Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ja,ott van Revis.Talán megegyeznek még ma Cromartieval,de tudtommal még egyik FA safetyjükkel se sikerült megegyezni,annyira nem erős a sec se.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Top 5 front seven sztem simán van, nem sok jobb van vsz.Blevi
Hát nem tudom.
Steelers,Ravens,Packers ami így hirtelen az eszembe jut és akkor még nem kezdtem el gondolkozni.Bazzani
Nagyon több nincs vsz. Én is ezekre gondoltam elsőre. Talán Jets kb meg is van az öt 😊Blevi
Jets front7jét egyáltalán nem tartom erősnek. Van egy jó ILBjük és kész. Nincs OLB, elmegy Shaun Ellis, így nem lesz domináns DE se, inkább ott a sec erős.
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
bocs...Bears....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Ugyanez a walteren:
Lions sign ILB Stephen Tulloch (1 year, $3.25 million): A+ Grade
Wow. How in seven hells did the Lions land Stephen Tulloch for just a 1-year, $3.25 million deal? Tulloch is one of the top inside linebackers in the NFL, and his presence undoubtedly gives Detroit one of the top five front sevens in football. If Matthew Stafford can stay healthy, the Lions could easily advance deep into the playoffs.

Azért sztem ez kicsit erős.
Avril,Levy és Durant nem top playerek.Bazzani
Top 5 front seven sztem simán van, nem sok jobb van vsz.Blevi
Hát nem tudom.
Steelers,Ravens,Packers ami így hirtelen az eszembe jut és akkor még nem kezdtem el gondolkozni.Bazzani
Nagyon több nincs vsz. Én is ezekre gondoltam elsőre. Talán Jets kb meg is van az öt 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pff a Tulloch igazolásról:

Tulloch is a very solid inside linebacker in run (+10.5) and pass (+8.3) coverage, but his overall ranking (+13.6) was dragged down somewhat by his poor blitzing (-1.3) and his propensity for taking bad penalties (-3.9). That said, his blitzing ability shouldn’t be much of a factor in Detroit, where the fast-improving front four (including Suh and Fairley) should do a fantastic job of getting to the quarterback. As a result, Schwartz will have the luxury of playing to Tulloch’s strengths, setting him up for what should be a very strong 2011 season.tenorx
Ugyanez a walteren:
Lions sign ILB Stephen Tulloch (1 year, $3.25 million): A+ Grade
Wow. How in seven hells did the Lions land Stephen Tulloch for just a 1-year, $3.25 million deal? Tulloch is one of the top inside linebackers in the NFL, and his presence undoubtedly gives Detroit one of the top five front sevens in football. If Matthew Stafford can stay healthy, the Lions could easily advance deep into the playoffs.

Azért sztem ez kicsit erős.
Avril,Levy és Durant nem top playerek.Bazzani
Top 5 front seven sztem simán van, nem sok jobb van vsz.Blevi
Hát nem tudom.
Steelers,Ravens,Packers ami így hirtelen az eszembe jut és akkor még nem kezdtem el gondolkozni.

több mint 13 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Pff a Tulloch igazolásról:

Tulloch is a very solid inside linebacker in run (+10.5) and pass (+8.3) coverage, but his overall ranking (+13.6) was dragged down somewhat by his poor blitzing (-1.3) and his propensity for taking bad penalties (-3.9). That said, his blitzing ability shouldn’t be much of a factor in Detroit, where the fast-improving front four (including Suh and Fairley) should do a fantastic job of getting to the quarterback. As a result, Schwartz will have the luxury of playing to Tulloch’s strengths, setting him up for what should be a very strong 2011 season.tenorx
Ugyanez a walteren:
Lions sign ILB Stephen Tulloch (1 year, $3.25 million): A+ Grade
Wow. How in seven hells did the Lions land Stephen Tulloch for just a 1-year, $3.25 million deal? Tulloch is one of the top inside linebackers in the NFL, and his presence undoubtedly gives Detroit one of the top five front sevens in football. If Matthew Stafford can stay healthy, the Lions could easily advance deep into the playoffs.

Azért sztem ez kicsit erős.
Avril,Levy és Durant nem top playerek.Bazzani
Top 5 front seven sztem simán van, nem sok jobb van vsz.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions sign CB Eric Wright (1 year): B Grade
This signing also happened on Friday, but I'm catching up. It's a really good sign for Detroit fans that Eric Wright took less money to play for the Lions. Wright was once regarded as a very skilled cornerback, but his play really trailed off the past two seasons. Wright's aiming to rehab his image, and he could easily do so behind his new team's dominant pass rush.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pff a Tulloch igazolásról:

Tulloch is a very solid inside linebacker in run (+10.5) and pass (+8.3) coverage, but his overall ranking (+13.6) was dragged down somewhat by his poor blitzing (-1.3) and his propensity for taking bad penalties (-3.9). That said, his blitzing ability shouldn’t be much of a factor in Detroit, where the fast-improving front four (including Suh and Fairley) should do a fantastic job of getting to the quarterback. As a result, Schwartz will have the luxury of playing to Tulloch’s strengths, setting him up for what should be a very strong 2011 season.tenorx
Ugyanez a walteren:
Lions sign ILB Stephen Tulloch (1 year, $3.25 million): A+ Grade
Wow. How in seven hells did the Lions land Stephen Tulloch for just a 1-year, $3.25 million deal? Tulloch is one of the top inside linebackers in the NFL, and his presence undoubtedly gives Detroit one of the top five front sevens in football. If Matthew Stafford can stay healthy, the Lions could easily advance deep into the playoffs.

Azért sztem ez kicsit erős.
Avril,Levy és Durant nem top playerek.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pff a Tulloch igazolásról:

Tulloch is a very solid inside linebacker in run (+10.5) and pass (+8.3) coverage, but his overall ranking (+13.6) was dragged down somewhat by his poor blitzing (-1.3) and his propensity for taking bad penalties (-3.9). That said, his blitzing ability shouldn’t be much of a factor in Detroit, where the fast-improving front four (including Suh and Fairley) should do a fantastic job of getting to the quarterback. As a result, Schwartz will have the luxury of playing to Tulloch’s strengths, setting him up for what should be a very strong 2011 season.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rapid reports : LB Doug Hogue impressed during Saturday's practice. The fifth-round pick moved well in coverage and had several nice pass breakups against first-team receivers. Hogue's performances during Detroit's first two practices indicate he's ready to make the most of his opportunity.

Fox and Culbreath are getting 1st team reps, today sounds like Culbreath was LT and Fox was RT.
Kemény lenne ha Culbreath rosteren maradna,az mégjobban ha játszana is. Állítólag nagyon jó felépítésű és nagyon erős. Meglátjuk.


Közben Cromartie maradt a Jetsben és Houston meg nagy szerződést akar. Érdekes lesz.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még nem írtam de azt hiszem elég komolyan alakulnak itt a dolgok. Végre még jó hogy idejében elkezdtem Lionsnak is szurkolni 😛

Elégedett vagyok ezzel az offseasonnal. Tényleg már csak egy CB kellene, de ez már így is bizakodásra ad okot. Én azt mondom fiatal ez a csapat, szóval ha idén nem lesz PO akkor sztem jövőre még nagyobb az esély. 2 év folyamatos szisztematikus logikus építkezés után reméljük a 3. is hasonló lesz.Blevi
Tényleg jól áll a dolog. Ha lesz egy kis időm akkor a jövő héten csinálok egy kis összehasonlítást a 0-16os csapattal. Alighanem lesznek benne vicces dolgok. 😀

Néztem Tulloch tavalyi statjait,160 szerelés az valami űberbrutál. :o

több mint 13 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Még nem írtam de azt hiszem elég komolyan alakulnak itt a dolgok. Végre még jó hogy idejében elkezdtem Lionsnak is szurkolni 😛

Elégedett vagyok ezzel az offseasonnal. Tényleg már csak egy CB kellene, de ez már így is bizakodásra ad okot. Én azt mondom fiatal ez a csapat, szóval ha idén nem lesz PO akkor sztem jövőre még nagyobb az esély. 2 év folyamatos szisztematikus logikus építkezés után reméljük a 3. is hasonló lesz.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Former Green Bay Packers linebacker Nick Barnett, who was scheduled to visit the Lions today, is no longer coming to town.Bazzani
Tulloch miatt szerintem. Mintha a Bills lett volna még, mint lehetséges úticél, valahol olvastam.LN
Igen. Bár nem lebecsülve a Billst de ő ide akart jönni állítólag. Sztem napokon belül lesz csapata.

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Former Green Bay Packers linebacker Nick Barnett, who was scheduled to visit the Lions today, is no longer coming to town.Bazzani
Tulloch miatt szerintem. Mintha a Bills lett volna még, mint lehetséges úticél, valahol olvastam.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Former Green Bay Packers linebacker Nick Barnett, who was scheduled to visit the Lions today, is no longer coming to town.

Várható volt,hogy kettőjük közül csak az egyik igazol ide.
Na akkor jöhet a no.1CB poszt megoldása.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Avril
Houston
Carpenter
McBride

Őket kell még újraigazolni.
Ha ez megvan akkor Lions szurkolóságom történetében először azt mondom,hogy minden poszton rendben vagyunk és sérülés (kivéve Matty fiú és Calvin) esetén sincs óriási baj.
Igazából csak az OLine necces,de tavaly elég jól nyomták,bízzunk bennük idén.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
SS ki lesz? Coleman vagy Spievey?

jelen állás szerint lions fanok milyen mérleggel egyeznétek ki?braxa88
Egyértelműen Spievey.
Igazából hiába jó a keret,Staffordnak kell egészségesnek maradnia.
Ha egészséges akkor az álmom egy 10-6.
De én kiegyezek minden nemnegatív mérleggel.
Jó lenne egy PO,de az még kicsit merész sztem.

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
SS ki lesz? Coleman vagy Spievey?

jelen állás szerint lions fanok milyen mérleggel egyeznétek ki?
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Na jó azért ez igazságtalan. Még ha Barnett meg Cromartie is idejön simán eljátsszátok az offseasonban amit mi, de míg minket mindenki utál, nektek elkezdenek szurkolni.Shawn84
Ők lyukakat pótolnak, nem saját emberekkel basznak ki 😛tenorx
Meg nálunk egy igazolás után nem a SB a téma. 😉
(Vicc vóóóóóóóóóót!)Bazzani
Mi is annak szántuk, de sajnos kinn nem. Ettől függetlenül szurkolok nektek idén is, aztán egyezzünk ki egy NFC döntőben 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na ennek örömére egy kis névsorolvasás:
http://www.youtube.com/watch?v=fNwhyd665a0&feature=channel_video_title

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag maradt hely Cromartie-ra. :o
Be is szarnék. Nem szeretem,de jobb mint Vascher. 😉Bazzani
Na jó azért ez igazságtalan. Még ha Barnett meg Cromartie is idejön simán eljátsszátok az offseasonban amit mi, de míg minket mindenki utál, nektek elkezdenek szurkolni.Shawn84
Ők lyukakat pótolnak, nem saját emberekkel basznak ki 😛tenorx
Meg nálunk egy igazolás után nem a SB a téma. 😉
(Vicc vóóóóóóóóóót!)

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Állítólag maradt hely Cromartie-ra. :o
Be is szarnék. Nem szeretem,de jobb mint Vascher. 😉Bazzani
Na jó azért ez igazságtalan. Még ha Barnett meg Cromartie is idejön simán eljátsszátok az offseasonban amit mi, de míg minket mindenki utál, nektek elkezdenek szurkolni.Shawn84
Ők lyukakat pótolnak, nem saját emberekkel basznak ki 😛tenorx
A CB poszt nálunk is lyukas volt. DRC-ig 😛 A többinél meg foggalmunk sincs hogy kit akarnak. Jelenleg el se tudom képzelni miféle D#-t akar Castillo összerakni.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Állítólag maradt hely Cromartie-ra. :o
Be is szarnék. Nem szeretem,de jobb mint Vascher. 😉Bazzani
Na jó azért ez igazságtalan. Még ha Barnett meg Cromartie is idejön simán eljátsszátok az offseasonban amit mi, de míg minket mindenki utál, nektek elkezdenek szurkolni.Shawn84
Ők lyukakat pótolnak, nem saját emberekkel basznak ki 😛
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Állítólag maradt hely Cromartie-ra. :o
Be is szarnék. Nem szeretem,de jobb mint Vascher. 😉Bazzani
Na jó azért ez igazságtalan. Még ha Barnett meg Cromartie is idejön simán eljátsszátok az offseasonban amit mi, de míg minket mindenki utál, nektek elkezdenek szurkolni.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fairley Suh cseréje lesz az első évben. Suh és Williams a kezdő DT páros.

Titus (nem Thaddeus 😀 ) Young a no3WR.
Fox-ot próbálgatják LTben és RTben is.Bazzani
Jó hát Sixers-fan is 😀

Elég olcsó volt:
Stephen Tulloch to one-year, $3,250,000 deal, including $1.8 million gtd.Bébé
Nem hiszem el, hogy ezt mi ne tudtuk volna kipengetni neki. Bár az 1 év az nagyon rövid.Shawn84
Hát nektek már semmi sem elég? 😉
Örülj Asonak.