Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én utálom Finnegant. Dirty az tutiBlevi
Dirty Finnegan vagy ha felém dobnaktutiTD Wright?

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Én utálom Finnegant. Dirty az tutiBlevi
Pont azért kell. Látni akarom, ahogy Pierre Thomast leütközi a LOS mögött. :cool:

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Raiolát nem lehet elengedni még. Két alapember a falból = nincs playoff.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Mac!
Azt tudod,hogy nem is volt fumble de ha az akkor sem visszük vissza,sőt nekünk fújtak?Bazzani
Ja, alap.
Látom senki sem hallott még a Hochuli-szabályról...

Mondjuk a Medvék is jövőre 16-0 lesznek ha Cutler minden meccsen játszik 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Én utálom Finnegant. Dirty az tuti
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mac!
Azt tudod,hogy nem is volt fumble de ha az akkor sem visszük vissza,sőt nekünk fújtak?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pedig lehet hogy kéne, mert Williamset el kell engedni, 4-ért luxus padoznia.

Dettó KVB 5-ért...MacPhisto
Raiola 4ért?
Egyiket sem sajnálnám,ha jön megfelelő helyettes.
(Lehet,hogy Williams elengedését tudták előre ezért jött Fairley?)

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Pedig lehet hogy kéne, mert Williamset el kell engedni, 4-ért luxus padoznia.

Dettó KVB 5-ért...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Örülök, hogy Young azért rádcáfolt Bazza.

Szerintem nem lehet olyan LT-t draftolni, aki egyből kezdhetne a vakoldalon, Backus maradjon csak.

LB-ben egyetértek, Finnegan sztem tuti idejön (Schwartz + nálunk játszhat keményen).

Avrilt meg kéne tartani.

Leshoure nem tudom mitől sérülékeny, egy sérüléstől? Ő lenne a kezdő, Best a backup / 3rd down back, Smith meg a mindenes. Jó ez.

Draftnál BPA az elején, utána posztra:

T, G, C, LB, CB/R, WR/R, SMacPhisto
Reiff azonnal bevethető elméletileg,de az sem baj ha tanzul egy évet.
LeShoure sérülése olyan ami általában nagyon visszaveti egy futó teljesítményét.
Finnegan-nek örülnék, illik a Bad Boys2-be. 😀
Young rámcáfolt,de a draft többi része eddig gyengus.
Ha DT-t merünk draftolni akkor leszopom magam.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Örülök, hogy Young azért rádcáfolt Bazza.

Szerintem nem lehet olyan LT-t draftolni, aki egyből kezdhetne a vakoldalon, Backus maradjon csak.

LB-ben egyetértek, Finnegan sztem tuti idejön (Schwartz + nálunk játszhat keményen).

Avrilt meg kéne tartani.

Leshoure nem tudom mitől sérülékeny, egy sérüléstől? Ő lenne a kezdő, Best a backup / 3rd down back, Smith meg a mindenes. Jó ez.

Draftnál BPA az elején, utána posztra:

T, G, C, LB, CB/R, WR/R, S

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Nagyjából nála sztem ez a pályafutása végét is jelentheti.
Remélem visszatérhet backupnak.
Sokmindent tudna tanítani az új LTnek.Bazzani
Bibzillának is bicepsz szakadása volt nálunk, folyton kiújult, onnantól pedig kb. kukába is került a pályafutása
idén meg a Chargersben asszem mással került IR-reStez
11 szezon komolyabb sérülés nélkül, minden meccs kezdőként.
Utolsó meccsén pedig egy ilyen sérülés.
Sajnálom érte nagyon.Bazzani
Bár nagyon sokat szidtuk a meccsek hevében, de nagyon sokat tett ezért a csapatért. Sajnálom hogy így érhet vége a pályafutása.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elszakadt a bicepsze. 😊. Az nem egy kellemes sérülés... rohadt nehezen gyógyul.tüsi91
Nagyjából nála sztem ez a pályafutása végét is jelentheti.
Remélem visszatérhet backupnak.
Sokmindent tudna tanítani az új LTnek.Bazzani
Bibzillának is bicepsz szakadása volt nálunk, folyton kiújult, onnantól pedig kb. kukába is került a pályafutása
idén meg a Chargersben asszem mással került IR-reStez
11 szezon komolyabb sérülés nélkül, minden meccs kezdőként.
Utolsó meccsén pedig egy ilyen sérülés.
Sajnálom érte nagyon.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Pontosan mi is ez a torn biceps?Bazzani
Elszakadt a bicepsze. 😊. Az nem egy kellemes sérülés... rohadt nehezen gyógyul.tüsi91
Nagyjából nála sztem ez a pályafutása végét is jelentheti.
Remélem visszatérhet backupnak.
Sokmindent tudna tanítani az új LTnek.Bazzani
Bobzillának is bicepsz szakadása volt nálunk, folyton kiújult, onnantól pedig kb. kukába is került a pályafutása
idén meg a Chargersben asszem mással került IR-re

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions left tackle Jeff Backus exited last night's 45-28 playoff loss to the New Orleans Saints with what may be a torn biceps, the Detroit Free Press reports.Deny
Pontosan mi is ez a torn biceps?Bazzani
Elszakadt a bicepsze. 😊. Az nem egy kellemes sérülés... rohadt nehezen gyógyul.tüsi91
Nagyjából nála sztem ez a pályafutása végét is jelentheti.
Remélem visszatérhet backupnak.
Sokmindent tudna tanítani az új LTnek.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Detroit Lions left tackle Jeff Backus exited last night's 45-28 playoff loss to the New Orleans Saints with what may be a torn biceps, the Detroit Free Press reports.Deny
Pontosan mi is ez a torn biceps?Bazzani
Elszakadt a bicepsze. 😊. Az nem egy kellemes sérülés... rohadt nehezen gyógyul.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions left tackle Jeff Backus exited last night's 45-28 playoff loss to the New Orleans Saints with what may be a torn biceps, the Detroit Free Press reports.Deny
Pontosan mi is ez a torn biceps?

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát az igaz, hogy ha Jay nem esik ki nálunk, akkor ez a rájátszás mindenképpen necces lett volna Motownban...szerintem ezzel a Lions-drukkerek is egyetértenek...Bear
Símán, bár a mi lett volna ha mondatoknak nem sok értelme van. 😉
Ha Stafford nem játszik 4 meccset kesztyűben a sérülés miatt ugye...
Jövőre meglátjuk,bár én nálatok sokkal nagyobb lyukakat látok mint nálunk.Bazzani
Én nem kezdek bele abba, hogy szimpatikus csapat meg hasonlók, mert egyrészt nem így van, szimpatikus meg csak addig volt míg a győzelmeket nagyítóval kellett kutatni.
A meccsről annyit, hogy a bírók ténykedése valóban hagyott maga mögött kérdéseket. Csak a fumblera rátérve. Ugye a Lions így semmiképp sem jöhetett volna, hogy a bíró már korábban belefütyült, ami szintúgy hiba volt. Szóval érdekes.
Mindenesetre, amit említettetek ennyire gyér futójátékkal nem lehet sikeresnek lenni szvsz. 10 futókísérlet volt talán. Jövőre a visszatérő játékosokkal ez is fejlődhet.
A defenseben viszont ott van Suh, Corey Williams, aki elvileg jó run stopper, Fairley és még is gond nélkül átfutottak. Ez azért az LB sorra nézve sem túl hízelgő. Passrush nélkül meg a secondary is cseszheti.

Nálunk is van lyuk bőven, látjuk is, ha mi lennénk a GMek hidd el már nem lenne semmi lyuk 😂 😂 . Jövőre ez a 2 csapat mehet a csoport 2. helyéért és ezzel a WC helyek vmelyikéárt (vagy mindkettőért). Brutál jó ez az NFC.tüsi91
Egyetértek, szerintem is a csoport 2. helyéért leszünk harcban, bár a Vikings erősebb lesz, mint tavaly....de mindketten simán jók lehetünk a rájátszásra...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hát az igaz, hogy ha Jay nem esik ki nálunk, akkor ez a rájátszás mindenképpen necces lett volna Motownban...szerintem ezzel a Lions-drukkerek is egyetértenek...Bear
Símán, bár a mi lett volna ha mondatoknak nem sok értelme van. 😉
Ha Stafford nem játszik 4 meccset kesztyűben a sérülés miatt ugye...
Jövőre meglátjuk,bár én nálatok sokkal nagyobb lyukakat látok mint nálunk.Bazzani
Én nem kezdek bele abba, hogy szimpatikus csapat meg hasonlók, mert egyrészt nem így van, szimpatikus meg csak addig volt míg a győzelmeket nagyítóval kellett kutatni.
A meccsről annyit, hogy a bírók ténykedése valóban hagyott maga mögött kérdéseket. Csak a fumblera rátérve. Ugye a Lions így semmiképp sem jöhetett volna, hogy a bíró már korábban belefütyült, ami szintúgy hiba volt. Szóval érdekes.
Mindenesetre, amit említettetek ennyire gyér futójátékkal nem lehet sikeresnek lenni szvsz. 10 futókísérlet volt talán. Jövőre a visszatérő játékosokkal ez is fejlődhet.
A defenseben viszont ott van Suh, Corey Williams, aki elvileg jó run stopper, Fairley és még is gond nélkül átfutottak. Ez azért az LB sorra nézve sem túl hízelgő. Passrush nélkül meg a secondary is cseszheti.

Nálunk is van lyuk bőven, látjuk is, ha mi lennénk a GMek hidd el már nem lenne semmi lyuk 😂 😂 . Jövőre ez a 2 csapat mehet a csoport 2. helyéért és ezzel a WC helyek vmelyikéárt (vagy mindkettőért). Brutál jó ez az NFC.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát az igaz, hogy ha Jay nem esik ki nálunk, akkor ez a rájátszás mindenképpen necces lett volna Motownban...szerintem ezzel a Lions-drukkerek is egyetértenek...Bear
Símán, bár a mi lett volna ha mondatoknak nem sok értelme van. 😉
Ha Stafford nem játszik 4 meccset kesztyűben a sérülés miatt ugye...
Jövőre meglátjuk,bár én nálatok sokkal nagyobb lyukakat látok mint nálunk.Bazzani
Persze, h nincs, de mindamellett szinte 100%, hogy 7-3 után nem 8-8 lett volna a vége, hanem min. 11-5....ehhez nem kell nagy fantázia... 😊
Nekünk azért nincs akkora gondunk, mint ahogy az esetleg elsőre tűnik....LT, WR, talán TE....Def-ben: DE, CB, LB...de itt is upgrade-ről van szó inkább...
Nincs kifejezetten gyenge terület a védelemben, O-ban pedig egy épkézláb LT-vel nagyjából oké a történet...nálunk igazából a jövő nincs rendbe rakva, (az öregek mögött nincs helyettes) a köv. szezon szerintem még nem hozza ki a gondokat, csak ha mindenki összetöri magát....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Detroit Lions left tackle Jeff Backus exited last night's 45-28 playoff loss to the New Orleans Saints with what may be a torn biceps, the Detroit Free Press reports.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Terelle Thomas vagy Finnegan símán jobb lenne mint Wright.
Jobbakról nem álmodozok.Bazzani
Az biztos, de Thomas az egyik, akiről nem tudom elképzelni, hogy elengedik. tavaly ő volt a tackle leader(!), alapköve annak a D-nek.
de a Carr, Porter, Trufant hármasból simán beválhatna valaki, és rájuk lehetne is esély szerintem.
és igen, nálatok a pénzzel lehetnek gondok, akartam is írni. amúgy a lejjebbieket is érdemes nézegetni, ott is vannak jó kis játékosok. csak persze ilyenkor mindig kérdés, hogy ki az, aki valóban FA lesz.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát az igaz, hogy ha Jay nem esik ki nálunk, akkor ez a rájátszás mindenképpen necces lett volna Motownban...szerintem ezzel a Lions-drukkerek is egyetértenek...Bear
Símán, bár a mi lett volna ha mondatoknak nem sok értelme van. 😉
Ha Stafford nem játszik 4 meccset kesztyűben a sérülés miatt ugye...
Jövőre meglátjuk,bár én nálatok sokkal nagyobb lyukakat látok mint nálunk.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
mindenképpen óvaintem a detroit rajongókat a túlzott optimizmushoz.Ventura
Ha ismersz minket,akkor tudhatod,hogy ez nem fog bekövetkezni. 😉
Sztem nagyjából ugyanilyen szezonra számíthatunk.
9-7 vagy 10-6

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát az igaz, hogy ha Jay nem esik ki nálunk, akkor ez a rájátszás mindenképpen necces lett volna Motownban...szerintem ezzel a Lions-drukkerek is egyetértenek...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az OLB és CB kérdést FAról oldanám meg,onnan hoznék mégegy WR-t is.Bazzani
múltkor Bears topikba linkelte valaki, hogy kik lesznek elvileg FA-k, és nem egy kifejezetten jó CB van, úgyhogy simán összejöhet. durva lenne.Szobi22
Az az egy gond,hogy Avril,Tulloch és Megatron szerződése miatt nem sok cap helyünk lesz ugrálni.
Ezért kell mindenkit leépíteni aki drága és szar (már elnézést).

Amúgy FA CB-k:
http://www.footballsfuture.com/2012/fa/db.html

Terelle Thomas vagy Finnegan símán jobb lenne mint Wright.
Jobbakról nem álmodozok.