Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Érzem én, hogy rá akartok mozdulni RG3-re!?😊

Szerkesztette: Pari
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én is olvastam erről a respect dologról. Biztos ki vannak, amiért nem hívta meg őket a nyári lagzijára 😊
Azert az ember az életéért küzd minden egyes playben. A meccs végen már kapkodva és szarul dobált de tényleg az életéért kellet menekülnie.

Tavaly emlékszem a Washington fala többször engedte rá a nyomást az irányítóra, szándékosan.
Látszólag Lucas is ezt csinálja.

Azert Reiff is borzalmas. Semmit nem fejlődött az elmúlt évek alatt.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elkezdett terjedni a pletyka, hogy Staffordnak nulla respektje van a csapattársaknál ezért nem védték meg amikor Barr a vonalon kívül fellökte. Érdekes...
Amúgy ugyanott tartunk ahol Schwartz-al másfél éve, ugyanazok a hibák jöttek elő.
Még az off field balhék kellenek.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mindenki nyugodjon le! Tök egyértelmű, hogy gyenge draft évben leszünk 1/1. So much Lions.
MacPhisto
Nem leszünk 1/1.
Annyit (4-5) nyerni fogunk, hogy ne jussunk rájátszásba de szar helyen draftoljunk.

több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Mindenki nyugodjon le! Tök egyértelmű, hogy gyenge draft évben leszünk 1/1. So much Lions.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Bazz!
Minden idők egyik legjobb HSZ-e

Amúgy viktimológiai tanulmányba illünk 😊
Helmut Zimmer
Az elejét értem és köszönöm.
A második felét nem teljesen de azt is köszönöm. 😊
Bazzani
Megérted, csak nézz rá az eredményjelzőre...újra, és újra, és újra, és újra, és újra, és újra, és tavaly, és tavalyelőtt, és azelőtt és azelőtt, és mégazelőtt and on and on....

Lions+Bills+Browns mindig megtalálják a feladatukra tökalamkalmatlan szakmai vezetőket....
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazz!
Minden idők egyik legjobb HSZ-e

Amúgy viktimológiai tanulmányba illünk 😊
Helmut Zimmer
Az elejét értem és köszönöm.
A második felét nem teljesen de azt is köszönöm. 😊
Bazzani
Viktimológia- áldozattan
sutianap
A szót értettem, a miértet kevésbé (bár gondolom a Lions-Bills fanságról van szó).

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Bazz!
Minden idők egyik legjobb HSZ-e

Amúgy viktimológiai tanulmányba illünk 😊
Helmut Zimmer
Az elejét értem és köszönöm.
A második felét nem teljesen de azt is köszönöm. 😊
Bazzani
Viktimológia- áldozattan


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazz!
Minden idők egyik legjobb HSZ-e

Amúgy viktimológiai tanulmányba illünk 😊
Helmut Zimmer
Az elejét értem és köszönöm.
A második felét nem teljesen de azt is köszönöm. 😊

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Bazz!
Minden idők egyik legjobb HSZ-e

Amúgy viktimológiai tanulmányba illünk 😊

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
When your quarterback leads you in rushing, and your quarterback is a beat-up Matthew Stafford, you've got problems.


Kicsit könnyű helyzetben vagyunk. Gondoljatok bele, sok csapat drukkere most jött rá, hogy a csapata nem is olyan jó mint ahogy az első héten látszott. Mi legalább ugyanolyan szarok voltunk mint a múlt héten. Konzisztens játék ez a lényeg.
Ilyet még nem csináltam, hogy közvetlenül a meccs után megírom az összefoglalót, de a héten szerencsére nem lesz időm az NFL-el foglalkozni, köszönhetően a főnökömnek. Persze nem is baj ez, mert egy Lions drukkernek meg kell találni az élet azon területét ahol sikeres lehet, a sport nem ilyen sajnos. Jöjjön az extra gyors "Ahogy Bazza látta" a szokásosnál talán rövidebb terjedelemben.



A nap hőse:
 prod.images.lions.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/LIONS/assets/images/imported/DET/photos/clubimages/2015/09-September/tempGSC10461--nfl_mezz_1280_1024.jpg
Valóban hősről beszélünk ha a meccs legjobb játékosát keressük. Olyan ez mintha egy Trabant-al indulnál a Ferrarik ellen egy autóversenyen. Semmilyen körülmény nem volt ideális ahhoz, hogy Matthew Stafford jó teljesítményt nyújtson.
A playcall botrányos volt. Futójáték nem létezett. Az elkapók mindent elejtettek. A védelem átjáróház volt. A támadófal meg nagyjából így nézett ki:

Minden játékban menekülnie kellett, több ütést kapott mint egy profi bokszoló 3 meccs alatt. Az, hogy összesen egy sack lett a vége csak az ő akrobatikus mozgásának köszönhetjük. Nem túl ideális ha hamarabb kapod meg a védőt a nyakadba mint a labdát a kezedbe.
Ilyen körülmények között ez a 286 yard 2 TD nem is tragikus teljesítmény, főleg ha az egész meccset sérülten játszod végig.

Nézzünk négy pozitívumot:
1. Stafford életben maradt (bár bordasérülést szenvedett).
2. Nem lettünk lenullázva.
3. Még van 14 meccs. (ez lehet negatívum is)
4. A Bears rosszabb mint mi (látszatra).


A nap hülyéje:
Lions fans right now…


Hát igen, nem sok reményünk van arra, hogy ne a miénk legyen a liga legrosszabb védelme. Kiderült, hogy Suh (és Levy) tette naggyá Teryl Austin-t aki nélkülük egy borzasztóan gyenge DC-nek látszik. A linebacker sorunk Levy nélkül a leggyengébb a ligában, a védőfal tagjait pedig szalmabábúként tologatják arrébb még a gyengébb támadófal játékosok is. Ngata-val is csak egyel többen vagyunk, mostmár teljesen érthető, hogy miért engedték el könnyű szívvel Baltimore-ból.


Persze mindig van lejjebb és ezt a támadófalunk bizonyította. Ilyen szintű blamát én még nem láttam NFL meccsen. Stafford-ot nyolcszor ütötték agyon, a futójáték minimálisan sem működött (a futóink 18 yardot szorgoskodtak össze). Ebből az egységből is sikerült lefelé kilógnia Cornelius Lucas-nak. Szinte egyetlen játékban sem sikerült megtartania az emberét, nemegyszer szó szerint hülyét csináltak belőle. Nagyon remélem, hogy ez a produkció elég volt ahhoz, hogy soha többé ne lássuk Lions mezben. Bele se merek gondolni, hogy jövő héten mi lesz a Von Miller-Ware kettős ellen. Inkább játsszon Orlovsky…

A nap meglepetésembere:
James Ihedigbo múlt héten a csapat egyik leggyengébb játékosa volt. Sikerült pozitív irányba változtatnia a játékát. Több fontos szerelés, kierőszakolt fumble szerepel a neve mellett. Reméljük ez lesz az állandó nála nem a múltheti…


Kedvenc play:


A meccsértékelőm történetében először (és remélem utoljára) választok egy olyan play-t ami a csapatunk számára negatív kimenetelű, de ez egyszerűen már olyan morbid, hogy muszáj nevetni rajta.

TWO-POINT CONVERSION ATTEMPT. J.Bell rushes up the middle. ATTEMPT FAILS.

Van reményed visszajönni a meccsbe, kétpontos kísérlet, éledező passzjáték, remek redzone elkapók, botrányos futójáték. Mit választasz? Fussunk középre, fusson az a játékos aki addig négy kísérletből 2 yardot „termelt”. A meglepetés ereje!

A meccs jelenete amúgy az volt amikor meccsnézés közben odajött a lányom és megkérdezte, hogy „Mit csinálsz Apa?”. Mondom amerikai focit nézek. „Szeretem az amerikai palacsintát.” mondta és magamra hagyott a monitor előtt. Ez volt az este egyetlen boldog pillanata.

Amin jót nevettünk:

Hamár gyenge játékos vagy legalább öltözködj hülyén. (Devin Taylor)

A nap képe:
Charlie Sanders (korábbi Lions TE, aki egész NFL karrierjét nálunk játszotta) képe a Minnesota Golden Gophers stadionjának falán.

7× Pro Bowl selection (1968, 1969, 1970, 1971, 1974, 1975, 1976)
2× First-team All-Pro selection (1970, 1971)
1× Second-team All-Pro selection (1969)
3× First-team All-Conference (1969, 1970, 1971)
2× Second-team All-Conference (1975, 1976)
NFL 1970s All-Decade Team
Detroit Lions 75th Anniversary All Time Team



Szerkesztette: Bazzani

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Jó a statisztikát mazsolázni:
Tulloch solo tackle: 0 (ast:6)
Összehasonlítás képpen Kuichly (írják bárhogy is a nevét) egy negyed alatt 7 szőlőt csinált múlt heten mielőtt megsérült.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Stafford a Mobile QB 😊
O futotta a yardok több mint felét 😊)))

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Szerintem is 3-13ra vagyunk hivatottak idén.
Annyira gusztustalan volt meccs. Ezt nézni is rossz.
Sterencsétlen egy bagázs.
Az Oline karasztrofalis. Lucas meg Reiff abszolút vakon van. Stafford elkezdte megint a fölé, mellé illetve alá, mögé dobálást.

Futójáték erősítése miatt húztunk falembert meg futót a drafton.
Futójáték?
BITCH, PLEASE!

16att 38 yard. 2.2 yard 😀😀😀


A védelem meg szörnyű. Ez a Viks múlt heten nem csinált TDt. Nem tudtak támadni. Ellenünk 1perc30mp alatt hoztak 60-70 yardot 3 playből.

Calvin pénzéből 3-4 falembert lehetne fizetni, mindkét oldalon!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
anarfa Detroit Lions 477
Óriási bravúr hogy ebből az emberállományból ilyen szar csapatot sikerült kihozni. Nagyon remélem, hogy olyan szarok leszünk, hogy már szezon közben megy az edzői stáb (legalábbis Caldwell és Lombardi)
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na 0-2.
Már csak 14 kell és megvan a rekord. Minden esélyünk megvan rá. Gyerünk srácok juttassatok el minket újra a csúcsra!

több mint 9 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
PO? Viccelünk? A Medvékkel hadakozunk majd a 3. helyért.
#lombarditakarogggy#
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
6-10

Ahogy írtam amikor Suh elment, nincs védelmünk.
MacPhisto
Helyesbítek. 3-13. Ettől a középszar Vikingtől csont nélkül kiszoptunk. Ha bármennyi esze van Mayhewnak (nincs), elcseréli Calvint és Goldent a picsába. Lehet újrakezdeni mindent, se defense, se offense, mindkét falunk egy kalap szar, Stafford meg nem tanul semmiből, mehet ő is a faszomba.

Idén ez volt az utolsó Lions meccs amit néztem, majd belenézegetek a SportTV-n a heti Pecc meccsbe.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cornelius Lucas kezd 😥😱
Sajnos Waddle még mindig
sérült.
topmodell
LaAdrian Waddle is at right tackle during warmups, not Cornelius Lucas.

éééééés amire beírtam:

Looks like Cornelius Lucas is back at right tackle now. Some alternating going on there with Waddle.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Cornelius Lucas kezd 😥😱
Sajnos Waddle még mindig
sérült.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az egész csak egy pletyka, Levy ügynöke is cáfolta.
Egy izomsérülés (ha jól emlékszem csípő) miatt hiányzott eddig, szerintem a Broncos ellen visszatér.
Bazzani
Mondjuk ha igaz lenne, az ügynöke valószínű pont ugyanígy cáfolná.
topmodell
Az érdekes, hogy hatalmas titkolózás van körülötte.
Múlt héten out volt most doubtful.
Szerintem ez egy sima csípősérülés, de nem vagyok orvos.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az egész csak egy pletyka, Levy ügynöke is cáfolta.
Egy izomsérülés (ha jól emlékszem csípő) miatt hiányzott eddig, szerintem a Broncos ellen visszatér.
Bazzani
Mondjuk ha igaz lenne, az ügynöke valószínű pont ugyanígy cáfolná.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az egész csak egy pletyka, Levy ügynöke is cáfolta.
Egy izomsérülés (ha jól emlékszem csípő) miatt hiányzott eddig, szerintem a Broncos ellen visszatér.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Detroit Sports Rag reports Lions WLB DeAndre Levy may be dealing with a parasite he contracted while on vacation in Chile this summer.
Törölt
Ezt a chile-i utat biztos Salas szervezte.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Detroit Sports Rag reports Lions WLB DeAndre Levy may be dealing with a parasite he contracted while on vacation in Chile this summer.
Bear with us here, as this is somewhat interesting and has picked up some steam with Lions beat writers pressing coach Jim Caldwell on the topic Friday. Caldwell declined to answer questions on Levy, only saying the Lions expect him back soon. The team says he's battling a hip injury, but word is Levy may have some "mystery ailment," and the Lions' doctors have "no clue" when he'll be back.