Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


Levy visszatért az edzésekre.

Ansah, Bell, Pettigrew out

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
 detroitlions.fancam.com/20150927/?atv=-44.42572403715058&ath=19.84692141494622&fov=49.96468225852685&scene=main

Egy kép a vasárnapi meccsről. Kb 1millio megapixeles 😊
A gyönyörű Ford field. Ezt kellene akkor felgyújtani, beszórni a hűlt helyét sóval és elköltöztetni a siker franchise-t
topmodell
kicsit régi dátumozásúak azok a zászlók 😕
középen az NFC/SB bajnoki zászlók lennének?
petey
Középen a 0-16 zászló van. Illetve azért négy fehér, mert már most megadtuk magunkat.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kezdek arra a szintre jutni Bamba Jabbával kapcsolatban ahová a Colts topik jutott cirka két éve. Inkább meg se szólalna...


Caldwell said the predictability of the offense stories have been "sensationalized."
Mondjuk amikor a saját játékosaid is erről beszélnek akkor ez már nemcsak szenzációhajhászat.

Caldwell said he knows what opposing offenses are going to do a lot more often than you think.

Jó volna ha ez a pályán is látszana, mert eddig kurvára nem így nézett ki.

Caldwell on how players feel about Joe Lombardi: "I think they've always been behind him, I think they've always believed in him."
Majd egymás háta mögött mentek innen a picsába remélem.

Jim Caldwell: I'm surprised our team has not been better in first three games.
Esküdj! Mi is kurvára meg vagyunk lepve.

Ebron szerint meg lehetőségünk van arra, hogy egy fantasztikus storyt írjon a csapat (gondolom arra céloz, hogy 0-3ról döntőbe jutunk vagy mi). Én is nagyon félek, hogy egy nagy storyt fognak írni, csak nem ugyanaz a vége mint amit Ebron mond. Mondjuk nekem az is elég nagy story volna ha nem egy kibaszott nagy drop lenne minden meccs kezdése, vagy ha nem egymást blokkolnák az OL tagjaival.

több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 954 — Defender
Nálam Levy, Slay, Quin, Ansah, Abdullah, Tate, Warford érinthetetlen. Mindenki más mehet. Igen a 30 éves 24 millás Megatron is megfelelő áron.
Bazzani
Lehet, hogy tévedek, de kora/fizetése miatt szerintem trade eléggé elképzelhetetlen.
alatriste (ex-balazs799)
Jövőre 24 milliót foglal a capből!
Kidobni se nagyon tudod, mert az is elvisz 12+ millát. Trade max ugy lehetne hogy adunk egy Megatron 2 masodikkörös draft cetlit, es kapunk cserèbe 7. Köröst, 3 labdát és egy bontatlan minden héten háború DVD-t extrákkal.
Különben nehezen tudom elképzelni, hogy valamelyik csapat felvállalja. Annak ellenére írom ezt hogy nagy kedvenc volt/van/lesz.
De 24 millából konkrét Olinet építesz. Nem 1 WR.
Esélyesebb hogy valamilyen atsrukturálásba belemegy és marad kb 2050ig elosztva a fizetését.
topmodell
Ha korrekt, akkor ugyanazt csinálja, mint nálunk Fitz. Örök hűséget fogad a csapatnak. 😊 Viccet félre téve szerintem nem megy sehova, és a szurkolók nemigen bocsájtanák meg a vezetőknek, ha trade lenne a nóta vége. 😊 SZvsz.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
 detroitlions.fancam.com/20150927/?atv=-44.42572403715058&ath=19.84692141494622&fov=49.96468225852685&scene=main

Egy kép a vasárnapi meccsről. Kb 1millio megapixeles 😊
A gyönyörű Ford field. Ezt kellene akkor felgyújtani, beszórni a hűlt helyét sóval és elköltöztetni a siker franchise-t
topmodell
kicsit régi dátumozásúak azok a zászlók 😕
középen az NFC/SB bajnoki zászlók lennének?

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
de a garantált fizetése itt maradna trade esetén is, az őt megszerző csapatnak csak a bónuszokat kéne fizetni...
 overthecap.com/player/calvin-johnson/1035

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nálam Levy, Slay, Quin, Ansah, Abdullah, Tate, Warford érinthetetlen. Mindenki más mehet. Igen a 30 éves 24 millás Megatron is megfelelő áron.
Bazzani
Lehet, hogy tévedek, de kora/fizetése miatt szerintem trade eléggé elképzelhetetlen.
alatriste (ex-balazs799)
Jövőre 24 milliót foglal a capből!
Kidobni se nagyon tudod, mert az is elvisz 12+ millát. Trade max ugy lehetne hogy adunk egy Megatron 2 masodikkörös draft cetlit, es kapunk cserèbe 7. Köröst, 3 labdát és egy bontatlan minden héten háború DVD-t extrákkal.
Különben nehezen tudom elképzelni, hogy valamelyik csapat felvállalja. Annak ellenére írom ezt hogy nagy kedvenc volt/van/lesz.
De 24 millából konkrét Olinet építesz. Nem 1 WR.
Esélyesebb hogy valamilyen atsrukturálásba belemegy és marad kb 2050ig elosztva a fizetését.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 detroitlions.fancam.com/20150927/?atv=-44.42572403715058&ath=19.84692141494622&fov=49.96468225852685&scene=main

Egy kép a vasárnapi meccsről. Kb 1millio megapixeles 😊
A gyönyörű Ford field. Ezt kellene akkor felgyújtani, beszórni a hűlt helyét sóval és elköltöztetni a siker franchise-t

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Első NFL meccsem az a Romo féle muffed field goal volt, 😀 Azóta ugye Dallas.
0-16 után úgy voltam Vele hogy nézzünk rá erre a Lionsra is 😊 Lehet van egy kis önsanyargató hajlam a Lions fórum lakóiban ...
Staffordot nem engedném el. Sok hibája vande képes meccseket is nyerni, igazából nem kéne belemenni egy neverending irányítókeresős sztoriba. Stafi szintű irányítóval lehet PO-ba menni.
Megatront elengedném én is. Imádom mióta követem a csapatot emberileg sem lehet rá egy szavunk sem, de ennyi pénzt senki sem ér cap rendszerben. Ráadásul megérdemli hogy esélye legyen egy PO runra.
Mayhew-nek mennie kell ha takarítunk és akkor edzői stáb is repülni fog, ugyanakkro nem vagyok nagy híve a hirtelen változásokak.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nálam Levy, Slay, Quin, Ansah, Abdullah, Tate, Warford érinthetetlen. Mindenki más mehet. Igen a 30 éves 24 millás Megatron is megfelelő áron.
Bazzani
Lehet, hogy tévedek, de kora/fizetése miatt szerintem trade eléggé elképzelhetetlen.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nálam Levy, Slay, Quin, Ansah, Abdullah, Tate, Warford érinthetetlen. Mindenki más mehet. Igen a 30 éves 24 millás Megatron is megfelelő áron.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nekem amúgy a 0-16-os év a harmadik szezonom volt amit követtem.
Vicces de az kevésbé volt fájdalmas mint ez a mostani.
Az egy szar keret volt, szar irányítóval, szar edzőkkel ráadásul mindhárom csoportellenfél prime time időszakában volt.
Most itt egy PO kaliberű keret és ezzel sikerül ez a nevetséges produktum.
Remélem tényleg teljes takarítás lesz év végén. Az sem érdekel ha a fél csapatot elcseréljük.
Bazzani
A teljes takarítás akarva akaratlanul be fog következni.
Jövőre Calvin 24 Milla a Capban (kb.ennyiért jatszik AJ Green és Dez összesen!)
Tulloch (nem hiszem hogy marad)
Ngata (lejár a szerződése es nem néz ki neki új szerzodes)
Ihedigbonak is utolsó éve
Mathis jövőre pont 52 éves lesz.
Jason Jones semmit nem mutatott eddig, szóval nem Hiszem hogy tovabb megtartjuk.

A teljes Oline katasztrófa. Ott biztos hogy kell változtatni. Pettigrew garantáltja megszűnik a szerződéséből. Szóval valószínű cut.
Ebron lassan fejlődik de messze az igazitól.
Bell egyelore nulla de ez ugye a fal meg a Sérülése is lehet.
Martin kiváló Punter csak nyomás alatt szar (sajnos sok példa van rá) viszont iden tuti jo lesz mert nem lesz nagy tét a szezonban.

Leet hogy valakit kihagytam, de a lényeg hogy rengeteg kérdés van és ebből akkor is sok változtatás lenne ha jó lenne a csapat. Így meg pláne.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hamár baggio említette a Michigan-t, bármennyire is utáltam Harbaugh-t kurva jó lett volna Lions edzőnek.
Kit tudnátok elképzelni Bamba Jabba Caldwell helyett? Én az Ohio State HC-ját vagy valami tehetséges college edzöt szeretnék. Olyannal még nem próbálkoztunk.
Vagy a kis Harbaugh-t ha kirakják a Ravens-től.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem amúgy a 0-16-os év a harmadik szezonom volt amit követtem.
Vicces de az kevésbé volt fájdalmas mint ez a mostani.
Az egy szar keret volt, szar irányítóval, szar edzőkkel ráadásul mindhárom csoportellenfél prime time időszakában volt.
Most itt egy PO kaliberű keret és ezzel sikerül ez a nevetséges produktum.
Remélem tényleg teljes takarítás lesz év végén. Az sem érdekel ha a fél csapatot elcseréljük.

több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
Nekem még egyelőre nagy kérdés hogy "megfertőzzem" ezzel a fiam vagy inkább eltitkoljam előle 😂😂😂
topmodell
a Michigan és a Michigan State is nagyon jó mostanában, csak jól kell tudni választani :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@Justin_Rogers: Updating a stat posted by @PFF last week, Theo Riddick has been on the field 57 snaps. Lions have passed on 55 of those plays.

Ez se kiszámítható nagyon...

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Okés akkor mentem is szevasztok !

Viccet félretéve köszönöm az információt, elég lesz nekem ha félidőbe felnézek megbeszélni a történteket, meg meccs végén.
Nickname
Örömmel üdvözlök minden sorstársat.
Azert elgondolkoztató hogy 7 éve hogyan sikerült beleszeretni a csapatba. Ha jól számolok akkor voltunk 0-16. Ha rosszul akkor 2-14 😀😀
Szóval nagyjából mazochista lehetsz 😀
Kitartást ehhez a "szép" SZENVEDélyhez.
Nekem még egyelőre nagy kérdés hogy "megfertőzzem" ezzel a fiam vagy inkább eltitkoljam előle 😂😂😂

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Gamepassal nem nagyon tudsz eredmény követőzni mert kb másfél perces csúszásban van a közvetítéshez képest
peach
Évek óta gamepasst használok én is.
Az eredménykovetésről régebben leszoktam (más okokból). Bár néha ránézek azért és beleolvasok.
Azert a másfél percet pici túlzásnak érzem. Kb20 másodperc lehet. De az tény hogy a telefonra sem szabad ránézni mert oda hamarabb megjön az értesítés a meccsről, mint az "előkép".
Engem a legjobban az dühít hogy ennyit fizetek érte es mégsem sikerül a hangot a képpel szinkronizálniuk ha nem az eredeti broadcast hangot választod, hanem valamelyik rádió hangot.
Előszeretettel hallgattam a detroiti kommentárral, de iden nagyon el van csúszva 😕

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
Okés akkor mentem is szevasztok !

Viccet félretéve köszönöm az információt, elég lesz nekem ha félidőbe felnézek megbeszélni a történteket, meg meccs végén.
Nickname
ha meg beállítasz magadnak kedvenc (NFL) csapatot, akkor szép egyedi fejlécben is gyönyörködhetsz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Üdv mindenkinek!

Már lassan 7 éve vagyok Lions fan és most jutottam el arra pontra, hogy ezt a terhet nem lehet egyedül cipelni. Régóta olvasom a fórumot, többször terveztem már, hogy regisztrálok, eddig meghagytam magamnak a vasárnap estéket, egy nehéz hét után hideg sör mellett kikapcsolódni... Hát eljött az idő a váltásra. Alapjáva véve optimista személy vagyok, mégis ez volt az első szezon amikor bizakodva vártam kezdés, ennek alkalmából végre beruháztam NFL gamepass-re is, úgyhogy mostmár HD-ben nézhetem a szenvedést. Látom nagyon sokan csalódottak vagytok, én is az vagyok, de ez az oldala a játéknak is hozzá tartozik a sporthoz, számomra nem változtat semmin ugyanúgy leülök vasárnap este... sör behűtve... immár remélem veletek.

Go Lions!
Nickname
Üdv és részvétem.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Nickname Detroit Lions 18
Okés akkor mentem is szevasztok !

Viccet félretéve köszönöm az információt, elég lesz nekem ha félidőbe felnézek megbeszélni a történteket, meg meccs végén.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Gamepassal nem nagyon tudsz eredmény követőzni mert kb másfél perces csúszásban van a közvetítéshez képest



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Nickname Detroit Lions 18
Üdv mindenkinek!

Már lassan 7 éve vagyok Lions fan és most jutottam el arra pontra, hogy ezt a terhet nem lehet egyedül cipelni. Régóta olvasom a fórumot, többször terveztem már, hogy regisztrálok, eddig meghagytam magamnak a vasárnap estéket, egy nehéz hét után hideg sör mellett kikapcsolódni... Hát eljött az idő a váltásra. Alapjáva véve optimista személy vagyok, mégis ez volt az első szezon amikor bizakodva vártam kezdés, ennek alkalmából végre beruháztam NFL gamepass-re is, úgyhogy mostmár HD-ben nézhetem a szenvedést. Látom nagyon sokan csalódottak vagytok, én is az vagyok, de ez az oldala a játéknak is hozzá tartozik a sporthoz, számomra nem változtat semmin ugyanúgy leülök vasárnap este... sör behűtve... immár remélem veletek.

Go Lions!
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
gyerekek, Karácsonykor kiesési rangadót játszunk? 😀
petey
Nektek már van győzelmetek! Szinte sikeres csapat vagytok.
Majd inkább a Bears ellen, ott lesz csata rendesen, hogy ki a rosszabb.
Bazzani
Olyan lesz, mint a Tiszakécske-Stadler.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
gyerekek, Karácsonykor kiesési rangadót játszunk? 😀
petey
Nektek már van győzelmetek! Szinte sikeres csapat vagytok.
Majd inkább a Bears ellen, ott lesz csata rendesen, hogy ki a rosszabb.