Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
talán neked is elgurulna a gyógyszered ha a te csapatod hagyna ki egy ilyen ziccert sérülések miatt mint a mostani harc a PO-ért. Igen könnyedén 2 meccs fórban lehetnénk mindenkivel szemben, ehelyett valószínűleg ti juttok be meg a Falcons. Sok szerencsét előre is. Amúgy a GB elleni meccsetekkel kéne összehasonlítani a KC-meccsünket?davemayer
Meséljünk neked sérülés miatt elbaszott szezonról?
Mond valamit az a név,hogy Stafford?
😉Bazzani
semmi nem bizonyítja hogy ott ti PO-esélyesek lettetek volna, ez első fordulóban történt és igén , emlékszem rá mivel Peppers az isten 😉 2 elbaszott szezon között is lehet különbség.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
talán neked is elgurulna a gyógyszered ha a te csapatod hagyna ki egy ilyen ziccert sérülések miatt mint a mostani harc a PO-ért. Igen könnyedén 2 meccs fórban lehetnénk mindenkivel szemben, ehelyett valószínűleg ti juttok be meg a Falcons. Sok szerencsét előre is. Amúgy a GB elleni meccsetekkel kéne összehasonlítani a KC-meccsünket?davemayer
Meséljünk neked sérülés miatt elbaszott szezonról?
Mond valamit az a név,hogy Stafford?
😉

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
talán neked is elgurulna a gyógyszered ha a te csapatod hagyna ki egy ilyen ziccert sérülések miatt mint a mostani harc a PO-ért. Igen könnyedén 2 meccs fórban lehetnénk mindenkivel szemben, ehelyett valószínűleg ti juttok be meg a Falcons. Sok szerencsét előre is. Amúgy a GB elleni meccsetekkel kéne összehasonlítani a KC-meccsünket?davemayer
Nem a meccset. Az eredménykövetés topikot. Olvass.MacPhisto
úgy értettem.köszi

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Szasz Bazz!
Jó újra látni 😉

Jared Allen egy igazi Albert Schweitzer! Kitört belőle a mondanivaló!
Kiváncsi vagyok, hogy hány durva nyelvtani hibát lelsz fel benne!?

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d824dc4b9/article/vikings-de-allen-id-drown-myself-if-i-lived-in-detroit?module=HP11_headline_stack
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
talán neked is elgurulna a gyógyszered ha a te csapatod hagyna ki egy ilyen ziccert sérülések miatt mint a mostani harc a PO-ért. Igen könnyedén 2 meccs fórban lehetnénk mindenkivel szemben, ehelyett valószínűleg ti juttok be meg a Falcons. Sok szerencsét előre is. Amúgy a GB elleni meccsetekkel kéne összehasonlítani a KC-meccsünket?davemayer
Nem a meccset. Az eredménykövetés topikot. Olvass.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
talán neked is elgurulna a gyógyszered ha a te csapatod hagyna ki egy ilyen ziccert sérülések miatt mint a mostani harc a PO-ért. Igen könnyedén 2 meccs fórban lehetnénk mindenkivel szemben, ehelyett valószínűleg ti juttok be meg a Falcons. Sok szerencsét előre is. Amúgy a GB elleni meccsetekkel kéne összehasonlítani a KC-meccsünket?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Lions | Two players have MCL tears Thu Dec 8, 02:01 PM

Detroit Lions CB Chris Houston (knee) and FS Louis Delmas (knee) have torn medial collateral ligaments. Houston has a Grade 2 MCL tear. Both are expected to return at some point this season

http://subscribers.footballguys.com/apps/news.php#758811?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Amúgy nem teljesen értem Bazzanit, pont most húzza fel magát.
Én amióta a Lionsnak szurkolok ez az eddigi legrövidebb szezon. Szó szerint elrepul. Azért a 0-16 egy igazán hosszú szezon volt.
Én is sok évben hagytam a fórumot a p*cs@ba, de ott kiabranditoan szerepeltünk.
Ahhoz képest, hogy milyen melyről jövünk, ez a szezon nekünk mar előrelépés. És jó eséllyel lesz ez a szezon pozitív. Azért az elmúlt években bármikor kiegyeztunk volna egy 8-8al is 😉
SZOVAL BAZZANI (tudom, hogy olvasod).. Gyere vasárnap az eredmenykovetobe :-!topmodell
Hamár meg lettem szólítva akkor:
Közel sem a szereplésünkön húztam fel magam,azzal valamennyire (egy győzelem + kellene) elégedett vagyok.
Igazából azzal lett tele a tököm,hogy bizonyos emberek módszeresen baszogatnak minket a pesszimizmusunk/elégedetlenségünk miatt. Miénk a legelbaszottabb franchise,amióta én a Lionsnak szurkolok nemhogy PO de még pozitív szezonunk sem volt. Sőt nullás sem...
Az,hogy a bírók módszeresen csalnak ellenünk egy dolog. De ha ezt szóvátesszük akkor jön a sok nagyokos (akik amúgy a saját topikjukban rendszeresen sírnak a bírók miatt) és rúgnak belénk mégegyet.
Naszóval ez a bajom.
Amúgy meg lenyugodtam és visszatértem. 😉Bazzani
Nullás volt.

😀

Na mindegy, egyébként érdemes elolvasni a KC-Bears eredménykövetőt, utána tanulságos a Thanksgiving meccsét. Bearsék semlegesen kurva okosakat tudtak nyugodtan mondani, rá másfél hétre meg elgurult a gyógyszerük 😂

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Lions | Jeff Backus sets a franchise record

Mon, 05 Dec 2011 05:39:14 -0800

Detroit Lions OT Jeff Backus set a new franchise record with his 172nd consecutive start in Week 13.

Nem szeressük,de erről azért emlékezzünk meg.Bazzani
Én szeretem. Jövőre kurvára vissza fogjuk sírni. Nem egy Orlando Pace, de minden meccsen ott van és nem is a mezőny alsó 16 kezdő LTje szinten teljesít.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Lions | Jeff Backus sets a franchise record

Mon, 05 Dec 2011 05:39:14 -0800

Detroit Lions OT Jeff Backus set a new franchise record with his 172nd consecutive start in Week 13.

Nem szeressük,de erről azért emlékezzünk meg.Bazzani
Már csak egy olyan stat kellene, hogy ez idő alatt hány QB ment IR-re... 😀somoskovig
Hát igen.
Kicsit kettős érzésem van vele kapcsolatban.
Az egyik az amiről Te is beszélsz.
A másik része viszont az,hogy egy rookie megfogja e ilyen szinten az Allen-Peppers -Matthews hármast? Kétlem,de ne legyen igazam.Bazzani
Matthews az RT-n gyötri magát keresztül 😛
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Lions | Jeff Backus sets a franchise record

Mon, 05 Dec 2011 05:39:14 -0800

Detroit Lions OT Jeff Backus set a new franchise record with his 172nd consecutive start in Week 13.

Nem szeressük,de erről azért emlékezzünk meg.Bazzani
Már csak egy olyan stat kellene, hogy ez idő alatt hány QB ment IR-re... 😀somoskovig
Hát igen.
Kicsit kettős érzésem van vele kapcsolatban.
Az egyik az amiről Te is beszélsz.
A másik része viszont az,hogy egy rookie megfogja e ilyen szinten az Allen-Peppers -Matthews hármast? Kétlem,de ne legyen igazam.Bazzani
Mondjuk egy Joe Thomas-Jake Long-Clady triót újonc évükben is simán odatettem volna Backus helyére. 😀 Nyilván lutri a dolog, hogy bejön-e egy rookie, másrészről meg lehet akár FA-t is igazolni vagy trade-elni. Pl. McKinnie nem volt túl drága a Ravens-nek, de említhetném a Peters trade-et is Philly-be.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
-Jim Schwartz met with the Lions' captains while the team was flying back to Detroit from New Orleans, likely to talk about the penalty issues they have had in recent weeks.

Remélem volt eredménye a dolognak. Igaz,hogy a Jax-Chargers meccsen olyanért semmit nem adtak amiért Titus kapta a büntit. :/

-Dominic Raiola is right: Lions need to 'shut up and play'
😀


-Did Not Practice

RB Kevin Smith (Ankle), DE Lawrence Jackson (Thigh), DE Kyle Vanden Bosch (Not Injury Related), DT Nick Fairley (Foot), S Louis Delmas (Knee), CB Chris Houston (Knee)

Limited In Practice

OG Rob Sims (Shoulder), DE Willie Young (Ankle), LB Justin Durant (Hamstring), CB Brandon McDonald (Thigh)

Elég kemény lista. reméljük nem a cserecsapat játszik a Vikings ellen.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Jeff Backus sets a franchise record

Mon, 05 Dec 2011 05:39:14 -0800

Detroit Lions OT Jeff Backus set a new franchise record with his 172nd consecutive start in Week 13.

Nem szeressük,de erről azért emlékezzünk meg.Bazzani
Már csak egy olyan stat kellene, hogy ez idő alatt hány QB ment IR-re... 😀somoskovig
Hát igen.
Kicsit kettős érzésem van vele kapcsolatban.
Az egyik az amiről Te is beszélsz.
A másik része viszont az,hogy egy rookie megfogja e ilyen szinten az Allen-Peppers -Matthews hármast? Kétlem,de ne legyen igazam.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Lions | Jeff Backus sets a franchise record

Mon, 05 Dec 2011 05:39:14 -0800

Detroit Lions OT Jeff Backus set a new franchise record with his 172nd consecutive start in Week 13.

Nem szeressük,de erről azért emlékezzünk meg.Bazzani
Már csak egy olyan stat kellene, hogy ez idő alatt hány QB ment IR-re... 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Jeff Backus sets a franchise record

Mon, 05 Dec 2011 05:39:14 -0800

Detroit Lions OT Jeff Backus set a new franchise record with his 172nd consecutive start in Week 13.

Nem szeressük,de erről azért emlékezzünk meg.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy nem teljesen értem Bazzanit, pont most húzza fel magát.
Én amióta a Lionsnak szurkolok ez az eddigi legrövidebb szezon. Szó szerint elrepul. Azért a 0-16 egy igazán hosszú szezon volt.
Én is sok évben hagytam a fórumot a p*cs@ba, de ott kiabranditoan szerepeltünk.
Ahhoz képest, hogy milyen melyről jövünk, ez a szezon nekünk mar előrelépés. És jó eséllyel lesz ez a szezon pozitív. Azért az elmúlt években bármikor kiegyeztunk volna egy 8-8al is 😉
SZOVAL BAZZANI (tudom, hogy olvasod).. Gyere vasárnap az eredmenykovetobe :-!topmodell
Hamár meg lettem szólítva akkor:
Közel sem a szereplésünkön húztam fel magam,azzal valamennyire (egy győzelem + kellene) elégedett vagyok.
Igazából azzal lett tele a tököm,hogy bizonyos emberek módszeresen baszogatnak minket a pesszimizmusunk/elégedetlenségünk miatt. Miénk a legelbaszottabb franchise,amióta én a Lionsnak szurkolok nemhogy PO de még pozitív szezonunk sem volt. Sőt nullás sem...
Az,hogy a bírók módszeresen csalnak ellenünk egy dolog. De ha ezt szóvátesszük akkor jön a sok nagyokos (akik amúgy a saját topikjukban rendszeresen sírnak a bírók miatt) és rúgnak belénk mégegyet.
Naszóval ez a bajom.
Amúgy meg lenyugodtam és visszatértem. 😉

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem inkább az volt túlzás amit a szezon elején láttunk tőlük.
Nem lehet szinte csak egy elkapora játszani.
És egyébként sem az a cél, hogy Megatronnak jó statisztikai legyenek.
A vikingek abszolút verhetoek.
Amúgy is a maradék 4ből 3at hozni kell a rajatszashoz.
Papíron ez a legkönnyebb.topmodell
Félreértesz.
Ő az egyetlen biztos pontja Staffordnak. Egyébiránt Őt kéne először figyelnie Staffnak, ha gondban van például, de egyébként is. Szezon elején így is tett és volt több hosszú passza is Megatron felé, aki meg nem hazudtolta meg magát, többször duplázva szedte le a lasztit. Manapság egyáltalán nem ez megy, mert folyton Staffordot figyelem. Keveset keresi Megatront, nem is őt figyeli általában és ezért is estek vissza Megatron statjai az utóbbi hetekben, de ez mondjuk eléggé kihat a meccsek végkimenetelére is. A probléma ott van, hogy egy alibis Burlesont keres Stafford, egy Schefflert, aki nem sokszor tudja megverni a védőjét, egy Pettigrewt, akinek tudtommal tavaly a legtöbb dropja volt és idén is rendre elejti a passzokat, valamint egy Titus Youngot, aki a szezon elején berobbant és jó volt, azóta viszont kis túlzással baromi gyenge. 1-2 elkapásra jó, de semmi több. De ne érts félre, én egy szóval se mondom azt, hogy csak és kizárólag Megatront kéne lasztikkal löbbölni ám!
De ha Megatront 1-1-be hagyják egy CB-vel, akkor felé kell passzolni, mert valszeg meg fogja verni a CB-jét (jó, Revist nem) és onnan meg ez egyenes TD. És amíg Stafford nem volt sérült, addig nyomatta is ezeket a mély passzokat, amikből jöttek is a TD-k szép számmal. Az mondjuk mellékes, hogy a legutóbbi hetekben a legtöbb mély passz Megatron felé rövid volt, holott legalább 3-4-5-ből sima TD lehetett volna, mert Megatron amúgy az emberét megverte, egyszerűen nem tudta odadobni neki Stafford a labdát. A Saints ellen is volt egy ilyen, holott elvileg Stafford ujja már nem sérült.. És én ezt rohadtul hiányolom az utóbbi hetek Lionsából és Staffordjából. Nem vállalja be, eltűnt a vakmerősége, ami a szezon elején hozta a sikert. És momentán szerintem kurvára nincsen értelme egy meccsen 30 screent erőltetni például, de ez mondjuk teljesen az OC faszsága. És azért, mert a Saints ellen is 30-ból 2 bejött és 20-25 yardokat hoztak vele, azért még kurvára nem nevezném sikeresnek. Keveslem a sima slanteket is, amikor az egyik legnehezebben levédekezhető passzjáték, Megatront meg így is alig bírják megfogni. Slantben ennyire sem hinném.. De arra Titus is jó a gyorsaságával és még a lassú fos Burleson is. Abszolut semmi kreativitás nincsen a játékhívásokban és úgy, hogy meccsenként 100-150 yardot eszkábál össze a csapat, még úgy is simán folyamatosan nyerhetne, ha valami olyan OC-ja lenne Schwartznak, aki ért is a szakmájához. És ezek baszottul fel tudnak húzni engem, amikor hétről-hétre ugyanezek a gondok vannak és már állandósultak. Tré kimondani, de szerintem ide illene elképesztően a jó öreg McDaniels 😀

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Amúgy nem teljesen értem Bazzanit, pont most húzza fel magát.
Én amióta a Lionsnak szurkolok ez az eddigi legrövidebb szezon. Szó szerint elrepul. Azért a 0-16 egy igazán hosszú szezon volt.
Én is sok évben hagytam a fórumot a p*cs@ba, de ott kiabranditoan szerepeltünk.
Ahhoz képest, hogy milyen melyről jövünk, ez a szezon nekünk mar előrelépés. És jó eséllyel lesz ez a szezon pozitív. Azért az elmúlt években bármikor kiegyeztunk volna egy 8-8al is 😉
SZOVAL BAZZANI (tudom, hogy olvasod).. Gyere vasárnap az eredmenykovetobe :-!topmodell
Így van jöjjön, Oroszlán verés lesz én se hagyom ki 😊
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Amúgy nem teljesen értem Bazzanit, pont most húzza fel magát.
Én amióta a Lionsnak szurkolok ez az eddigi legrövidebb szezon. Szó szerint elrepul. Azért a 0-16 egy igazán hosszú szezon volt.
Én is sok évben hagytam a fórumot a p*cs@ba, de ott kiabranditoan szerepeltünk.
Ahhoz képest, hogy milyen melyről jövünk, ez a szezon nekünk mar előrelépés. És jó eséllyel lesz ez a szezon pozitív. Azért az elmúlt években bármikor kiegyeztunk volna egy 8-8al is 😉
SZOVAL BAZZANI (tudom, hogy olvasod).. Gyere vasárnap az eredmenykovetobe :-!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Szerintem inkább az volt túlzás amit a szezon elején láttunk tőlük.
Nem lehet szinte csak egy elkapora játszani.
És egyébként sem az a cél, hogy Megatronnak jó statisztikai legyenek.
A vikingek abszolút verhetoek.
Amúgy is a maradék 4ből 3at hozni kell a rajatszashoz.
Papíron ez a legkönnyebb.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha hétvégén nem nyerünk, akkor mehetünk hivatalosan is a lefolyóba. Stafford remélem úgy játszik mint vasárnap, elég kell legyen.MacPhisto
Az mondjuk teljesen érthetetlen, hogy miért ilyen ritkán keresi Megatront. Rá sem lehet fogni, hogy azért, mert duplázzák, mert egyáltalán nem így van. A fő fegyver és fontos yardok maradnak benne így.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Ha hétvégén nem nyerünk, akkor mehetünk hivatalosan is a lefolyóba. Stafford remélem úgy játszik mint vasárnap, elég kell legyen.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 707


csak most tűnt fel...Amadeus91
gratulálok 😀MacPhisto
pedig már ezerszer láttam 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody


csak most tűnt fel...Amadeus91
gratulálok 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 707


csak most tűnt fel...

criminal lawyer or criminal lawyer?