Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Nem pont arról volt szó, hogy Suh távozása után egy kalap fos lett a védelem? Azért Suh ide vagy oda, sokat romlott a def. És akkor legyen a DC a HC? Olyan mintha Caldwell ok, hogy tavaly jó volt, idén szar, menjen, de viszont Austin meg tavaly jó volt idén szar, de legyen HC?
Borbinho
Az szevasz nem DC hatáskör hogy Szú mennyen, nem ő küldte el
sutianap
de a helyzet managelése mégiscsak DC feladat

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem pont arról volt szó, hogy Suh távozása után egy kalap fos lett a védelem? Azért Suh ide vagy oda, sokat romlott a def. És akkor legyen a DC a HC? Olyan mintha Caldwell ok, hogy tavaly jó volt, idén szar, menjen, de viszont Austin meg tavaly jó volt idén szar, de legyen HC?
Borbinho
Az szevasz nem DC hatáskör hogy Szú mennyen, nem ő küldte el


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem pont arról volt szó, hogy Suh távozása után egy kalap fos lett a védelem? Azért Suh ide vagy oda, sokat romlott a def. És akkor legyen a DC a HC? Olyan mintha Caldwell ok, hogy tavaly jó volt, idén szar, menjen, de viszont Austin meg tavaly jó volt idén szar, de legyen HC?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
En tamogatom, foleg a Lombardi -> anybody vonalat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet szarul fogalmaztam. Én csak a döntéshozó szemszögéből próbáltam rávilágítani a dologra. Ha nem tud visszajönni a meccsbe a csapat én is váltanék de szvsz nem fognak. Kísértetiesen kezd hasonlítani a szitu mike smith uccsó két évéhez...
peach
Amikor elküldtem a hozzászólást akkor pont az jutott eszembe, hogy ezt nem írtam bele.
Mondjuk én már a Seattle vereség után váltanék egy ideiglenes felállásra, mégpedig:

HC Jim Caldwell -> Teryl Austin (DC volt eddig)
Miért ő? Nyáron legalább három csapatnál járt HC interjún és a hírek szerint remekül szerepelt. Komoly esélye van arra, hogy a nyáron HC állást kapjon valahol. Én kipróbálnám itt, hátha tényleg érett a feladatra, akkor meg miért ne nálunk kamatoztassa a tehetségét. Kemény szavú embernek tűnik, ilyenre volna most szükség.

DC Teryl Austin -> Bill Sheridan (LB edző volt eddig)
Miért ő: NFL DC tapasztalattal rendelkezik, végig tagja volt Austin stábjának. Az LB egységnél remek munkát végzett eddig.

OC Joe Lombardi -> Jim Bob Cooter (QB edző volt eddig)
Miért ő? Több forrásból olvastam, hogy rá mint jövőbeni OC-ra tekintenek komoly elemzők. A 2013-ban SB-ba jutó Broncos offense-énél dolgozott előtte, az nem rossz ajánlólevél.

Offensive Line Jeremiah Washburn -> Ron Prince (Assistant Head Coach/Tight Ends)
Miért ő? Az OL edzői poszt ahol mindenképpen váltanék. Prince több helyen is dolgozott már OL edzőként.

Sokkal nagyobbat így se buknánk mint a mostani stábbal és legalább pár edzőről kiderülne, hogy tényleg alkalmas e komolyabb munkára.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Lehet szarul fogalmaztam. Én csak a döntéshozó szemszögéből próbáltam rávilágítani a dologra. Ha nem tud visszajönni a meccsbe a csapat én is váltanék de szvsz nem fognak. Kísértetiesen kezd hasonlítani a szitu mike smith uccsó két évéhez...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tavaly meg pont te voltál aki megkövetve magát az eredmények láttán dícsérted caldwellt.
peach
Caldwell egyértelműen azért jött, hogy a csapattal SB-t nyerjen. Nyilván mindenki (én is) megmosolyogja ezt, hiszen egy vacak PO meccset sem nyertünk ki tudja mi óta. De tényleg ez a helyzet.
A tavalyi roster egy SB esélyes roster volt.
Elbukott az első igazi akadályban (kikaptunk ugye PO meccsen a Dallastól). Elment Suh és szétesett a csapat. Jön a következő év újabb komoly elvárásokkal. A támadósor ( a komoly nevek és komoly draft erősítés) ellenére a röhej tárgya, a védelem Suh nélkül a liga egyik legrosszabb egysége.
Itt van egy edző akinek a Coltsnál is az volt a legnagyobb baja, hogy nem tudta megállítani a szétesést. Te adnál neki még egy évet? Mi az a dolog ami alapján ezt megérdemelné?
Mi garancia van arra, hogy a tavalyinál erősebb rostert fog kapni 2016-ban? Mert az látszik, hogy egy gyengébbel nem tud nyerni.

Én azt gondolom, hogy kapni fog még egy esélyt, lecseréli Lombardit mondjuk a Coltstól kibaszott (ki fogják) Pep Hamiltonra amivel sikerül mégjobban tönkreverni ezt az egészet.

Eközben szépen kiszaladtunk Megatron legjobb éveiből, a szupertehetséges irányítónk továbbra is csak a remény gyermeke, a teledraftolt támadófalunk olyan mint az átjáróház.
Te adnál még egy évet? Én biztosan nem.
Jöhet egy keményebb szavú ember vagy egy college edző, mindegy csak változzon valami mert ez a Caldwell-Lombardi kettős nem halkszavú ahogy eddig hittük hanem két tutyimutyi fasz akik ezt a megrekedt hajót nem a partra hanem a fenékre kormányozzák ahonnan senki nem tudja majd kihúzni.

több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
de a roster sztem még mindig korrekt. Nálatok sokkal gyengébb csapatok szerepelnek jobban
Borbinho
Azt hiszem ezzel el is mondtad, hogy miért kell mennie.
Ha ebből a rosterből ilyen siralmas eredményt tud kihozni akkor kamatoztassa máshol a "tudását".
Bazzani
Tavaly meg pont te voltál aki megkövetve magát az eredmények láttán dícsérted caldwellt. Ok idén nagyon szarul startoltatok de szvsz. a 3-0 még nem akkora gáz ( pláne a bearsel meg a sztem nem túl meggyőző vikingsal egy csoportban ) a 0-4 vagy 0-5 már viszont nyílván a kukát jelenti. Szóval ha még úszik is a szezon honnan tudjátok h melyik caldwell igazi arca ezzel a lionsal? A tavalyi vagy az idei? Szvsz ha bukta van akkor lombardi az akinek csomagolnia kell és ha jövőre is kuka a lions szezinja akkor mehetnek jim bácsiék is gmestül...
peach
A higgadt Caldwell nagyon kellett a forrófejű Schwartz után, de ebből is látszik, hogy egy szezonból se szabad messzemenő következtetéseket levonni, az igazolódik be, hogy ő egyszerűen nem való főedzőnek. Inkább tipikusan az az örökös koordinátor, akit ideiglenes HC-nak be lehet tenni, míg egy olyan tényleges vezetőt nem talál a menedzsment, aki képes az új és új problémákkal megbirkózni, nem csak az addig kialakult helyzetből kihozni a legjobbat.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
de a roster sztem még mindig korrekt. Nálatok sokkal gyengébb csapatok szerepelnek jobban
Borbinho
Azt hiszem ezzel el is mondtad, hogy miért kell mennie.
Ha ebből a rosterből ilyen siralmas eredményt tud kihozni akkor kamatoztassa máshol a "tudását".
Bazzani
Tavaly meg pont te voltál aki megkövetve magát az eredmények láttán dícsérted caldwellt. Ok idén nagyon szarul startoltatok de szvsz. a 3-0 még nem akkora gáz ( pláne a bearsel meg a sztem nem túl meggyőző vikingsal egy csoportban ) a 0-4 vagy 0-5 már viszont nyílván a kukát jelenti. Szóval ha még úszik is a szezon honnan tudjátok h melyik caldwell igazi arca ezzel a lionsal? A tavalyi vagy az idei? Szvsz ha bukta van akkor lombardi az akinek csomagolnia kell és ha jövőre is kuka a lions szezinja akkor mehetnek jim bácsiék is gmestül...
peach
Nyilván nem 0-5 lesz úgy, hogy jön a S'Hawks meg a Cards xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
de a roster sztem még mindig korrekt. Nálatok sokkal gyengébb csapatok szerepelnek jobban
Borbinho
Azt hiszem ezzel el is mondtad, hogy miért kell mennie.
Ha ebből a rosterből ilyen siralmas eredményt tud kihozni akkor kamatoztassa máshol a "tudását".
Bazzani
Tavaly meg pont te voltál aki megkövetve magát az eredmények láttán dícsérted caldwellt. Ok idén nagyon szarul startoltatok de szvsz. a 3-0 még nem akkora gáz ( pláne a bearsel meg a sztem nem túl meggyőző vikingsal egy csoportban ) a 0-4 vagy 0-5 már viszont nyílván a kukát jelenti. Szóval ha még úszik is a szezon honnan tudjátok h melyik caldwell igazi arca ezzel a lionsal? A tavalyi vagy az idei? Szvsz ha bukta van akkor lombardi az akinek csomagolnia kell és ha jövőre is kuka a lions szezinja akkor mehetnek jim bácsiék is gmestül...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Érdemes lenne szerintetek Riddick-et betennem a fantasy csapatomba ha brutál futó hiányom van, és az eddigi pontszámai alapján ő az egyetlen elérhető normális játékos?
TheBerzerker
Nagyon aggasztó kérdés. Főleg a csapat jelenlegi helyzetében.
Egyébként azt is el tudom képzelni hogy játszani sem fog. De tényleg mindenkit kihalásztak a ligádban ha egy olyan csapat futója kell ahol a futó átlag 1.2 yard. Ráadásul ő a csapat 3. számú futója 😊
Értem én hogy az elkapások miatt, de pont a Seattle ellen bahúzni... Utána meg Cardinals. Szerintem keress inkább egy siker franchiset ahol egy második számú még bent van 😉

További segítség itt:
 www.fantasypros.com/nfl/


topmodell
Több mint aggasztó. Szinte mindenkinél van vagy 4 futó. Már ott tartok konkrétan, hogy második számú futó sincs a rosteren...Nekem is azért kellene most valaki, mert a második számú futóm sérült, a tartalék meg bye weeken van😕

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Tavaly mindenki félt Caldwelltől, hogy túl tutyi mutyi lesz és hogy nem ilyen edző kell a Suh féle arcokkal felálló Lionsba. Aztán egyből meglett a PO. Idén meg egy rossz start után egyből leváltanátok az edzői stábot? OC kell, de ki lesz elérhető? vagy épp HC? A kilátástalan játékon ha nem változtat a csapat a szezon feléig, akkor tényleg lehet majd egy rebuild, de a roster sztem még mindig korrekt. Nálatok sokkal gyengébb csapatok szerepelnek jobban, van még remény sztem idénre is
Borbinho
Az a baj ezzel hogy ha bukik Mayhew, márpedig ha szarok leszünk bukni fog, akkor hiába van itt csak 2 éve Caldwell ki lesz baszva valszeg Ő is.
Blevi
Már miért bukna Mayhew?
Millen hány évig volt fos?Ez Detroit nem bukik itt senki csak úgy...
Sok rossz év kell hozzá.
topmodell
Sokan már most a fejét követelik 3 meccs után, szóval nem lenne meglepő. Én nem örülnék neki, de benne van ha nagyon benyeljük. Tegyük hozzá hogy Suh azért nem váltja be a hozzá fűzött hatalmas reményeket Miamiban, pedig ezt vetik leginkább a szemére sokan.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
de a roster sztem még mindig korrekt. Nálatok sokkal gyengébb csapatok szerepelnek jobban
Borbinho
Azt hiszem ezzel el is mondtad, hogy miért kell mennie.
Ha ebből a rosterből ilyen siralmas eredményt tud kihozni akkor kamatoztassa máshol a "tudását".

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tavaly mindenki félt Caldwelltől, hogy túl tutyi mutyi lesz és hogy nem ilyen edző kell a Suh féle arcokkal felálló Lionsba. Aztán egyből meglett a PO. Idén meg egy rossz start után egyből leváltanátok az edzői stábot? OC kell, de ki lesz elérhető? vagy épp HC? A kilátástalan játékon ha nem változtat a csapat a szezon feléig, akkor tényleg lehet majd egy rebuild, de a roster sztem még mindig korrekt. Nálatok sokkal gyengébb csapatok szerepelnek jobban, van még remény sztem idénre is
Borbinho
Az a baj ezzel hogy ha bukik Mayhew, márpedig ha szarok leszünk bukni fog, akkor hiába van itt csak 2 éve Caldwell ki lesz baszva valszeg Ő is.
Blevi
Már miért bukna Mayhew?
Millen hány évig volt fos?Ez Detroit nem bukik itt senki csak úgy...
Sok rossz év kell hozzá.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Érdemes lenne szerintetek Riddick-et betennem a fantasy csapatomba ha brutál futó hiányom van, és az eddigi pontszámai alapján ő az egyetlen elérhető normális játékos?
TheBerzerker
Nagyon aggasztó kérdés. Főleg a csapat jelenlegi helyzetében.
Egyébként azt is el tudom képzelni hogy játszani sem fog. De tényleg mindenkit kihalásztak a ligádban ha egy olyan csapat futója kell ahol a futó átlag 1.2 yard. Ráadásul ő a csapat 3. számú futója 😊
Értem én hogy az elkapások miatt, de pont a Seattle ellen bahúzni... Utána meg Cardinals. Szerintem keress inkább egy siker franchiset ahol egy második számú még bent van 😉

További segítség itt:
 www.fantasypros.com/nfl/

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Tavaly mindenki félt Caldwelltől, hogy túl tutyi mutyi lesz és hogy nem ilyen edző kell a Suh féle arcokkal felálló Lionsba. Aztán egyből meglett a PO. Idén meg egy rossz start után egyből leváltanátok az edzői stábot? OC kell, de ki lesz elérhető? vagy épp HC? A kilátástalan játékon ha nem változtat a csapat a szezon feléig, akkor tényleg lehet majd egy rebuild, de a roster sztem még mindig korrekt. Nálatok sokkal gyengébb csapatok szerepelnek jobban, van még remény sztem idénre is
Borbinho
Az a baj ezzel hogy ha bukik Mayhew, márpedig ha szarok leszünk bukni fog, akkor hiába van itt csak 2 éve Caldwell ki lesz baszva valszeg Ő is.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tavaly mindenki félt Caldwelltől, hogy túl tutyi mutyi lesz és hogy nem ilyen edző kell a Suh féle arcokkal felálló Lionsba. Aztán egyből meglett a PO. Idén meg egy rossz start után egyből leváltanátok az edzői stábot? OC kell, de ki lesz elérhető? vagy épp HC? A kilátástalan játékon ha nem változtat a csapat a szezon feléig, akkor tényleg lehet majd egy rebuild, de a roster sztem még mindig korrekt. Nálatok sokkal gyengébb csapatok szerepelnek jobban, van még remény sztem idénre is

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Nickname Detroit Lions 18
Szerintem a Seattle ellen semmikép ne tedd be.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Érdemes lenne szerintetek Riddick-et betennem a fantasy csapatomba ha brutál futó hiányom van, és az eddigi pontszámai alapján ő az egyetlen elérhető normális játékos?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kövezzetek meg, de úgy érzem nem úszuk meg ennyivel a szezont... túl egyszerű lenne ez így... valahogy feltámadunk és lesz esélyünk a playoff-ra (amikor mindenki elkezd reménykedni) ,de az utolsó meccsen természetesen elbukunk.
Nickname
Az meg amolyan igazán Lionsos lenne. Gondoljunk Csak bele a 2 evvel ezelőtti szezonba amikor Rodgers sérült volt és azt hittük csoportot nyerhetünk.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én a finish strong híve vagyok!
2009ben 4-et nyertünk a szezon végén.
Aztán a kovetkezo szezonban nyertünk zsinórban 5 meccset. Tulajdonképpen így zsinórban nyertünk 9et!!!!
Lions szurkolóként ez tobb mint emlékezetes. Végül 10-6 volt a mérlegünk es bejutottunk a rájátszásba. 2 jo szezonunk volt az utóbbi 15 evben. Az előbb említett es a tavalyi. 3-4 győzelmes szezonokkal Dunát lehet...

Ès amilyen draftokat szoktunk nyomni, nagyon nem biztos hogy jó helyről jót húzunk

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
anarfa Detroit Lions 477
Kövezzetek meg, de úgy érzem nem úszuk meg ennyivel a szezont... túl egyszerű lenne ez így... valahogy feltámadunk és lesz esélyünk a playoff-ra (amikor mindenki elkezd reménykedni) ,de az utolsó meccsen természetesen elbukunk.
Nickname
és az a jobb vagy egy 2-14?
naugye
braxa88
A 2-14-et választanám inkább én is. Kiváló helyen draftolhatnánk, edzői stáb repülne. Ha valahogy összekaparunk egy 8-8 körüli mérleget, azzal semmi nem változna jövőre se, és még jó draft cetlink sincs, vagyis szerintem az lenne igazán a két szék közé esés esete. Én azt mondom ha már nincs rájátszás, akkor a csapat jövője szempontjából jobb ha nagyon szarok vagyunk idén.
több mint 8 éve
Nickname Detroit Lions 18
nézőpont kérdése 😊
amíg nem kapok szívinfarktust addig a második
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Kövezzetek meg, de úgy érzem nem úszuk meg ennyivel a szezont... túl egyszerű lenne ez így... valahogy feltámadunk és lesz esélyünk a playoff-ra (amikor mindenki elkezd reménykedni) ,de az utolsó meccsen természetesen elbukunk.
Nickname
és az a jobb vagy egy 2-14?
naugye
több mint 8 éve
Nickname Detroit Lions 18
Kövezzetek meg, de úgy érzem nem úszuk meg ennyivel a szezont... túl egyszerű lenne ez így... valahogy feltámadunk és lesz esélyünk a playoff-ra (amikor mindenki elkezd reménykedni) ,de az utolsó meccsen természetesen elbukunk.