Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
blob:https%3A//vine.co/405d7e92-ce26-42d0-9f38-79eb7c82269f
sutianap
Nekem sajnos sehogy sem nyitja meg. Pedig próbáltam a külünleges karaktereket kijavítani.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
blob:https%3A//vine.co/405d7e92-ce26-42d0-9f38-79eb7c82269f


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
https%3A//vine.co/405d7e92-ce26-42d0-9f38-79eb7c82269f


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Alex Carterrel mi a helyzet, még mindig sérült? Nem nagyon hallani róla.
Törölt
Igen. Már elkezdett mozogni, de semmi jel nem mutat arra, hogy az előszezonban pályára lépjen. A TC előtt sérült meg, ha jól emlékszem valami egyéni gyakorlás közben.
Elméletileg a szezonra rendben lesz, én kétkedéssel fogadom ezt.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Alex Carterrel mi a helyzet, még mindig sérült? Nem nagyon hallani róla.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Willie Young + sütipénz for van Noy? 😀
tüsi91
Young sérülésének állapotától függően nem lenne hülyeség.
Én GM játékban erőteljesen elgondolkodnék rajta.

Azért az elég érdekes (inkább szar), hogy Ngata és Jones sérülésének komolyságáról és visszatérésük idejéről semmi hír nem szivárog ki. Ngata-val is belehúztunk a "tutiba" úgy néz ki...
Bazzani
Őfelségéről még nincsenek ismereteid, de nekem úgyrémlik, hogy ijen magánszorgalmas izékre Ű nem szok járni, csak az éles szakaszban szokott bevetődni, de érdeklőggy a Ryabenz topicsba.
sutianap
Elkezdte a TC-t ott szenvedett combhajlító sérülést.
Túl nagy a csend körülötte. Pedig marhára nem ártana összeszoknia a társakkal.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Willie Young + sütipénz for van Noy? 😀
tüsi91
Young sérülésének állapotától függően nem lenne hülyeség.
Én GM játékban erőteljesen elgondolkodnék rajta.

Azért az elég érdekes (inkább szar), hogy Ngata és Jones sérülésének komolyságáról és visszatérésük idejéről semmi hír nem szivárog ki. Ngata-val is belehúztunk a "tutiba" úgy néz ki...
Bazzani
Őfelségéről még nincsenek ismereteid, de nekem úgyrémlik, hogy ijen magánszorgalmas izékre Ű nem szok járni, csak az éles szakaszban szokott bevetődni, de érdeklőggy a Ryabenz topicsba.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Saját kérésére kitettük Taylor Mays safetyt, alighanem a Giants vagy a Dolphins lesz az új állomáshelye. Ott esélye van keretbe kerülni.
Mays mellett kitettük Jarred Haggins WR-t.
Jelenleg 3 üres roster hely van, oda alighanem támadó és védő falember érkezik majd a sérülések miatt.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Willie Young + sütipénz for van Noy? 😀
tüsi91
Young sérülésének állapotától függően nem lenne hülyeség.
Én GM játékban erőteljesen elgondolkodnék rajta.

Azért az elég érdekes (inkább szar), hogy Ngata és Jones sérülésének komolyságáról és visszatérésük idejéről semmi hír nem szivárog ki. Ngata-val is belehúztunk a "tutiba" úgy néz ki...

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Willie Young + sütipénz for van Noy? 😀
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Rádásul LB poszton elég jól állunk.
De a második körös pickek általában a kukába landolnak nálunk.
Remelem az idei draftra végre megszűnik ez az "átok"

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fogalma nincs mi van körülötte.
Bazzani
láttam, párszor-jópárszor egyetemen, ő egy 3-4 strongside OLB volt és abban nagyon jó, nem értem miért erőltetitek 4-3-asként ilyen szintű mélységi cover feladatokkal

ez számomra érthetetlen
sapka
Szó volt róla, hogy akár DE is lehet ott jobban megélne a gyorsaságából talán. 4-3as OLB-ként tényleg kuka a pályafutása. El kell cserélni egy 3-4es csapathoz minél hamarabb vagy átképezni mert így egy ST játékos más semmi.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Fogalma nincs mi van körülötte.
Bazzani
láttam, párszor-jópárszor egyetemen, ő egy 3-4 strongside OLB volt és abban nagyon jó, nem értem miért erőltetitek 4-3-asként ilyen szintű mélységi cover feladatokkal

ez számomra érthetetlen

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van Noy parádé:
 twitter.com/DetroitOnLion/status/634545608485834752

 twitter.com/Sandman7773/status/634544647939883008

 twitter.com/DetroitOnLion/status/634538095401168896

Fogalma nincs mi van körülötte.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én is felkeltem éjjel és egy kicsit több mint egy félidőt szenvedtem végig.
Nem vagyok elragadtatva.
Nekem az első csapat sem tetszett annyira. A futás szenvedett.
A védekezésben meg könnyen átfutottak rajtunk. Pedig ez a védelem alapja. Persze én nem "elemeztem" csak így éreztem.

A falnak lesz baja ha nincs Warford. Nagyon remélem hogy nem komoly a sérülés.
DT poszton meg még két sérülés és Mac Left Tackleből átképzett nagymamája is kezdhet.
Mathisre kíváncsi leszek. Nagyon félek tőle, hogy ő idén nem lesz az a szint.
És egy Skins ellen játszottunk akiben simán benne van a Top5 szint (mármint a drafton)


Zenner az egyetlen igazi pozitívum.
Walker is mutatott azért most valamit. (az előző meccset nagyon nem érezte magát)
Van Noy teljes homály. Talán Blitzelni tudni fog majd. Azon kívül vakon van.

Ross remélem sokat fog hibázni mert a tavalyi egész éves produkciója alapján nem érdemelem helyet. Aemmi haszna nem volt pedig Tate és Calvin elviszi az embereket.
Ebronnak egy jó megmozduálsa volt.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jordan Thompson scheduled for an MRI today, doesn't look good. Warford & Reid (ankles) not as serious.

Ha ez igaz akkor elég jól megúsztuk.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megnéztem hajnalban a meccset, hát nem volt jó.
Nézzük kik segítettek és kik rontottak a megítélésükön.

Pozitívumok:

- a kezdő védelem: tulajdonképpen csak Ngata hiányzott abból a védelemből amit alighanem az első héten a pályán szeretne látni Jim Caldwell. Az első negyedben volt fenn a teljes egység és 9 total yard-on tartották a gyengécske Redskins támadósort. Az már most is látszik, hogy Suh hiányában Teryl Austin sokkal kreatívabb módokat választ az irányító nyomás alatt tartására. Griffin egy pillanatra sem érezhette magát biztonságban (3szor sack-elték), bele is sérült szegény az egyik ilyen szituációba.
RG3 dropped back to pass 8 times. He was hit on six of those plays, had another pass batted down. Mathematician: ONE clean pass play.

Ennek ellenére én továbbra sem vagyok teljesen nyugodt, mert sem a Jets sem a Redskins nem állította komoly feladat elé őket.

- Zach Zenner: egyre inkább eldőlni látszik a Zenner-Winn csata előbbi javára. A meccs második felének egyértelműen legjobb játékosa volt Zenner, aki a héten az első csapatnál is kapott snap-eket edzésen. 59 elkapott és 22 futott yard került a neve mellé és egy TD-t is szerzett, volt olyan drive amit szinte egyedül melózott végig. Az egész csapatban ő jegyezte a legtöbb elkapást, a Lombardi féle offense-ben nagy előnyt jelent ha egy RB többdimenziós és ez nála megvan. A sebességével lehetnek problémák, de lehet, hogy ez csak nekem tűnt kevésnek a monitoron keresztül. Ha a speciális egységben is tud bizonyítani akkor biztos helye lehet a keretben.

- Matthew Stafford: igaz sok időt nem tölthetett a pályán (összesen 2 drive), de továbbra is igazi vezérként viselkedik. Magabiztosan áll a fal mögött, dobásai pontosak (a múlt heti tökéletes mutatók után ma 8 passzából 6 volt sikeres), remek lábmunka, a "hírhedten" csúnya oldalpasszoknak nyoma sincs.
Megatron és Lance Moore nélkül is működött a passzjáték ami jó előjel.

- Dan Orlovsky: Egy másik olyan párharc ami eldőlni látszik. Dan O jól mozgatta a "cseresort", 17 passzából 13 jó volt és 2 TD-t is szerzett (133.9 QBR). Teljesítménye ég és föld riválisához képest.

- Jeremy Ross: ha már a visszahordások nem mennek, megmutatom magam más módon, gondolhatta Jeremy Ross és valóban így is tett. 4 elkapásból szerzett 31 yard-jával és egy TD-al a csapat legjobb WR-e volt.

- Phillip Hunt: a korábbi CFL játékosról kevés szó esett eddig az offseason-ben. A többiek gyengélkedése és sérülése miatt nyílt verseny alakult ki az utolsó DE helyért. Ebben tegnap nagy lépést tett előre. A rendkívül gyors Hunt egy sack-et és két szerelést mutatott be.

Negatívumok:

- sérülések: sajnos három komolynak látszó sérülés is történt a meccsen Lions oldalon. Larry Warford OG, Caraun Reid DT és Jordan Thompson TE is komolynak tűnő térdsérülést szenvedett. Pontos diagnózis még nincs, de sok jóba ne reménykedjünk.

- Ryan Broyles: ha van amit nem értek akkor az az ő mellőzése. Van egy olyan elkapód aki mindent elkap amit felé dobnak és mégsem használod. Most is a negyedik negyedben állt be ami nem túl jó előjel a keretszűkítések előtt. A negyedik negyedben amúgy a három felé tartó labdából mindhármat elkapta, 31 yardot szerezve ezzel a csapatnak.

- Kyle Van Noy: a mérkőzés legrosszabb játékosa és sajnos egyre inkább kijelenthető, hogy egy újabb második körös bust. A passz elleni védekezésről fogalma sincs (a teljesen üres ember helyett a mások által fogott játékoshoz rohan), a futójátékoknál leginkább a kupac tetejére sikerül ráugrani maximum, leginkább csak cammog. Egész meccsen csak a helyét kereste, szánalmas produkciót nyújtott. Maximum az ST játéka tarthatja a csapatban.

- Kellen Moore: számomra sokadszor bizonyította, hogy nem NFL QB. Dobásai pontatlanok (15 yardon kívülre esélytelenül gyenge), tiszta célpontokat nem lát meg, a nyomást nem érzi, méretei nem megfelelőek. Nem is értem miért tartottuk már tavaly is a keretben egész évben, csak elfoglal egy értékes helyet.

- büntetések: ahogy egy külföldi oldal nagyon találóan fogalmazott ez bőven elég volt ahhoz, hogy megfogd a TV-t és kibaszd az ablakon. 9 büntetés 73 yardért, a lehető legrosszabb pillanatokban. Leginkább a támadófal (Lucas, Robinson) "jeleskedett" de Nevin Lawson-nak is volt egy teljesen felesleges late hit-je egy kivédekezett játék után.

- Laken Tomlinson: elég komoly jel volt számára, hogy Warford sérülése után nem ő hanem Taylor Boggs került a pályára. Laken a második egységben kapott szerepet ahol egyből csináltak is róla egy sack-et. Ezután kicsit összeszedte magát és leginkább futójátékoknál mutatott szép dolgokat.

- a csere védelem: remélem nem teszik zsebre amit az edzőktől kapnak meccs után. Gyalázatos produkciót mutattak be minden téren, McCoy és Cousins is fickándozott ellenük. Az ismétlések nélküli Redskins stream nem sokat segített az elemzésben, de borzasztó dolgokat láttam Van Noy mellett Don Carey-től is aki azért mindig a hasznos játékosok közé tartozott.

- a speciális egység: Prater remek idén és Martin punt-jaival sincs gond. Ellenben a visszahordásoknál gyalázatosan dolgozik a csapat. Már a Jets ellen sem működött a dolog és most is csak az utolsó pillanatban sikerült megakadályozni egy punt return TD-t, Roberts 34 yardot nyargalt vele. A mi visszahordásaink továbbra sem hatásosak. Remélem nem süllyedünk idén a Danny Crossman fémjelezte korszak szintjére.

- Larry Webster: a TE-ből konvertált DE volt a legnagyobb titkos reménységem a szezon előtt. Tavaly nagyon bíztatóan mozgott az előszezonban (minden meccsen szerzett sack-et), most azonban teljesen láthatatlan. Lassú, nem jól használja a kezeit, könnyedén elnyomják. Nem gondolnám, hogy bennmarad a legjobb 53-ban.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Inside the Den 2.rész:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Inside-the-Den-Lions-Camp-Week-2/f85eca23-eb0d-4225-8213-650c36ff8271
A mi kis saját Hard Knocks-unk 2.része, 11 perc az edzőtáborról, benne a Jets elleni meccs is.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fear Ameer: nem találom a szavakat. Tudom előszezon, tudom egy meccsből ne ítélj, tudom tudom tudom. De ez a gyerek kurva jó lesz.  www.youtube.com/watch?v=QRZn_wVHFXI Elképesztő irányváltások, gyorsul mint a gepárd, lát a pályán és gondolom a sok korábbi fumble miatt extrán figyel a labdára. Ha igazak a hírek, hogy remek elkapó is akkor itt csodákat láthatunk.Bazzani
És valaki még Tevin Colemant preferálta vele szemben a draft előtt... 😊vassadi
Meh....
Én azt tudtam, hogy Abdullah jó lesz, csak azt gondoltam Coleman meg egy igazi igásló lesz a pályán. Mentségemre szolgáljon, hogy a Lions-ba Abdullah-t szerettem volna. Egyébként még azért Coleman karrierjét se húzzuk le a WC-n. 😉

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Csak, hogy kicsit fényezzem magam. 😊
, nyílt terepen pedig jelentsen életveszélyt.
Bazzani
Bazzeg ugyanezt mondták anyámról, amikor bevonták a jogsiját.füligjimmy
A gyors irányváltások is jellemezték?Bazzani
Nem is ez volt az igazi baj, de sose indexelt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Fear Ameer: nem találom a szavakat. Tudom előszezon, tudom egy meccsből ne ítélj, tudom tudom tudom. De ez a gyerek kurva jó lesz.  www.youtube.com/watch?v=QRZn_wVHFXI Elképesztő irányváltások, gyorsul mint a gepárd, lát a pályán és gondolom a sok korábbi fumble miatt extrán figyel a labdára. Ha igazak a hírek, hogy remek elkapó is akkor itt csodákat láthatunk.Bazzani
És valaki még Tevin Colemant preferálta vele szemben a draft előtt... 😊
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak, hogy kicsit fényezzem magam. 😊
, nyílt terepen pedig jelentsen életveszélyt.
Bazzani
Bazzeg ugyanezt mondták anyámról, amikor bevonták a jogsiját.füligjimmy
A gyors irányváltások is jellemezték?

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Csak, hogy kicsit fényezzem magam. 😊
, nyílt terepen pedig jelentsen életveszélyt.
Bazzani
Bazzeg ugyanezt mondták anyámról, amikor bevonták a jogsiját.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Írnék pár szót a pénteki meccsről most, hogy végre sikerült gép elé kerülnöm. Nem tudok (nem is lehetne ekkora keretnél még) minden részletről írni, volt pár dolog/játékos amit különösen figyeltem ezekről okoskodok valamit.



- Eric Ebron: az ő szerepe különösen fontos lesz mint 3.számú célpont. A mérkőzésen volt egy szép elkapása, ami hosszabb is lehetett volna mint 13 yard, csak elbotlott a saját lábában. Ez az indok nélküli egyensúlyvesztés korábban is probléma volt nála, reméljük a drop-okkal együtt ez is eltűnik majd idővel. Volt egy említésre méltó blokkja is (Coples volt a szenvedő fél):  www.youtube.com/watch?v=VNuzPn93xsE&feature=youtu.be Észrevehetően komfortosabban mozgott a Lombardi féle offense-ben mint tavaly.

- A Megatron és Tate mögötti (WR) roster helyekért folytatott csata: Fene gondolta volna de Lance Moore remekül illeszkedett a csapatba és akár nagyon hasznos tagja is lehet a támadóegységnek. Szerintem az ő helye is biztos a keretben ha nem történik valami hatalmas csoda. A meccs legjobbja (az idei Matt Willis) Greg Salas volt, 5 elkapás 92 yard 1 TD. Már tavaly is tapasztalhattuk, hogy gyakran az ilyesfajta teljesítmények sem elegek a keretbe kerülésre (pontosan az előbb említett Matt Willis járt ugyanígy), de egy jelentős lépést tett a végső cél elérése érdekében a gyenge edzőtábort produkáló Salas. A többi elkapóra sem lehet panasz. Broyles, Peackock és TJ Jones is produkált remek dolgokat. Jeremy Ross viszont ugyanolyan hasznavehetetlen volt mint tavaly egész évben, nála könnyen kinéz egy cut az utolsó szűkítésnél főleg ha a visszahordók csatáját is elbukja.

- Ha már úgyis szó volt róla akkor nézzük milyen volt a visszahordók csatájának "első fordulója". Négyen kaptak lehetőséget különböző formában. Ross és Abdullah kickoffot míg TJ Jones és Broyles puntot hordott vissza (Jones 3at is). Igazából egy Jones returnt kivéve továbbra sem látszódott semmi fény az alagút végén. Abdullah-nak volt egy Stefan Logan-t megszégyenítő fair catch-e amikor kb 30 yard szabad hely lett volna előtte egy punt után. Remélem csak biztonságból választotta ezt a megoldást. Összegezve egyelőre TJ Jones áll a legjobban, ha elkapásoknál is tud tényező lenni akkor könnyen veszélyt jelenthet Ross roster helyére.

- Támadófal: a Reiff-Ramirez-Swanson-Wraford-Lucas kezdő ötössel vágtunk neki a meccsnek, ez a sor kitűnően játszott. Stafford (majd egy rövid ideig Kellen Moore) komfortosan érezhette magát a zsebben, Abdullah futásainál is remekül csináltak helyet. Külön figyelmet szenteltem Tomlinson játékának, nem panaszkodhatunk rá. Sokat kell még tanulnia de az már most látszik, hogy remek szeme van ahhoz, hogy mindig megtalálja a következő blokkolni való védőjátékost. Nem lennék meglepve ha week1 starter lenne. Kiemelném még Michael Williams-et és Taylor Boggs-ot akik remekül helytálltak a meccs második felében, Williams rengeteget fejlődött tavaly óta.

- Ki lesz a kezdő nickel corner? Erre egyelőre nehéz választ adni, de valószínűleg nem az edzőtábor alatt rengeteg hype-ot kapó Diggs. Egyelőre úgy néz ki, hogy Wilson és Lawson is előtte van a sorban. Viszont ami feltűnt, hogy Seisay elcserélése miatt (meg Carter sérülése miatt is) eléggé vékonyak vagyunk a szélső corner poszton. Seisay amúgy remekül mutatkozott be a Seahawks edzésein, nehogy nagyon megbánjuk még azt a cserét...

- A csereirányítók harca: reménykedjünk, hogy Stafford nem sérül meg. Moore karereje az enyémmel vetekszik (és ez most nem dicséret), labdái úgy mozognak a levegőben, hogy rossz nézni. Illetve gondolom az ellenfél drukkereinek jó, de ez most nem az ő örömükről kéne szóljon. Ha kinéz egy célpontot azon nem változtat, még abban az esetben sem ha máshol teljesen üresen álló játékosaink vannak is. Mozgékonysága rendben van, viszont sokszor túlzottan sokat vár a passzra. Egyszer telibe is verték rendesen, azt hittem fel sem áll belőle. Orlovsky sokkal jobb képet festett magáról a meccsen, most lelkes is volnék vele kapcsolatban, ha nem láttam volna korábban már elégszer pocsékul játszani. Gilbertnek két jó passza volt, belőle többet kellene látni, hogy ítéletet mondjak.

- Stafford: tökéletes volt. Igaz csak egy drive-ot játszott, de le a kalappal. Magabiztos és pontos volt (2/2, 57 yard, 158,3 QBR), reméljük egy jobb fal mögött végre képes arra a teljesítményre amit évek óta várunk. Mindenesetre a fegyverek adottak hozzá.

- A negyedik számú RB kérdése: Zenner vs Winn vs Martin. Ha reálisan nézzük akkor ez leginkább egy kétfős csata (Martin egy PS helyre lehet jó talán) amiben Zenner lépéselőnybe került. Ez a Winn féle 5 futásból elért 3 yard nagyon halovány volt, míg Zenner 15 futásból 55 yardot szorgoskodott össze. Remek érzékkel találja meg a réseket, a közvetítés során Woodhead-hez hasonlították, gondolom az összehasonlítás leginkább a bőrszínnek szólt. Bizakodó vagyok vele kapcsolatban.

- Fear Ameer: nem találom a szavakat. Tudom előszezon, tudom egy meccsből ne ítélj, tudom tudom tudom. De ez a gyerek kurva jó lesz.  www.youtube.com/watch?v=QRZn_wVHFXI Elképesztő irányváltások, gyorsul mint a gepárd, lát a pályán és gondolom a sok korábbi fumble miatt extrán figyel a labdára. Ha igazak a hírek, hogy remek elkapó is akkor itt csodákat láthatunk. Nem irigylem az ellenfelek támadó koordinátorait amikor a belőlünk kell majd készülni. Megatron, Tate, Ebron, Abdullah, Bell stb. Ha Lombardi ebből sem hoz ki semmit, akkor tényleg mehet a picsába.
He’s about as quick as Barry Sanders. I'm not saying he's Barry Sanders, but he's got that quickness.Jets coach Todd Bowles on Abdullah


- A védőfal: talán az egész offseason legközpontibb kérdése volt, hogy mi lesz Suh távozása után. Hát ez a meccs sok bizakodásra egyelőre nem ad okot. Látni kellene, hogy Ngata mire képes (állítólag az első hétre felépül, de én ebben nem hiszek) mert anélkül nehéz ítélkezni. Tapp-Walker-Reid-Ansah volt a kezdő és nem igazán sikerült az Ivory vezette földi támadásokat megállítani, mondjuk az a tavalyi alapszakasz meccsen sem igazán sikerült eleinte pedig ott még $uh is a fedélzeten volt. Wright tűnt a leggyengébb láncszemnek, bár őt eleve sem a futás elleni védekezése miatt hoztuk. Reid jobban játszott, egyszer egy bullrush-al úgy borította fel Mangoldot mint egy szalmazsákot és Taylor-al párban össze is hoztak egy sack-et. Akitől sokat vártam de észrevehetetlen maradt az Larry Webster, összesen egy szerelést mutatott be a tavalyi preseason sack mestere. Pozitív irányban Wooton emelkedett ki, a fal szélén és közepén is jól játszott igaz a sokadvonalas OL ellen. Ahogy az amcsik mondják ilyenkor még Vannilla playcall van a védelemben, talán a Jax elleni harmadik meccsen láthatunk majd valamit az agresszívabb playhívásokból.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jim Caldwell said G/C Darren Keyton is dealing with "patellar tendon issue" and won't be back this season.

A Jets ellen remekül játszó (magasan a legjobb PFF értékelést is ő kapta) Taylor Boggs esélyei így jelentősen megnőttek a keretbe kerülésre. A tegnapi edzés után a csapat OL játékosokat tesztelt, nevek még nem szivárogtak ki.