NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Ja én is a Lions - Chiefs meccset vártam a legjobban Londonba... Erre idén mind a 2 egy kalap szar....

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Staffordot kiütötték, vagy lombardiból előjött a pedagógus és megregulázás miatt ültette le padozni?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Remélem nem ellenünk találtok magatokra, mi jó fejek vagyunk és segítünk az edző buktatásban.😊)
hpeter93
Köszönjük, de ha titeket nem verünk meg, akkor megint 0-16 lesz.
MacPhisto
Azt hittem ez a cél, legalábbis Bazzánál ezt láttam 😀

több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Mekkora felszopás ment itt hogy Lombardi mekkora QB-t fog Staffordból nevelni, hát nem nyert... Lehet a kórházcsapatra gondoltak.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Arians elmondta, hogy Redding INT-jénél a DL edzőjük előre bemondta mit fogunk játszani. Lombardi minden idők legrosszabb NFL OC-a.

Amúgy mindenki marad a helyén Caldwell megmondta.
Fordék meg imádják Jim bácsit.

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Remélem nem ellenünk találtok magatokra, mi jó fejek vagyunk és segítünk az edző buktatásban.😊)
hpeter93
Köszönjük, de ha titeket nem verünk meg, akkor megint 0-16 lesz.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Remélem nem ellenünk találtok magatokra, mi jó fejek vagyunk és segítünk az edző buktatásban.😊)

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ja! 35-7-nél FG-t rúgatni? Caldwell bazdmeg takarodj a faszomba!

Az AA fumblinál remélem feljegyeztétek, hogy visszakaptuk a seattle-i ítéletet, szóval mostantól nincs jogunk pofázni, igaz, hogy azon egy meccs múlott, de kicsire nem adunk.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ja és Arians bazmeg úgy megaláz minket, hogy beállítja Stantont és hosszúra dobat vele. Többet egy negyed alatt, mint amennyit Retardi eddig Staffordnak engedett egész évben.

És a geci Fordok ezt nem látják.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Negyedszer is, majd jövőre. Persze. Suh nyilván itt marad, mikor annyira frusztrált volt a meccs után, hogy mind a 300 fontjával leállt bőgni nagy nyilvánosság előtt. Biztos vagyok benne, hogy azért, mert tudja, hogy nem rajtuk múlott. Hogy finoman fogalmazzak.
MacPhisto
Azt is leírtam, de nem találom (lehet eredménykövetőben), hogy a bírók bojsz-szopása újabb hosszú évekre beroppantja a franchise-t. A cap úgy volt beállítva, hogy tavaly megyünk az eredményekért. Hangsúlyozom, ezzel a múlttal egy playoff win is már siker lett volna. De a bírók meg a liga úgy döntöttek hogy nem, mert Jerry Jones hangosabban ordít meg persze bojsz pólóból többet is adnak el, úgyhogy nem.

Ha nyertünk volna, állítom, marad Suh. Ha nyertünk volna, nem az egész franchise úgy áll ehhez az évhez, hogy megszakadhatunk mi ugyan, de ha összekerülünk a GB/Dallas/haddnefolytassam bíródarlingokkal, nincs esélyünk.

De nem nyertünk, azóta a D-falra felépített védelem letolt nadrággal áll a pályán, a powerblokkra draftolt O-line zónázik egész évben, 40 yd/meccsenkénti átlaggal futunk (!!!!!), nincs idő passzolni, nem mintha Retardi rendszerében lenne értelmes passzjáték a short slanten, a screenen meg a checkdownon túl...

Azt sem zárom ki, hogy edzőbuktatás van. Miamiban már bejött.

Mindegy, ez így nem mehet tovább. Calvin menjen el egy normális csapathoz és nyerjen valamit, más receiver (T.O.) ilyenkor már a garázsa előtt gyújtaná fel magát, ez meg csak csendben szopik, szerencsétlen. Mindenkit el kell adni, nincs egy darab leader az egész csapatban (már írtam ezt is), aki feláll, és elküldi a kurva anyjába azt, aki a tudása alatt játszik.

Orlovsky a pályán. Lőjetek le bazmeg.

Hála a jó istennek, hogy én már a playoff után megmondtam, hogy erre a fosra nem költök, ha most ki kéne menni Londonba, hát rájuk robbantanám a sajtótájékoztatót.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ja igen persze. Jövőre.
Hogyne. 1957 óta minden évben az a duma hogy jövőre!topmodell
Jövőre nem playoffolunk. Ha Suh-nak van kis esze, elmegy vmelyik NFL darling csapathoz nyerni.
MacPhisto
Szevasztok 2.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Most beírom, hogy Suh nélkül jövőre huszonikszedikek leszünk defense-ben. Lehet számonkérni.
MacPhisto
Szevasztok 1.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Nem tudom mit vagytok meglepődve, hát már a második héten tudtuk, hogy 0-5 lesz. Mindjárt visszakeresem, mit írtam tavaly.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Nickname Detroit Lions 18
Legalább Caldwell és a srácok lenyilatkozták, hogy ez egy kalap szar volt, végre nem a szokásos bullshit nyilatkozatok... Szégyeljék is magukat

Szerkesztette: Nickname
több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Továbbá olyan boldoggá tenne, ha valaki ideírná, hogy szimpatikus vesztesek vagyunk. Az annyira váratlan és megható lenne, hogy azt raknám idén a karácsonyfa alá a családnak is.
topmodell
Szimpatikus vesztesek vagytok! A Seahawks ellen biztos azok voltatok.
iktriad
Most aztán nagyon nevetek. Gondolom örülnél ha a Jags is végre szimpatikus lehetne nem csak vesztes. Szep hsz tapzs
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Majd mi segitünk jövő héten hogy szebbnek lássátok a jövőt. Vagy hogy legalább ne kelljen "szurkolni" a 0-16nak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Továbbá olyan boldoggá tenne, ha valaki ideírná, hogy szimpatikus vesztesek vagyunk. Az annyira váratlan és megható lenne, hogy azt raknám idén a karácsonyfa alá a családnak is.
topmodell
Szimpatikus vesztesek vagytok! A Seahawks ellen biztos azok voltatok.
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az utóbbi cirka 10 év minden Lions meccsének minden percét láttam. Ma nem nézem végig.
Én végeztem ezzel a csapattal.
Bazzani
Ezzel ugyanígy vagyok én is. Nem nézem már. Valamikor a 3. Negyed végén vagy a 4. Elején feladtam.

Külön jó érzéssel tölt el, 3 hét múlva cirka 300.000 forintomba fog kerülni a londoni hosszú hétvége, hogy ezt a csapatot láthassam.


Továbbá olyan boldoggá tenne, ha valaki ideírná, hogy szimpatikus vesztesek vagyunk. Az annyira váratlan és megható lenne, hogy azt raknám idén a karácsonyfa alá a családnak is.

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Firestone adja el!
Adja el valakinek, aki megdöglik ezért a csapatért,
és az utóbbi 10 - 20 évben önerőből lett gazdag, tehát nem örökölt, nem a férje, nem a fia, nem a kormány, hanem ő hozott jó döntéseket, választott ki szakembereket, vezetett működő szervezetet.
Adja el!
több mint 8 éve
anarfa Detroit Lions 477
Én sem bírtam ezt tovább. Komolyan mondom nem fogok Lions meccset nézni ameddig a Caldwell-Lombardi páros el nem takarodik a bús picsába.
És én egyet értek azzal, hogy ezekből a játékosokból sokkal többet ki lehetne hozni. Tele vagyunk tehetségekkel, jó játékosokkal. SZÉGYEN
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Neee Bazzani ez azért erős ! Én mondjuk nem értem ezt a Detroitot! Kimagasló játékuk volt, hova lett.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az utóbbi cirka 10 év minden Lions meccsének minden percét láttam. Ma nem nézem végig.
Én végeztem ezzel a csapattal.

több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Sírni tudnék... Néztem egy darabig aztán Dallasra váltottam az se volt jobb.
#fireeverybody#
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Csak egy komplett takarítás kell
silent7939
Komolyan?
Igazi szakértő vagy.
Mesélj még kérlek 😊

55 éve mást sem csinálunk, csak újjá építjük a csapatot.
topmodell
Nem a csapatról beszéltem.... csak a szakmai stábról.... ez egy rohadt jó emberanyagból összerakott csapat
silent7939
Ezzel erősen tudnék vitatkozni.
De nincs hozzá erőm.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Csak egy komplett takarítás kell
silent7939
Komolyan?
Igazi szakértő vagy.
Mesélj még kérlek 😊

55 éve mást sem csinálunk, csak újjá építjük a csapatot.
topmodell
Nem a csapatról beszéltem.... csak a szakmai stábról.... ez egy rohadt jó emberanyagból összerakott csapat