Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Többen viszont nem edzettek. Remelem csak óvatosság. Ngata es Tate sem. topmodell
nálunk volt korábban over-30 day-off, vagy valami hasonló, jellemzően Reggie szerepelt rajta 😀

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazza:
Nem a képek miatt olvasunk téged!
Miattad érdemes olvasni a fórumot.
Szóval a technikával ne is törődj! A lényeg hogy megírjad az "ahogy Bazza látta" összefoglalókat.


Közben kijött az első injury report:
Slay limitált edzes munkát végzett. Es Warford is. Ez jó jel.
Többen viszont nem edzettek. Remelem csak óvatosság. Ngata es Tate sem.

Levy továbbra sem edz sajnos.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért csak folytasd tovább ezeket az összefoglalókat Bazza. Képbeillesztés ide vagy oda, baromi jók ezek a recapek!

Ja és örülök, hogy Zenner bemutatkozott az NFLben!

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
továbbra is go Walker!

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnos van néhány technikai gond a képek beillesztésével amire egyelőre nem találom a megoldást. Az ígéretek ellenére a hozzászólások írása nemhogy jobb lett de sokkal rosszabb.
Kicsit el is vette a kedvemet az egésztől...
Bazzani
mostantól nincsenek tagek, elég a link, de várhatóak még fejlesztések a jövőben, mert valóban nem az igazi még a rendszer. sajnos csak egy fejlesztőnk van, így csak a türelmeteket tudjuk kérni, a poszt pedig megint nagyszerű lett, remélem minden héten lesz 😊
kristof
Tudom, de így sem illeszt be minden képet.
Próbálok türelmes lenni, de minden kérésre az volt a válasz (az új oldal indítása előtt), hogy ez már meg van oldva, ez már működik, ez meglesz. Erre itt vagyunk a szezonban és órákat küzdök amire lesz az egészből valami.
Felbasztam magam, majd lenyugszok és persze írok minden héten. Örülök ha elolvassátok. vigyorgós szmájli mert az sincs ugye

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Sajnos van néhány technikai gond a képek beillesztésével amire egyelőre nem találom a megoldást. Az ígéretek ellenére a hozzászólások írása nemhogy jobb lett de sokkal rosszabb.
Kicsit el is vette a kedvemet az egésztől...
Bazzani
mostantól nincsenek tagek, elég a link, de várhatóak még fejlesztések a jövőben, mert valóban nem az igazi még a rendszer. sajnos csak egy fejlesztőnk van, így csak a türelmeteket tudjuk kérni, a poszt pedig megint nagyszerű lett, remélem minden héten lesz 😊
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
A 2. OL-es playnél egyébként szvsz a futó volt dummy, neki kellett volna látnia h ott már vkit kettőznek. Míg belül vki egy az egyezik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnos van néhány technikai gond a képek beillesztésével amire egyelőre nem találom a megoldást. Az ígéretek ellenére a hozzászólások írása nemhogy jobb lett de sokkal rosszabb.
Kicsit el is vette a kedvemet az egésztől...

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nobody can shut down Calvin Johnson quite like Joe Lombardi.

 www.gannett-cdn.com/-mm-/5cac3bf281c4e5f6bff492810838e919533126c3/c=214-0-3175-2226&r=x513&c=680x510/local/-/media/2015/09/13/DetroitNews/DetroitNews/635777727046467376-2015-0913-dm-lions-chargers0870.jpg
A Lions meccsnap olyan mint egy jó tequilázás. Minden remekül indul a végén meg kérdezgeted magadtól, hogy itt mi a fene történt? Igen megint elkezdődött egy újabb szezon és én is újra itt vagyok szakmaiatlan írásommal. Sokat gondolkoztam rajta a nyáron, hogy idén is kiírjam e magamból a nagy gondolatokat mint Bendegúz az Indul a bakterházban? Végül arra jutottam, hogy talán ez az év lesz "Az az év!" és én pont akkor húzódok háttérbe amikor végre valami igazán nagy dolog van születőben a Motor City-ben. Na hát a kijózanító pofon igen hamar megérkezett egy szívszorító vereség képében. Persze ez egy maraton és nem egy 100 méteres futás ahogy Caldwell papa mondaná így 15 meccsünk van a bizonyításra. Kicsit tartok attól, hogy mit fogunk bizonyítani... De vágjunk is bele, idén próbálom talán még viccesebben felfogni a történéseket. Íme az "Ahogy Bazza látta" szezonnyitó epizódja.

A nap hülyéje:

Kikaptunk egy jó csapattól idegenben 5 ponttal. Nem is hangzik olyan vészesen ugye? Kikaptunk egy nálunk semmivel sem jobb játékosállományú csapattól 18 pontos előnyről. Nem hangzik túl jól ugye?
Amikor el akarom dönteni, hogy ezt a meccset a támadók vagy a védelem bukta el kicsit nehéz helyzetben vagyok. Olyan ez amikor kinézel magadnak két cipőt de csak az egyikre van pénzed. Bármelyiket is veszed meg ott fog motoszkálni a fejedben, hogy miért is nem a másikat választottad.
Egyik egység felelősségét sem lehet figyelmen kívül hagyni.
Sajnos egyre jobban kezd kirajzolódni, hogy Joe Lombardi Dumbardi rossz offensive coordinator.
Futtatja ezt a New Orleans-ben tanult támadósémát, de fogalma sincs, hogy mikor milyen játékokat hívjon és miként használja a játékosok erősségeit. Olyasmi mint amikor örökölsz egy Ferrarit de nem tudod vezetni.

San Diego NBC sportscaster:
Any time you throw to Megatron just four times, I think you got out-coached.

Két adatra hívnám fel különösen a figyelmet. Az egyik, hogy Calvin Johnson-t összesen négy alkalommal próbáltuk meg játékba hozni (a Chargers legjobb elkapója Keenen Allen felé 17 átadás ment) állítólag azért mert duplázták. Ha ez tényleg ezért történt akkor azonnal fejeknek kell hullania. A liga egyik legjobb elkapóját igenis tudni kell használni, ki kell találni olyan játékokat ahol könnyedén tisztára tudja magát játszani. Összesen négy alkalommal indult slot pozícióból pedig régebben az innen induló útvonalak is nagy erősségei voltak.
Persze nem is meglepő ez annak fényében, hogy egész meccsen összesen 47 támadóplay-t vezettünk, az NFL átlag az utóbbi 3 évben 64 volt.
Nem csak ezzel volt gond. A támadófal játéka siralmas volt.
Rögtön itt van egy video formájában két kulcsjáték:
 www.youtube.com/watch?v=6l3lPvVdrVM&feature=youtu.be

Persze Ebron is rögtön a lassan védjegyévé váló drop-al kezdett, sokat elmond Tate reakciója az esetről:

Lance Moore úgy blokkol mint egy kisgyerek, Fuller pályára sem került, Riddick már csak a végjátékban kapott szerepet, Pettigrew továbbra sem bevonható a passzjátékba és még sorolhatnám napestig. De nekem mégsem az offense volt a nagyobb csalódás, mert valahol titkon sejtettem, hogy Lombardi nem több mint egy olyan edző aki a neve alapján került pozícióba.

Reménykedtem benne, hogy Suh távozása (és Ngata érkezése) után nem zuhanunk vissza a kétezres évek elejére teljesítményben. Sajnos a liga legjobb DT-jének elvesztése és Levy sérülése teljesen megpecsételte a sorsunkat.
483 yardot engedtünk a Chargers támadóinak, a 2011-es Green Bay elleni meccs óta a legtöbbet (akkor 550 yardot haladt a Matt Flynn vezette egység).
Aki sokat néz NFL-t az gondolom már unásig hallgatta, hogy mennyit számít a tapasztalat. Most biztos sokan fognak velem vitatkozni, de szerintem ez sokkal inkább a fiatalok játéka mint a "dinoszaurusz korúaké" és egy bizonyos szint után a tapasztalat már nem tudja helyettesíteni a sebességet.
Aki nézte a meccset és figyelte Rashean Mathis játékát az bizonyára érti, hogy miről beszélek. Allen szinte bolondot csinált belőle. 7 elkapásból 85 yardot termelt amikor a korábbi Jaguars kedvenc kevéssé szoros őrizetéből kellett szabadulnia. Érdekes, hogy az első félidőben csak egy elkapást (5 yardért) jegyzett Allen Mathis-ről, a San Diego stáb remekül ráérzett, hogy ez az egyik legtámadhatóbb matchup a második félidőben. Senki nem szólna szerintem egy rossz szót sem ha őt választanám a meccs leggyengébb emberének, de igazából az előszezonban látottak miatt nem is vártam már tőle túl sokat.
 www.gannett-cdn.com/-mm-/79780147f5f41687fcea57a1c1f846d725d2c68d/c=50-0-1716-1253&r=x513&c=680x510/local/-/media/2015/09/13/DetroitNews/DetroitNews/635777726716835150-2015-0913-dm-lions-chargers1419.jpg
Tavaly rengetegszer gondolkoztam azon, hogy az a remek védelem milyen erős lenne ha nem történik Stephen Tulloch buta sack ünneplős sérülése. Hát sajnos kiderült, hogy alighanem az ő kiválása miatt lett olyan jó a defense vagy legalábbis meg sem éreznénk azt ha nem lenne a pályán. Már a preseason meccseken is látszott, hogy jelentősen lelassult mind lábon mind fejben. Passzjátékoknál nem tartható a pályán, most is mind a kilenc felé menő passzból elkapás lett. A futásokat nem érzi, a falemberek szinte kipöckölik a játékból, emellett egy szerelést nem képes normálisan végrehajtani, open field-en szinte bohócot csinálnak belőle. Remélem Levy hamarosan visszatér és ez az ő játékára is jó hatással lesz (bár Bynes nem okozott csalódást Levy helyén) vagy Austin mester meglépi a cseréjét és a tavaly remekül játszó idén egyelőre mellőzött Whitehead lesz a MLB.

A nap hőse:
 www.gannett-cdn.com/-mm-/8088f30536f26654ee161ffea717ab91f7dd7fb3/c=0-42-1971-1524&r=x513&c=680x510/local/-/media/2015/09/13/DetroitNews/DetroitNews/635777643626259007-2015-0913-dm-lions-chargers0681.jpg
Óriási szerencse, hogy Ameer Abdullah teljesítménye fény volt az éjszakában így a szomorú oroszlán drukkereknek legalább van némi reménysugár amibe kapaszkodhatnak.
Legutóbb amikor San Diego-ban játszott a Lions (2007, Mike Martz volt az OC) 9 kísérletből 26 yardot futottunk, most már az első drive-ban 32-t. 😊
Fear Ameer az első NFL carry-jéből rögtön TD-t futott, majd az egész mérkőzésen remekül játszva 50 futott, 40 elkapott és 100 visszahordott yardig jutott. 1960 óta senki nem volt képes erre a teljesítményre.

Dane Brugler Senior NFL Draft Analyst for NFLDraftScout and CBS Sports:
Abdullah is one of the best ballcarriers I've studied at processing the action while in motion. Like a chess player, always two moves ahead.


Az ő játéka az ami miatt már alig várom a vikingek elleni meccset. Remélem a védelmük (leginkább a LB sor) a Frisco elleni teljesítményét mutatja, akkor újra nagy napja lehet az újoncnak.

Abdullah mellett említést érdemel még Glover Quin aki élete első picksix-ét szerezte és Darius Slay aki nagyon fontos pillanatban kapta el Rivers labdáját az endzone-ban. Amúgy tudja valaki, hogy miért nem ő fogta Allent?

Mindenképpen a pozitívumok között kell megemlíteni a speciális csapategység munkáját. Rég láttunk ilyen impresszív visszahordó játékokat a csapattól.


A nap meglepetésembere:

Míg Suh elvesztésére egyelőre nincs válasza a csapatnak addig Fairley pótlása úgy néz ki könnyebben fog menni. A helyén játszó Tyrunn Walker 58 snap alatt 7 irányító siettetést jegyzett és összességében jól sikerült a bemutatkozása.

Kedvenc play:
Természetesen Abdullah első touchdown-ja lett a győztes.
 www.youtube.com/watch?v=in0ibDqYPdY
RIP Eric Weddle's ankles



A nap egyik legrosszabb hívása pedig az volt amikor ifjabb Lombardi megint túl okos akart lenni és egy 3rd and 2 szituációnál ahelyett, hogy a bikaerős Bell futott volna a FB mögött (szinte garantált sikerrel) inkább egy gyorsan átnyújtott labdával Abdullah-t hozatta játékba aki azért valljuk be nem az erőfutásairól lett híres. Meg is lett a borítékolható végeredmény, egy yard és punt.


Amin jót nevettünk:
Pedig az edzői stáb mindent megtett a siker érdekében. 😊



A nap képe:
Ilyen egy igazi reggeli a meccs napján.


És bónuszként Golden Tate lánykérése a meccs előtti napon.
 pbs.twimg.com/media/CO9ems0WsAAYyUn.jpg


Újoncfigyelő:
Abdullah-ról már elég szót ejtettem, a másik legfontosabb újoncunk napja jóval kevésbé volt sikeres. Laken Tomlinson lett a csapat leggyengébb játékosa a PFF értékelése szerint, sajnos ezt az általam újranézett képek és videók is jócskán alátámasztják.

Mivel Ramirez sokkal jobban játszott a másik guard posztján így nem lenne meglepő ha az első körös újonc a cserepadon találná magát Warford felépülése után.
Alex Carter CB a visszatérős IR-en van jelenleg, Gabe Wright DT összesen 13 snap-et töltött a pályán ahol egy szerelést mutatott be, Quandre Diggs CB 18 védőjátéknál volt a pályán nickel és dime formációknál volt fenn leginkább, Corey Robinson OT csak a speciális egységben szerepelt. Michael Burton FB a 10 pályán töltött támadó snap alatt labdát nem kapott, blokkolásban pozitív értékelést kapott a PFF-tól, Zach Zenner két kísérletből 6 yardot futott.

Slowlights:
 www.youtube.com/watch?v=4zc5OeY-7VE&feature=youtu.be

Szerkesztette: Bazzani

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Minden kurva vereség után ugyanaz a blabla.
Bazzani
BB-nél minden kurva meccs után ugyanaz a blabla. : - )
tomi-tomi
Jó ti azt se tudjátok mi a vereség. 😊
Basszus annyira nem képesek, hogy Slay állapotáról bármit mondjanak.
Bazzani
Szerda elott nem is fognak mondani az biztos.
Nem is szoktak.
De ha Mathis fogja az ellenfél elsőszámú cornerét és az Isten tudja ki fogja a második számút, akkor nagyon nagy a baj.
topmodell
slayen csizma van ennyit tudni.
ha mathis cornert fog ott már rég baj van😀

én optimista vagyok innét, jön Levy boldogságlesz...

mondjuk a mai napig nem értem , teszetoszázunk mint a kislányok, és amikor ég a ház átmegy az O az egész pályán huss...
nem értem... biztos valami koncepció Lombardinál hogy szopassuk magunkat ne lőjük el a puskaport vagy valami...
oleewear
Prevent D# ellen könnyebb haladni.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Abdullah a jó 1.hete után mennyivel lehet többet akcióban?
braxa88
Szerintem ugyanennyit kb. Bell lesz az igásló továbbra is.

több mint 9 éve
oleewear Detroit Lions 225
Minden kurva vereség után ugyanaz a blabla.
Bazzani
BB-nél minden kurva meccs után ugyanaz a blabla. : - )
tomi-tomi
Jó ti azt se tudjátok mi a vereség. 😊
Basszus annyira nem képesek, hogy Slay állapotáról bármit mondjanak.
Bazzani
Szerda elott nem is fognak mondani az biztos.
Nem is szoktak.
De ha Mathis fogja az ellenfél elsőszámú cornerét és az Isten tudja ki fogja a második számút, akkor nagyon nagy a baj.
topmodell
slayen csizma van ennyit tudni.
ha mathis cornert fog ott már rég baj van😀

én optimista vagyok innét, jön Levy boldogságlesz...

mondjuk a mai napig nem értem , teszetoszázunk mint a kislányok, és amikor ég a ház átmegy az O az egész pályán huss...
nem értem... biztos valami koncepció Lombardinál hogy szopassuk magunkat ne lőjük el a puskaport vagy valami...
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Abdullah a jó 1.hete után mennyivel lehet többet akcióban?
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Tomlinson kapta a legalacsonyabb PFF osztályzatot az offenseből 😥

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Minden kurva vereség után ugyanaz a blabla.
Bazzani
BB-nél minden kurva meccs után ugyanaz a blabla. : - )
tomi-tomi
Jó ti azt se tudjátok mi a vereség. 😊
Basszus annyira nem képesek, hogy Slay állapotáról bármit mondjanak.
Bazzani
Szerda elott nem is fognak mondani az biztos.
Nem is szoktak.
De ha Mathis fogja az ellenfél elsőszámú cornerét és az Isten tudja ki fogja a második számút, akkor nagyon nagy a baj.

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Minden kurva vereség után ugyanaz a blabla.
Bazzani
BB-nél minden kurva meccs után ugyanaz a blabla. : - )
tomi-tomi
Jó ti azt se tudjátok mi a vereség. 😊
Basszus annyira nem képesek, hogy Slay állapotáról bármit mondjanak.

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Minden kurva vereség után ugyanaz a blabla.
Bazzani
BB-nél minden kurva meccs után ugyanaz a blabla. : - )

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kevés idegesítőbb dolog van mint egy vereség, de Caldwell sajtótájékoztatói felülmúlják azt is.
Semmi konkrétum csak a kibaszott begyakorolt maszlag.
"A következő meccsre kell koncentrálni, a problémákat fixálni kell, a sérülttekről semmi hír, a srácok keményen dolgoznak..."
Minden kurva vereség után ugyanaz a blabla.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A védelem nagyon gyengén muzsikált az elejétől fogva is. Volt 2 Pick ami miatt dicsérhetjük őket, de annyi misstacklet csináltak. Több futás lehetett volna minusz yardos. Aztán hoztak belőle 7-8 yardot. szörnyű volt látni.
Azt meg amit Mathis egész meccsen csinált hagyjuk is.
Nagyon várok egy PFF értékelést. Kíváncsi vagyok ott mit mutattak a számok.

Az Offenseben meg nem 1 nem 2 és nem is 3 HANEM 7 alkalommal jöhetett érintés nélkül a pass rush. Reiff és Lucas egy k*b@c&#@tt vicc volt. Elfogadom ha valaki csak a futásra jó vagy csak a passzra, de ők egyikre sem voltak használhatóak.

Idén pedig Staffordtól titkon olyan évet vártam ahol bizonyítja hogy tud elite is lenni.
De olyan Intercepctiont is dobott amit járási gimiben sem illik... Jók ezek a rookie hibák csak a 7. évbhen baszott idegesítő.

Calvin szerintem csk ezen a meccsen volt homály. És lesz neki hamarosan 100 yardos meccse. De nehéz egy ilyen nap után nem gondolni arra, hogy az idei cap száma több mint 20 milla a jövő évi pedig több mint 24 milla.
Többet kapna mint Dez és AJ Green együtt 😕

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Már minden gondomat leírtátok ti is, csak annyi hogy azt hittem Lombardi talán értelmesebb lesz idén, de nem. Áldani fogom a napot amikor kiadják az útját.
anarfa
Linehanről ugyanez volt a közvélemény. Tavaly meg a legtöbben visszasírták.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
anarfa Detroit Lions 477
Már minden gondomat leírtátok ti is, csak annyi hogy azt hittem Lombardi talán értelmesebb lesz idén, de nem. Áldani fogom a napot amikor kiadják az útját.
több mint 9 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Szerintem a D bőven erőn felül játszott. Kva Sokat voltak fenn, nem csoda h a seggukon sem kaptak mar levegőt. Az offense a nagyratartott elit offense (-Abdullah) terített betli volt.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
De most tényleg Mathisnek kellet fogni K.Allent. Es tényleg nem vettük a 15. elkapasa és 160+ yardja után hogy Mathisre játszanak végig!
Edzői teljesítmény 0
Play call 0
O-line 0
D-line 0

Abdullah sz egyetlen pozitívum. Garbageban meg Ebronnal karrier meccset sikerült csináltatni. Remelem jövő heten jatszik Warford es Waddle.
A D Lineon viszont nem Tudom ki segíthetne a csapatból. Ennyi Kiss tackle utoljára 3 éve láttam.
Lévy azert segíthet rajta mert ez az LB sor is gyenge volt. Van 2 bőven átlagon felüli elkapóra akit használni sem tudunk. Óriási csalódás. Pláne hogy másfél negyedik megint azt hittem jók vagyunk.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vannak csapatok akik 18 pontos hátrányban sem ijednek meg míg vannak olyanok akik 18 pontos előnyben sem képesek játszani.
Vannak olyan csapatok akik az erősségeikre építenek míg vannak olyanok ahol nem tudják használni a kimagasló képességű játékost.
Vannak olyan csapatok akik ragaszkodnak az értékeikhez míg vannak olyanok akik elengedik a liga egyik legjobbját.
Vannak olyan csapatok akik tanulnak a hibáikból míg vannak olyanok akik az egész meccsen gyatra teljesítményt nyújtó játékost végig a pályán hagyják.
Vannak olyan csapatok akik sikeresek és vannak olyanok akik nem.

több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Tényleg megéri ugyanannyi pénzért tartani Calvint arra az egy passzra, mintha Suh terrorizálná minden playben a QB-t. Tényleg.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM