NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
DE! Kurvára remélem, hogy ez a rossz bírói ítélet a meccs végén nem menti meg Lombardi seggét. Nem az lesz, hogy azért nem rúgják ki mert amúgy nyertünk volna csak... Fejeket akarok azonnal!
Bazzani
Az 1 yardos vonalról kellett volna jönni négyszer. Azért ne tegyünk úgy, mintha ennek a csapatnak idegenben a torkára kéne lépni akárkinek már az első félidőben. Nyilván lehetett volna 3 (valószínűleg 10) pontnál többet szerezni az O-nak, de van ilyen. Szezon előtt mondtam, hogy a Lions a rájátszás közelében nem lesz. A tavalyi 10 győzelem nem volt reális, nagyon pattant a labda. Ez a 0-4 sem reális. Most is pattan a labda, csak rossz helyre.

 www.outsports.com/2015/9/28/9393709/aaron-rodgers-olivia-munn-green-bay-packers-gay

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 www.prideofdetroit.com/2015/10/6/9461723/well-this-controversy-just-got-more-fun

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bezzeg:
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24385064/refs-gift-packers-the-ball-after-steelers-illegal-batting
MacPhisto
Mélytorkozza le az összes bíró meg az egesz liga a Rodgers meg a Wilson egyszerre.

HÁNYOK Bazdmeg!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Walker IR, Ebron max pár hetet hagy ki.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Tyrunn Walker lábtörése:
 twitter.com/WorldofIsaac/status/651229553730420738
Ez szabályos block amúgy?

Ami nekem feltűnt, hogy a fantasztikus Wilson meneküléseknél annyi holding volt mint égen a csillag.
 twitter.com/JeffRisdon/status/651221840870793216

DE! Kurvára remélem, hogy ez a rossz bírói ítélet a meccs végén nem menti meg Lombardi seggét. Nem az lesz, hogy azért nem rúgják ki mert amúgy nyertünk volna csak... Fejeket akarok azonnal!
Bazzani
Hàt a rigòk nektek se dalolnak szépen, de eddig minket is sújtanak rendesen... Pont a HOX ellen nem kaptunk meg egy egyértelmű labdát, de az egészben az a szép hogy még visszanézés után sem...A Raiders ellen Royal kapott egy büntit hogy spikeolta a labdát holott semmit nem csinált, valamelyik DB kapott hand in the facet holott hizzá se ért a formához...nállatok 3 gáz hiba ami titeket súlytott... Holott elég szerencsétlenek vagyunk magunktól is nem kell hogy még a bírók ellen is játszanunk kelljen...

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
meg nem látott holdingok. Kamu faltok...
Rossz csapat vagyunk ezt elismerem.
De ez a liga egy vicc. Nem is próbálnak tenni ellene.
Ha egy jatekos hibázik akkor pénz büntetés. Ha egy bíró, akkor semmi. Jövő heten megint elfújhatja.
Módszeresen szopatják a csapatomat 13 éve látom hétről hétre.
Aki mást mond az vak.
DARLING csapatok ligája.

De most szólok jövőre egy változtatás lesz, ami műfű magasságát érinti. Vagy valami hasonlóan lényeges dolog.

Vicc a köbön.

Ettől függetlenül új rezsimet akarok Detroitban. Es igen a tulajdonostól kezdve. Persze ez csak alom. Részvétem a Ford családnak WCF miatt. Tényleg. De lépjünk tovabb. Mert a család 50 éve nem képes tenni a csapatért. Legalább állna ki az ilyen helyzetek után es mondana, hogy korrektebb elbírálást kér.
De ha ez lehetetlen akkor a GMtől kezdve.
Mert ott is bőven vannak bajok.
Ez a rezsim által draftolt 1 igazán tehetséges, ha ugy tetszik elit játékosunk van. Levy!
2 jó jatekos:l
Stafford?!? És Slay
Es 6 év alatt ennyit sikerült húzni ès megtartani.
Minden szinten megbuktak. A. Free agent igazalasik ba voltak egyedül jó húzások.

Elegem van!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tyrunn Walker lábtörése:
 twitter.com/WorldofIsaac/status/651229553730420738
Ez szabályos block amúgy?

Ami nekem feltűnt, hogy a fantasztikus Wilson meneküléseknél annyi holding volt mint égen a csillag.
 twitter.com/JeffRisdon/status/651221840870793216

DE! Kurvára remélem, hogy ez a rossz bírói ítélet a meccs végén nem menti meg Lombardi seggét. Nem az lesz, hogy azért nem rúgják ki mert amúgy nyertünk volna csak... Fejeket akarok azonnal!

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Persze ez a ti helyzetetekből nézve nyilván nem komikus, sőt, teljesen megértem a csalódottságot, nem csak a sorozatos, titeket sújtó bírói hibák miatt, de azért is, mert rendre megszívjátok a szakmai stábbal. Remélem azért nem lesztek nyeretlenek, mert most 1-3-al kellene állnotok, de ez nyilván senkit nem fog érdekelni 1-2 év múlva, mert megint csak úgy vonul be ez az év a statisztikákba, hogy a "Lions idén is a legbénább csapat volt", holott ennek nem feltétlenül kellett volna így alakulnia, és nem csak a mai meccsről van szó, hanem arról is, hogy ez fejben mennyire összetörhet egy csapatot és annak szurkolóit.
undisputedly
A 0-16 is 1-15 volt valójában... Pusszantom a Vikings szurkolókat.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 731 — i'm batman
Amúgy nem tudom milyen mentális problémánk van, hogy ennek a csapatnak szurkolunk. Ebben a csapatban bárki játszik, balfaszok és szerencsétlenek leszünk.
Detroit vs everybody
anarfa
Üdv a klubban a szopóálarcbolt másik törzsvásárlóitól! 😀
több mint 8 éve
anarfa Detroit Lions 477
Amúgy nem tudom milyen mentális problémánk van, hogy ennek a csapatnak szurkolunk. Ebben a csapatban bárki játszik, balfaszok és szerencsétlenek leszünk.
Detroit vs everybody
több mint 8 éve
Nickname Detroit Lions 18
Hát ez megint jól sikerült.

Defense teljesen rendben volt 1-2 missed tacklet leszámítva. Lewis, Ansah, Ihedigbo jól játszott. Tulloch mondjuk hihetetlen lassú... Ott baj van ha az ellenfél irányítója lényeges gyorsabb a middle linebackerenél.

Az Offense hozta a kötelezőt... 1-2 yardos passzok Abdullah, Riddicknek, nem is értem a többi balfasz minek van pályán. Stafford kétszer próbált meg hosszút dobni Calvin felé, mind a kétszer túldobta, ebbe bele is nyugodott úgynézki, mert visszatért a csodálatos RB screen playekhez. Azt még megjegyezném hogy Johnsonon Man to Man coverage volt... már ott tartunk, hogy duplázni se kell, mert úgyse dobunk 10 yardnál messzebre, Stafford egész játéka önbizalom hiányos. A végén egyáltalán nem lepődtem meg, nem is szeretnék róla írni semmit.

Ha nem csinálunk két hatalmas missed tacklet Wilsonon akkor a reális eredmény 3:6 lett volna Seahawksnak, az jellemezte volna jól a meccset, mindkét Offense szar volt.

Az a vicces, hogy szerintem nem vagyunk olyan szarok, jó playcallingal és kevesebb balfaszoskodással, vagy esetleg ne adj isten, egy kis szerencsével (nem tudom tapasztalunk-e valaha olyat) hozható lett volna mind a 4 meccs, de legalább 3-1.
több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Ja csak kicsit sok azért az elmúlt években a jóból. Calvin Johnson rule, Houston ellen lent volt a térd vagy sem, Dallas elleni non PI... VAlahogy mindig a dákesz rosszabbik vége. :/
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Btw, sajnálatos,hogy így alakult. Ami méginkább elképesztő, hogy a legtöbb szakértő nem is tudta, hogy ez szabálytalan.
undisputedly
A legtöbb szakértő akkor megint lejáratta magát azzal, hogy még a legnagyobb NCAA-rangadókba is cseszik belenézni, mivel a pár héttel ezelőtti Alabama-Ole Miss meccsen egy onside kicknél ugyanez már előjött (mondjuk a játékvezetők ott se fújtak szabálytalanságot, mert ez esetben bele lehet ütni elméletileg)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 922 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bezzeg:
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24385064/refs-gift-packers-the-ball-after-steelers-illegal-batting
MacPhisto
mondjuk mi ettől függetlenül elbuktuk azt a klasszikus meccset, de abszolút jogos. A cserebírók által benézett Seahawks meccs miatt (is) szolidálunk veletek. Tudom semmit se ér...
gamerkr
Mondjuk furcsa ezt olvasni azok után, hogy egy döntő fumblit kaptatok ajándékba két hete a bíróktól ellenünk 😊

Btw, sajnálatos,hogy így alakult. Ami méginkább elképesztő, hogy a legtöbb szakértő nem is tudta, hogy ez szabálytalan. Kicsit olyan komikuma van ennek az egésznek, mint amikor McNabb talán nem tudta, hogy egy meccs lehet döntetlen, és meglepődve nézett, hogy miért nem megy tovább.

Persze ez a ti helyzetetekből nézve nyilván nem komikus, sőt, teljesen megértem a csalódottságot, nem csak a sorozatos, titeket sújtó bírói hibák miatt, de azért is, mert rendre megszívjátok a szakmai stábbal. Remélem azért nem lesztek nyeretlenek, mert most 1-3-al kellene állnotok, de ez nyilván senkit nem fog érdekelni 1-2 év múlva, mert megint csak úgy vonul be ez az év a statisztikákba, hogy a "Lions idén is a legbénább csapat volt", holott ennek nem feltétlenül kellett volna így alakulnia, és nem csak a mai meccsről van szó, hanem arról is, hogy ez fejben mennyire összetörhet egy csapatot és annak szurkolóit.

Szóval kitartást, még ha hülyén is hangzik ez most egy Hawks drukker szájából.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most olvasom mi hogyan történt s hihetetlen vérlázító. Naívan hajlamos lennék azt mondani hogy szimpla bírói idiotizmus csak hát......

S ez nem a Hawksnak szól ne vegyenek magukra semmit hanem a helyzet ami ezt hozza.....
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bezzeg:
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24385064/refs-gift-packers-the-ball-after-steelers-illegal-batting
MacPhisto
mondjuk mi ettől függetlenül elbuktuk azt a klasszikus meccset, de abszolút jogos. A cserebírók által benézett Seahawks meccs miatt (is) szolidálunk veletek. Tudom semmit se ér...

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Bezzeg:
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24385064/refs-gift-packers-the-ball-after-steelers-illegal-batting

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Érdemes figyelni az úriember arcát is. Gamepass-szel jó minőségben is visszanézhető.
Az arckifejezés amikor látszik, azt sem tudja milyen koncerten van.
Áramon kívül mást nem engedném hogy vezessen!!!!

Es ez egy évi 9 milliárdos üzletben előfordulhat.
A PROFI liga 😂😂😂😂

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 twitter.com/ginotheghost/status/651245027675377664

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Boccs srácok, közel volt.

Bazza nap hülyéje cím jöhet nekem 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Megnézve a meccset, azért a D-teket nagy respect illeti!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ez gyönyörű:
This is the 8th time the Lions have been the LAST team in the NFL to win a game, most in league history.
Bannert!

Én nem tudom, mi kell ahhoz, hogy Lombardit kibasszák. Egész évben van talán két offensive TD-nk?

Az egy dolog, hogy milyen bíráskodás van, ld. playoff (szerintem azt még mindig nem heverték ki a játékosok, 0 motiváció van), de hogy ez a fasz is itt rontja a levegőt ezek után...köcsög Ford.

Elég volt idénre, lehet átmegyek sajtfejnek, nekik nem kell idegeskedni, elég volt megnéznem az első negyedüket, röhögve álltam fel a TV elöl, annyira nekik fújnak. Ezen kár idegeskedni mondjuk, nem lesz olyan a mi életünkben, hogy ezen bármi lényeges múljon. Nem elég hogy sokkal jobbak, Chancellor ellenük nincs, ellenünk meg bazmeg megnyeri a meccset...50 éves átok a lófaszt. 500. Akkor nyerünk itt mi divíziót, amikor a pina dalolni kezd.

Szerkesztette: MacPhisto

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Kocsog Lions fanok mindig biróznak undorito....
Egyébként a sokra hivatott offense összehozott 3 azaz három pontot. #firelombardi#
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Volt szerencsem vegignezni korulbelul olyan varazslatos hivasokat produkalt lombardi mint ami nalunk van. ( a kulonbseg h Austinnal a vedelem legalabb rendben) az h a vedelem tobb pontot szerez az mar egy kicsit gáz , valami eselye annak h kitegyek ezt a balfaszt ?
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Sajnálatosak a sérülések, jobbulást mindenkinek. A szurkolóknak is a meccs után...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"