NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Volt szerencsém az ESPN-en nézni egy Lions meccset HD-ben... még akkor is ha pre-season, nagyon jók voltunk 😉
Most ismétlik éppen az NFL networkon...
Érdekes volt, hogy Staff ült már, Brady meg kapott 2 vagy 3 + drive-ot.
Szinte mindenki jól játszott.
A futás még mindig nagy gyengénk...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Lions futására azért nem alapoznék... akárki szaladgál :!
Titusról nem sok derült még ki...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Ki lesz a futópáros ?

fantasy miatt kérdem 😊Janek
1.Best
2./3./4. helyért Morris,Harrison és Brown talánBazzani
Morris többet hozhat mint a colts-os brown?

WR-nek meg behúztam Titus Young-ot erről mi a vélemény? szóhoz juthat idén mint WR?

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki lesz a futópáros ?

fantasy miatt kérdem 😊Janek
1.Best
2./3./4. helyért Morris,Harrison és Brown talán

több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Ki lesz a futópáros ?

fantasy miatt kérdem 😊

több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan

😀 😀 😀Bazzani
Azé' az a kalap eléggé epic 😀. A meccsen pedig látom Toone is kapott labdát 😊

Simply the BEST!
több mint 13 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
Az tuti csak Suh-t le kel hozni a szerről mert már annyira állat hogy még a talpa is szőrösödik! 😀
Sajna úgy lett széttépve az O-falunk mint valami ázott papír lett volna! 😕
Staff szépen szétdobált minket :/
Gratula a győzelemhez még ha Pre is volt!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Ezzel a csapattal nem is lesz 0- 16-tok. 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mint félig földimnek ( 😊 ) is gratulálok a csapatnak,nagyon jól toltátok. Stafford draftolása óta szurkolok a Lionsnak,de most végleg fölültem a wagonra,nem tudom ez a védelem Fairleyvel és Boschsal mit fog művelni,de most is nagyon jól játszottatok.Szimpatikus csapat a Lions,Staffordnak pedig külön fogok szurkolni.kolok1972
Köszönjük.
Lassan tényleg divatcsapat leszünk. 😉
0-16nál nem volt ennyi drukkerünk.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
M. Stovallnak lesz hely a végső 53-ban? Már a Tampánál is voltak szép pillanatai. Tegnap megint volt tetszetős megmozdulása.DoM
Igen.
4.számú WR lesz.

ma olvastam,hogy nagyon sokat nyom nála,hogy remek ST player.
99%,hogy 53as rostert csinál.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
M. Stovallnak lesz hely a végső 53-ban? Már a Tampánál is voltak szép pillanatai. Tegnap megint volt tetszetős megmozdulása.
több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Mint félig földimnek ( 😊 ) is gratulálok a csapatnak,nagyon jól toltátok. Stafford draftolása óta szurkolok a Lionsnak,de most végleg fölültem a wagonra,nem tudom ez a védelem Fairleyvel és Boschsal mit fog művelni,de most is nagyon jól játszottatok.Szimpatikus csapat a Lions,Staffordnak pedig külön fogok szurkolni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amíg láttam elég faszák voltatok, szívfájdalmam, hogy egyetlen játékosotok nem fért volna csak be hozzánk a tegnapi teljesítménye miatt. Illetve, pont, hogy ő játszott úgy, ahogy nálunk a többiek. Azért grat, remélem az alapszakaszban is szépen toljátok majd, és elkerülnek titeket a további sérülések.Wyatt
Berryre gondolsz?
Amúgy Vasher is kurva gyenge volt.Bazzani
Ő már évek óta 😊 Amúgy jaja.Wyatt
Tavaly jó éve volt,még engem is meglepett.
Berry mit csinált? Őt most nem figyeltem, a DLine játékunkat figyeltem leginkább.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amíg láttam elég faszák voltatok, szívfájdalmam, hogy egyetlen játékosotok nem fért volna csak be hozzánk a tegnapi teljesítménye miatt. Illetve, pont, hogy ő játszott úgy, ahogy nálunk a többiek. Azért grat, remélem az alapszakaszban is szépen toljátok majd, és elkerülnek titeket a további sérülések.Wyatt
Berryre gondolsz?
Amúgy Vasher is kurva gyenge volt.Bazzani
Ő már évek óta 😊 Amúgy jaja.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Matthew Stafford finished 12 of 14 for 200 yards today. He's 24-31 for 356 yards, 5 TD and 0 INT this preseason

Comment:
When & where can Stafford pick up his Preseason MVP award? Lions can add that to 2008 Preseason Championship trophy.

😀

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

😀 😀 😀

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amíg láttam elég faszák voltatok, szívfájdalmam, hogy egyetlen játékosotok nem fért volna csak be hozzánk a tegnapi teljesítménye miatt. Illetve, pont, hogy ő játszott úgy, ahogy nálunk a többiek. Azért grat, remélem az alapszakaszban is szépen toljátok majd, és elkerülnek titeket a további sérülések.Wyatt
Berryre gondolsz?
Amúgy Vasher is kurva gyenge volt.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amíg láttam elég faszák voltatok, szívfájdalmam, hogy egyetlen játékosotok nem fért volna csak be hozzánk a tegnapi teljesítménye miatt. Illetve, pont, hogy ő játszott úgy, ahogy nálunk a többiek. Azért grat, remélem az alapszakaszban is szépen toljátok majd, és elkerülnek titeket a további sérülések.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
NAGY A TEHER STAFFORD VÁLLÁN
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/8443/nagy_a_teher_stafford_vallan

Remek cikk arról,hogyha egészséges marad akkor mire lehet képes.
Tegnap mutatott valamit belőle.
200yard két negyed alatt.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet,hogy a sok szurkoló Pats miatt ment ki,de a végén mindenki a Lionst ünnepelte:

😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát Fairleyt nem bánom, hogy ellenünk nem látom, de azért remélem gyorsan felépül. Titusra meg kíváncsi vagyok mit alkot

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Several ruled out of preseason game

Thu, 25 Aug 2011 11:50:48 -0700

Detroit Lions RBs Jahvid Best (concussion) and Maurice Morris (hand), OT Jason Fox (foot), DE Kyle Vanden Bosch (shoulder), DT Nick Fairley (foot) and CB Alphonso Smith (foot) have been ruled out of the third preseason game Saturday, Aug. 27.

Fairley és Fox a szezonnyitót is kihagyja. Megatron talán, Titus biztos játszik a Pats ellen.
Úgy nézem,hogy Backus is lesz, Hilliard eddig szenzációs munkát végzett a helyén,kíváncsi leszek,hogy az eddig érinthetetlen Stafford földre kerül e hajnalban.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem volt rossz Suh bácsi, de hogyan is zárt Tommy fiú? :rolleyes:
Amúgy engem nem zavar ha nyertek, feltéve, hogy amíg a kezdők vannak fent nálunk, addig kurva jók vagyunk és vezetünk, majd a cserék elbukják. Nem feltétlen örülnék, de így nem annyira zavarna 😊

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki kérdezet Culbreath-ről a múltkor:

Johnny Culbreath trying to prove NFL mettle despite long odds to make Lions roster
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2011/08/johnny_culbreath_trying_to_pro.html

Lions | Johnny Culbreath mostly playing left tackle

Wed, 24 Aug 2011 22:02:38 -0700

Detroit Lions OT Johnny Culbreath has spent much of his time playing one of the two tackle positions, but generally, left tackle. Head coach Jim Schwartz said the potential is there for Culbreath, who is 6-foot-5, 322 pounds. "He came from a smaller school and didn't have the exposure," Schwartz said, "but again he's flashed everything he needs to do to be in the NFL."