NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Mit gondoltok, lesz bármi esélyünk a hétvégén?

Lombardi most is fentről fogja figyelni a meccset a QB edző meg lent lesz a pálya szélén? Vagy ez Csak egyszeri ilyen alkalom volt a Bears ellen?


A Bears ellen csak extra blokkolóként állítottuk be Lucast? Vagy volt olyan ahol variálták a fal felállását? Es ő volt megint az RT?
topmodell
Részemről innen tankoljunk, leszarom, húzzunk jókat. Mondjuk ha elbaszhatjuk a lilák playoffját, akkor basszuk el 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mit gondoltok, lesz bármi esélyünk a hétvégén?

Lombardi most is fentről fogja figyelni a meccset a QB edző meg lent lesz a pálya szélén? Vagy ez Csak egyszeri ilyen alkalom volt a Bears ellen?


A Bears ellen csak extra blokkolóként állítottuk be Lucast? Vagy volt olyan ahol variálták a fal felállását? Es ő volt megint az RT?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Nickname Detroit Lions 18
Én nem sajnálom tőletek a bírói döntéseket, kaptatok elég félrefújást idén. Most nektek adott vissza valamit a sors, legközelebb majd talán nekünk fog... Arról nem a bíró tehet hogy 3x megszerezzük (ajándékba kapjuk) a labdát az endzoneban és nem tudunk TD-t csinálni. A többszörösen hibás edzői döntéseink sem a bírók lelkén száradnak. Ezt a meccset kb 5x megnyerhettük volna bírók ide-vagy oda. Ezt mi balfaszkodtuk el...( mondjuk ahogy Dez és Megatron TD-ét nem adták meg úgy szerintem ezt sem kelett volna, de nem ezen múlt) . Szoros meccs volt, gratulálok a győzelemhez, majd talizunk a Solderen...
Tomcsik
Caldwell mindent megtett, hogy odaadja a meccset...a végén a FG rúgatásnál konkrétan üvöltöttem a fájdalomtól.

Valahol azt írták, hogy a fake puntot sem az edzők hívták...
MacPhisto
Isa Abdul-Quddus hívta, de elötte Joe Marciano a special team coordinator mondta neki, hogy ha úgy látja hívjon fake puntot.
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Abdullah nekem nagyon nagy talány. Előszezonban nagyon jónak tűnt, felültem a hypenak én is, viszont jó kérdés, hogy mire lehetne képes egy normális fal mögött.
ervinator
Nem a normális/nem normális fal miatt van négy fumble-ja, nála pedig legfőképp pont a labdabiztosságával van baj az elmúlt hetekben.

Teszem hozzá nem újdonság, mert már a draft előtt ezt tartották nála az egyik legnagyobb red flagnek, de az előszezonban, meg aztán az alapszakaszban három meccsen ezzel nem volt gondja, így azt hihettük volna, hogy sikerült javítania ezen, de sajnos nem.

Az már egy másik dolog, hogy a fal valóban rosszul blokkol, így amellett, hogy sorra elhagyja a labdákat, még a számokat sem tudja hozni. Meg ugye ez egy olyan dolog, hogy normális fal mögött a futók 80%-a jó azért.
Stez
Főleg a számaira gondoltam, ennél sokkal jobbnak tűnt az előszezonban. Fumbli gond tudható volt nála, ahogy írtad, én nem is vártam, hogy egy nyár alatt leveti magáról ezt.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Abdullah nekem nagyon nagy talány. Előszezonban nagyon jónak tűnt, felültem a hypenak én is, viszont jó kérdés, hogy mire lehetne képes egy normális fal mögött.
ervinator
Nem a normális/nem normális fal miatt van négy fumble-ja, nála pedig legfőképp pont a labdabiztosságával van baj az elmúlt hetekben.

Teszem hozzá nem újdonság, mert már a draft előtt ezt tartották nála az egyik legnagyobb red flagnek, de az előszezonban, meg aztán az alapszakaszban három meccsen ezzel nem volt gondja, így azt hihettük volna, hogy sikerült javítania ezen, de sajnos nem.

Az már egy másik dolog, hogy a fal valóban rosszul blokkol, így amellett, hogy sorra elhagyja a labdákat, még a számokat sem tudja hozni. Meg ugye ez egy olyan dolog, hogy normális fal mögött a futók 80%-a jó azért.

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 148 — Stromfeld Aurél fan
Lol az meg hogy runner-ré valt az ev kamuszovege
Lehet, hogy az, de jelenleg ez a szabály.
Ami a Megatron, Dez, Eifert esetekben közös, hogy az elkapás után mindhárman a föld felé mozogtak. Tate ezt nem csinálta, ezért válhatott futóvá.
(Eifert maga is bevallotta, hogy nem tudta a szabályt. Ugyanazt a hibát követte el, mint Dez, hogy nem elégedett meg a 1st down-nal és mindenképpen td-t akart.)
hum
Na, épeszű embereknek, két jó szemmel pont ez a baja, mint írtam egy picit lejjebb. Ez egy szánalmasan ostoba szabály, és hivatalos vagy sem, szánalmas magyarázat, hogy Tate "futóvá vált" vagy az hogy "föld felé tartott" vagy épp a hold felé ha valakinek olyanja lenne. Csak jelzem, hogy Dez 3 lépés után SEM vált futóvá, Tatenek 2 és fél elég volt. Ettől függetlenül ez egy elkapás volt vasárnap, az embernek kell egy pár jó szem és némi ész hogy belássa és nem ennek a nyakatekert barom szabálynak a szűrőjén kerezstül kell nézni.

Nem látom értelmét vitatkozni azon, hogy ez most a szabályok szerint elkapás-e vagy sem, mert még a hivatalos stáb sem tud konzisztens döntéseket hozni hasonló szituációkban. Ha valamiben mindenki egyetérthet, az a szabály helytelensége.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Abdullah nekem nagyon nagy talány. Előszezonban nagyon jónak tűnt, felültem a hypenak én is, viszont jó kérdés, hogy mire lehetne képes egy normális fal mögött.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A csapat viszont végtelenül szörnyű. Es lehet szidni caldwell mert egy bamba pöcs. Lehet szídni Lombardit mert a play calling szar.
De a fumblikat meg az interceptionöket nem ő csinalja.
Hanem Abdullah, Megatron, Stafford, Tate. A mi "büszkeségeink".

Nem esett még szó vagy csak az en figyelmemet kerülte a special team.
Egy meccsen két ilyen punt szituáció?

Ezt a meccset annyira simán nyerhettük volna.
Kurva idegesítő a 21 másodperc alatt kapott 70 yard es FG.

De könyörgöm, hányszor kényszerítette puntra az offenset a védelem?
Ha 2 muffed punt, a 2 fumble es az 1 interception helyett, tehát 5 driveból egyszer sikerül pontokat elérni akkor más lehetett volna a helyzet.

Detroit
-VS-
Themselves

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Van valaki aki tudja ebben a ligában hogy pontosan mi a szabály? Aki érti és minden esetre kétséget kizáróan meg tudja állapítani egy szituációról, hogy mikor mit es miért kell fújni?!
Mert szerintem itt a bírok sem értik.

Az elmúlt meccseken rengeteget tévedtek a kárunkra. Ezen a meccsen oda vissza születtek balfasz ítéletek. En nem vagyok bíró, de nézőként nem tartottam korrektnek a Tate TD-t.
De a legnagyobb baj hogy továbbra sem fog változni semmi!
A kovetkezo egy evben majd megint ellenünk fújnak majd.
Jerry Jones buszán cumiztatják a hostess lányokat a bírok 😉

Ennyit a birózásról.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Én nem sajnálom tőletek a bírói döntéseket, kaptatok elég félrefújást idén. Most nektek adott vissza valamit a sors, legközelebb majd talán nekünk fog... Arról nem a bíró tehet hogy 3x megszerezzük (ajándékba kapjuk) a labdát az endzoneban és nem tudunk TD-t csinálni. A többszörösen hibás edzői döntéseink sem a bírók lelkén száradnak. Ezt a meccset kb 5x megnyerhettük volna bírók ide-vagy oda. Ezt mi balfaszkodtuk el...( mondjuk ahogy Dez és Megatron TD-ét nem adták meg úgy szerintem ezt sem kelett volna, de nem ezen múlt) . Szoros meccs volt, gratulálok a győzelemhez, majd talizunk a Solderen...
Tomcsik
Caldwell mindent megtett, hogy odaadja a meccset...a végén a FG rúgatásnál konkrétan üvöltöttem a fájdalomtól.

Valahol azt írták, hogy a fake puntot sem az edzők hívták...
MacPhisto
Fox meg mindent elkövetett, hogy visszaadja 😀 . Bírhatják egymást bamba Jabbával 😊

több mint 8 éve
hum 49
Lol az meg hogy runner-ré valt az ev kamuszovege
Lehet, hogy az, de jelenleg ez a szabály.
Ami a Megatron, Dez, Eifert esetekben közös, hogy az elkapás után mindhárman a föld felé mozogtak. Tate ezt nem csinálta, ezért válhatott futóvá.
(Eifert maga is bevallotta, hogy nem tudta a szabályt. Ugyanazt a hibát követte el, mint Dez, hogy nem elégedett meg a 1st down-nal és mindenképpen td-t akart.)
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Gratulalok, amugy miert is kellett volna a bears topicnak sirni a dallasos eset utan?!
davemayer
Ezt hol írtam?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Én nem sajnálom tőletek a bírói döntéseket, kaptatok elég félrefújást idén. Most nektek adott vissza valamit a sors, legközelebb majd talán nekünk fog... Arról nem a bíró tehet hogy 3x megszerezzük (ajándékba kapjuk) a labdát az endzoneban és nem tudunk TD-t csinálni. A többszörösen hibás edzői döntéseink sem a bírók lelkén száradnak. Ezt a meccset kb 5x megnyerhettük volna bírók ide-vagy oda. Ezt mi balfaszkodtuk el...( mondjuk ahogy Dez és Megatron TD-ét nem adták meg úgy szerintem ezt sem kelett volna, de nem ezen múlt) . Szoros meccs volt, gratulálok a győzelemhez, majd talizunk a Solderen...
Tomcsik
Caldwell mindent megtett, hogy odaadja a meccset...a végén a FG rúgatásnál konkrétan üvöltöttem a fájdalomtól.

Valahol azt írták, hogy a fake puntot sem az edzők hívták...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
(Bár Tate TD-je szerintem szabályos.)
MacPhisto
Kivancsi lennek hogy ezt mire alapozod es remelem nem az az adu-aszod hogy a birok megadtak. Szerintem ezt tenyleg rajtuk kivul senki sem adta volna meg. Ha nem lenne legalabb 5 ellenpelda az elmult evekbol (2 konkretan iden) akkor meg azt mondanam h megleptek de ez igy ebben a formaban konkretan csalas volt. Nem azt mondom h ezen mult a gyozelmetek mindenesetre resze volt benne.
davemayer
Azért szabályos, mert a bírók csakis a Lions ellen csalnak, a javukra soha, ez pedig azért van, mert Detroit csapata a világ legaljasab összeesküvésének az áldozata.

Trollkodást félretéve, ez szerintem is elkapás, ahogy Megatron évekkel ezelőtti TDje, vagy Dez elkapása tavaly a POban. Az ítéletek kevésbé konzisztensek. A szabály a szar és ezt már rég ki kellett volna fésülni. Ki a frászt érdekel, hogy az elkapó fut-e vagy ugrik amikor az elkapás a lényeg. Ha a játék végének pillanatában birtokában van a labdának, akkor az elkapás. Legalább is ennek kéne lennie a szabálynak, mindenféle eszetlen körítés nélkül.
gyeek
Az egy dolog hogy szerinted ez mi volt, szerintem sem jo ez a szabaly de jelenleg ez az elkapas nem td es ezt a sporik a multat es a szabalyt felreteve megadtak. Nem elovettek egy olyat amire senki sem emlekszik es hulyeseg (megatron catch es az utana kovetkezok) hanem nem alkalmaztak egy jelenleg elo szabalyt. Az igazi vicc az egeszben hogy ez konkretan semkit nem erdekel es minden megy tovabb.
davemayer
 twitter.com/kmeinke/status/655875856271671297

Runner lett. Onnantól pedig ahogy átlépte a vonalat a labda, TD. Hogy utána mi történik vele, irreleváns.

Ha már itt tartunk ,elmagyaráznád az értő közönségnek a hosszú Jeffery catch előtt miért nem volt OPI és az utolsó percben mi a faszomra ítéltek meg kb. 40 yd DPI-t kétszer?

Megyünk tovább, ja megyünk, érdekelt valakit, hogy így estünk ki a playoffból? NEM. Érdekelt valakit hogy így kaptunk ki a Seattletől? NEM. Kollektíven zokogott-e a Bears topik a CJ incomplete catchnél? NEM. Hát én sem fogom a ruháimat tépve gyászolni, hogy az életemben kb. először egy kétes szituációban a Lionsnak ítéltek...
MacPhisto
Gratulalok, amugy miert is kellett volna a bears topicnak sirni a dallasos eset utan?! Lol az meg hogy runner-ré valt az ev kamuszovege, mondom nezd meg Eifert esetet a Baltimore meccsen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A PFF (fenntartásokkal kell kezelni természetesen) szerint Tomlinson volt a Lions legjobbja tegnap.  www.profootballfocus.com/blog/2015/10/19/chi-det-grades-lions-earn-first-win/

Aki látta a meccset, tudna írni Tomlinsonról néhány szót?
mustaine
Én láttam a meccset de én nem figyelem a falat annyira.
Mindenesetre jobb volt a zseb mint eddig.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Én nem sajnálom tőletek a bírói döntéseket, kaptatok elég félrefújást idén. Most nektek adott vissza valamit a sors, legközelebb majd talán nekünk fog... Arról nem a bíró tehet hogy 3x megszerezzük (ajándékba kapjuk) a labdát az endzoneban és nem tudunk TD-t csinálni. A többszörösen hibás edzői döntéseink sem a bírók lelkén száradnak. Ezt a meccset kb 5x megnyerhettük volna bírók ide-vagy oda. Ezt mi balfaszkodtuk el...( mondjuk ahogy Dez és Megatron TD-ét nem adták meg úgy szerintem ezt sem kelett volna, de nem ezen múlt) . Szoros meccs volt, gratulálok a győzelemhez, majd talizunk a Solderen...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 148 — Stromfeld Aurél fan
Én dallasziként bírózásnál hallgatnék, mint tehénszar a fűben.
MacPhisto
Az te lennel, ha dallasi lennel. En nem vagyok szerencsere dallasi, kulonos szerencsemre meg te.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
(Bár Tate TD-je szerintem szabályos.)
MacPhisto
Kivancsi lennek hogy ezt mire alapozod es remelem nem az az adu-aszod hogy a birok megadtak. Szerintem ezt tenyleg rajtuk kivul senki sem adta volna meg. Ha nem lenne legalabb 5 ellenpelda az elmult evekbol (2 konkretan iden) akkor meg azt mondanam h megleptek de ez igy ebben a formaban konkretan csalas volt. Nem azt mondom h ezen mult a gyozelmetek mindenesetre resze volt benne.
davemayer
Azért szabályos, mert a bírók csakis a Lions ellen csalnak, a javukra soha, ez pedig azért van, mert Detroit csapata a világ legaljasab összeesküvésének az áldozata.

Trollkodást félretéve, ez szerintem is elkapás, ahogy Megatron évekkel ezelőtti TDje, vagy Dez elkapása tavaly a POban. Az ítéletek kevésbé konzisztensek. A szabály a szar és ezt már rég ki kellett volna fésülni. Ki a frászt érdekel, hogy az elkapó fut-e vagy ugrik amikor az elkapás a lényeg. Ha a játék végének pillanatában birtokában van a labdának, akkor az elkapás. Legalább is ennek kéne lennie a szabálynak, mindenféle eszetlen körítés nélkül.
gyeek
Az egy dolog hogy szerinted ez mi volt, szerintem sem jo ez a szabaly de jelenleg ez az elkapas nem td es ezt a sporik a multat es a szabalyt felreteve megadtak. Nem elovettek egy olyat amire senki sem emlekszik es hulyeseg (megatron catch es az utana kovetkezok) hanem nem alkalmaztak egy jelenleg elo szabalyt. Az igazi vicc az egeszben hogy ez konkretan semkit nem erdekel es minden megy tovabb.
davemayer
 twitter.com/kmeinke/status/655875856271671297

Runner lett. Onnantól pedig ahogy átlépte a vonalat a labda, TD. Hogy utána mi történik vele, irreleváns.

Ha már itt tartunk ,elmagyaráznád az értő közönségnek a hosszú Jeffery catch előtt miért nem volt OPI és az utolsó percben mi a faszomra ítéltek meg kb. 40 yd DPI-t kétszer?

Megyünk tovább, ja megyünk, érdekelt valakit, hogy így estünk ki a playoffból? NEM. Érdekelt valakit hogy így kaptunk ki a Seattletől? NEM. Kollektíven zokogott-e a Bears topik a CJ incomplete catchnél? NEM. Hát én sem fogom a ruháimat tépve gyászolni, hogy az életemben kb. először egy kétes szituációban a Lionsnak ítéltek...

Szerkesztette: r.baggio

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
A PFF (fenntartásokkal kell kezelni természetesen) szerint Tomlinson volt a Lions legjobbja tegnap.  www.profootballfocus.com/blog/2015/10/19/chi-det-grades-lions-earn-first-win/

Aki látta a meccset, tudna írni Tomlinsonról néhány szót?

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
(Bár Tate TD-je szerintem szabályos.)
MacPhisto
Kivancsi lennek hogy ezt mire alapozod es remelem nem az az adu-aszod hogy a birok megadtak. Szerintem ezt tenyleg rajtuk kivul senki sem adta volna meg. Ha nem lenne legalabb 5 ellenpelda az elmult evekbol (2 konkretan iden) akkor meg azt mondanam h megleptek de ez igy ebben a formaban konkretan csalas volt. Nem azt mondom h ezen mult a gyozelmetek mindenesetre resze volt benne.
davemayer
Azért szabályos, mert a bírók csakis a Lions ellen csalnak, a javukra soha, ez pedig azért van, mert Detroit csapata a világ legaljasab összeesküvésének az áldozata.

Trollkodást félretéve, ez szerintem is elkapás, ahogy Megatron évekkel ezelőtti TDje, vagy Dez elkapása tavaly a POban. Az ítéletek kevésbé konzisztensek. A szabály a szar és ezt már rég ki kellett volna fésülni. Ki a frászt érdekel, hogy az elkapó fut-e vagy ugrik amikor az elkapás a lényeg. Ha a játék végének pillanatában birtokában van a labdának, akkor az elkapás. Legalább is ennek kéne lennie a szabálynak, mindenféle eszetlen körítés nélkül.
gyeek
Én dallasziként bírózásnál hallgatnék, mint tehénszar a fűben.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Lions coach Jim Caldwell said promising rookie RB Zach Zenner suffered multiple cracked ribs and a partially collapsed lung. He'll be on IR.
Béczkó
Hihetetlen. Bazmeg hihetetlen.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Tate elkapás szabályosságának elemzését belinkeltem az eredménykövetőbe, keressétek vissza.

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Lions coach Jim Caldwell said promising rookie RB Zach Zenner suffered multiple cracked ribs and a partially collapsed lung. He'll be on IR.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
(Bár Tate TD-je szerintem szabályos.)
MacPhisto
Kivancsi lennek hogy ezt mire alapozod es remelem nem az az adu-aszod hogy a birok megadtak. Szerintem ezt tenyleg rajtuk kivul senki sem adta volna meg. Ha nem lenne legalabb 5 ellenpelda az elmult evekbol (2 konkretan iden) akkor meg azt mondanam h megleptek de ez igy ebben a formaban konkretan csalas volt. Nem azt mondom h ezen mult a gyozelmetek mindenesetre resze volt benne.
davemayer
Azért szabályos, mert a bírók csakis a Lions ellen csalnak, a javukra soha, ez pedig azért van, mert Detroit csapata a világ legaljasab összeesküvésének az áldozata.

Trollkodást félretéve, ez szerintem is elkapás, ahogy Megatron évekkel ezelőtti TDje, vagy Dez elkapása tavaly a POban. Az ítéletek kevésbé konzisztensek. A szabály a szar és ezt már rég ki kellett volna fésülni. Ki a frászt érdekel, hogy az elkapó fut-e vagy ugrik amikor az elkapás a lényeg. Ha a játék végének pillanatában birtokában van a labdának, akkor az elkapás. Legalább is ennek kéne lennie a szabálynak, mindenféle eszetlen körítés nélkül.
gyeek
Az egy dolog hogy szerinted ez mi volt, szerintem sem jo ez a szabaly de jelenleg ez az elkapas nem td es ezt a sporik a multat es a szabalyt felreteve megadtak. Nem elovettek egy olyat amire senki sem emlekszik es hulyeseg (megatron catch es az utana kovetkezok) hanem nem alkalmaztak egy jelenleg elo szabalyt. Az igazi vicc az egeszben hogy ez konkretan semkit nem erdekel es minden megy tovabb.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 148 — Stromfeld Aurél fan
(Bár Tate TD-je szerintem szabályos.)
MacPhisto
Kivancsi lennek hogy ezt mire alapozod es remelem nem az az adu-aszod hogy a birok megadtak. Szerintem ezt tenyleg rajtuk kivul senki sem adta volna meg. Ha nem lenne legalabb 5 ellenpelda az elmult evekbol (2 konkretan iden) akkor meg azt mondanam h megleptek de ez igy ebben a formaban konkretan csalas volt. Nem azt mondom h ezen mult a gyozelmetek mindenesetre resze volt benne.
davemayer
Azért szabályos, mert a bírók csakis a Lions ellen csalnak, a javukra soha, ez pedig azért van, mert Detroit csapata a világ legaljasab összeesküvésének az áldozata.

Trollkodást félretéve, ez szerintem is elkapás, ahogy Megatron évekkel ezelőtti TDje, vagy Dez elkapása tavaly a POban. Az ítéletek kevésbé konzisztensek. A szabály a szar és ezt már rég ki kellett volna fésülni. Ki a frászt érdekel, hogy az elkapó fut-e vagy ugrik amikor az elkapás a lényeg. Ha a játék végének pillanatában birtokában van a labdának, akkor az elkapás. Legalább is ennek kéne lennie a szabálynak, mindenféle eszetlen körítés nélkül.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass