new hope (again)
Ezt a Rowe trade-et mi is megcsinálhattuk volna.
De BB régi cipőpucolója (gyk Quinn) meg van elégedve a CB sorunkkal.

Szerintetek hány hetet él meg Caldwell a csapatnál? Az én tippem, hogy a bye week-kor kirúgják és Austin viszi tovább a csapatot.

Eddig próbáltam csendben/nyugodtan tűrni ezt az egészet de ez a keret nevetséges. Mondom majd a keretszűkítésnél orvosolja a problémákat ez a zseni duó...

Bush annyira gyenge, hogy arra nincsenek szavak, Van Noy kezdő, Swanson a liga egyik legrosszabb centere lesz, Riddick egy alagúton nem tudna átfutni stb.
Bazzani
Úgy feldobtál, hogy megyek átnézem a fantasy csapataimat, hány Detroit játékosom van és meglesem kivel tudnám kicserélni őket😊)
Pari
Nálam riddick kezdő rb. Nyugi, jó lesz 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Ezt a Rowe trade-et mi is megcsinálhattuk volna.
De BB régi cipőpucolója (gyk Quinn) meg van elégedve a CB sorunkkal.

Szerintetek hány hetet él meg Caldwell a csapatnál? Az én tippem, hogy a bye week-kor kirúgják és Austin viszi tovább a csapatot.

Eddig próbáltam csendben/nyugodtan tűrni ezt az egészet de ez a keret nevetséges. Mondom majd a keretszűkítésnél orvosolja a problémákat ez a zseni duó...

Bush annyira gyenge, hogy arra nincsenek szavak, Van Noy kezdő, Swanson a liga egyik legrosszabb centere lesz, Riddick egy alagúton nem tudna átfutni stb.
Bazzani
Úgy feldobtál, hogy megyek átnézem a fantasy csapataimat, hány Detroit játékosom van és meglesem kivel tudnám kicserélni őket😊)

Szerkesztette: Pari
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/AdamSchefter/status/773255709567823872
empty taxi
Úristen ezt is minek, egy szar játekos.
Nevetséges amit csinálunk.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/AdamSchefter/status/773255709567823872


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt a Rowe trade-et mi is megcsinálhattuk volna.
De BB régi cipőpucolója (gyk Quinn) meg van elégedve a CB sorunkkal.

Szerintetek hány hetet él meg Caldwell a csapatnál? Az én tippem, hogy a bye week-kor kirúgják és Austin viszi tovább a csapatot.

Eddig próbáltam csendben/nyugodtan tűrni ezt az egészet de ez a keret nevetséges. Mondom majd a keretszűkítésnél orvosolja a problémákat ez a zseni duó...

Bush annyira gyenge, hogy arra nincsenek szavak, Van Noy kezdő, Swanson a liga egyik legrosszabb centere lesz, Riddick egy alagúton nem tudna átfutni stb.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Aztán meg nyerünk összesen kettőt egész évben. Jujjdejólesz.
Bazzani
Ahogy ismerem magunkat az tuti mi leszünk oda-vissza...
davemayer
Sanszos 😀

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Aztán meg nyerünk összesen kettőt egész évben. Jujjdejólesz.
Bazzani
Ahogy ismerem magunkat az tuti mi leszünk oda-vissza...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyon nem vagyok arról meggyőződve (és az offseason alapján meggyőzve sem), hogy Bob Quinn helyes irányba tereli a csapat szekerét. Ez a roster szinte minden helyén vérzik rendesen.

4 elkapóval nekimenni egy szezonnak? Persze tudom, hogy lehet hozni idény közben is embert, de a szabad játékosok minőségéről már kevésbé tudtok meggyőzni. Valaki megsérül meccs közben és elfogyott a variálási lehetőség.

A CB depth egyenesen röhejes. Bademosi meg egy UDFA rookie.
Jézusom. Imádkozzunk, hogy (az elitbe korántsem tartozó) Lawson ne sérüljön meg. Slay kiválása kb egyenlő lenne a szezon végével.

De akármerre nézek olyan játékosokat látok a padunkon akik nem ütik meg az NFL mércét. Erre a keretszűkítés után hozunk egyszem exJax specteam LB-t. Úgy, hogy csere LB tulajdonképpen csak a rookie Antwione Williams van, mert Bostic súlyos sérülése ellenére ottmaradt az 53-ban mintha valami pótolhatatlan szupersztár lenne. Tragikus.

A Vikings elvesztette az irányítóját? Mit tettek? Húztak egy merészet (szerintem nem jót de ez most mellékes) és hoztak valakit a helyére. A maciknál gyenge volt a fal ezért elhozták a piac legjobb guard-ját.

Nálunk romokban a cserepad, erre hoznak egy olyan játékost akinek a nevét sem vagyok hajlandó kikeresni. Nevetséges.

Megverjük vasárnap a Colts-ot, meg utána a Titans-t és mindenki el fogja hinni mekkora ászok vagyunk. Aztán meg nyerünk összesen kettőt egész évben. Jujjdejólesz.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Armbrister azért van itt, mert Kyle O'Brien, aki tőlünk jött és most itt felel a player personnel igazgatója scoutolta őt anno még a Jags számára. Szóval most már ez is kiderült. Ez azt is jelenti, hogy további ex-Jaguár igazolások is várhatóak miatta.
több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
A következő 8 ember szerződtetük a PS-be:

WR Jace Billingsley
CB Alex Carter
WR TJ Jones
TE Brian Leonhardt
QB Jake Rudock
G Brandon Thomas
DB Charles Washington
RB George Winn

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
anarfa Detroit Lions 477
ProFootballTalk‏ @ProFootballTalk
Lions claimed LB Thurston Armbrister (Jaguars).

Bostic helyére jön egy szokásos jaguár.
Itt bárki a GM mindig onnan hozunk valami kukába való játékost.
Bazzani
Nem Bostic hanem Bynes aki IR-re ment, így egyetlen értékelhető csere LB sem maradt.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ProFootballTalk‏ @ProFootballTalk
Lions claimed LB Thurston Armbrister (Jaguars).

Bostic helyére jön egy szokásos jaguár.
Itt bárki a GM mindig onnan hozunk valami kukába való játékost.
Bazzani
Hát nem egy Jordan Tripp, bár tavaly biztató volt. Idén viszont fel sem merült, hogy keretre kerül.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ProFootballTalk‏ @ProFootballTalk
Lions claimed LB Thurston Armbrister (Jaguars).

Bostic helyére jön egy szokásos jaguár.
Itt bárki a GM mindig onnan hozunk valami kukába való játékost.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elkapóban valóban nagyon vékonyak lettünk, meg kéne szerezni a Justin Hunter, Cecil Shorts, Taylor Gabriel hármas valamelyikét, talán ők a legjobbak a frissen menesztettek közül.
anarfa
Hát egyikük sem valami nagy opció.
Quin lehet, hogy megpróbálja Dobsont idehozni inkább.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elkapóban valóban nagyon vékonyak lettünk, meg kéne szerezni a Justin Hunter, Cecil Shorts, Taylor Gabriel hármas valamelyikét, talán ők a legjobbak a frissen menesztettek közül.
anarfa
Természetesen Shorts lesz az, mert ex-jaguár, az ő felszedésüknek meg itt nagy divatja van. 😊 Viccet félre téve, ha nem sérült, szerintem nem lenne rossz itt 3. számú WR-nek.
iktriad
5.számút akartál gondolom írni.
Tate, Marvin Jones és Boldin helye megkérdőjelezhetetlen de Roberts is előtte lenne a listán.

Most nézem, hogy Bostic még benne van az 53-ban de ő IR-re megy. Helyette érkezik majd valaki, vagy egy LB vagy egy WR.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elkapóban valóban nagyon vékonyak lettünk, meg kéne szerezni a Justin Hunter, Cecil Shorts, Taylor Gabriel hármas valamelyikét, talán ők a legjobbak a frissen menesztettek közül.
anarfa
Természetesen Shorts lesz az, mert ex-jaguár, az ő felszedésüknek meg itt nagy divatja van. 😊 Viccet félre téve, ha nem sérült, szerintem nem lenne rossz itt 3. számú WR-nek.
több mint 8 éve
anarfa Detroit Lions 477
Elkapóban valóban nagyon vékonyak lettünk, meg kéne szerezni a Justin Hunter, Cecil Shorts, Taylor Gabriel hármas valamelyikét, talán ők a legjobbak a frissen menesztettek közül.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
4(!!!!) WR maradt a keretben. Egy sérülés esetén nem lesz cserénk.
Gondolom akkor Riddick többet lesz slotban vagy fogalmam sincs.

A két csere CB Bademosi és Barnes akiről még bevallom soha nem hallottam.

Caraun Reid tavaly 12 meccsen kezdett, jól játszott, kitesszük.

Elhozunk egy UDFA-nak várt QB-t a drafton, jól játszik de kivágjuk.

Emésztenem kell még az egészet, mert a depth kb a 0-16-os időket idézi. Remélem hozunk még embereket, mert ez így tényleg max 6 győzelem.