Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondja valaki, hogy nem Megatron a legjobb WR...

VIDEO: Calvin Johnson Sets Record On SportsNation
http://www.prideofdetroit.com/2012/4/21/2965089/calvin-johnson-espn-sportsnation-video

😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most jött ki az Mlive.com jóslata az idényre. Egy helyen tér el az enyémtől. Szerintük verjük a GB-t otthon.11-5

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
én perpill a Vikest 5 W-re sem teszem..
fal nincs, AP-nak nullára szakították a térdét, ki tudja milyen lesz, a WR corp sem túl jó, secondary pedig továbbra sincs
mindenképpen hozni kellene ott mindkét meccset
de összességében jelenleg inkább 3-4 W-t mondanék a Vikesnak biztosanStez
Nagyjabol 2W re taksalom magunkat AP nelkul . APvel mas a helyzet es nem hiszem hogy 48. Jara se talalunk normalis sec embert drafton 😊
Csoporton belul ha meccset nyerunk maga a kanan
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
én perpill a Vikest 5 W-re sem teszem..
fal nincs, AP-nak nullára szakították a térdét, ki tudja milyen lesz, a WR corp sem túl jó, secondary pedig továbbra sincs
mindenképpen hozni kellene ott mindkét meccset
de összességében jelenleg inkább 3-4 W-t mondanék a Vikesnak biztosanStez
JAC @ MIN
MIN @ IND
TEN @ MIN
ARI @ MIN
TB @ MIN
MIN @ STL
Ezek mind nyerhető meccsek.
És akkor bravúrt nem számoltam.Bazzani
majd meglátjuk, de én nem hiszem, hogy ezeknek a meccseknek a felénél többet hoznának 😊
de nyilván majd a pályán dőlnek el a dolgok, csak a Vikesnál borzalmas offseasont láttam eddig kis túlzással, míg ezek közül a legtöbbnél azért egész pofásan alakul a csapat
de maradjunk annyiban, hogy biztosan nem a Vikes lesz az, amelyik mad beleszól itt a WC-ért folyó harcba 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
én perpill a Vikest 5 W-re sem teszem..
fal nincs, AP-nak nullára szakították a térdét, ki tudja milyen lesz, a WR corp sem túl jó, secondary pedig továbbra sincs
mindenképpen hozni kellene ott mindkét meccset
de összességében jelenleg inkább 3-4 W-t mondanék a Vikesnak biztosanStez
JAC @ MIN
MIN @ IND
TEN @ MIN
ARI @ MIN
TB @ MIN
MIN @ STL
Ezek mind nyerhető meccsek.
És akkor bravúrt nem számoltam.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
én perpill a Vikest 5 W-re sem teszem..
fal nincs, AP-nak nullára szakították a térdét, ki tudja milyen lesz, a WR corp sem túl jó, secondary pedig továbbra sincs
mindenképpen hozni kellene ott mindkét meccset
de összességében jelenleg inkább 3-4 W-t mondanék a Vikesnak biztosan

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hmm ha én lennék annyira biztos abban, hogy ilyen jó lesz a Bears, mint Bazza... 😀.tüsi91
Neked legyen igazad. 😀
Az én tippem
Packers 12-4
Bears és Lions 10-6
Vikings 5-11

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A Denver mondjuk simán esélyesebb szerintem pl. a Bearsnél, plusz a Washingtont is az esélytelenek közé írnám én.Schleck
Kifejthetnéd, h mitől esélyesebbek....Bear
Számomra az a csapat, ahol PM irányít, plusz ilyen korrekt védelmük van mindig esélyes. Szóval csak annyi, hogy én hamarabb fogadnék egy denveri SB győzelemre, mint egy chicagoira.
De amúgy biztos csak én vagyok ilyen szűklátókörű: http://www.oddschecker.com/american-football/nfl/superbowl/winner 😉Schleck
PM valóban sokat jelent, de még kell oda 10 másik is....és ez csak az egyik oldal...a Bears sokkal komplettebb csapat....Jaynek pedig csak annyi kell, h legyen protection (Martz inkább összetörette, de akkor sem változtatott a playeken)....ráadásul ott van a futójáték...tavaly 2000 yard felett....már bocs, de Denverben nagyon sok a kérdőjel....még azt sem tudjuk, h M. nyaka hogyan fogja bírni a szezont....
Az, h a fogadóirodák mit mondanak, engem különösebben nem izgat....jobban izgat, amit látok/láttam...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Denver mondjuk simán esélyesebb szerintem pl. a Bearsnél, plusz a Washingtont is az esélytelenek közé írnám én.Schleck
Kifejthetnéd, h mitől esélyesebbek....Bear
Számomra az a csapat, ahol PM irányít, plusz ilyen korrekt védelmük van mindig esélyes. Szóval csak annyi, hogy én hamarabb fogadnék egy denveri SB győzelemre, mint egy chicagoira.
De amúgy biztos csak én vagyok ilyen szűklátókörű: http://www.oddschecker.com/american-football/nfl/superbowl/winner 😉Schleck
Ez nem neked szól, de ezen én kurva jót nevettem.
Nem vagyok egy nagy jövőbelátó, nem vagyok akkora jós mint fülligjimmy a csirkeaprólékkal 😀 , de ez a Broncos nem jobb semmivel mint a Lions, Bears, Chargers, Steelers, Falcons, Seahawks, Chiefs stb csapat az tuti.
Egy előnye van a Bears-el szemben, az AFCben több esélye van.
De mégegyszer mondom brutális a sorsolásuk én egy 8-8on is erősen meglepődnék.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Denver mondjuk simán esélyesebb szerintem pl. a Bearsnél, plusz a Washingtont is az esélytelenek közé írnám én.Schleck
Kifejthetnéd, h mitől esélyesebbek....Bear
Számomra az a csapat, ahol PM irányít, plusz ilyen korrekt védelmük van mindig esélyes. Szóval csak annyi, hogy én hamarabb fogadnék egy denveri SB győzelemre, mint egy chicagoira.
De amúgy biztos csak én vagyok ilyen szűklátókörű: http://www.oddschecker.com/american-football/nfl/superbowl/winner 😉

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hmm ha én lennék annyira biztos abban, hogy ilyen jó lesz a Bears, mint Bazza... 😀.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A Denver mondjuk simán esélyesebb szerintem pl. a Bearsnél, plusz a Washingtont is az esélytelenek közé írnám én.Schleck
Kifejthetnéd, h mitől esélyesebbek....Bear
Mert odament a Manning.
Remélem tud futni, mert az az OL ellenünk pl gyalázat volt.
Elkapókról nem is írok inkább.
Sztem a def sem olyan erős mint sokan mondják, főleg a sec.Bazzani
Na igen....ettől tartok én is...mármint, h ennyi az érv...ez pedig édeskevés lenne...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Denver mondjuk simán esélyesebb szerintem pl. a Bearsnél, plusz a Washingtont is az esélytelenek közé írnám én.Schleck
Kifejthetnéd, h mitől esélyesebbek....Bear
Mert odament a Manning.
Remélem tud futni, mert az az OL ellenünk pl gyalázat volt.
Elkapókról nem is írok inkább.
Sztem a def sem olyan erős mint sokan mondják, főleg a sec.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Denver mondjuk simán esélyesebb szerintem pl. a Bearsnél, plusz a Washingtont is az esélytelenek közé írnám én.Schleck
Less már rá a Denver sorsolására...
Kapásból találtam 11 olyan meccset amit sztem nem nyernek meg.
A Bears meg meg fog lepni sokakat sajnos. 10-6 lesz és PO.
Remélem, hogy a Packers meg visszaesik, ideje volna már.

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A Denver mondjuk simán esélyesebb szerintem pl. a Bearsnél, plusz a Washingtont is az esélytelenek közé írnám én.Schleck
Kifejthetnéd, h mitől esélyesebbek....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én sem értek ezzel egyet...ki mondta tavaly évkezdéskor, h a Giants nyeri a SB-t? A szurkolóik...pont.
Azt kellene megnézni - amit Bazza is feszeget - hogy melyik csapatban van benne a lehetősége, h nyer...és egyetértek Bazzával, simán benne a Lionsban és a Bearsben is....a Chiefsben pl. szintén meglenne, csak ugye nincs épkézláb QB....ez viszont sokkal nagyobb gond, mint bármi más a Detroitnál vagy a Chicagonál...Bear
Megfordítom a dolgot.
Melyek azok a csapatok akiket nem tartok esélyesnek a POra:

NFC MIN,TAM,ARI,STL (talán a CAR)
AFC MIA,TEN,JAX,IND,CLE, BUF (bár ők a nagyon nagyon talán), OAK, DEN

Ebből biztos lesz olyan aki jó lesz (főleg a Den, Oak, Buf hármasra gondolok), de ebből is látszik,hogy az AFC-ben több a gyengébb csapat.

A KC meg símán ott lehet, sztem a PO tuti.Bazzani
A Denver mondjuk simán esélyesebb szerintem pl. a Bearsnél, plusz a Washingtont is az esélytelenek közé írnám én.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😕
pedig pont őt javasoltam rookie K helyett
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Placed claim on Kai Forbath

Thu, 19 Apr 2012 12:52:20 -0700

The Detroit Lions placed a waiver claim on PK Kai Forbath but he was awarded to the Tampa Bay Buccaneers.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én sem értek ezzel egyet...ki mondta tavaly évkezdéskor, h a Giants nyeri a SB-t? A szurkolóik...pont.
Azt kellene megnézni - amit Bazza is feszeget - hogy melyik csapatban van benne a lehetősége, h nyer...és egyetértek Bazzával, simán benne a Lionsban és a Bearsben is....a Chiefsben pl. szintén meglenne, csak ugye nincs épkézláb QB....ez viszont sokkal nagyobb gond, mint bármi más a Detroitnál vagy a Chicagonál...Bear
Megfordítom a dolgot.
Melyek azok a csapatok akiket nem tartok esélyesnek a POra:

NFC MIN,TAM,ARI,STL (talán a CAR)
AFC MIA,TEN,JAX,IND,CLE, BUF (bár ők a nagyon nagyon talán), OAK, DEN

Ebből biztos lesz olyan aki jó lesz (főleg a Den, Oak, Buf hármasra gondolok), de ebből is látszik,hogy az AFC-ben több a gyengébb csapat.

A KC meg símán ott lehet, sztem a PO tuti.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Bárki nyerhet, nem ezt cáfoltam. Csak a PO esély, és ott bármi lehet. És a SB győzelem esély nem ugyanaz. És 16ból 10 csapat egyszerre SB esélyes az tűnt erősnek.

Jobb az NFC, ez nem kérdés. Ott van például a dream team nightmare divisionje, ahol elég komoly lett a QB felhozatal, vagyis jövőhéttől lesz.
Vagy ez a csoport sem let akármi, a Stadion nélküli hajléktalan csapat nagy bánatára. A nemrég még lesajnált nyugati srácok is megkeményedtek.

Túl sokáig volt AFC fölény egyébként is. Logikus, hogy semmi nem tart örökké. A SB más kérdés, mert ugye elég egyetlen jó csapat egy konfból, és nyerhet. De esélyes az AFCben akkor sem volt sok. Csak az a pár jelölt nagyon erős volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én sem értek ezzel egyet...ki mondta tavaly évkezdéskor, h a Giants nyeri a SB-t? A szurkolóik...pont.
Azt kellene megnézni - amit Bazza is feszeget - hogy melyik csapatban van benne a lehetősége, h nyer...és egyetértek Bazzával, simán benne a Lionsban és a Bearsben is....a Chiefsben pl. szintén meglenne, csak ugye nincs épkézláb QB....ez viszont sokkal nagyobb gond, mint bármi más a Detroitnál vagy a Chicagonál...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Melyik az a 10 csapat?ulpianus
NFC
GB, CHI, DET, ATL, NO, NYG, PHI, SF akiknél nem lepődnék meg biztos.
SEA, DAL akik meglepetések lehetnek.
(Jó valóban inkább 8.)

AFC
potenciális esélyes BAL, NE, HOU
esetleg KC, SD, PITBazzani
Az AFC WEStben sztem egy SB esélyes nincs, nemhogy kettő. Talán ha Manning egészséges lesz, akkor a Denver.
A Seahawks jó lesz ,de nem SB esélyes. Talán ha Flynn szárnyal, de ez meredek állítás egyelőre, hogy akkro is SB esély. Nemhogy a nélkül. A Bears is jó, de nem SB esélyes egyelőre. Talán egy jó draft után. De sztem sem a támadóik sem a védelmük nem lehengerlő. És Cutlernek inkább sokszor jó kifogás a fal, mint segítség.

Kösz! Csak érdekelt, hogy lehet 16 csapatból 10 SB esélyes. Azért az elég durva állításnak tűnt.ulpianus
Alapból 8-10et írtam, azt is úgy hogy csak a hasamra ütöttem.
Valamikor a múlt héten agyaltam ezen Szegedre menet a kocsiban, igazán nem is mélyültem bele.
Lényeg, hogy van egy brutálisan erős NFC meg egy gyengébbnek tűnő AFC.
Sajnos mi is akkor vagyunk jók amikor ennyi a jó csapat.
A Bears-es gondolataiddal meg nem értek egyet, talán csak a Cutleressel. Remek védelem, jó offense, havas pálya ( 😀 ).

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Basszus ne ez legyen már a tipp alapja. 😉
Miért ne lehetne?Bazzani
Teljesen komolyan kérdezem. Nyilván mikor egyszer bejutottak, akkor se véletlenül kerültek be. Ha veszel egy csekély 60 éves mintát, és azt látod, hogy sose kerültek be kétszer egymás után, akkor valami univerzum méretű szopórolleren teker a csapat, hogy egy ilyen kristálytiszta hasonlattal (vagy metaforával, sose tudom) éljek.füligjimmy
94-95...ráadásul akkor 93-ban is...
uccsó PO-győzelem 91...Bear
Én más irányból közelíteném meg.
Ez a csapat három éve épül-szépül.
2, 6 majd 10 győzelem, tudatosan építve.
Nem állítom, hogy ez most 12 vagy 14 lesz, de nem is esik vissza 6ra valószinű.

Mikor volt olyan utoljára, hogy a Lions PO esélyes csapatnak néz ki már a draft előtt?
Ha ma indulna a szezon akkor sem lenne olyan hiányposztunk ami miatt rettenetesen ideges lennék, talán egy no2 CB kellene leginkább. Persze ha Matty vagy Megatron megsérül az első héten akkor szopunk végig.
De most nagyon egyben lehetünk.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Melyik az a 10 csapat?ulpianus
NFC
GB, CHI, DET, ATL, NO, NYG, PHI, SF akiknél nem lepődnék meg biztos.
SEA, DAL akik meglepetések lehetnek.
(Jó valóban inkább 8.)

AFC
potenciális esélyes BAL, NE, HOU
esetleg KC, SD, PITBazzani
Az AFC WEStben sztem egy SB esélyes nincs, nemhogy kettő. Talán ha Manning egészséges lesz, akkor a Denver.
A Seahawks jó lesz ,de nem SB esélyes. Talán ha Flynn szárnyal, de ez meredek állítás egyelőre, hogy akkro is SB esély. Nemhogy a nélkül. A Bears is jó, de nem SB esélyes egyelőre. Talán egy jó draft után. De sztem sem a támadóik sem a védelmük nem lehengerlő. És Cutlernek inkább sokszor jó kifogás a fal, mint segítség.

Kösz! Csak érdekelt, hogy lehet 16 csapatból 10 SB esélyes. Azért az elég durva állításnak tűnt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Mikor volt a Lions a rájátszásban kétszer egymás után?füligjimmy
Basszus ne ez legyen már a tipp alapja. 😉
Miért ne lehetne?Bazzani
Teljesen komolyan kérdezem. Nyilván mikor egyszer bejutottak, akkor se véletlenül kerültek be. Ha veszel egy csekély 60 éves mintát, és azt látod, hogy sose kerültek be kétszer egymás után, akkor valami univerzum méretű szopórolleren teker a csapat, hogy egy ilyen kristálytiszta hasonlattal (vagy metaforával, sose tudom) éljek.füligjimmy
94-95...ráadásul akkor 93-ban is...
uccsó PO-győzelem 91...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)