NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 13 éve
bazsar Chicago Bears 7
Nevetséges,hogy a fél kezdőcsapat IRen van lassan.
Nem tudom,hogy ez kinek a hibája,de el kellene kezdeni normális orvosi stábot toborozni.
Alighanem teljesen feladtuk annak az esélyét,hogy meccset nyerjünk.
Stafford közben könnyebb dobóedzéseket csinál,marha nagy szükség lenne rá,hogy mégegyszer megsérüljön...

Suh büntetése pedig nevetséges,már a rádobott zászló is az volt,nemhogy a pénzbüntetés.
Dehát ugye itt mindenki ugyanolyan elbírálás alá esik,mondották itt az okosok.Bazzani
Suh szerelése egyértelműen fejre ment, így pedig teljesen jogos a büntetés. Kockázd ki a videón, 0:50-nél és 1:02-nél mutatják a szerelést szemből és oldalról. Gondolom Suh-nak elszállt az agya, amikor más sokadszorra látta, hogy a második félidőben elmegy a meccs. Teljesen megértem a srácot!

Nagyon jó csapatotok van, sok jó játékossal, és a kulcspozíciókon klasszisokkal. Az idényetekben a mutatott játék alapján simán benne lehetett volna 5-6 győzelem, de akár egy pozitív szezon is. Nem véletlenül volt mindenkinek szimpatikus a csapat, ez lehetett volna a nagy story, a nagybetűs Come Back. De tényleg, még a harmadik QB-val is egy jó teljesítményt mutattatok.

Go Bears!
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Mondjuk baromira nem váll volt😊kishaszi
Te minek látod? nem a sisakra csap, az tuti...akkor nyakszirt.MacPhisto
Nem lehet pontosan megállapítani hova ment. Valahol a váll és a nyak környékére. Viszont szerintem ez simán benn a játékban. Ha a QB fut számítson rá, hogy kapni fog. Nem ér zászlót, büntetést még kevésbé.visi_b
Sztem sem érdemelt zászlót,büntetést meg végképp,de igazából semmit nem változtatott a játék képén...de tlg nem érdemelt vna semmit,úgy h visszanézték meg végképp nem...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Arról nem is szólva, hogy forearm? Két nyitott tenyérrel rákúr a vállára.MacPhisto
Mondjuk baromira nem váll volt😊kishaszi
Te minek látod? nem a sisakra csap, az tuti...akkor nyakszirt.MacPhisto
Nem lehet pontosan megállapítani hova ment. Valahol a váll és a nyak környékére. Viszont szerintem ez simán benn a játékban. Ha a QB fut számítson rá, hogy kapni fog. Nem ér zászlót, büntetést még kevésbé.

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Arról nem is szólva, hogy forearm? Két nyitott tenyérrel rákúr a vállára.MacPhisto
Mondjuk baromira nem váll volt😊kishaszi
Te minek látod? nem a sisakra csap, az tuti...akkor nyakszirt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Arról nem is szólva, hogy forearm? Két nyitott tenyérrel rákúr a vállára.MacPhisto
Mondjuk baromira nem váll volt😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Drew Stanton to start in Week 14
Comment (1)


Wed, 08 Dec 2010 20:55:50 -0800

Detroit Lions head coach Jim Schwartz confirmed that QB Drew Stanton will make his second consecutive start in Week 14 against the Green Bay Packers, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press.

Reméljük hasonlót produkál mint a medvék ellen.



Két sztárigazolás:


Lions | Barry Turner claimed off waivers
Comment (1)


Wed, 08 Dec 2010 20:56:23 -0800

The Detroit Lions claimed DE Barry Turner (Bears) off waivers Wednesday, Dec. 8, according to Adam Schefter, of ESPN.



Lions | Prince Miller signed
Comment (0)


Wed, 08 Dec 2010 08:34:31 -0800

The Detroit Lions have signed CB Prince Miller off the Baltimore Ravens' practice squad, according to Dave Birkett, of the Detroit Free Press. Terms of the contract were not disclosed.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 219 — Vikings fan
Nevetséges,hogy a fél kezdőcsapat IRen van lassan.
Nem tudom,hogy ez kinek a hibája,de el kellene kezdeni normális orvosi stábot toborozni.
Alighanem teljesen feladtuk annak az esélyét,hogy meccset nyerjünk.
Stafford közben könnyebb dobóedzéseket csinál,marha nagy szükség lenne rá,hogy mégegyszer megsérüljön...

Suh büntetése pedig nevetséges,már a rádobott zászló is az volt,nemhogy a pénzbüntetés.
Dehát ugye itt mindenki ugyanolyan elbírálás alá esik,mondották itt az okosok.Bazzani
Suh olyan lesz mint Jabbar NCAAben az egyetemen(nem ehetett zsákolni 😀) Suh csak óvatosan csinálhat majd tackelt kis hévvel mert túl erős. 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Nálunk Nix tavaly kijelentette, hogy az alapozási fázis nem megfelelő, és részben ennek köszönhető a sok sérülés, amely a Billst sújtotta tavaly.
Idén változtattak ezen, és annak ellenére, hogy az utóbbi hetekben sajnos több meghatározó játékosunk kidőlt, (Hangman, Edwards), összességében valóban kevesebb a sérülés. POZ pl üveg, de azzal együtt, hogy "erősödött" 7 fontot, jobban is bírja a gyűrődést.

Üdv
H
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nevetséges,hogy a fél kezdőcsapat IRen van lassan.
Nem tudom,hogy ez kinek a hibája,de el kellene kezdeni normális orvosi stábot toborozni.
Alighanem teljesen feladtuk annak az esélyét,hogy meccset nyerjünk.
Stafford közben könnyebb dobóedzéseket csinál,marha nagy szükség lenne rá,hogy mégegyszer megsérüljön...

Suh büntetése pedig nevetséges,már a rádobott zászló is az volt,nemhogy a pénzbüntetés.
Dehát ugye itt mindenki ugyanolyan elbírálás alá esik,mondották itt az okosok.

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Arról nem is szólva, hogy forearm? Két nyitott tenyérrel rákúr a vállára.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Suh 15ezres büntit kapott, Cutler leütközéséért. itt a video róla: http://www.youtube.com/watch?v=kw6vxVVXWUM&feature=player_embedded

Közben Kyle Vanden Bosch is IR került. 11 meccsen 49 tackle, 4 sack a mérlege, valamint 12 hit-e volt a QB-kon (legtöbb Suh-val együtt).deny79
Véleményes... Először azt mondtam volna, hogy lófütty, aztán látom Hósuli ábrázolását a történekről, utána meg a lassítást. Én úgy látom, hogy nem a fejét éri, ahogy a bünti szerint mondja a spori, hanem a nyakszirtje alá megy az ütés, vagy nyomás, ahogy a kommer mondja "more of a push".

Biztos nem én vagyok a szakértő a témában, úgyhogy nem tudok igazságot tenni😀kishaszi
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81cc0192/Official-ruling-on-Suh-s-hit-on-Cutler?module=HP_video Itt is erről van szó és nemigen tudják megmagyarázni...

Cutler már futott a labdával és elhagyta a LOS-et is, úgyhogy a futóknak kijáró "védelem" illette meg. Szerintem gondoljunk bele, ha Forte fut a labdával és Suh ugyanígy szereli az zászló-e. Szerintem aligha. Vicken pl ennél durvábbakat is szoktak ütközni mikor fut (például múlt héten a Texans egyik védője sisakkal szállt bele a derekába oldalról) és nem dobnak rá semmit, és szerintem nem is kéne, mert ha egy Qb úgy dönt hogy fut a labdával akkor legyen felkészülve, arra, hogy keményet kaphat.
Más kérdés, hogy Suh alkalmazhatott volna normális szerelést is, nem ezt az ellökést, de a lökés is csak akkor szabálytalan ha fejere, nyakra megy. Ez meg inkább a hát felső részét, nyakszirtet érte.


több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Suh 15ezres büntit kapott, Cutler leütközéséért. itt a video róla: http://www.youtube.com/watch?v=kw6vxVVXWUM&feature=player_embedded

Közben Kyle Vanden Bosch is IR került. 11 meccsen 49 tackle, 4 sack a mérlege, valamint 12 hit-e volt a QB-kon (legtöbb Suh-val együtt).deny79
Véleményes... Először azt mondtam volna, hogy lófütty, aztán látom Hósuli ábrázolását a történekről, utána meg a lassítást. Én úgy látom, hogy nem a fejét éri, ahogy a bünti szerint mondja a spori, hanem a nyakszirtje alá megy az ütés, vagy nyomás, ahogy a kommer mondja "more of a push".

Biztos nem én vagyok a szakértő a témában, úgyhogy nem tudok igazságot tenni😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Meg is büntették Suh-t 15 ropira. Egy tackle-ért.

Legyen csak jövőre lockout, egy kibaszott VICC ez a liga.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 219 — Vikings fan
http://www.youtube.com/watch?v=GFvgbD_mN4A&feature=player_embedded
Suh és a moonwalk 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Suh 15ezres büntit kapott, Cutler leütközéséért. itt a video róla: http://www.youtube.com/watch?v=kw6vxVVXWUM&feature=player_embedded

Közben Kyle Vanden Bosch is IR került. 11 meccsen 49 tackle, 4 sack a mérlege, valamint 12 hit-e volt a QB-kon (legtöbb Suh-val együtt).
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Alphonso Smith, a CB IR-re került. 12-ből 10 meccsen kezdett, ez alatt 5 interception (legtöbb a csapaton belül) és 39 tackle a mérlege. Helyette jött Prince Miller, a Ravens PS-ből, szintén CB.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mac, újabb rekordot döntöttünk meg.
Fantasztikus a csapatunk.
Már csak egy draftra vagyunk a PO-tól:

Lions | Extend losing streak against divisional opponents
Comment (0)


Sun, 05 Dec 2010 15:05:58 -0800

The Detroit Lions lost their 19th consecutive game against a divisional opponent in Week 19, which is the longest streak in the NFL since the 1970 merger, according to The Associated Press.


Azért vicc,hogy sokkal jobban szereplő csapatoktól repülnek a HC-k,nálunk meg bombabiztos Schwartz állása.
Nevetséges.Bazzani
Olvasd az aláírásom, folyamatosan updatelem.MacPhisto
Figyeltem.
Ez is benne volt?
Upsz.

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Mac, újabb rekordot döntöttünk meg.
Fantasztikus a csapatunk.
Már csak egy draftra vagyunk a PO-tól:

Lions | Extend losing streak against divisional opponents
Comment (0)


Sun, 05 Dec 2010 15:05:58 -0800

The Detroit Lions lost their 19th consecutive game against a divisional opponent in Week 19, which is the longest streak in the NFL since the 1970 merger, according to The Associated Press.


Azért vicc,hogy sokkal jobban szereplő csapatoktól repülnek a HC-k,nálunk meg bombabiztos Schwartz állása.
Nevetséges.Bazzani
Olvasd az aláírásom, folyamatosan updatelem.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És mégegy:

The 1993 New England Patriots and 2001 Lions are the only teams since 1990 to lose more games by five or fewer points through their first 12 games, according to STATS LLC.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mac, újabb rekordot döntöttünk meg.
Fantasztikus a csapatunk.
Már csak egy draftra vagyunk a PO-tól:

Lions | Extend losing streak against divisional opponents
Comment (0)


Sun, 05 Dec 2010 15:05:58 -0800

The Detroit Lions lost their 19th consecutive game against a divisional opponent in Week 19, which is the longest streak in the NFL since the 1970 merger, according to The Associated Press.


Azért vicc,hogy sokkal jobban szereplő csapatoktól repülnek a HC-k,nálunk meg bombabiztos Schwartz állása.
Nevetséges.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szokásos.

Akkor kérném a soron következő ellenfelet, mantrázza, hogy nem szabad lebecsülni a Lionst, félidőben anyázzon, végén pedig könnyed mosollyal élvezzen a bírók hajára.

Részemről befejeztem a szezont, beszélgessünk a draftról, ki lesz a következő, akinek tönkrebasszuk a karrierjét?MacPhisto
Peterson

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Szokásos.

Akkor kérném a soron következő ellenfelet, mantrázza, hogy nem szabad lebecsülni a Lionst, félidőben anyázzon, végén pedig könnyed mosollyal élvezzen a bírók hajára.

Részemről befejeztem a szezont, beszélgessünk a draftról, ki lesz a következő, akinek tönkrebasszuk a karrierjét?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 219 — Vikings fan
Hát Schwarzot kivágnám innen. Szerintem egy jó edzővel meg ha Glassford átmenne Ironfordba akkor egész jó csapat lenne a Lions.
Viszont ha jövőre is ez marad akkor CJ el fog menni.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy újabb vasárnap egy újabb dühítő vereség.
Stanton reményteli, Schwartz továbbra is mélypont.
Lúzer FC Detroit

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
.......
Jason Hanson K right Knee Did Not Participate In Practice Probable
.........Bazzani
Hát ez érdekes lenne
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c94f2d/article/season-over-for-hanson-as-lions-put-kicker-on-injured-reserve
Mondjuk most nézem, hogy közvetlenül mellette ott van a sérültlistán, hogy probable. Mindegy nfl.comot félretéve, máshol is olvastam, hogy Hanson nem játszikfüligjimmy
Nem is figyeltem.
Nem fog játszani,elméletileg IR.
De nem ezen fog múlni.
Örülhetünk,ha FG távolságba eljutunk néha.