Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nyugi, mi is hallottuk 😀

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nem én írtam (TD magazin) de minden szava igaz:
Stafford ugyanis a következő másodpercekben hiába adott gyors egymásutánban két TD-passzt is, a bírók mindkettőt annullálták. A második, holding miatt elvett hatpontost aligha lehetett vitatni, de hogy az első, Eric Ebron által szerzett TD miért lett érvénytelen – azon kívül, hogy Detroitban már-már hagyománya van a bírói tévedéseknek – azt nem tudjuk. A zebrák mindenestre offensive pass interference büntetést láttak, mert szerintük a tight end előtt keresztbekorcsolyázó Da’Norris Searcy nem a saját ügyetlenségének köszönhetően esett ki a cipőjéből. Lelkük rajta, szerintünk ez körülbelül annyira volt büntethető, mint amitől Pete Carroll három órával később szabályos hisztirohamot kapott a Seahawks Rams elleni összecsapásán.

Egyre nevetségesenb a bíráskodás ligaszerte, egy meccs után sem tudok már jó szájízzel felállni a fotelből annyira a zebrákon múlik az egész. A CB-knek például nagyjából nulla esélye van a szabályos védekezésre. Mondjuk amit tegnap Sherman-nél szabályosnak ítéltek arra nálunk minden oldalról dobtak volna zászlót. A Colts támadófalánál múlt héten szabályosnak ítélt birkózó fogásoknál sokkal kisebbek is büntetve lettek a titánok ellen. Mindig mondom, nem az a lényeg mit csinál hanem az , hogy ki csinálja.
Nem akarom ezzel magyarázni a vereséget, de szar érzés újfent a (zebra)fasz rossz oldalán lenni.
Fire Caldwell, nem mellékesen.
Bazzani
Tényleg borzalmas volt a bíráskodás, de nekünk is dobtak hülyeségeket, pl Sharpe 15 yardos büntetése. Az is furcsa volt, hogy az utolsó percekben a sacknél, nem volt fumble? Ettől függetlenül benneteket ért többször szar ítélet. Nem szoktam ezzel foglalkozni, de tényleg borzalmas volt a tegnapi zebra működés.
pakesz
Kinn voltam a meccsen...
Amikor gyakorlatilag az 5 yardos vonalon belülről a bírók 3 offense faulttal visszavitték a Lionst 40 yardon túlra, a közönség konkrétan tüntetni kezdett.
Se előtte, se utána nem volt semmilyen igazi szurkolás (Let's go Lions!, vagy ilyesmi), de amikor ez történt, akkor az egész stadion együtt tolta, hogy "Bull-shit!, Bull-shit!"... 😀

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
... szar érzés újfent a (zebra)fasz rossz oldalán lenni.
Fire Caldwell, nem mellékesen.
Bazzani
Jövő héten pedig Packers... muhahhhaaa
több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem én írtam (TD magazin) de minden szava igaz:
Stafford ugyanis a következő másodpercekben hiába adott gyors egymásutánban két TD-passzt is, a bírók mindkettőt annullálták. A második, holding miatt elvett hatpontost aligha lehetett vitatni, de hogy az első, Eric Ebron által szerzett TD miért lett érvénytelen – azon kívül, hogy Detroitban már-már hagyománya van a bírói tévedéseknek – azt nem tudjuk. A zebrák mindenestre offensive pass interference büntetést láttak, mert szerintük a tight end előtt keresztbekorcsolyázó Da’Norris Searcy nem a saját ügyetlenségének köszönhetően esett ki a cipőjéből. Lelkük rajta, szerintünk ez körülbelül annyira volt büntethető, mint amitől Pete Carroll három órával később szabályos hisztirohamot kapott a Seahawks Rams elleni összecsapásán.

Egyre nevetségesenb a bíráskodás ligaszerte, egy meccs után sem tudok már jó szájízzel felállni a fotelből annyira a zebrákon múlik az egész. A CB-knek például nagyjából nulla esélye van a szabályos védekezésre. Mondjuk amit tegnap Sherman-nél szabályosnak ítéltek arra nálunk minden oldalról dobtak volna zászlót. A Colts támadófalánál múlt héten szabályosnak ítélt birkózó fogásoknál sokkal kisebbek is büntetve lettek a titánok ellen. Mindig mondom, nem az a lényeg mit csinál hanem az , hogy ki csinálja.
Nem akarom ezzel magyarázni a vereséget, de szar érzés újfent a (zebra)fasz rossz oldalán lenni.
Fire Caldwell, nem mellékesen.
Bazzani
Tényleg borzalmas volt a bíráskodás, de nekünk is dobtak hülyeségeket, pl Sharpe 15 yardos büntetése. Az is furcsa volt, hogy az utolsó percekben a sacknél, nem volt fumble? Ettől függetlenül benneteket ért többször szar ítélet. Nem szoktam ezzel foglalkozni, de tényleg borzalmas volt a tegnapi zebra működés.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem én írtam (TD magazin) de minden szava igaz:
Stafford ugyanis a következő másodpercekben hiába adott gyors egymásutánban két TD-passzt is, a bírók mindkettőt annullálták. A második, holding miatt elvett hatpontost aligha lehetett vitatni, de hogy az első, Eric Ebron által szerzett TD miért lett érvénytelen – azon kívül, hogy Detroitban már-már hagyománya van a bírói tévedéseknek – azt nem tudjuk. A zebrák mindenestre offensive pass interference büntetést láttak, mert szerintük a tight end előtt keresztbekorcsolyázó Da’Norris Searcy nem a saját ügyetlenségének köszönhetően esett ki a cipőjéből. Lelkük rajta, szerintünk ez körülbelül annyira volt büntethető, mint amitől Pete Carroll három órával később szabályos hisztirohamot kapott a Seahawks Rams elleni összecsapásán.

Egyre nevetségesenb a bíráskodás ligaszerte, egy meccs után sem tudok már jó szájízzel felállni a fotelből annyira a zebrákon múlik az egész. A CB-knek például nagyjából nulla esélye van a szabályos védekezésre. Mondjuk amit tegnap Sherman-nél szabályosnak ítéltek arra nálunk minden oldalról dobtak volna zászlót. A Colts támadófalánál múlt héten szabályosnak ítélt birkózó fogásoknál sokkal kisebbek is büntetve lettek a titánok ellen. Mindig mondom, nem az a lényeg mit csinál hanem az , hogy ki csinálja.
Nem akarom ezzel magyarázni a vereséget, de szar érzés újfent a (zebra)fasz rossz oldalán lenni.
Fire Caldwell, nem mellékesen.

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
15 szerzett pont.
Blevi
Seattle-t így is vertétek volna bőven 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
15 szerzett pont. Negyedikben impotencia. Ez nemcsak a D sara.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Két győzelmet jósoltam, de Bob Quinn csapatépítési projektje már a második meccsre bedőlt. Nincsenek cserék, ez a "csak el ne rontsuk" offense nem működik, Austin meg az egyik legtúlértékeltebb edző jelenleg a ligában.
Most jön két csoporton belüli zakó, lehet rakni mixen nagy pénzzel.

Ja és rühellem Jim Caldwellt.
Az anyját is elpuntoltatná 4. és 1-nél, mert jajj nehogy elrontsuk. Semmi töke nincs az embernek, semmi.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Levy sérült (comb talán?), három edzést kihagyott.
Aligha játszik majd holnap.
Antwione Williams kezd majd a helyén, az egyetlen egészséges csere LB Thurston Armbrister a keretben.
Azt érzem, hogy nyerünk de messze nem lesz olyan könnyű meccs mint amit a fogadóirodák oddsai mutatnak.
Bazzani
Bízzunk benne, hogy nem lesz sérülésünk a mecccen. Meg hogy a 2 LB felállásra lesz többet szükség (ahogy ezt offseasonben is írtad a csapatról)
A múlt heti meccs elején nagyon tetszett Whithead játéka. Voszont Cover többször megégett. Ha jól emlékszem 2 TDt is róla kaptunk.
Jó lenne ha Van Noyfelnőne a feladathoz.
Ráadásul a Titánok nem gyengék TE poszton. Nekunk pedig a TE elleni védekezésünk volt leggyengébb.
Nem vagyok biztos benne hogy nyerünk.
A futást talán tudjuk majd fogni. De szükség lesz nagy nyomásra a passzoknál.
Annyi időt nem lehet engedni mint Lucknak.
Az is ijesztő hogy a Peterson csak 39 yardot futott ez ellen a védelem ellen. Nem lesz könnyű dolga Abdullahnak.
A fogadóirodák 1 TD különbségű jóslatát nem is értem.
Mondjuk múlt héten a Cards 9.5 pontos favorit volt...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Levy sérült (comb talán?), három edzést kihagyott.
Aligha játszik majd holnap.
Antwione Williams kezd majd a helyén, az egyetlen egészséges csere LB Thurston Armbrister a keretben.
Azt érzem, hogy nyerünk de messze nem lesz olyan könnyű meccs mint amit a fogadóirodák oddsai mutatnak.

több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 770 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Sajnos idén nem lesz "Ahogy Bazza látta".
Az egészségi állapotom nem teszi lehetővé, főleg a november lesz nehéz ilyen szempontból.
Nem mellesleg szerencsére a kislányommal is egyre többet kell foglalkozni.
Bazzani
Jobbulást Bazza. Átérzem a helyzetedet, én is egy komolyabb egészségügyi problémával küzdök, és nekem is a november lesz a legnehezebb időszak. Nagyon fognak hiányozni az Ahogy Bazza látták, a munkásságod nagy érték. Én itt csak olvasok, de nagyon sokat tanultam az írásaidból és egyben ismertem meg a detroiti franchise-t. Szurkolok neked és szimpatizálok a csapatoddal. Maradok olvasó itt

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Jeee jövőhéten élőben a sport tv-n égethetjük le magunkat.....

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Jobbulást Bazza!

Végre megnéztem. Nyertünk? Mert ez same old lions volt csak szopo nélkül.
Egy klasszikust idézve: Ez Stafford! 😛
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Felépülést Bazza, és vigyázz a kölyökre, meg az asszonyra 😊 Az a legfontosabb!
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mihamarabbi felépülést Bazza! Az a legfontosabb.
És próbálj meg majd a lehető legkevesebbet stresszelni. Mondjuk akkor Lions meccseket se szabadna nézni, mert idegbaj az egesz.
Nem gondoltam volna, hogy ennyire fos lesz a defense. A pass defense nulla.
Minden meccsunk 50 pont feletti lehet majd 😉

Azét a győzelemnek nagyon orulok. Néztem az eredménykövetőt és amikor Bazza írta kb félidőben hogy majd kikapunk (ugyan ettől tartottam én is) és megjott a kihagyott extra, már tudtam hogy azon fog múlni.
Meglepett hogy most máshogy alakult. Colts drukkernek se lehet egyszerű majd ebben a szezonban lenni.

Remelem látunk majd valami fejlődést a védelemtől. Nem várom hogy még idén jók leszünk, csak legalabb látszódjon a javulás.

Bold: A Titans is szerez ellenünk 30
Pontot, jövő heten.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Bazza jobbulást!

Fölösleges mérgelődni a védelmen, ilyenkor a lényeg a győzelem, az pedig megvan. Nyilván javulni kell sok mindenben, de a W behúzva idegenben, és ez a Colts sok csapatot meg fog tréfálni, ha Luck egészséges marad.

Tavaly az első meccsen a Jax D-nek 13 pontot tudott önerőből felírni az offense-ünk, aztán láttuk mi lett a vége. A szezon ezen részében csak a győzelem számít, a játékon majd az utolsó hónapban ráértek filozofálni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Sajnos idén nem lesz "Ahogy Bazza látta".
Az egészségi állapotom nem teszi lehetővé, főleg a november lesz nehéz ilyen szempontból.
Nem mellesleg szerencsére a kislányommal is egyre többet kell foglalkozni.
Bazzani
Mielőbbi jobbulást!
alatriste
+1
iktriad
+1 tőlem is
csi77
+1
Hasnyálmirigy az nagyon kényes, nem kellemes ha gondok vannak vele. Remélhetőleg gyorsan rendbe jössz. Szeretem olvasni az ahogy Bazza látta rovatokat mivel érdekelnek a riválisok is és jól lehet tájékozódni az írásaidból.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Bazza jobbulást, és azért hiányzoni fognak ahogy Bazza látták.

A meccsről:

Talán a pozitívum hogy nyerni tudtunk hogy JBC-nek volt gameplanje, vagyis inkább úgy fogalmaznám meg hogy láttam hogy játszani akar valamit nem úgy mint Lombardninál.

A negatívumok. JBC Riddick RB fétise. Lombardninak Bush, JBC-nek meg Riddick és Abdullah. Amíg Riddick a locker roomban volt a feje miatt gyalázatos volt az offense. Azon felül hogy ha tudjuk hogy ilyen retek ótvar Secondaryt kivánni se lehet miért nem a sercondaryt próbáljuk szétbaszarintani? A defense meg retek konkrétan, az már megszokott hogy a 2 minite-ben egyszerűen nem tudunk védekezni és mindent beszopunk, de a második félideji teljesítmény, hát azért erősen gondolkozom hogy szeretném-e Austin HC-nak. Értem én hogy szar az anyag ami a keze alatt van, de ha most nem csapott az asztalra Bamba Jabba előtt akkor majd Quin előtt fog?

Azért remélem hogy idén tanulni fognak a hibáikból az edzőink, na nem Bamba Jabba, hanem Austin és JBC.
valakis
Végül is nyertetek az a lényeg. Nem láttam a meccset szóval nem tudom Austin mennyire hibás a D leolvadásáért, de lássuk be nincs túl sok variációs lehetősége...

több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bazza jobbulást, és azért hiányzoni fognak ahogy Bazza látták.

A meccsről:

Talán a pozitívum hogy nyerni tudtunk hogy JBC-nek volt gameplanje, vagyis inkább úgy fogalmaznám meg hogy láttam hogy játszani akar valamit nem úgy mint Lombardninál.

A negatívumok. JBC Riddick RB fétise. Lombardninak Bush, JBC-nek meg Riddick és Abdullah. Amíg Riddick a locker roomban volt a feje miatt gyalázatos volt az offense. Azon felül hogy ha tudjuk hogy ilyen retek ótvar Secondaryt kivánni se lehet miért nem a sercondaryt próbáljuk szétbaszarintani? A defense meg retek konkrétan, az már megszokott hogy a 2 minite-ben egyszerűen nem tudunk védekezni és mindent beszopunk, de a második félideji teljesítmény, hát azért erősen gondolkozom hogy szeretném-e Austin HC-nak. Értem én hogy szar az anyag ami a keze alatt van, de ha most nem csapott az asztalra Bamba Jabba előtt akkor majd Quin előtt fog?

Azért remélem hogy idén tanulni fognak a hibáikból az edzőink, na nem Bamba Jabba, hanem Austin és JBC.

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Sajnos idén nem lesz "Ahogy Bazza látta".
Az egészségi állapotom nem teszi lehetővé, főleg a november lesz nehéz ilyen szempontból.
Nem mellesleg szerencsére a kislányommal is egyre többet kell foglalkozni.
Bazzani
Mielőbbi jobbulást!
alatriste
+1
iktriad
+1 tőlem is

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szánalmas teljesítmény a labda mindkét oldalán, a defense ligautolsó szinten teljesített.
Ennek ellenére nyertünk.
Bazzani
Őszintén csodálok minden Detroit szurkolót, hogy ezt bírja. Ami kifejezetten zavar, hogy néha bevágták Caldwell arcát. Értelem vagy érzelem nem ült rajta. Elképzelem, hogy neki kell felpörgetni a védelmet és már meg is van válaszolva a leolvadás. Mert az tényleg szörnyű volt. 21-3-ról komoly leolvadás jött, a félidei változtatások a Coltsnál voltak jobbak és erre semmit nem tudott reagálni a stáb, kb abban bíztak,hogy a Detroit O#-nak nagyobb lesz az outputja, mint a Coltsénak. Még úgy is, hogy a vertikális játékokat a sérülések ellenére sem hozta előtérbe a playcalling. Most szerencséje lett.

A kihagyott extra, a Levy taunting stb kifejezetten bohózatba illő hülyeségek voltak.

Stafford viszont vezérként vitte végig a csapatot, az tetszett.


undisputedly
Vigyék Foxot, akkora franchise edző-motivátor, leteszitek a hajatok. Ordít, rágózik, veszekszik a bírókkal, full extrás a csávó. Vagy belátod, hogy ez a védőfal ennyit tud. Ordítozhatsz, ahogy a torkodon kifér, az első félidő volt tőlük a meglepi, nem a második. Még mindig itt tartunk, hogy egy edző vonyítson, és akkor jön a siker? Kéne vissza Jacob Schwartz, személy szerint hiányolom is, mindig a legjobb pillanatokban tudott a srácokból kimotiválni egy personal faultot.
füligjimmy
Uh, a fenébe. Én meg azt hittem, hogy van valami kis izé, ami alapján játszik a csapat. Gameplan vagy mi a szösz. Talán így hívják. Meg félidei adjustment. De akkor megnyugszom, mert ha két eltérő félidőt produkál egy csapat, akkor ott bizony csak annyi történik, hogy a végére kijön ami tudnak. De akkor az elején miért nem jött ki?

Semmit sem kezdett a stáb Luckkal, ak igaz, hogy rohadt nagy playmaker, de nem létező futásnál mondjuk nem kellene single high safetyvel felállni amikor tudod, hogy 10+ pont hátrányban jönnek majd a Hilton all-go, fly routok.

Sejtem, hogy frusztrált vagy felém, amiért Foxot védtem több hozzászólásban is, de szerintem nem rossz edző ő, ezt már kifejtettem korábban is. Egy év alatt meg főleg nem szabad megítélni egy edző munkásságát.

És valóban, nem árt ha egy főedző nem bambán áll a partvonalon, amikor a csapata nyeli a playeket. Ahogy az edzők 70%-a biztosan nem is teszi, de gondolom meghaladott a tudásuk/mentalitásuk, és még csak ott tartanak ők is, hogy habzó szájjal kell csaposni magukat a földhöz.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
+
Stafford vezérsége, ahogy a végén üvöltözött a butákkal, az priceless
futás!!!
alig volt drop
-
defense facepalm
félidei tétlenség
penaltyk

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szánalmas teljesítmény a labda mindkét oldalán, a defense ligautolsó szinten teljesített.
Ennek ellenére nyertünk.
Bazzani
Őszintén csodálok minden Detroit szurkolót, hogy ezt bírja. Ami kifejezetten zavar, hogy néha bevágták Caldwell arcát. Értelem vagy érzelem nem ült rajta. Elképzelem, hogy neki kell felpörgetni a védelmet és már meg is van válaszolva a leolvadás. Mert az tényleg szörnyű volt. 21-3-ról komoly leolvadás jött, a félidei változtatások a Coltsnál voltak jobbak és erre semmit nem tudott reagálni a stáb, kb abban bíztak,hogy a Detroit O#-nak nagyobb lesz az outputja, mint a Coltsénak. Még úgy is, hogy a vertikális játékokat a sérülések ellenére sem hozta előtérbe a playcalling. Most szerencséje lett.

A kihagyott extra, a Levy taunting stb kifejezetten bohózatba illő hülyeségek voltak.

Stafford viszont vezérként vitte végig a csapatot, az tetszett.


undisputedly
Vigyék Foxot, akkora franchise edző-motivátor, leteszitek a hajatok. Ordít, rágózik, veszekszik a bírókkal, full extrás a csávó. Vagy belátod, hogy ez a védőfal ennyit tud. Ordítozhatsz, ahogy a torkodon kifér, az első félidő volt tőlük a meglepi, nem a második. Még mindig itt tartunk, hogy egy edző vonyítson, és akkor jön a siker? Kéne vissza Jacob Schwartz, személy szerint hiányolom is, mindig a legjobb pillanatokban tudott a srácokból kimotiválni egy personal faultot.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sajnos idén nem lesz "Ahogy Bazza látta".
Az egészségi állapotom nem teszi lehetővé, főleg a november lesz nehéz ilyen szempontból.
Nem mellesleg szerencsére a kislányommal is egyre többet kell foglalkozni.
Bazzani
 www.youtube.com/watch?v=Ko3X-Xy91bQ

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szánalmas teljesítmény a labda mindkét oldalán, a defense ligautolsó szinten teljesített.
Ennek ellenére nyertünk.
Bazzani
Őszintén csodálok minden Detroit szurkolót, hogy ezt bírja. Ami kifejezetten zavar, hogy néha bevágták Caldwell arcát. Értelem vagy érzelem nem ült rajta. Elképzelem, hogy neki kell felpörgetni a védelmet és már meg is van válaszolva a leolvadás. Mert az tényleg szörnyű volt. 21-3-ról komoly leolvadás jött, a félidei változtatások a Coltsnál voltak jobbak és erre semmit nem tudott reagálni a stáb, kb abban bíztak,hogy a Detroit O#-nak nagyobb lesz az outputja, mint a Coltsénak. Még úgy is, hogy a vertikális játékokat a sérülések ellenére sem hozta előtérbe a playcalling. Most szerencséje lett.

A kihagyott extra, a Levy taunting stb kifejezetten bohózatba illő hülyeségek voltak.

Stafford viszont vezérként vitte végig a csapatot, az tetszett.

Szerkesztette: undisputedly