NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rudy Niswanger (C) ügynöke szerint motor citybe igazolt.
Nem rossz center, amolyan jómunkásember. Évekig volt Weigmann cseréje, de soha nem volt olyan jó, mint az öreg Pro Bowler. Hudson jött a drafton, aki sztem a legjobb center lesz pár éven belül (hiába a nagy nevek a Chiefsnél, ő az én kedvencem). Így mennie kellett, emrt 3 center luxus.
Nem fog ledózerolni senkit, de nem lesz egy lyuk a falban. Annál ezért jobb. Volt kezdőjátékos, amíg Weigmann Denverben haknizott, szal rutinja az rengeteg van.ulpianus
Meg vagyok lepve,hogy centert hozunk.
Raiola stabil kezdő, Gandy meg megfelelő és olcsó csere.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kevin Smithnek mije ment tönkre, hogy nem kell senkinek?szaba
A térde ment szét, azóta meg nem hozta a régi önmagát.
Úgy néz ki a Kevinek ilyenek nálunk,Jones majd Smith.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Rudy Niswanger (C) ügynöke szerint motor citybe igazolt.
Nem rossz center, amolyan jómunkásember. Évekig volt Weigmann cseréje, de soha nem volt olyan jó, mint az öreg Pro Bowler. Hudson jött a drafton, aki sztem a legjobb center lesz pár éven belül (hiába a nagy nevek a Chiefsnél, ő az én kedvencem). Így mennie kellett, emrt 3 center luxus.
Nem fog ledózerolni senkit, de nem lesz egy lyuk a falban. Annál ezért jobb. Volt kezdőjátékos, amíg Weigmann Denverben haknizott, szal rutinja az rengeteg van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Kevin Smithnek mije ment tönkre, hogy nem kell senkinek?
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Barbert nem értem mit akar. :/visi_b
Gyűrűre hajt....

Ez a tampering röhejes. Ha ebből tényleg bünti lesz.... ettől nagyobb csalás sose volt még, nem is lesz.....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Nagy kár LeShoureért. Megnéztem volna mire képes.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Were the Lions tampering again? RB Ricky Williams says it happened
http://www.detnews.com/article/20110809/SPORTS0101/108090365/1126/sports0101/Were-the-Lions-tampering-again?-RB-Ricky-Williams-says-it-happened

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jerome Harrison szerintem is jó húzás, ha az adott szituációt ismerve lehet jó húzásról beszélni. Bell sztem is felesleges.tüsi91
Tatum Bell 2.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Jerome Harrison szerintem is jó húzás, ha az adott szituációt ismerve lehet jó húzásról beszélni. Bell sztem is felesleges.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lions announced they signed RBs Mike Bell and Jerome Harrison.shawnka
Hányingerem van az egésztől.
Remélem Best egészséges tud maradni,mert ezekkel a nevekkel semmire nem megyünk.
Fusson inkább Morris.Bazzani
Harrison azért nem rossz, ő simán backup lenne nálunk Shady mögött, de kezdő akart lenni. Ahhoz képest, hogy szezon közben érkezett (pont Bell-ért), jól beilleszkedett, lásd Redskins elleni meccs.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions announced they signed RBs Mike Bell and Jerome Harrison.shawnka
Hányingerem van az egésztől.
Remélem Best egészséges tud maradni,mert ezekkel a nevekkel semmire nem megyünk.
Fusson inkább Morris.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Lions announced they signed RBs Mike Bell and Jerome Harrison.
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Ezek közül akkor inkább Portis vagy Harrison. Barbert nem értem mit akar. :/

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Átok ül ezen a csapaton.
Még jöhet Stafford szokásos sérülése és kiesik valaki a DLineból,aztán megint 2-14.

Lions | Might reach out to trio of veterans

Mon, 08 Aug 2011 20:25:05 -0700

The Detroit Lions, in the market for a dependable short-yardage back, might look at a handful of free agents. The possibilities include free-agent RBs Tiki Barber (Giants), Jerome Harrison (Eagles) and Clinton Portis (Redskins).

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Maurice Morris still sidelined

Mon, 08 Aug 2011 20:21:32 -0700

Detroit Lions RB Maurice Morris (hand) remains sidelined due to a broken right hand. His return date is unclear.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Jahvid Best loses main competition

Mon, 08 Aug 2011 20:20:38 -0700

Detroit Lions RB Jahvid Best lost his main competition when rookie RB Mikel Leshoure (Achilles') tore his Achilles' tendon Monday, Aug. 8. "He's got tremendous talent, so it's going to be a little shot to us," Best said. "But we do have depth, so guys just got to pick up the slack, because he was going to be a good player for us."

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Szegény Detroitnak nincs szerencséje a drafttal. Akit ők választanak valahogy mindig megsérül. Remélem Fairley felépül gyorsan és jövőre LShoure is ereje teljében tér vissza.

több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Wyatt: köszönöm szépen. 😊
Meggyőztél :-!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nagyon sajnálom! Legszarabb sérülés ami egy futót sújthat... remélem tud még hatékonyan játszani, de ez így nagyon szomorú... Szegény srác...😕Go Vikings!
Nálunk a két éve draftolt André Brownnal történt az első TC-en. Két év süllyesztő. Most jött vissza 3-4. RB helyért küzdeni. Pedig elvileg már tavaly is gyógyult volt, csak fejben nem. (Tudat alatt nem tudta terhelni, stb.)

Nagyon nagy szívás. Sajnálom. 😕
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sajnos nem a legjobb... nem lehet regisztrálni 😕
Megtelt vagy mi... 😥
Esetleg meghívó van?! Ha igen kérnék egyet!!!!
Amenyibben nincs lehetőség, akad egyéb alternatíva???topmodell
Most regeltem 😀

LeShouret meg nagyon sajnálom...tenorx
Igen látom mar lehet. Pár kérdésem lenne, ha mar elofizetek.
Ugye nem p2p vagy mi tokom. Tehát egyidőben feltölteni nem kell ugye?!
Milyen sav szélesség kell a nezeshez illetve milyen minőség?! És garantált e ha mar befizetek akkor nem lesz túl terhelt és valóban látom e a lions meccseket élőben ?!
Valamint milyen extra szoftver és kodek kell ha kell e egyáltalán. Valaszodat előre is köszönöm.
Tudom sok a kérdés 😉
Sorry az offert.topmodell
Amire én tudok ebből válaszolni.
Nem kell feltölteni semmit, letölteni sem.
Nekem 20/2 MB-s nettel simán megy, de tény, hogy eleinte voltak szaggatások, nagyon nem is örültem neki, hogy fizetek a szarért, de aztán elvileg megtalálták a hiba okát, és tény, hogy utána nem volt vele bajom. Minden meccset adnak, legfeljebb nem a HD-minűségűt nézed, hanem a simát, ami a netes streamek 90%-nál így is klasszisokkal jobb, és nem is viszi annyira a kapacitást. Semmilyen extra szoftver és kodek nem kell hozzá, vagy nekem már megvolt minden 😀

több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A live247.tv például teljesen jó fizetős oldalWyatt
Sajnos nem a legjobb... nem lehet regisztrálni 😕
Megtelt vagy mi... 😥
Esetleg meghívó van?! Ha igen kérnék egyet!!!!
Amenyibben nincs lehetőség, akad egyéb alternatíva???topmodell
Most regeltem 😀

LeShouret meg nagyon sajnálom...tenorx
Igen látom mar lehet. Pár kérdésem lenne, ha mar elofizetek.
Ugye nem p2p vagy mi tokom. Tehát egyidőben feltölteni nem kell ugye?!
Milyen sav szélesség kell a nezeshez illetve milyen minőség?! És garantált e ha mar befizetek akkor nem lesz túl terhelt és valóban látom e a lions meccseket élőben ?!
Valamint milyen extra szoftver és kodek kell ha kell e egyáltalán. Valaszodat előre is köszönöm.
Tudom sok a kérdés 😉
Sorry az offert.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Hoznunk kell valakit mèg a piacról :-/
Pedig bíztam a RB duoban. A támadó fal 'betegeskedik' még. Ez több mint ijesztő 😕

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Faszom, komoly, hogy amikor még írtam azt láttam előtte, hogy megsérült abban, hogy húzta őt Best, mondom biztos lesz egy húzódása, de a szezonra rendbejön. A büdös picsába... Remélem más kedvencem tőletek nem esik ki (mondjuk várom már, hogy egyszerre legyen fent Fairley és Suh)

több mint 13 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 511 — Bowl Winner
Lions HC Jim Schwartz: "Mikel Leshoure tore his achilles in practice today. He's going to be out for the season."

sajnos neki tényleg ennyi volt a szezon.soma80
Nagyon sajnálom! Legszarabb sérülés ami egy futót sújthat... remélem tud még hatékonyan játszani, de ez így nagyon szomorú... Szegény srác...😕

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tudunk olyan honlapról (nyugodtan lehet fizetős) ahol akár HD-ben végig nézhetem a teljes szezont?!
Természetesen összes Lions meccset... többi nem is nagyon érdekel :😀 😀 😊topmodell
A live247.tv például teljesen jó fizetős oldalWyatt
Sajnos nem a legjobb... nem lehet regisztrálni 😕
Megtelt vagy mi... 😥
Esetleg meghívó van?! Ha igen kérnék egyet!!!!
Amenyibben nincs lehetőség, akad egyéb alternatíva???topmodell
Most regeltem 😀

LeShouret meg nagyon sajnálom...
több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tudunk olyan honlapról (nyugodtan lehet fizetős) ahol akár HD-ben végig nézhetem a teljes szezont?!
Természetesen összes Lions meccset... többi nem is nagyon érdekel :😀 😀 😊topmodell
A live247.tv például teljesen jó fizetős oldalWyatt
Sajnos nem a legjobb... nem lehet regisztrálni 😕
Megtelt vagy mi... 😥
Esetleg meghívó van?! Ha igen kérnék egyet!!!!
Amenyibben nincs lehetőség, akad egyéb alternatíva???

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 13 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Lions HC Jim Schwartz: "Mikel Leshoure tore his achilles in practice today. He's going to be out for the season."

sajnos neki tényleg ennyi volt a szezon.soma80
😐 😐 😕 😕 😕

One Team
One Detroit
One Pride