NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Lions HC Jim Schwartz: "Mikel Leshoure tore his achilles in practice today. He's going to be out for the season."

sajnos neki tényleg ennyi volt a szezon.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ilyen ez a popszakma, a rajtra legyenek inkább teljesen egészségesek

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
achilles rapture.

szopó 😕 idénre ennyi.gabtsi
Szegény srác. Best egyedül már korántsem olyan hatékony. Ki lesz még rosteren futó?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
achilles rapture.

szopó 😕 idénre ennyi.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
best annyira erősen húzott, hogy meg is sérült leshoure

According to reporters on the scene at practice, Lions rookie RB Mikel Leshoure was carted off field today with a left leg injury.briareos
Sérült a fél csapat...

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
best annyira erősen húzott, hogy meg is sérült leshoure

According to reporters on the scene at practice, Lions rookie RB Mikel Leshoure was carted off field today with a left leg injury.

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Best olyan gyors,hogy LeShoure is csak pórázzal tudja megtartani:



😀Bazzani
http://www.youtube.com/watch?v=He82NBjJqf8
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Best olyan gyors,hogy LeShoure is csak pórázzal tudja megtartani:



😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tudunk olyan honlapról (nyugodtan lehet fizetős) ahol akár HD-ben végig nézhetem a teljes szezont?!
Természetesen összes Lions meccset... többi nem is nagyon érdekel :😀 😀 😊topmodell
A live247.tv például teljesen jó fizetős oldal

több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tudunk olyan honlapról (nyugodtan lehet fizetős) ahol akár HD-ben végig nézhetem a teljes szezont?!
Természetesen összes Lions meccset... többi nem is nagyon érdekel :😀 😀 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Demario Ballardról mit lehet tudni?
(Western Oregon WR)
Hozzánk került UDFAként és a kinti fórumokon nagyon sokat beszélnek úgy róla mint aki megcélozhat egy végső roster helyet.Bazzani
Csak 2 éve focizik, de nagyon tehetségesnek tartják. Én meglepődtem, h ilyen sokáig nem talált csapatot magának, de örülök, h végül nálatok kötött ki. 6'5 1/2-es magassága mellé 4.49-et repesztett a pro day-en! Meglepően koordinált ilyen magassággal és jó keze van, de nézd meg inkább magad 😊 :
Highlights: http://www.youtube.com/watch?v=O-ASYHs9xjM
Nagyon szurkolok neki.Robilluma
Köszönöm a választ.
Remélem megragad a keretben. Sokkal nagyobb jövő van benne,mint a többi esélyesben(4.-5.WR posztra) a rosteren.Bazzani
Inkább itt válaszolok a draft topik helyett.
Én nagyon szerettem volna ha Ballard hozzánk jön, erre meg is volt az esély, mert fél éve keres az FO egy 6'4+ magas elkapót a red zone hatékonyságunk javítására és ráadásul komoly erőkkel vonultunk fel a pro day-én. De végül a januárban igazolt 6'7 magas Wes Lyons és az UDFA 6'4 McCrae és 6'6 Greenwood mellett döntöttek.

Meg is néztem Ballard miatt a Lions edzésösszefoglalókat, és az egyiken ki is szúrtam. Íme:
1:10-nél és 2:15-nél: http://www.detroitlions.com/media-center/videos/Post-Practice-Video-8-2-11/a3413e72-880e-4941-afff-d1f47b3abe88


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Nick Fairley expected to miss three weeks

Wed, 03 Aug 2011 16:59:20 -0700

Detroit Lions DL Nick Fairley (foot) is expected to miss three to four weeks, according to a source close to him. The injury was not a Lisfranc foot injury.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Avril egy évre aláírt 😉topmodell
Remek. Jövőre sztem nagy lóvét akar. Nekünk akkor Megatronra kell majd öszpontosítanunk anyagilag,így nem hinném,hogy marad.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Camp observations: Stephen Tulloch starts at OLB, not likely to stay there
:o

http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2011/08/camp_observations_stephen_tull.html

Remélem MLB lesz, nem értem,hogy miért próbálgatjuk a szélen.

több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Avril egy évre aláírt 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
amit Fitz a POban művelt pár éve az űberelhetetlen....amugy ezt a sárcot egyszerűen nem lehet nem kedvelni
ő csodás QBkkal jutott tavaly 1000y fölé

http://www.youtube.com/watch?v=Gra1Mn4SWv8&feature=related
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Calvin Johnson is rated 93 overall in Madden 12.

The top receivers are Andre Johnson (97), Larry Fitzgerald (96), Roddy White (96), Reggie Wayne (95), Calvin Johnson (93), and Greg Jennings (93). Pretty much the guys that would’ve been anticipated to be at the top.

Lehet,hogy én vagyok elfogult,de Megatron símán egy kaliber a másik Johnsonnal, White-al vagy Wayne-el.
Fitzgeraldot meg nem nagyon szeretem,úgyhogy nála jobb is. 😉Bazzani
Wayne simán over, Fitz viszont kurvajó 😊Wyatt
Biztos kurvajó Fitz,csak neki Warner dobált amíg CJnek Kitna meg Hill. Többiek detto.
Nem mindegy.
Gondolj bele,ha Megatron egy szezont végigcsinálhatna egy normális irányítóval... Tavaly csak 3 különböző QB dobált neki.Bazzani
Whitenak is volt olyan 1000 yardos szezonja mikor a csodálatos Joey Harrington - Byron Leftwich páros dobált neki mindezt egy ótvar fal mögül 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Nézd meg,hogy hány TDje volt Warner mellett és hány utánna.
Segítek 10,12,13 ill 6.Bazzani
Tavalyi szezonban az Arizona-nak összesen 10 passzolt TD-je volt. 😀
Amúgy szerintem Andre, Calvin, Fitz a Top3. És utána a többiek.Bébé
Azért Jennings se marad el tőlük szerintem. Nálam mindegyikük egyformán rohadtul jó elkapó. Az meg, hogy Maddenben milyen ratinget kapnak az tök lényegtelen. A pályán nyújtott teljesítmény lesz a lényeg. Megatron jó játéka meg majd Staffortól függ. Ahogy a többieké is, akik mind passz orientált csapatban játszanak.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Nézd meg,hogy hány TDje volt Warner mellett és hány utánna.
Segítek 10,12,13 ill 6.Bazzani
Tavalyi szezonban az Arizona-nak összesen 10 passzolt TD-je volt. 😀
Amúgy szerintem Andre, Calvin, Fitz a Top3. És utána a többiek.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálam Fitz és André a top2, de utánuk Megatron jönne 😊 Wayne meg egy 90-nel már boldog lehetne

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos kurvajó Fitz,csak neki Warner dobált amíg CJnek Kitna meg Hill. Többiek detto.
Nem mindegy.
Gondolj bele,ha Megatron egy szezont végigcsinálhatna egy normális irányítóval... Tavaly csak 3 különböző QB dobált neki.Bazzani
Jó végül is azt meg kell hagyni, hogy tavaly Warner-nek jó szezonja volt. 😀Bébé
Tudod,hogy nem tavalyra gondoltam,hanem a karrier nagy részére.
Hülyének azért ne nézz.
(Elismerem,hogy jó Fitz de nem jobb mint Megatron.)

Nézd meg,hogy hány TDje volt Warner mellett és hány utánna.
Segítek 10,12,13 ill 6.

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Biztos kurvajó Fitz,csak neki Warner dobált amíg CJnek Kitna meg Hill. Többiek detto.
Nem mindegy.
Gondolj bele,ha Megatron egy szezont végigcsinálhatna egy normális irányítóval... Tavaly csak 3 különböző QB dobált neki.Bazzani
Jó végül is azt meg kell hagyni, hogy tavaly Warner-nek jó szezonja volt. 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Calvin Johnson is rated 93 overall in Madden 12.

The top receivers are Andre Johnson (97), Larry Fitzgerald (96), Roddy White (96), Reggie Wayne (95), Calvin Johnson (93), and Greg Jennings (93). Pretty much the guys that would’ve been anticipated to be at the top.

Lehet,hogy én vagyok elfogult,de Megatron símán egy kaliber a másik Johnsonnal, White-al vagy Wayne-el.
Fitzgeraldot meg nem nagyon szeretem,úgyhogy nála jobb is. 😉Bazzani
Wayne simán over, Fitz viszont kurvajó 😊Wyatt
Biztos kurvajó Fitz,csak neki Warner dobált amíg CJnek Kitna meg Hill. Többiek detto.
Nem mindegy.
Gondolj bele,ha Megatron egy szezont végigcsinálhatna egy normális irányítóval... Tavaly csak 3 különböző QB dobált neki.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Calvin Johnson is rated 93 overall in Madden 12.

The top receivers are Andre Johnson (97), Larry Fitzgerald (96), Roddy White (96), Reggie Wayne (95), Calvin Johnson (93), and Greg Jennings (93). Pretty much the guys that would’ve been anticipated to be at the top.

Lehet,hogy én vagyok elfogult,de Megatron símán egy kaliber a másik Johnsonnal, White-al vagy Wayne-el.
Fitzgeraldot meg nem nagyon szeretem,úgyhogy nála jobb is. 😉Bazzani
Wayne simán over, Fitz viszont kurvajó 😊

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Calvin Johnson is rated 93 overall in Madden 12.

The top receivers are Andre Johnson (97), Larry Fitzgerald (96), Roddy White (96), Reggie Wayne (95), Calvin Johnson (93), and Greg Jennings (93). Pretty much the guys that would’ve been anticipated to be at the top.

Lehet,hogy én vagyok elfogult,de Megatron símán egy kaliber a másik Johnsonnal, White-al vagy Wayne-el.
Fitzgeraldot meg nem nagyon szeretem,úgyhogy nála jobb is. 😉