NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak egy komplett takarítás kell
silent7939
Márta (Ford) néni 90 éves. Nem megy az olyan könnyen ennyi idősen.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Csak egy komplett takarítás kell
silent7939
Komolyan?
Igazi szakértő vagy.
Mesélj még kérlek 😊

55 éve mást sem csinálunk, csak újjá építjük a csapatot.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Csak egy komplett takarítás kell
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Édes Isten arra kérlek, szüntesd meg a franchiset végleg!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk én már azzal is beérném ha a meglévő szabályokat betartanák.
Vagy ha Lombardi elmenne az anyjába.

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát tavaly Kraft aszonta minden legyen visszanézhető, de elvajazták
sutianap
BB volt s már két év hajtogatja. Btw ezen kívül az összes szabálymódosítási javaslatát - egy-két éves ellenállás után - bevezették. (Kapufák meghosszabbítása, vonalkamerák alkalmazása és XP hátrébbvitele.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát tavaly Kraft aszonta minden legyen visszanézhető, de elvajazták


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bowl.hu ‏@Bowlhu 13 p13 perccel ezelőtt

Bővíthetik a visszanézési opciókat az NFL-ben, ha megszavazzák, a holdinghoz hasonló eseteken kívül szinte másnál alkalmazható lesz a replay


Tegye fel a kezét aki még számolja, hogy hány szabálymódosítás történt már olyan dolgok miatt amit ellenünk basztak el a bírók.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 prod.images.lions.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/LIONS/assets/images/imported/DET/photos/clubimages/2015/10-October/temp10052015GavinSmith12191--nfl_mezz_1280_1024.jpg

Joe Lombardi is on the Packers payroll. Only logical explanation I can come up with.


A héten nagyon sok időm volt gondolkodni, ellenben nagyon kevés időm volt a gondolataimat "papírra" vetni. Talán jobb is volt ez így minden szempontból, mert a ránk sütött -olykor jogos olykor kevésbé jogos- bélyeget ("A Lions drukkerek mindig csak bíróznak!") csak megerősítettem volna.
Sokat gondolkoztam rajta, hogy mihez tudnám hasonlítani ezt a csapatot. Kicsit olyanok vagyunk mint Gombóc Artúr aki által a "világ" megismerte az összes fajta csokoládét. Általunk a vereség összes módját ismerhetitek meg. Én azt gondoltam, hogy nincs már újabb módja a bukásnak de persze mi tudtunk újat mutatni és persze volt még olyan szabály aminek (bírók általi) nem ismerete hozzásegített minket a csalódáshoz. De nem, nem amiatt buktunk el, mert a játékvezetők nem látták vagy nem akarták látni a nyilvánvalót.
Azért buktunk el, mert egy olyan edző irányítja a támadósort aki csak nevében emlékeztet egy sikeres edzőre. LINO (Lombardi In Name Only) ahogy az amerikai fórumokon nevezik cirka másfél év alatt elérte Matt Millen népszerűségi szintjét.
 pbs.twimg.com/media/CQWjKhuWsAAxRPk.jpg
Én hülye azt gondoltam, hogy egy olyan mérkőzés után ahol az offense tulajdonképpen az utolsó drive-ot kivéve a pályán sem volt talán felmerül az ő felelőssége esetleg neadjisten a cseréje de persze jó detroiti szokás szerint mindent rákent az edzői stáb a játékosokra (akik persze szintén hasonlóan felelősek), hisz minden playhívás remek volt csak a megvalósítás volt gyenge. Talán ha szalmabábuk ellen játszanánk akkor sokkal könnyebben menne, hisz az ellenfél akkor nem tudná kivédekezni azokat a play-eket amiket már a hülye is ismer.

Soha nem gondoltam volna, de eljött az a pillanat amikor már leszarom a vereségeket. Nem ébredek gyomorideggel, nem gondolok egész nap arra, hogy fene egye meg már megint egy zakó, nem idegesít már ez a csapat mert vereségre született franchise ez. Jöhet ide bárki játékos vagy edző, lesérülhet a csoportellenfelek összes jó játékosa mi kisebb fellángolásokat leszámítva azért vagyunk, hogy a csoport másik három csapatának (meg a liga többi csapatának) legyen kit elvernie, legyen kin röhögnie.
Ennek ellenére nagyon remélem, hogy a következő vereségek hatására (mert vereségek jönnek ebben biztos lehet bárki) végre azok az emberek is felelősségre lesznek vonva akik leginkább tehetnek arról (a Ford családot most nem számolva), hogy ez a csapat idén ilyen gödörben van. Ha a Dolphins-nál mertek lépni (milyen gyönyörű, hogy pont a 0-16-os csapat egyik játékosa lett ott a HC), akkor nálunk sincs több idő várni.
Mayhew, Caldwell, Lombardi:


Szerencsére kezdődik az NHL és NBA szezon, a Pistons és a Red Wings legalább megmutatta már a város lakóinak, hogy milyen a siker íze.

Következzen az idei negyedik "Ahogy Bazza látta". Nem tudom mi lesz majd 10-12 vereség után mert már kezdek kifogyni a negatív jelzőkből és az önsajnálatból (na jó abból még talán van egy kicsi raktáron).

A nap hülyéje:

Amikor Ebron ezt mondta én kicsit elgondolkoztam a dolgon és arra jutottam, hogy ez a történet amiről beszél nem lehet más mint a 0-16-os szezon megismétlése.
Ennek örömére a támadók meg is tettek mindent, hogy ez az álmuk valóra váljon.
Az utolsó 15 drive-ban nem szereztünk TD-t, 28 olyan játékos van az NFL-ben aki egymaga több yardot futott mint a Lions összesen (188), meccsenkénti átlag 47 futott yardunk meg már arra sem elég, hogy mosolyogjanak rajta az emberek.
Néhány edzői húzás után már a játékosok arcán is látszik, hogy mennyire elégedettek. Itt például Golden Tate mutatja meg, hogy milyen jó pillanatban kért időt Caldwell mester:

Lombardi edző pedig bizonyára egy kisebb félreértés áldozata lett, hisz a meccset megelőző egész héten a detroiti média mással sem volt tele mint a "deep throw" hiánya. Joe barátunk "deep throat"-nak értette, meg is tett mindent érte.

Gondolom senki sem szólna egy büdös szót sem ha Joe Lombardi lenne a hét hülyéje, de volt még valaki akiben sokkal nagyobbat csalódtam
Az illető nem más mint Calvin Johnson.
 prod.images.lions.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/LIONS/assets/images/imported/DET/photos/clubimages/2015/10-October/temp10052015GavinSmith12603--nfl_mezz_1280_1024.jpg
Évekig Megatron volt az akiben minden szituációban bízhattunk. Ő volt az akire 4&40-nél is nyugodt szívvel passzolhatta fel Stafford és ő akár 4 védő között is megoldotta a helyzetet. Mára sokat változtak a dolgok. Calvin már csak fizetésében hasonlít egy sztárjátékosra. Egy egyszerű possession receiver lett belőle, akiben sokkal inkább benne van a hiba lehetősége mint a nagy játékoké. Sajnos egyre jobban pattognak ki a kezéből a labdák, az elkapás utáni yardok pedig ritkábbak nála mint Suh sack-jei a Miami meccseken.

Ez a játék is olyan volt amit meg kell csinálni. Lehet itt a Seahawks védőjátékosát dicsérni, de másfél perccel a vége előtt vagy beviszem minden áron vagy be sem erőlködöm magam a védők közé hanem lemegyek mert megvan a first down. Persze az már csak hab volt a tortán ami utána történt.
Sajnos lassan eljön a pillanat -vagy már el is jött- amikor Megatron már nem lesz a liga 10 legjobb elkapója között.
De az biztos, hogy annyit amennyit jövőre fog keresni már biztosan nem fog érni.
És most elmegyek kimosni hypo-val a számat, hogy ilyeneket mertem róla mondani.

A nap hőse:
A pozitív dolgokat mindenképpen a speciális egység fényezésével kezdeném. Tökéletesen limitálták a liga legjobb visszahordóját Tyler Lockett-et, labdát is szereztek tőle. TJ Jones kisebb hibájától eltekintve a visszahordásaink is megfelelőek voltak. Nagy elvárásaim nincsenek, kerüljük el a nagyobb bakikat. Prater értékesítette az egyetlen FG és XP lehetőségét.

Ha tényleg a 0-16 a cél, akkor ez a védelem nagyon komoly akadály lesz ennek elérésében. Austin mester nagyon gatyába rázta a srácokat a kezdeti nehézségek után.
Wilson egy pillanatra sem érezhette magát biztonságban, az már csak az ő hihetetlen zsenialitása (és a bírók engedékenysége holdingok terén...) volt, hogy a nyomás elől legtöbbször jól mozgott ki. Azért a 6 sack és 10 QB hit így is megsüvegelendő. Emellett 7 TFL, 3 FF és egy fumble utáni visszahordott TD szerepel még a defense neve mellett. Különösen tetszett a futójáték viszonylagosan jó limitálása amivel egydimenzióssá tettük a Seahawks játékát és Wilsont hosszú játékokra kényszerítettük.
A védelem vezére és a meccs legjobb Lions játékosa egyértelműen Ziggy Ansah volt. Suh távozása óta elég sok kérdőjel merült fel vele kapcsolatban. Végre olyan teljesítményt produkált (2 sack, 2 QB hit, 1 FF/FR, 1 TFL) amivel megmutatta, hogy a delfinekhez igazoló sztárjátékos segítsége nélkül is képes elit produkcióra.
 prod.images.lions.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/LIONS/assets/images/imported/DET/photos/clubimages/2015/10-October/temp10052015GavinSmith13558--nfl_mezz_1280_1024.jpg
A véleményem Ansah-ról megegyezik a következő ellenfelünk főedzőjének véleményével:
He's a monster, man.Bruce Arians


A Cardinals ellen még nehezebb dolga lesz, hiszen a fal közepéről kidőlt Ngata és Walker is így a Reid-Wright -jónak korántsem nevezhető- duó mellett kell majd szerepelnie.

A nap meglepetésembere:
 prod.images.lions.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/LIONS/assets/images/imported/DET/photos/clubimages/2015/10-October/tempGSC10020--nfl_mezz_1280_1024.jpg
Travis Lewis esetében eddig leginkább az volt a fő kérdés, hogy mi a fenét keres egy NFL csapatban. A Seattle ellen azonban (sérüléséig) mind a védelemben mind a speciális egységben remekül dolgozott. 5 szerelés, köztük kettő negatív yardon. Lehet, hogy Levy visszatérése után nem ő hanem Tulloch kerül ki a csapatból? Érdekes döntés lesz.


Kedvenc play:
Mindig imádom amikor az igazi nagy emberek szaladnak a labdával:
 www.youtube.com/watch?v=mGXgqEKRQwE
Ez volt amúgy Caraun Reid első TD-ja az NFL-ben.

Nem véletlen amúgy, hogy minden idők egyik (számomra) legemlékezetesebb Lions jelenete is egy ehhez hasonló játék (INT és nem fumble), főszerepben Shaun Rogers:
 www.youtube.com/watch?v=hfN5JfjM3LQ

Amin jót nevettünk:
Bőven akadt téma a héten, nem szeretnék semmit kihagyni.

Mekkora bátorság kell egy ilyen ajánlathoz...
 pbs.twimg.com/media/CQjwGFzWUAAWZAH.jpg

Bennett sem az eszéről lesz híres:
I don't like Matt Stafford much. He's from Dallas. They killed the President (JFK). I hold it against him.Michael Bennett


Minden héten egy Tim Wright block:
 twitter.com/jkatzenstein/status/651774449646239744

A héten szembesültem azzal, hogy az idén leginkább a speciális egységben remeklő Don Carey teljes neve: Don Juan Carey III

Ryan Broyles az NFL sikertelenség után a ruhabizniszben tért vissza. Csak saját felelősségre:
 mad-university.com/

A nap képe:

Azt hiszem, hogy nem kell magyarázni:


Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnos alighanem Ngata sem játszhat vasárnap, így Reid-Wright kezdő páros lehet a védőfal közepén, esetleg Jones játszik majd DT-t. Viszont Levy visszatér.

Holnap este összefoglaló vasárnap egy újabb méretes zakó. Közte szombaton Wolverines meccs.

több mint 8 éve
anarfa Detroit Lions 477
Leigazoltuk Ishmaa'ily Kitchen DT-t (ezt a nevet ki kellett kopiznom 😀 ) és kivágtuk Phillip Hunt-ot. Mégsem Hunt lesz az idei George Johnson.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Flu-t 9. alkalommal igazolta le a csapat. (:

több mint 8 éve
Nickname Detroit Lions 18
"The team signed free agent Andre Fluellen on Wednesday to help stem the loss of Tyrunn Walker, who was placed on injured reserve after dislocating his ankle and breaking his leg in Monday’s loss in Seattle." Ezzel se jutottunk előrébb...

Szerkesztette: Nickname
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A tavalyi 10 győzelem nem volt reális, nagyon pattant a labda. Ez a 0-4 sem reális. Most is pattan a labda, csak rossz helyre.
füligjimmy
Ez igaz.
MacPhisto
11 győzelem!
De amúgy stimt.
Sok mákunk volt tavaly. Mondjuk nem a rúgóinkkal (3 is volt)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
A tavalyi 10 győzelem nem volt reális, nagyon pattant a labda. Ez a 0-4 sem reális. Most is pattan a labda, csak rossz helyre.
füligjimmy
Ez igaz.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
 espn.go.com/blog/detroit-lions/post/_/id/19344/the-lions-arent-cursed-but-they-have-been-on-the-wrong-end-of-many-calls

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
nem akarom a kést forgatni, de Chancellor boxmutatványa szabályos volt amúgy?

több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Tyrunn Walker lábtörése:
 twitter.com/WorldofIsaac/status/651229553730420738
Ez szabályos block amúgy?Bazzani
igen, sima cut block, csak nagyon szerencsétlenül jött ki, iszonyat pech 😕

Ami nekem feltűnt, hogy a fantasztikus Wilson meneküléseknél annyi holding volt mint égen a csillag.
 twitter.com/JeffRisdon/status/651221840870793216Bazzani
Okungé valóban az volt, a másik nem

DE! Kurvára remélem, hogy ez a rossz bírói ítélet a meccs végén nem menti meg Lombardi seggét. Nem az lesz, hogy azért nem rúgják ki mert amúgy nyertünk volna csak... Fejeket akarok azonnal!Bazzani
ámen!

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 espn.go.com/nfl/story/_/id/13822751/detroit-lions-fans-purchase-billboards-protesting-non-call-monday-night-football


Nekem tetszenek ezek a billboardok. Semmit nem ér, de legalább felhívja egy picit az emberek figyelmet hogy intézményes csalás van.

Mert nem tenni az ellen hogy a téves ítéletek megszünhessenek AZ CSALÁS.
Az en értékítéletem szerint aki belenyugszik az sunyi módon támogatja a bűnt. És ez SEMMIVEL nem jobb mintha szándékosan csinálná. (Bár az NFL valószínűleg szándékosan teszi)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Egy olyan ligában vagyunk ahol mar kb a fingban is kamera van. Milliárd dollárokrol beszélünk. Elhiszem h felgyorsult a jatek a bíró is ember de itt az NFL is ludas. Nem igaz hogy nem lehet Pld egy 3 tagú ellenőr gárdát összerakni aki figyeli a meccset es rászól a sporira hogy hulye vagy pasztmekh.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Nekem caldwell olyannak tűnt mint aki mindjárt elsírja magát bármelyik pillanatban. Am. ok, hogy szar a támadó fal, de stafford is az. Szvsz tök megvan zavarodva v nemtom mi van vele csak a hülyeséget választja. A végén meg azt sem hiszem el, hogy johnson nem érzékeli, hogy ketten jönnek még hátulról és a biztos helyett, hogy elindul lefele 1 yardon 2 időkéréssel inkább belemegy a kontaktba. Ez már agybeli hiba. Amúgy ilyen kreténséget amit a bírók műveltek ilyet még nem basztam, mi az, hogy a retkes szabályokat sem ismerik? Vagy nincs egy uefa ellenőr vagy valaki az egész stadionban, hogy szóljon nekik, hogy héé a lions jön 1st & goallal? Komolyan nem irigyellek titeteket ezt benyelni nem is lehet, mert oké h az O szar volt, meg lombardi egy gyépés meg írtam is fentebb a többit, de konkrétan a W-t lopták el tőletek....ráadásul asszem ki is írták, hogy a vezető sporinak a 18. idénye? Áhhh, exportáljuk ki gyulát, lefogadom, hogy vágta volna a szitut...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha PBS-be való emberekkel ZBS-t játszat az edző akkor nem a szomszéd a hülye.
Persze a játékosanyag sem tökéletes, de itt meg akkor a GM felelőssége kerül elő.
Olyan szarok voltunk, hogy egyszer Caldwell is majdnem grimaszolt.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nemár Jimmy. 40 yardot futunk meccsenként, a támadófal átjáróház, nincsenek elkapás utáni yardok és még sorolhatnám.
Már a teljes kinnti szaksajtó Lombardi fejét követeli. 3/10 pont nem rossz? Cam Newton egy Ted Ginn vezette elkapógárdával negyveneket rak fel.
Bazzani
Egyrészt azt mondtam nyilván lehetne többet szerezni, de a támadófal - hát fene tudja - azért nemcsak edzői hiba. Ha valakit állandóan leszopat a szembejövő, akkor az edző is széttárja a karját. Szerintem. Dehát mit tudok én a szar támadófalról..... A kinti szaksajtó meg leszophat amúgy.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nemár Jimmy. 40 yardot futunk meccsenként, a támadófal átjáróház, nincsenek elkapás utáni yardok és még sorolhatnám.
Már a teljes kinnti szaksajtó Lombardi fejét követeli. 3/10 pont nem rossz? Cam Newton egy Ted Ginn vezette elkapógárdával negyveneket rak fel.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
most nézem a meccset, hát a védelem nagyot megy, szó nem érheti őket, van pride.
de lassan jön a dráma 😕