NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
.......
Jason Hanson K right Knee Did Not Participate In Practice Probable
.........Bazzani
Hát ez érdekes lenne
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c94f2d/article/season-over-for-hanson-as-lions-put-kicker-on-injured-reserve
Mondjuk most nézem, hogy közvetlenül mellette ott van a sérültlistán, hogy probable. Mindegy nfl.comot félretéve, máshol is olvastam, hogy Hanson nem játszik

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Shaun Hill QB right Finger Did Not Participate In Practice Out
Matthew Stafford QB right Shoulder Did Not Participate In Practice Out
Kyle Vanden Bosch DE Neck Did Not Participate In Practice Doubtful
Gosder Cherilus T Knee Limited Participation in Practice Questionable
Jason Hanson K right Knee Did Not Participate In Practice Probable
Cliff Avril DE Quadricep Full Participation in Practice Probable
Corey Williams DT Shoulder Full Participation in Practice Probable
Jahvid Best RB Toe Limited Participation in Practice Probable
Nate Burleson WR Hamstring Limited Participation in Practice Probable
DeAndre Levy LB Groin Limited Participation in Practice Probable
Tony Scheffler TE Rib Limited Participation in Practice Probable

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mehehe

NSO beharangozó:
Chicago Bears @ Detroit Lions


A Bears volt az előző hét győztese, hiszen legyűrte a rettegett Eagles-t, míg a rivális Packers kikapott. Most a Detroit ellen rápihenhetnek a brutális finisre. Drew Stanton kezd majd az Oroszlánoknál, aki eddigi egyetlen kezdőként játszott meccsén hét turnovert produkált (6INT, 1 fumble). Ez a Bears védelem nem nagyon szorul rá, hogy naggyá tegyék, de Stanton meg fogja tenni megint.

Almanach: Győz a Bears, fölényesen, magabiztosan, megalázóan, nagyon, durván, kajakra.

Végre valaki reális,nem húdesokatfejlődtetek, deszimpatikusakvagytok, egydraftravagytokaplayofftól szintű dumákkal jön.
A Bears holnap véglegesen megindul a PO felé, Schwartz meg remélem vissza ahonnan jött.
Ha Stanton leszerepel akkor idén a 3.irányítónkról derül ki,hogy nem tud vezére lenni a csapatnak. Ki sérülések,ki alkalmatlanság miatt.
Előrelép ZacRob,felkészül Mr.McCown.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Lions bejelentette, hogy a következő vasárnapi mérkőzésükre is elkeltek a jegyek, így a csapat ismét megússza a blackoutot.

A helyi tévétársaságok is fogják közvetíteni a detroiti gárda Chicago Bears elleni összecsapását, így a Lions már ötödik alkalommal kerülte el az elsötétítést (eddigi hat otthoni meccsük volt). A klub ezzel megdöntötte tavalyi jegyeladásait, egyúttal közelebb került 2007-es eladási rekordjához, amikor is mind a nyolc hazai találkozóra elkeltek a jegyek.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na alighanem Vanden Bosch sem játszik.
Stafford,Hill,K.Smith,Best stb után már meg sem lepődök.
Még jó,hogy van már győzelmünk.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Nem birtokolja.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford nagyon drága eddig nektek 😕 :/aztec
Szarnám le,hogy drága,de lassan több műtétje volt mint TD passza.

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Stafford nagyon drága eddig nektek 😕 :/

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Tampering charges filed against team
Comment (0)


Thu, 02 Dec 2010 13:31:29 -0800

Tampering charges have been filed against the Detroit Lions by the Kansas City Chiefs but the exact nature of the charges have not been disclosed, sources told FOXSports.com's Alex Marvez and Adam Caplan. The Lions could be fined, lose at least one draft pick or a combination of both if found guilty.


Ez micsoda?
Valaki értelmezze már nekem légyszi.Bazzani
Hát ha jól értem arról van szó, hogy valakivel a Chiefsnél - vagy játékossal, vagy edzővel - engedély nélkül beszéltek a Lionstól, gondolom hogy átcsábítsák.Döme
Találtam egy cikket,tényleg ilyesmi lehet.
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2010/12/chiefs_file_tampering_charges.html

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Lions | Tampering charges filed against team
Comment (0)


Thu, 02 Dec 2010 13:31:29 -0800

Tampering charges have been filed against the Detroit Lions by the Kansas City Chiefs but the exact nature of the charges have not been disclosed, sources told FOXSports.com's Alex Marvez and Adam Caplan. The Lions could be fined, lose at least one draft pick or a combination of both if found guilty.


Ez micsoda?
Valaki értelmezze már nekem légyszi.Bazzani
Hát ha jól értem arról van szó, hogy valakivel a Chiefsnél - vagy játékossal, vagy edzővel - engedély nélkül beszéltek a Lionstól, gondolom hogy átcsábítsák.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Tampering charges filed against team
Comment (0)


Thu, 02 Dec 2010 13:31:29 -0800

Tampering charges have been filed against the Detroit Lions by the Kansas City Chiefs but the exact nature of the charges have not been disclosed, sources told FOXSports.com's Alex Marvez and Adam Caplan. The Lions could be fined, lose at least one draft pick or a combination of both if found guilty.


Ez micsoda?
Valaki értelmezze már nekem légyszi.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Leigazoltáttok a free agent CB-et, Tye Hill-t. 2006-os elsőkörös pick volt a Rams-től, 28-ből 21 meccsen kezdő volt az első 3 évben, ezalatt 101 tackle, 4 interception. Majd szeptemberben tavaly trade-lték Atlantába, 8 meccsen 7 tackle és egy 61 yardos interception return TD. Márciusban küldték el, Titans szedte fel, de a pre-season alatt elküldte. Azóta csapat nélkül állt.deny79
Óriási lépés a SB felé.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Leigazoltáttok a free agent CB-et, Tye Hill-t. 2006-os elsőkörös pick volt a Rams-től, 28-ből 21 meccsen kezdő volt az első 3 évben, ezalatt 101 tackle, 4 interception. Majd szeptemberben tavaly trade-lték Atlantába, 8 meccsen 7 tackle és egy 61 yardos interception return TD. Márciusban küldték el, Titans szedte fel, de a pre-season alatt elküldte. Azóta csapat nélkül állt.
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Nem fogjuk Luck-ot draftolni,ezt Te is tudod Mac.
1. Kiviszi előlünk a Panthers.
2. Annyira bíznak Staffordban,hogy nem tesznek ilyet.
3. Stafford akár jó is lehet még,hátha kapna a robotzsarutólpár alkatrészt a vállába.

Nálam:
1.kör Peterson CB
2.kör legjobb OLB,mert egyelőre sem Follett sem JP nem nyújt pótolhatatlant.
3.kör OG Peterman helyett
4.kör maximum QBBazzani
Tudom én is persze.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Recently, Jeff Pearlman put together a list of the 100 worst players in NFL history for Deadspin.com. We found the list intriguing and certainly more interesting than at least one of those "legendary 100" did, but also thought that the idea needed a more modern touch. To that end, we've assembled a team of players that you'd do well to acquire if you're:

a.) looking to get the first overall pick in next year's draft;

b.) trying to assemble a team so bad that you can move it to another city like Rachel Phelps in "Major League"; or

c.) Matt Millen. ez überLOL 😂

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit plans to place veteran kicker Jason Hanson on injured reserve today, meaning the kicking job will belong to Dave Rayner.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem fogjuk Luck-ot draftolni,ezt Te is tudod Mac.
1. Kiviszi előlünk a Panthers.
2. Annyira bíznak Staffordban,hogy nem tesznek ilyet.
3. Stafford akár jó is lehet még,hátha kapna a robotzsarutólpár alkatrészt a vállába.

Nálam:
1.kör Peterson CB
2.kör legjobb OLB,mert egyelőre sem Follett sem JP nem nyújt pótolhatatlant.
3.kör OG Peterman helyett
4.kör maximum QB

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Drew Stanton to start Week 13
Comment (0)


Wed, 01 Dec 2010 11:28:10 -0800

Detroit Lions QB Drew Stanton has been named the starting quarterback for the team's Week 13 game, according to MLive.com's Tom Kowalski.


--------------------------------------------------------------------------------


Lions | Not planning to sign another QB
Comment (0)


Wed, 01 Dec 2010 07:51:08 -0800

The Detroit Lions are not planning to sign another quarterback even though QBs Matthew Stafford (shoulder) and QB Shaun Hill (finger) are injured, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press. The Lions also are not planning on putting Stafford or Hill on Injured Reserve at this time.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 217 — Vikings fan
Ez szép és jó, de ti küzdjetek csak Glassforddal, Toby meg majd elhívja hozzánk Luckot. 😊
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Rob Rang, of NFLDraftScout/CBS Sports says Andrew Luck is the best prospect he's EVER scouted after the Oregon State game:

"Luck is more than just the best quarterback -- or best player -- potentially available for the 2011 draft, however.

He's the best quarterback AND elite prospect -- including LaDainian Tomlinson, Steve Hutchinson, Calvin Johnson, Ndamukong Suh -- I've scouted, including every Senior Bowl since 2001."

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Drew Stanton királyabb lesz, mint Stafford.

Le is maradtam róla, hogy ő fog játszani, pedig hatalmas rajongója vagyok 😊

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szerintem lassan eljutunk oda,hogy tökmindegy.
McCown talán beválhatna.
Nem tudom.Bazzani
Nekem anno a Bucsba tetszett a játéka. Kompatibilsabb NFL irányítónak tartom, mint Stantont.tüsi91
az a tesója Luke, Josh már volt Lions játékos : http://en.wikipedia.org/wiki/Josh_McCownGeronimo
Tényleg, akkor az előző hszem tartalma semmis.
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
McCown azert nem olyan rossz megoldas a jelenlegiekhez kepest leszamitva GlassfordotDelonso_
Szerintem lassan eljutunk oda,hogy tökmindegy.
McCown talán beválhatna.
Nem tudom.Bazzani
Nekem anno a Bucsba tetszett a játéka. Kompatibilsabb NFL irányítónak tartom, mint Stantont.tüsi91
az a tesója Luke, Josh már volt Lions játékos : http://en.wikipedia.org/wiki/Josh_McCown

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
McCown azert nem olyan rossz megoldas a jelenlegiekhez kepest leszamitva GlassfordotDelonso_
Szerintem lassan eljutunk oda,hogy tökmindegy.
McCown talán beválhatna.
Nem tudom.Bazzani
Nekem anno a Bucsba tetszett a játéka. Kompatibilsabb NFL irányítónak tartom, mint Stantont.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DETROIT LIONS FUTURE SCHEDULE

Home:
Chicago
Green Bay
Minnesota
Atlanta
Carolina
Oakland
San Diego
(NFC West Team)

Away:
Chicago
Green Bay
Minnesota
New Orleans
Tampa Bay
Denver
Kansas City
(NFC East Team)