Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Best nem úgy volt, hogy abbahagyja?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Két jobbacska hír:

Lions | Louis Delmas expected to be ready for Week 1
Detroit Lions FS Louis Delmas (knee) likely will not play in any preseason games but is expected to be ready for the start of the regular season.

Lions | Mikel Leshoure hopes to practice next week
Detroit Lions RB Mikel Leshoure (hamstring) said he hopes to return to practice at some point next week. "I'm starting to run now. You never know how these days go, but I hope to get back on the field next week," Leshoure said.

Több hiányzónk lesz a Browns ellen:

Lions | Several players not expected to play in preseason game

Detroit Lions RBs Jahvid Best (concussion) and Mikel Leshoure (hamstring), WR Ryan Broyles (knee), DE Kyle Vanden Bosch (knee) and FS Don Carey (undisclosed) did not participate in practice Thursday, Aug. 9, and are not expected to play in the first preseason game Friday, Aug. 10.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gameday!!! Ma este (holnap hajnalban) mi is megkezdjük a szezont egy Browns elleni meccsel. Nemtudom,hogy lesz e olyan őrült aki rajtam kívül megnézi a meccset, normális streamben reménykedve.
Kiválasztottam 5 játékost akit különösen figyelni fogok:
1.Patrick Edwards WR
Minden évben van egy nagy reménységem, amolyan titkos esélyes. Idén Edwards az. Nagyon nehéz lesz megcsinálnia az 53as rostert, Stovall a legnagyobb ellenfél ebben.
2. Stefan Logan mint RB
Mivel Best aligha játszik a szezonban LeShoure meg eltiltott így Logan lehet az első 2 meccsen a 2.számú RB. Smith a kezdő, de róla is tudjuk, hogy 2meccsnél többet nem tud egészséges maradni.
3. Riley Reiff OT
Persze, hogy a drukker az elsőkörös picktől várja a megváltást. A mi esetünkben ez egy olyan játékos aki alighanem keveset lesz idén a pályán, ezért a premeccseken tudjuk nagyjából felmérni a képességeit. Övé a jövő, hamár a mackóknak nem kellett.
4. Willie Young DE
Avril visszatéréséig másról sem szóltak a TC hírek, mint Young gyorsaságáról és dominanciájáról. Már tavaly is bontogatta a szárnyait, reméljük idén rettegni fognak tőle az ellen irányítói és nagyobb szerepet kap a rotációban.
5. Dwight Bentley CB
A csapatunk leggyengébb pontja (főleg Berry kirúgása és Delmas sérülése óta) a secondary lehet. Bentley lehet a fény az éjszakában. Megatronon kívül mindenkit meg tudott fogni a TC alatt, reméljük nemcsak az edzőtábor hőse lesz.

Én nagyon szeretem a preseason meccseit nézegetni, ilyenkor még mindenkiben a Probowlert és a jövő hősét látja az ember. Lényeg, hogy ne sérüljön meg senki.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag arra is lehet esély, hogy a szezon elejére (1.-3.hét) is visszatérhet. Jó volna, mert nélküle elég szar a secondary.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Végre valami szar hír... Remélem legalább nem IR lesz.

Amúgy sztem Erik Coleman fog Delmas helyén játszani és Spievey marad a SS.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
faszm.
"Not good: Lions safety Louis Delmas has had surgery on his left knee, the team confirmed. Great player who struggles to stay healthy."
hirtelen nem is ugrik be értelmes FA safety :\

szerk. talán Deon Grant, ha nem megy vissza a Giantsbe, tavaly év végén már egész tűrhetően játszott.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.prideofdetroit.com/2012/8/7/3226609/detroit-lions-depth-chart-2012-cleveland-browns-preseason#storyjump

Az első nem hivatalos depth chart.
Nagy meglepetés nincs benne.Bazzani
Tegnap egy másik helyen elég sok volt ehhez képest a különbség 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.prideofdetroit.com/2012/8/7/3226609/detroit-lions-depth-chart-2012-cleveland-browns-preseason#storyjump

Az első nem hivatalos depth chart.
Nagy meglepetés nincs benne.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag 24-48 órán belül igazolunk egy veteran FA RB-t.
Best állapota továbbra is kérdéses, LeShoure sérült + eltiltott, Green gyenge, J.Bell és K.Williams pedig max vészmegoldásnak elég.
Bíztató a helyzet. Nem tudom, hogy egy Benson szintű futó mennyit tudna nekünk segíteni.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ami baj, hogy Delmas is kidőlt, a bal térdével vannak gondok. Az elmúlt 5 edzést ki is hagyta.
Emlékeztetőül, tavaly szezon végén a jobb térdét műtötték, legalább annyi pozitívum van a doogban, hogy nem arra sérült rá.Stez
legalább nem lesz sánta 😀Amadeus91
Kurva vicces beszólás volt, köszönjük.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Avril aláírta a tendert.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Ami baj, hogy Delmas is kidőlt, a bal térdével vannak gondok. Az elmúlt 5 edzést ki is hagyta.
Emlékeztetőül, tavaly szezon végén a jobb térdét műtötték, legalább annyi pozitívum van a doogban, hogy nem arra sérült rá.Stez
legalább nem lesz sánta 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amikor először nem edzett, akkor mondta Schwartz, hogy "Áááá nincs itt komoly baj, csak pihentetjük.". LeShoure egy hete nem edz, Best és Greenwood el sem kezdte. Best szinte tuti IR, akkor Logan lesz a nr.2 RB. Állítólag nagyon élvezi ezt a szerepet.
Jövő héten meccs, már alig várom. 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ami baj, hogy Delmas is kidőlt, a bal térdével vannak gondok. Az elmúlt 5 edzést ki is hagyta.
Emlékeztetőül, tavaly szezon végén a jobb térdét műtötték, legalább annyi pozitívum van a doogban, hogy nem arra sérült rá.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Látom Scott kidőlt, mindenki jóljárt, szinte hihetlen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag Avril hamarosan aláírja a tendert és elkezd edzeni.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bill Bentley having a good workout Monday. Making good plays against everybody but C. Johnson. Then again, Nobody stops CJ.

Halálra dícsérik Bentleyt, de van valaki akit ő sem tud tartani. 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Ryan Broyles activated

Sun, 29 Jul 2012 06:30:08 -0700

The Detroit Lions have activated rookie WR Ryan Broyles (knee) off of the active PUP list.

Ez remek hír. Lássuk mit tud.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rövid hírek a tegnapi edzésről:
-Backus sérülése után Hilliardot és foxot cserélgette a csapat, de Reiff is volt fenn pár játéknyit
-Kellen Moore kapott pár lehetőséget az első csapatnál
-Titus és Megatron továbbra is beast módban edz
Sliding one-handed catch by Calvin draws oohs and ahs from the large crowd at practice.
-A secondary sokkal jobb napon van túl mint az első napi. Houston INT-et szedett Hill passzánál.
DBs winning 7 on 7s so far. Houston and Bentley making plays.
-Patrick Edwards WR remek napot zárt
WR Patrick Edwards is 1 speedy guy. Puttin on a show.
-Továbbra is Coleman a kezdő Spievey kárára
-Logan, Miller és Bell gyakorolt returnerként
-Ronnel Lewis már nincs PUP-n
-Ja és megtudhadtuk, hogy miért Bill a beceneve Bentleynek: "Long story. Before I grew dreds, before I grew out my hair, I had it low cut," he said Saturday. They called me little Bill. Little Bill the cartoon show. It stuck. I'm fine with it. I'm Bill."

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezért jött Reiff, nem? 😛
Lehet ő rúgta leHöri
Végül ezért. Mondjuk Hilliard és Fox ugrott be helyette.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezért jött Reiff, nem? 😛
Lehet ő rúgta le

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lions: Hamstring kept Mikel Leshoure out of end of camp; He said, 'I'll be good, I'm fine, I'm straight.'28 Jul 12

Szerencsére nem olyan sérülékeny LeShoure...Bazzani
Akkor a menetrend szerint most füveznie kell majd?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jeff Backus Injures Thumb On Day 2 Of Lions Training Camp

Jeeee. Mégmégmég. Faszom.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions: Hamstring kept Mikel Leshoure out of end of camp; He said, 'I'll be good, I'm fine, I'm straight.'28 Jul 12

Szerencsére nem olyan sérülékeny LeShoure...

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Habár nem tudom kívülről Wyatt rosterét, de feltételezem nem keveri, csak Erik Coleman nála van GM játékban. 😀

Más:

Lehet én vagyok nagyon hülye, de nekem kibaszottul nem hiányzik Avril ebből a csapatból. Szerintem Suh és Fairley mellett egy kicsit is korrektebb LE hasítani fog, ráadásul talán valaki olyan játszhat, aki run defenseben segítség is lehet. Mert Avril nem volt az.Stez
Akkor én értettem félre, úgy értelmeztem hogy CB helyett safetyben lehetne kipróbálni.

Állítólag Everette Brown egyre jobb, ő lehet a 4.DE ha Avril nem lesz a szezonra.
Willie Young amúgy tök ugyanazt le tudja hozni, mint Avril. Bazzani
Nem, te értetted jól, én meg nem néztem, hogy több is van itt 😀