NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Calvin Johnson dings up shoulder

Fri, 12 Aug 2011 22:15:30 -0700

Detroit Lions WR Calvin Johnson (ankle, shoulder) suffered a minor shoulder bruise in the preseason opener Friday, Aug. 12, against the Cincinnati Bengals. He was sandwiched between two defenders on an 11-yard slant across the middle on the second play of the game. Johnson rebounded, staying in the game to snare a 26-yard touchdown.

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Oline passblock-hoz, azért a mi tavaly se remekeltünk a Pass Rush nevű művészetben... szóval ezt rajtunk nem tudjátok helytállón felmérni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy meccs alapján íme az 53as roster tipem:

QB Matthew Stafford
QB Shaun Hill
QB Drew Stanton

RB Jahvid Best
RB Maurice Morris
RB Aaron Brown
RB Jerome Harrison

FB Jerome Felton

WR Calvin Johnson
WR Nate Burleson
WR Titus Young
WR Stefan Logan
WR Derrick Williams

TE Brandon Pettigrew
TE Tony Scheffler
TE Will Heller

OT Jeff Backus
OT Gosder Cherilus
OT Jason Fox
OT Corey Hilliard
OT Tony Ugoh

OG Rob Sims
OG Stephen Peterman

C Dominic Raiola
C Dylan Gandy


DE Kyle Vanden Bosch
DE Cliff Avril
DE Lawrence Jackson
DE Willie Young

DT Ndamukong Suh
DT Nick Fairley
DT Corey Williams
DT Sammie Hill
DT Andre Fluellen

LB DeAndre Levy
LB Stephen Tulloch
LB Justin Durant
LB Bobby Carpenter
LB Isaiah Ekejiuba
LB Ashlee Palmer

CB Alphonso Smith
CB Eric Wright
CB Chris Houston
CB Nathan Vasher
CB Aaron Berry
CB Brandon McDonald

S Louis Delmas
S Amari Spievey
S Erik Coleman
S John Wendling

K Jason Hanson
P Nick Harris
LS Don Muhlbach

Akiknek még talán van esélyük:
S Randy Phillips, LB Doug Hogue, WR Rashied Davis, WR Maurice Stovall,

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És jöjjenek a pozitívumok,mert azért voltak ilyenek is:
1.Irányítók: Mindenki jól játszott. Stafford zseniális játékos,de ezt tudtuk eddig is. Mivel remek formában és erőállapotban van így borítékolható a sérülés az első héten. Nem vagyok túlzottan nagy Hill rajongó,de voltak jó passzai és egy akrobatikus futott TDje. Stanton jól játszott,többször az elkapók hagyták cserben. Volt egy remek menekülős,szorongatott passza Feltonnak. ZacRob is meglepően jó volt,a TD pasza Hughesnak mestermunka volt.
2.Elkapók: Megatron és Burleson nagyon jó kezdőpáros,velük nem lehet baj. Főleg ha visszatérne az eddig eléggé porcelánnak tűnő Titus Young is. A többiek meg megvillantak,de senkinek nem volt túl sok alkalma a bizonyításra. Williamsnek volt két csúnya dropja,majd egy remek hosszú elkapása. Stovall nem kapott elkapható labdát. Rashied Davis kierőszakolt egy fumblet a STben. Toone és Ballard nem kapott labdát,utóbbinak volt egy remek blokkja egy futásnál. Hughes szép TD elkapás. Többiekre nem emlékszem.
3.OLine passzblokk: közelébe sem nagyon tudtak kerülni a QBknak a Bengals védői. Főleg az első sor remekelt ebben. Hol van már a Kitna féle "menekülj és közben passzolj valahogy" stílus...
4.TE-k: Az egyik legalulértékeltebb csapatrészünk. Pgrew sérült volt. Hiányában Scheffler kezdett,beállt még Heller és Dickson. Csak dícsérni tudom őket.
5.Passz elleni védekezés: Egész meccsen alig volt elkapása az ellenfélnek.Houston volt a legjobb (INt és pár nagyszerű védekezés), Wright egyszer lemaradt AJ Greenről,de rajta sem csináltak nagy játékot. McDonald nagyon jól játszott,símán harcban van a 3.Cb helyért. Prince Miller és Pratt felejtős,de ezt eddig is tudtuk. Berry és Phonso nem játszott.
6.Csere LB-k: különösen kiemelném arpentert. Vezére volt a csere LB sornak.
7.ST: Minden FG és extrapont megvolt,volt egy különösen gyors FG a félidő előtt. Visszahordások jók voltak, kierőszakoltunk egy Bengals fumble-t.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyon érdekes meccs volt. Egy 34-3as győzelem után elégedettnek kellene lennem,de inkább kérdőjelek fogalmazódtak meg bennem. Ezekkel kezdem:

1.Futójáték: Best rendben van,de ő is inkább elkapott labdákból jeleskedik. Aaron Brown is jól játszott,de nála ez csak a preseasonban megy. Morris nem játszott,de tavaly ő sem volt az igazi. A Harrison-M.Bell kettős nagyon gyengécske produkciót tett le az asztalra. Ian Johnson meg a ZS védelem ellen is csak közepeske volt.
2.Futásblokkolás: Majd kiderül,hogy az előző pont a futók vagy a fal hibája.
3.Futás elleni védekezés: Benson úgy ment át rajtunk mint kés a vajon. Feltünő volt,hogy az új LB sorunk mennyire nem tudta megállítani,mintahogy a fal sem. Cserefutók is eredményesek voltak a csere D ellen.
4.Büntetések: még mindig rengeteg yardot bukunk ezek miatt.

több mint 13 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Elsőre sztem teljesen rendben volt. Preseason szóval nem kell messzemenő következtetéseket levonni.
De az o# rendben lévőnek tűnik, bár a futókban vékonyak lehetünk, ha Besttel valami történik....
$bébi úgy tűnik felépült, maradjon is így.
A defense meg lesz jobb, ilyen d-linenal érdekes lenne ha a futás ellen lenne rosszabb a védelem.
Alakul még ez de elsőre okésnak tűnik.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
szerk.: Toone-ról mit érdemes tudni, hogy alakulhat neki ez az év? Vagy teljesen irreleváns ?😊Blitzerkrieg
Toone sztem marad a PS-ban mint az előző idényben.
A meccs végén (harmadik-negyedik negyed) jutott szóhoz,egy passz ment felé az hoszzú lett.

több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
http://falanszter.blog.hu/2011/08/11/amerikai_apokalipszis_most_detroit_szellemvaros_lett?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare
bocs az offér, bár remélem valakit érdekelsutianap
Sziasztok!

Múlt héten voltam a Diósgyőri Acélművek használaton kívüli területén (szerveztek oda egy nosztalgia-buszt, maga a gyár hatalmas, gyalog nem is nagyon lehetne bejárni). Ott is ilyenek voltak az állapotok (van amit meg már lebontottak), ha nem még rosszabbak. Igazából imádom ezt a szellemváros-érzést, de azért elszomorító a sztori.

Ami még elszomorító, hogy átaludtam a meccset. 😕

szerk.: Toone-ról mit érdemes tudni, hogy alakulhat neki ez az év? Vagy teljesen irreleváns ?😊

Simply the BEST!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Passzjáték remek.
Futójáték szar.
Passz elleni védekezés remek.
Futás elleni védekezés szar.

Röviden összegezve.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions sign former Giants Safety Michael Johnson
Johnson was a starter for the Giants in 2008 and 2009 but was limited to two games last season.

He has 159 career tackles, 2 sacks and 3 INTs.


Érdekes igazolás,akár be is válhat.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
According to Carter, the top receivers are Andre Johnson, Larry Fitzgerald, Greg Jennings, Reggie Wayne, DeSean Jackson and Roddy White. A very impressive list and, since it's just Carter's personal opinion, nobody should have a problem with that.

Carter, though, really gets himself into trouble when tries to defend his position by saying, "Calvin Johnson, right now you don't have to double team him to take him out of the game.''

http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2011/08/why_cris_carter_is_right_-_and.html

Egyedül Revis fogta meg egy az egyben...

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Így van, viszont Lt volt, bármi lehet. draft körül is dicsérték.Delonso_
Azért egyelőre Backus stabil kezdő,Fox a cseréje és Hilliard a beugró,ha az előzőőek nincsenek. Sajnos az NFC Northban,ahol Peppers,Matthews vagy Allen jön szembe az LTvel ott nem fognak berakni egy Culbreath szinten játszó játékost.Bazzani
Persze, nem is erre gondoltam. De idővel egy RT szintre felérhet ha így dolgozik pláne amíg nem olyan stabil ez a fal.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Így van, viszont Lt volt, bármi lehet. draft körül is dicsérték.Delonso_
Azért egyelőre Backus stabil kezdő,Fox a cseréje és Hilliard a beugró,ha az előzőőek nincsenek. Sajnos az NFC Northban,ahol Peppers,Matthews vagy Allen jön szembe az LTvel ott nem fognak berakni egy Culbreath szinten játszó játékost.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Így van, viszont Lt volt, bármi lehet. draft körül is dicsérték.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Culbreathnek mi néz ki ? Roster? Több?Delonso_
PS egyelőre,de ahogy az OLine sérülékenységét nézem talán évközben rosterre kerülhet. Azt olvastam,hogy nagyon sokat kell még tanulnia. Atletikus,de kiforratlan. Kis csapatból jött,gondolom nem játszott olyan jó DE-k ellen.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Culbreathnek mi néz ki ? Roster? Több?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem játszik Titus :/ Pedig kíváncsi lettem volna rá.tenorx
Szerinted én? 😉
De úgy vagyok vele,hogy kúrálja ki a sérülését,aztán szezonra legyen ép.
Azért nem semmi,hogy LeShoure IR,Titus és Fairley szinte a teljes edzőtábort kihagyta, Hogue-ról nincsenek túl jó véleménnyel,egyedül Culbreath teljesít jól (magához képest). :o

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Basszus, hogy nem játszik Titus :/ Pedig kíváncsi lettem volna rá.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://falanszter.blog.hu/2011/08/11/amerikai_apokalipszis_most_detroit_szellemvaros_lett?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare
bocs az offér, bár remélem valakit érdekelsutianap
Este elolvasom.
Köszönet.
Minden jöhet amúgy ami Detroit és magyar nyelven van. 😉

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Players ruled out of Friday’s preseason opener against Cincinnati: T Jeff Backus (pectoral), TE Brandon Pettigrew (ankle), T Jason Fox (foot), RB Maurice Morris (hand), WR Titus Young (hamstring), RB Mikel Leshoure (Achilles), DT Andre Fluellen (hand), CB Alphonso Smith (foot), and DT Nick Fairley (foot).

Hilliard lesz az LT,Cherilus az RT.
Houston és Wright lesz a két Cb,Mcdonald a nickel.
Levy és Tulloch is játszik majd MLB poszton.
A kezdők egy negyedet játszanak majd.

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
http://falanszter.blog.hu/2011/08/11/amerikai_apokalipszis_most_detroit_szellemvaros_lett?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare
bocs az offér, bár remélem valakit érdekelsutianap
koszonet a linkert sztem nagyon erdekes bejegyzesFake
tlg nagyon jó,thx...motorcity...robocop városa...lassan ideje lenne átnvezni delta city lions-ra😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://falanszter.blog.hu/2011/08/11/amerikai_apokalipszis_most_detroit_szellemvaros_lett?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare
bocs az offér, bár remélem valakit érdekelsutianap
koszonet a linkert sztem nagyon erdekes bejegyzes
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
http://falanszter.blog.hu/2011/08/11/amerikai_apokalipszis_most_detroit_szellemvaros_lett?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare
bocs az offér, bár remélem valakit érdekel


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rudy Niswanger (C) ügynöke szerint motor citybe igazolt.
Nem rossz center, amolyan jómunkásember. Évekig volt Weigmann cseréje, de soha nem volt olyan jó, mint az öreg Pro Bowler. Hudson jött a drafton, aki sztem a legjobb center lesz pár éven belül (hiába a nagy nevek a Chiefsnél, ő az én kedvencem). Így mennie kellett, emrt 3 center luxus.
Nem fog ledózerolni senkit, de nem lesz egy lyuk a falban. Annál ezért jobb. Volt kezdőjátékos, amíg Weigmann Denverben haknizott, szal rutinja az rengeteg van.ulpianus
Meg vagyok lepve,hogy centert hozunk.
Raiola stabil kezdő, Gandy meg megfelelő és olcsó csere.Bazzani
Gandy a Colts-ban végig OG volt, szóval lesz helye.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley



Phonso felépült


Durant


Backus limitált edzésben és Fox(akit nem kell műteni)


Megatront az edzéseken sem tudják tartani.


Stafford és az új fiú Harrison


Toooooooooooooooooone