NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 www.prideofdetroit.com/2015/10/13/9511601/staffords-decline-wont-end-here

vélemény?
oleewear
Nagyon jó téma. Tényleg a legjobb QB számai vannak nálunk az elmúlt évtizedek alapján. Persze ehhez az is kell hoy olyan elődei legyenek mint Joey Harrington.
De ha valaki latja jatszani akkor már árnyaltabb a helyzet. A közeli passzaiból nagy részét fölé, alá, mögé dobálja állandóan.
A hosszú passzoknál lehet hogy jó csak olyat meg nem dobatunk vele. Az a legnagyobb baj, hogy nincs jobb. Nincs választás. Es semmi garancia hogy ha húzunk egy qb-t 1/1nek akkor jobb lesz. Szóval ez van ezt kell szeretni. Nagyon meglepődnék ha akár az első 3 körben húznánk irányítót.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
oleewear Detroit Lions 225
 www.prideofdetroit.com/2015/10/13/9511601/staffords-decline-wont-end-here

vélemény?
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mondjuk ha deflate-gate a Lionsnál lett volna, sztem 10 évre elveszik az összes 1st pickünket. Ami persze ezzel a drafttal nem egy nagy büntetés.

De nem arról volt szó, hogy BB minden óhaját-sóhaját teljesítik-e, hanem a tulajdonosi tekintélyről.
MacPhisto
Igen, erről van szó: nem a tény a fontos, a vélemény! Így azért nehéz vitatkozni. : - (

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 445 — situational football
Mondjuk ha deflate-gate a Lionsnál lett volna, sztem 10 évre elveszik az összes 1st pickünket. Ami persze ezzel a drafttal nem egy nagy büntetés.MacPhisto
vagy csak pénzbüntetés, ahogy egy másik random csapatnál meg is történt



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
A tulajunkat nem utálják, hanem irreleváns. Elég nagy baj az. Ha Jerry Jones felmordul, vagy Krafték elégedetlenek, az egész liga bokacsattogtatva kér elnézést. Nálunk a huszonhetedik megaláztatás is tulajdonosi komment nélkül marad, mondjuk megváltoztatják utána a szar szabályt, hát tényleg mekkora jó az nekünk.
MacPhisto
Az tény, hogy a Boys meg a Pats mindig kedvenc. Annyi Lions meccset meg nem láttam, hogy érdemben meg tudjam ítélni, mennyire fújnak / zászlóznak a csapat ellen.
De akkor miért pont a Detroit ellen? A Cardinals pl. szintén nem volt soha kedvenc csapat, sőt inkább a lesajnálás megy/ment évekig, mégsem éreztem, hogy bármikor is módszeresen ellenünk lettek volna a bírók vagy a liga.
csongi
Hogyne, Kraft elégedetlen volt a sok draft cetlivel és mivel ő a kedvenc, egyből el is vettek párat.

Ne is zavarjon a Pats elleni morgolódásban, hogy éppen BB az, aki több éve javasolja, hogy visszanézhetőek legyenek olyan játékok is, mint például a tavalyi PO DPI, vagy a mostani szabad labda kiütése. Nem a tény a fontos, a vélemény!

Ha olyan kurva nagy kedvenc lenne a Patriots és Kraft első szavára ugrana a liga, akkor a Lions-nak lenne PO győzelme 2014-ben és (legalább) egy győzelme 2015-ben.
tomi-tomi
Mondjuk ha deflate-gate a Lionsnál lett volna, sztem 10 évre elveszik az összes 1st pickünket. Ami persze ezzel a drafttal nem egy nagy büntetés.

De nem arról volt szó, hogy BB minden óhaját-sóhaját teljesítik-e, hanem a tulajdonosi tekintélyről.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A tulajunkat nem utálják, hanem irreleváns. Elég nagy baj az. Ha Jerry Jones felmordul, vagy Krafték elégedetlenek, az egész liga bokacsattogtatva kér elnézést. Nálunk a huszonhetedik megaláztatás is tulajdonosi komment nélkül marad, mondjuk megváltoztatják utána a szar szabályt, hát tényleg mekkora jó az nekünk.
MacPhisto
Az tény, hogy a Boys meg a Pats mindig kedvenc. Annyi Lions meccset meg nem láttam, hogy érdemben meg tudjam ítélni, mennyire fújnak / zászlóznak a csapat ellen.
De akkor miért pont a Detroit ellen? A Cardinals pl. szintén nem volt soha kedvenc csapat, sőt inkább a lesajnálás megy/ment évekig, mégsem éreztem, hogy bármikor is módszeresen ellenünk lettek volna a bírók vagy a liga.
csongi
Hogyne, Kraft elégedetlen volt a sok draft cetlivel és mivel ő a kedvenc, egyből el is vettek párat.

Ne is zavarjon a Pats elleni morgolódásban, hogy éppen BB az, aki több éve javasolja, hogy visszanézhetőek legyenek olyan játékok is, mint például a tavalyi PO DPI, vagy a mostani szabad labda kiütése. Nem a tény a fontos, a vélemény!

Ha olyan kurva nagy kedvenc lenne a Patriots és Kraft első szavára ugrana a liga, akkor a Lions-nak lenne PO győzelme 2014-ben és (legalább) egy győzelme 2015-ben.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A tulajunkat nem utálják, hanem irreleváns. Elég nagy baj az. Ha Jerry Jones felmordul, vagy Krafték elégedetlenek, az egész liga bokacsattogtatva kér elnézést. Nálunk a huszonhetedik megaláztatás is tulajdonosi komment nélkül marad, mondjuk megváltoztatják utána a szar szabályt, hát tényleg mekkora jó az nekünk.
MacPhisto
Az tény, hogy a Boys meg a Pats mindig kedvenc. Annyi Lions meccset meg nem láttam, hogy érdemben meg tudjam ítélni, mennyire fújnak / zászlóznak a csapat ellen.
De akkor miért pont a Detroit ellen? A Cardinals pl. szintén nem volt soha kedvenc csapat, sőt inkább a lesajnálás megy/ment évekig, mégsem éreztem, hogy bármikor is módszeresen ellenünk lettek volna a bírók vagy a liga.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Főleg, hogy jelen sincsenek a tulajdonosi találkozókon, Tom Lewand megy helyettük évek óta. Így azért nehéz komolyan venni őket.
Meg Martha néni amúgy sem az a félelmetes figura...

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Hát én abból indultam ki, hogy nem fizetek egy lebaszott fillért sem az NFL-nek azért, hogy aztán megnézzem, ahogy a bírók felszedik a flageket a földről. A Detroit Lionsnak meg azért nem fizetek egy fillért sem, hogy azt kitermelje, amit az aláírásomban láthatsz ismét. Majd ha Ford eladta a csapatot, akkor lehet. Persze amint LA-be költözünk, kb. 2 éven belül bajnok lesz a csapat. Persze bírói segítséggel.
MacPhisto
Gondolod, hogy magát a várost vagy a tulajokat utálják az NFL-nél?
Elég merész összeesküvéselméleteket olvasok itt, de szerintem ezt már csak a felgyülemlett frusztráció mondatja veletek.
csongi
A tulajunkat nem utálják, hanem irreleváns. Elég nagy baj az. Ha Jerry Jones felmordul, vagy Krafték elégedetlenek, az egész liga bokacsattogtatva kér elnézést. Nálunk a huszonhetedik megaláztatás is tulajdonosi komment nélkül marad, mondjuk megváltoztatják utána a szar szabályt, hát tényleg mekkora jó az nekünk.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Ezt Bears drukkerként is alátámasztom... Nem azt mondom, jó csapat a Packs, de hogy elkenünk a bírókkal is meg kell küzdeni az tuti...És van még néhány ilyen csapat...

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hát én abból indultam ki, hogy nem fizetek egy lebaszott fillért sem az NFL-nek azért, hogy aztán megnézzem, ahogy a bírók felszedik a flageket a földről. A Detroit Lionsnak meg azért nem fizetek egy fillért sem, hogy azt kitermelje, amit az aláírásomban láthatsz ismét. Majd ha Ford eladta a csapatot, akkor lehet. Persze amint LA-be költözünk, kb. 2 éven belül bajnok lesz a csapat. Persze bírói segítséggel.
MacPhisto
Gondolod, hogy magát a várost vagy a tulajokat utálják az NFL-nél?
Elég merész összeesküvéselméleteket olvasok itt, de szerintem ezt már csak a felgyülemlett frusztráció mondatja veletek.
csongi
De ha szerinted egyáltalán nincs különbség akkor csak azt kívánom hogy a kovetkezo 10 evben pont annyiszor tévedjenek a csapatod kárára véletlenül, mint a mi csapatunkéra.
Ez így elfogadható ugye?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hát én abból indultam ki, hogy nem fizetek egy lebaszott fillért sem az NFL-nek azért, hogy aztán megnézzem, ahogy a bírók felszedik a flageket a földről. A Detroit Lionsnak meg azért nem fizetek egy fillért sem, hogy azt kitermelje, amit az aláírásomban láthatsz ismét. Majd ha Ford eladta a csapatot, akkor lehet. Persze amint LA-be költözünk, kb. 2 éven belül bajnok lesz a csapat. Persze bírói segítséggel.
MacPhisto
Gondolod, hogy magát a várost vagy a tulajokat utálják az NFL-nél?
Elég merész összeesküvéselméleteket olvasok itt, de szerintem ezt már csak a felgyülemlett frusztráció mondatja veletek.
csongi
Nyílván ugyanúgy fújnak egy Packers meccsen is 😂😂
Pont ugyanakkor dobják a late hiteket is minden irányítora, mint Rodgersre 😃😃😃😃

Aki az elmúlt 10 evben nézett Lions es Packers meccseket és azt mondja hogy véletlen szórás, hogy hova hogyan ítélnek az hülye.

Egyértelműen vannak Kedvenc csapatok.
És vannak olyan csapatok is, ahol fel lehet szedni a zászlót. Vagy ahol nem gáz ha nem ismered bíró létedre a szabályt.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Hát én abból indultam ki, hogy nem fizetek egy lebaszott fillért sem az NFL-nek azért, hogy aztán megnézzem, ahogy a bírók felszedik a flageket a földről. A Detroit Lionsnak meg azért nem fizetek egy fillért sem, hogy azt kitermelje, amit az aláírásomban láthatsz ismét. Majd ha Ford eladta a csapatot, akkor lehet. Persze amint LA-be költözünk, kb. 2 éven belül bajnok lesz a csapat. Persze bírói segítséggel.
MacPhisto
Gondolod, hogy magát a várost vagy a tulajokat utálják az NFL-nél?
Elég merész összeesküvéselméleteket olvasok itt, de szerintem ezt már csak a felgyülemlett frusztráció mondatja veletek.
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Mac:
Azert abból nem lehet kiindulni hogy nem megyek meccsre mert jövőre szar lesz a csapat. Vagy mert idén nem jó. Ennek a franchisenak 2 jó éve egymás után még sose volt.
A jegyet meg offseason elején kell megvenni. Szóval nem könnyű eltalálni mikor lesz egy jó szezon. Lions szemmel nézve a tavalyi szezon (11-5) fantasztikus volt.
Nagyon örülök hogy láttam azt a csapatot. Pláne azt a meccset, élőben. Életre szóló élmény volt.
Persze ha tavaly előre tudtam volna hogy ennyire lélektelen lesz a banda akkor én is kétszer meggondolom a meccset.

Abban viszont igazad van hogy látszott ez előre is. De valahogy az ember mindig bízik a csodában 😊
topmodell
Hát én abból indultam ki, hogy nem fizetek egy lebaszott fillért sem az NFL-nek azért, hogy aztán megnézzem, ahogy a bírók felszedik a flageket a földről. A Detroit Lionsnak meg azért nem fizetek egy fillért sem, hogy azt kitermelje, amit az aláírásomban láthatsz ismét. Majd ha Ford eladta a csapatot, akkor lehet. Persze amint LA-be költözünk, kb. 2 éven belül bajnok lesz a csapat. Persze bírói segítséggel.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tankoló üzemmód bekapcsolva. Állítólag Fordék sem túl boldogok.
Lehet Red Wings és Pistons meccseket nézni.
Bazzani
szombaton Michigan State @ Michigan két kiemelt csapattal, és még kérdés itt, hogy mit kell nézni? :p
baggio
Az alap meg sem kell említeni. Idén egy meccsüket nem láttam, azt amin kikaptak. (:
Amúgy egy Harbaugh féle karakteres edző kellene ide is, nem egy ilyen egész meccsen kussoló meg csücsörítő lankadt fasz mint Bamba Jabba.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Lassan 20 éve nézek Pistons meccseket. Az elmúlt jó pár évben azokat is mazochizmus nézni. És nem látom mitől lenne idén ez más.
Mondjuk ott legalább örülhettem màr egy bajnoki címnek. És volt 4-5 év amikor igazán jó volt a csapat.
topmodell
Grant Hill nagy spler volt. Akkor követtem utoljára az nba-t 😀
peach
Talan újonc vagy másod évében lettem Pistons szurkoló. Szerettem a játékát, bár nekem Joe Dumars volt a nagy kedvencem.

De tény hogy az NBA iránti lelkesedésem kb. 10 éve nekem is megtört.
Lehet hogy nekem a csapatok szenvedése a mániám. És ha nagyon megy, akkor az nekem már nem az igazi.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mac:
Azert abból nem lehet kiindulni hogy nem megyek meccsre mert jövőre szar lesz a csapat. Vagy mert idén nem jó. Ennek a franchisenak 2 jó éve egymás után még sose volt.
A jegyet meg offseason elején kell megvenni. Szóval nem könnyű eltalálni mikor lesz egy jó szezon. Lions szemmel nézve a tavalyi szezon (11-5) fantasztikus volt.
Nagyon örülök hogy láttam azt a csapatot. Pláne azt a meccset, élőben. Életre szóló élmény volt.
Persze ha tavaly előre tudtam volna hogy ennyire lélektelen lesz a banda akkor én is kétszer meggondolom a meccset.

Abban viszont igazad van hogy látszott ez előre is. De valahogy az ember mindig bízik a csodában 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Tankoló üzemmód bekapcsolva. Állítólag Fordék sem túl boldogok.
Lehet Red Wings és Pistons meccseket nézni.
Bazzani
szombaton Michigan State @ Michigan két kiemelt csapattal, és még kérdés itt, hogy mit kell nézni? :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Lassan 20 éve nézek Pistons meccseket. Az elmúlt jó pár évben azokat is mazochizmus nézni. És nem látom mitől lenne idén ez más.
Mondjuk ott legalább örülhettem màr egy bajnoki címnek. És volt 4-5 év amikor igazán jó volt a csapat.
topmodell
Grant Hill nagy spler volt. Akkor követtem utoljára az nba-t 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Lassan 20 éve nézek Pistons meccseket. Az elmúlt jó pár évben azokat is mazochizmus nézni. És nem látom mitől lenne idén ez más.
Mondjuk ott legalább örülhettem màr egy bajnoki címnek. És volt 4-5 év amikor igazán jó volt a csapat.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tankoló üzemmód bekapcsolva. Állítólag Fordék sem túl boldogok.
Lehet Red Wings és Pistons meccseket nézni.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/10/12/lions-deandre-levy-could-be-done-for-season/
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem lesz változás a stábban.
Hivatalosan is rámegyünk a 0-16-ra.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@DetroitPodcast: Alert: Several @Lions Players are telling Bleacher Report that they fear Coach Caldwell has lost the team. Many not happy about MNF reaction

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Staffordot kiütötték, vagy lombardiból előjött a pedagógus és megregulázás miatt ültette le padozni?
peach
Szünetben az edző megmondta neki, hogy még egy turnover, és leül.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM