NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
(Bár Tate TD-je szerintem szabályos.)
MacPhisto
Kivancsi lennek hogy ezt mire alapozod es remelem nem az az adu-aszod hogy a birok megadtak. Szerintem ezt tenyleg rajtuk kivul senki sem adta volna meg. Ha nem lenne legalabb 5 ellenpelda az elmult evekbol (2 konkretan iden) akkor meg azt mondanam h megleptek de ez igy ebben a formaban konkretan csalas volt. Nem azt mondom h ezen mult a gyozelmetek mindenesetre resze volt benne.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 604
Bocs az offért srácok. Ezt a képet még augusztusban lőttem Detroitban, de most bukkantam rá 😀 Nem tartott sokáig azért... 😀

 www.kephost.com/image/SOUY

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
A nap hülyéje címre jelölöm Caldwellt, aki 7 pontos hátránynál 4 perccel a vége előtt FG-t rúgat, hát baszódjon meg. Megosztva a zebrákat, akik mindkét fél kárára brutálisakat fújtak. (Bár Tate TD-je szerintem szabályos.)

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
Gratula a Whez. legalább nem lesz idén 0-16.
Viszont nagy verseny lesz a jags és a Lions között az 1/1es pickért. Jelenleg a mienk az előny. Kár hogy nem lehet HCt draftolni...
iktriad
Hééé, a Titanst se hagyjuk ki az 1/1-es buliból. (: Sőt, még a HC draftra is jók lennénk. Amennyire örültem, hogy a Lions elől elvittük Whizt, már annyira bánom, hogy végül nem Detroitban kötött ki...

Music City Miracle
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem a siker orientáltság miatt lettünk Lions szurkolók, az biztos!
Ma pedig ha kínkeservesen is de nyerni fogunk.

Évek óta nyomják ezt a One Detroit, One Pride szlogent. Ha valamikor akkor most a csapat büszkeségéért kell játszani! Minden más elúszott már.
topmodell
Ez valami szörnyű volt. Egy csipetnyi sem sikerült visszaszerezni a buszkeségből. Nyertünk de ez a csapat még rosszabb mint gondoltam. Nem is kell ellenfél. Mi magunkat sokkal jobban meg tudjuk verni.

De legalább nem lesz 0-16.

Hogyan kaptunk 21 másodperc alatt 70 yardot?
Vagy 4 perc alatt 2 TDt így hogy közben 2 szer elvileg mi hihetünk volna.

Eladott labda statisztikát magasan vezetjük.
5 meccs 18 eladott labda.

Egészen hihetetlen.
Azert jó úton vagyunk az 1-15 felé.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a Whez. legalább nem lesz idén 0-16.
Viszont nagy verseny lesz a jags és a Lions között az 1/1es pickért. Jelenleg a mienk az előny. Kár hogy nem lehet HCt draftolni...
több mint 8 éve
Nickname Detroit Lions 18
Biztos vagyok benne, hogy azért IS ilyen szar az offense, mert a secondarynk siralmas... Lombardi elhitte, hogy ha Calvin 1v1-be megveri Slayt edzésen akkor biztos piszok jók leszünk... Értelmet nyert Terryl Austin season elötti nyilatkozata is Abdullah-ról miszerint "We can't even tackle that guy. We can't even touch him. He's like grasping at air." csak sajnos ez nem azért van mert Abdullah annyira jó... (Teljesen függetlenül a mai meccstől)
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ilyenkor szokott jönni a nagy upset.... Én félek tőle.
tüsi91
Nem kell nyugi. Olyan sima (vendég) lesz mint a busz oldala.
Olyan edzőbuktatás ez ahol nem bukik az edző istennek se.
Mondjuk az előző 0-16ot is végigvitte a stáb.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ilyenkor szokott jönni a nagy upset.... Én félek tőle.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@kmeinke: WR Alshon Jeffery, WR Eddie Royal, TE Martellus Bennet are all playing for the Bears

És van ahol ugye nem a vereség a cél. Hányingerem van a saját csapatomtól.

Az is nagy húzás, hogy 1 TE-el megyünk neki a meccsnek. Az is a nevetségesen gyenge Wright.

Nap kérdése: meg lesz e a 3INT, 3 fumble, 5 engedett sack az offense-nek?

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@jkatzenstein: Lions inactives vs. Bears: Brandon Pettigrew, James Ihedigbo, Joique Bell, Haloti Ngata, Eric Ebron, DeAndre Levy and Corey Robinson.

A fele állitom, hogy játszana ha nem 0-5-re állnánk de inkább nem akarnak részesei lenni az újabb megalázásnak.
Még 11 vereség és vége.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza: Ne add fel az írást. Nem a siker orientáltság miatt lettünk Lions szurkolók, az biztos!

topmodell
Ezt aláírom, csak lassan már nem tudok miről írni. Minden héten leírjam, hogy Caldwell meg Lombardi szar? Olyan gyengék vagyunk, hogy jó játékost sem tudok kiválasztani.
Mondjuk ha ez nem lenne elég akkor nézd meg a tegnapi Wolverines meccs végét. Agyrém...

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazza: Ne add fel az írást. Nem a siker orientáltság miatt lettünk Lions szurkolók, az biztos!
Ma pedig ha kínkeservesen is de nyerni fogunk.
Tavaly sikerült 16-ból, 14 meccs végkimenetelét elcsípni. Idén is megpróbálok tippelni, hátha bejön 😉
Tippem: W 27-23


Évek óta nyomják ezt a One Detroit, One Pride szlogent. Ha valamikor akkor most a csapat büszkeségéért kell játszani! Minden más elúszott már.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
This is the best worst team in NFL history.

A 0-16-os szezon két "hősét" Drew Stanton-t és Dan Orlovsky-t újra a Ford Fielden látni egyszerre? Ez az élmény megfizethetetlen, minden másra ott van az Eurocard Mastercard. Már csak Jon Kitna és Daunte Culpepper hiányzott és esetleg egy kispadról figyelő Drew Henson. A cirkuszban nem láthat ennyi bohócot az emberfia.
A héten kétszer kezdtem bele az összefoglaló megírásába, de mindkétszer kitöröltem és arra a következtetésre jutottam ez a kibaszott csapat még azt sem érdemli meg, hogy ennyi időt vesztegessek rá. Aztán ma mint látjátok újra erőt vettem magamon és kiírom magamból a bánatot.
Ennek leginkább az az oka, hogy este újra Wolverines meccs és az a csapat példát mutat a Lions számára is. Hogy miben? Abban, hogy egy megfelelő edző kiválasztásával nagyon rövid időn belül meg lehet változtatni egy csapat kultúráját, a sorozatos vereségeket rengetek munkával és akarattal át lehet győzelmekké formálni.
Talán lesz olyan szerencsénk nekünk is, hogy egy olyan szakember ülhessen végre a Lions HC székébe aki képes váltani a megfelő időpontban, aki nem a játékosokat "dobja a busz alá", hogy magát és a stábját mentse, aki nem csak áll a pálya szélén és bámul maga elé, akiben képes hinni játékos és szurkoló egyaránt.
Mert Jim Caldwell nem ilyen.

Neki teljesen megfelelő Joe Lombardi, szerinte remek teljesítményt nyújt az irányítója akkor is ha a támadósor 3 pontot szerez egy meccsen, szerinte minden hiba javítható, szerinte a szezon 0-5nél is tökéletesen áll. Szerintem pedig nem.
Sokat gondolkoztam rajta, hogy milyen okai voltak Joe Lombardi kinevezésének. Mivel semmi szakmai okot nem találtam így rájöttem alighanem az igazságra:
 www.sportstalkflorida.com/wp-content/uploads/2014/01/Bill-Lazor.jpg
 www.detroitlions.com/assets/images/imported/DET/photos/photos/2014/12-December/lombardi-article-121814.jpg
Nagyon hasonlított az első számú jelölt Bill Lazor-ra, aki egyébként szintén gyászosan szerepel a delfinek támadóinál.
A héten is láthattunk csodákat Lombardi-tól (és Caldwell-től).
Kinevezésükkor a legfőbb feladat a futójáték feljavítása (56 yard a Cards ellen), a labdabiztonság javítása (4INT, 3 fumble a Cards ellen), a passzjátékok számának csökkentése a jobb futójáték által (70 passzkísérlet a Cards ellen ami NFL rekord).
Ha ezek mellé vesszük, hogy nincs olyan hét amikor az ellenfél ne tudná előre a játékaink nagy részét (most éppen a Redding INT-ről nyilatkozta ezt Arians) nem tudom elképzelni, hogy mi tartja még a csapatnál ezt az ifjú OC titánt.

Persze ha mindez nem lett volna elég akkor bevitték a mélyütést egy cirka 30pontos hátránynál elrúgatott Field Goal-al. Szerintem akkor páran széttépték a bérletüket ha addig nem tették volna meg.
A csapatból eltűntek a vezéregyéniségek, a Cards ellen egyedül Josh Bynes volt aki fel mert állni a félidőben és valamiféle lelkesítő beszédet mondott a csapatnak. Már a korábbi hangadók (Tulloch, Ihedigbo) sem hisznek a sikerben, Ihedigbo egyenesen az általa valaha látott legrosszabb teljesítménynek nevezte az Arizona ellenit pedig a csávó játszott már pár meccset. Hol van már egy Burleson, Raiola, Delmas kaliberű játékos aki picsán rúgta ilyenkor a társakat?
Sokat hallottam a héten, hogy ne legyek ilyen negatív és ez a csapat meccset sőt meccseket fog nyerni én már sajnos nem hiszek benne. Kicsit sem.
Következzen az "Ahogy Bazza látta" újabb és talán utolsó ilyen bővebb epizódja, mert ez a csapat, ez a franchise tényleg még ennyit sem érdemel a szurkolóktól.

A nap hőse:
 prod.images.lions.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/LIONS/assets/images/imported/DET/photos/clubimages/2015/10-October/tempEP0T0711--nfl_mezz_1280_1024.jpg
Az egész csapat teljesen leszerepelt, volt olyan oldal ahol minden csapatrész F-es osztályzatot kapott. Ilyen gyalázatos produkciót utoljára talán a 0-16-os szezonban láthattunk amikor a Hálaadás napi meccsen mészárolt le minket a Titans. Ilyenkor bárkit is kiemelni igen nehéz dolog. Pozitívumként említhetném Michael Burton-t aki FB létére talán az idei Lions draft class egyik legreménytelibb játékosa, elkapásokban és blokkolásban is kitűnően dolgozik. Vagy akár Dan Orlovsky is ide kerülhetne aki egész jól szált be a meccsbe csereként igaz a derbynek (muhahahahahaha) már akkor régen vége volt, éles helyzetben természetesen nem lehetne rá számítani ezt már több helyen is bizonyította.
Talán Theo Riddick az egyetlen olyan játékos aki a meccset (és talán az egész szezont) különösebb komoly hiba nélkül játszotta le. A korábbi futó akivel leginkább már csak elkapóként számolunk ezen a napon is az elkapásoknál jeleskedett ( a 13 felé irányuló passzból 10-et kapott el ezzel 53 yardhoz és TD-hoz segítette a csapatot).
Elképesztő, hogy a 2 perces drive-oknál szinte csak őt keresi Stafford a labdával.

Íme az első félidő utolsó drive-ja:
1st and 10 at DET 20

(1:56 - 2nd) (Shotgun) M.Stafford pass short left to T.Riddick to DET 25 for 5 yards (T.Jefferson)
2nd and 5 at DET 25

(1:38 - 2nd) (No Huddle, Shotgun) M.Stafford pass short middle to T.Riddick to DET 45 for 20 yards (T.Jefferson)
1st and 10 at DET 45

(1:19 - 2nd) (No Huddle, Shotgun) M.Stafford pass short middle to T.Riddick to DET 45 for no gain (D.Bucannon)
2nd and 10 at DET 45

(0:57 - 2nd) (No Huddle, Shotgun) M.Stafford pass short right to T.Riddick to DET 44 for -1 yards (D.Bucannon)

(0:54 - 2nd) Timeout #2 by DET at 00:54.
3rd and 11 at DET 44

(0:54 - 2nd) (Shotgun) M.Stafford pass incomplete short left to G.Tate

4th and 11 at DET 44

(0:48 - 2nd) S.Martin punts 50 yards to ARZ 6, Center-D.Muhlbach. P.Peterson pushed ob at ARZ 16 for 10 yards (B.Copeland)


A nap hülyéje:

Hát itt már messze nem vagyok olyan nehéz helyzetben mint amikor valakit pozitív értelemben kellett kiemelni. Szinte minden egységből tudnék mondani olyan játékost aki valamilyen okból a hét leggyengébb láncszeme lehetne.
Legyen Matthew Stafford aki minden idők egyik legrosszabb irányító teljesítményét hozta le Lions mezben (3 INT, 33,2 QBR)? Vagy legyen Golden Tate aki eddig a legbiztosabb kezű elkapónknak számított és most mégis leginkább a buta fumble-jára (és a 3.downt nullázó chop blokkjára) emlékszünk majd vele kapcsolatban? Vagy legyen a futójátékot lehetetlenné tevő támadófal akik ráadásul büntetést büntetésre halmoztak? Vagy esetleg Stephen Tulloch aki passzjátéknál nem tartható a pályán és most is megkaptuk róla a már szokásosnak számító TD-t? Esetleg a védőfalból valaki akiken úgy mentek át a Cards futói mint kés a vajon Carson Palmer pedig fickándozhatott a zsebben (154.2 passer rating)?
Nem, most inkább egy általános jelenségre szeretném a figyelmet felhívni mégpedig arra, hogy mennyire használhatóak Martin Mayhew második körös választásai .
Sokszor felmerül bennem a kérdés, hogy nyáron amikor vélhetőleg hatalmas takarítás lesz a csapat irodájában akkor magával sodorja e az áradat Mr.Mayhew-t is. 14. szezonját tölti a csapatnál (2008 decembere óta GM) és a Ford család lojalitását ismerve nem lenne meglepő ha egy tragikus szezon után is maradhatna a pozíciójában. Nekem felemás érzéseim vannak a munkájával kapcsolatban mert voltak remek húzásai (Golden Tate és Glover Quin mint FA igazolás, a Roy Williams trade, Levy és Ansah draft hogy csak párat említsek) de a draftjait végignézve nagyon kevés használható játékos maradt a csapatnál azok is leginkább az első körös húzásai. A szezon vége felé akarok majd erről írni egy hosszabb elemzést, most leginkább a második körös választásaira (azon belül is a csapatnál lévőkre) szeretnék koncentrálni.
A 2009es (Delmas), a 2010es (Best aki technikailag első körös de a második körből trade-eltünk fel érte), a 2011es (Titus Young és Leshoure) és a 2012es (Broyles) pick már nincs a csapatnál. Már ez is világrekord lehet a maga nemében (főleg ha azt is mellétesszük, hogy a 2009-2012es időszakban draftoltak közül összesen 6an maradtak), de a képet még sötétíti ha azon három második körben draftolt játékos teljesítményét is megnézzük akik még a csapatnál vannak.
A legígéretesebbnek Darius Slay tűnt aki idén leginkább akkor vehető észre ha egy hatalmas játékot csinálnak meg róla. Minden meccsre jut legalább egy 30 yardnál hosszabb elkapás mellette, most éppen John Brown firkálta meg 49 yardért. Caldwellék szerint Slay mindig remek pozícióban van csak az elkapó ügyesebb. Oké.
Vagy itt van ugye az új Barry Sandersnek kikiáltott Ameer Abdullah akinek hype vonatára kicsit hamar felültem én is.
Az első meccs óta pozitív momentuma sincs, most éppen 2 fumble-al jelezte, hogy pályán van. Caldwell-ék szerint nincs ok a pánikra, ezek a hibák javíthatóak. Oké.
Vagy ott van ugye Kyle Van Noy aki már olyan szinten játszotta ki magát a csapatból, hogy akkor sem tud bekerülni a meccskeretbe ha rengeteg a sérült. Caldwellék szerint nem kell aggódni a fejlődése miatt, ő még mindig értékes tagja a csapatnak. Oké.
De tényleg oké???

A nap meglepetésembere:
 prod.images.lions.clubs.nflcdn.com/image-web/NFL/CDA/data/deployed/prod/LIONS/assets/images/imported/DET/photos/clubimages/2015/10-October/tempGSC11583--nfl_mezz_1280_1024.jpg
Végre, végre, végre Lombardi mesternek sikerült előszednie a pad végén porosodó Corey Fuller-t. A srácot valami ismeretlen okból tavaly év vége óta jegeltük. Tavaly már olyan erényeket csillogtatott amire igazán szüksége lenne a csapatnak és többször megmutatta, hogy fontos pillanatokban (game winning TD a Saints ellen) is lehet rá számítani. 3 remek elkapást mutatott be (az egyiket sajnos egy szabálytalanság miatt elvették), az egyik a nap jelenete lett nálam.


Kedvenc play:
Ez az a Stafford akit mindig is imádtunk. Hosszú passz buuuuuuuuummmm:
 www.nfl.com/gamecenter/2015101108/2015/REG5/cardinals@lions#menu=gameinfo|contentId%3A0ap3000000554378&tab=videos&analyze=boxscore

Idén 99 yardott hozott össze Stafford 5 meccsen a 20 yard-nál hosszabb passzokból. A 2011-es szezonban 1112 yardot. Elgondolkodtató adat...


Amin jót nevettünk:
Az előző összefoglalóban írtam két viccesnek talált dologról amit a héten sikerült fokozni az illetékeseknek.

Az első egy étteremlánc volt ahol a Lions győzelme után féláron lehetett volna enni. Egy másik helyen rájöttek, hogy a győzelem túl nagy elvárás a csapattól így ott lejjebb rakták a lécet:


A második Michael Bennett nyilatkozata volt Staffordról (akit azért utál mert dallasi és ott lőtték le John Fitzgerald Kennedyt). Megkérdezték testvérét Martellust, hogy mi a véleménye Michael ezen mondatáról, a választ szó szerint idézem:
"He's an asshole."

National tragedy we have 1000s of reality TV shows and not one of them involves the Bennett Bros.egy drukker véleménye a Bennett testvérekről


A nap képe:
Visszatértek végre a fejre húzott zacskók:


Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dehogy nyerünk.
Forte kinyír minket, a CFL szintű DT állomány repít minket az újabb nullázás felé.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Jegyzem meg halkan:
Vasárnap nyerünk!
Ettől még szar a csapat, de ezt Behúzzuk!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azért ez a Lions meglehetősen messze van a 0-16tól. Tavaly 10 győzelem lett, igaz a védelemből kiesett a két legjobb ember (Suh, Levy). Ez nem 10 vereség. Sztem aChargers, Seahawks, Broncos meccs is mutatta.

Mi nem vagyunk jó csapat. Sokkal inkább egy jól felkészített, lelkes brigád.

Csoportmeccs. Még mi is felszívtuk magunkat ellenetek megalázó verések után, egy szétesett brigáddal, balhék közepette, gyökér Trestmannel, Clausennel. Szoros meccsen nyertetek a Soldieron. Talent alapján inkább Ti vagytok esélyesek. Nálunk McClellin kiesése középről szerintem nagxobb gond, mint bárki is hiszi. Két rookie safety, s meg lennék lepve, ha nem próbálnátok meg jó pár mélységi passzt.
tüsi91
11 győzelem volt tavaly.
Csak azert tartom fontosnak megjegyezni, mert ritkán fordul elő ilyen a franchise történetében.

Az meg hogy logikus lenne a mélységi passz, az semmit nem jelent. Legalábbis a Lombardi szisztémàban 2 dolog AJ nincs helye: a mélységi passzból és a logikának.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azért ez a Lions meglehetősen messze van a 0-16tól. Tavaly 10 győzelem lett, igaz a védelemből kiesett a két legjobb ember (Suh, Levy). Ez nem 10 vereség. Sztem aChargers, Seahawks, Broncos meccs is mutatta.

Mi nem vagyunk jó csapat. Sokkal inkább egy jól felkészített, lelkes brigád.

Csoportmeccs. Még mi is felszívtuk magunkat ellenetek megalázó verések után, egy szétesett brigáddal, balhék közepette, gyökér Trestmannel, Clausennel. Szoros meccsen nyertetek a Soldieron. Talent alapján inkább Ti vagytok esélyesek. Nálunk McClellin kiesése középről szerintem nagxobb gond, mint bárki is hiszi. Két rookie safety, s meg lennék lepve, ha nem próbálnátok meg jó pár mélységi passzt.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Régóta keresek egy ilyen cikket:  sidelionreport.com/?p=65396
A 2008-as 0-16-os csapat és az idei várhatóan szintén nyeretlen szarkupac összehasonlítása.

több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Ebből out for season lesz csak mondom. 0-16here we come... again... :/
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Lions will wait 2-3 weeks before making a call on DeAndre Levy, who is having hip surgery. Could return for a month or more, could be on IR. DeAndre Levy signed a 4-yr, $33M deal before the season. If he’d waited, then had a hip injury, hard to imagine he’d come close to that now.

Szerkesztette: Béczkó
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
 www.prideofdetroit.com/2015/10/13/9511601/staffords-decline-wont-end-here

vélemény?
oleewear
Stafford fos volt egész évben. Viszont megnézném egy normális OC-val, egy O-fal mögött.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/10/12/lions-deandre-levy-could-be-done-for-season/
Beki
Azóta jött egyéb hír? Sajnálnám, nagyon szeretem a játékát.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
A vélt vagy valós bírói tévedések előbb-utóbb kiegyenlítik egymást, csak idő kérdése. Egy kivétel van, az a Lions. Benneteket ez hatványozottan sújt, még ellenünk is (Megatron elvett TD-je, pár éve) volt ilyen ítélet, pedig mi sem vagyunk lieblingek. Azért is lehet bosszantó, mert vannak csapatok (irányítók), ahol inkább fordítva történik mindez (legalábbis látszólag)

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már bocsánat, ha normális edzői gárda lenne Stafford körül bőven jó lenne ő. Drukkolok hogy összekapja magát!