Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Nem tudom, kit volt kínosabb nézni. Love-ot, vagy Mahomest..
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Nézzük a pozitívat , ez a védelem igenis fejlődött Joe Barryvel,és ez még jobb is lehet ha visszajönnek a maródiak .
Mindent megtettek h meccsben maradjunk egy rossz szavunk nem lehet rájuk .

a negatív oldal .. Love nincs készen , én sok dolgot elfogadok 2 éve nem játszott éles meccset,fejben nagyon lassú még és mellé szana szét blitzelték ...de ez akkor is karcsú volt .

és hát a spec team ami nem negatív hanem katasztrófális és nem javul csak romlik , a röhejes az h lehet nagyobb részük van a vereségben mint Lovenek. Itt rohadtúl lépni kéne vmit mert ezen egy po meccs tükör simán elmehet majd .


Amugy meg Gute kezdjen el haverkodni Aaronnal és hozzák rendbe a dolgot talán még nem késő , ..
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 894
Szegeny Love en tenyleg szurkoltam neki pedig szar volt olvasni a Rodgers ne is jojjon vissza fele kommenteket. Nagyon reg nem jatszhatott tet meccset de en akkor sem lattam benne semmi extrat, ez Bortles is tudta volna. Rodgers remelem nem rohog a markaba, de most bearaztuk.
több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Vedd ki az első három WR-t a csapatból és behúzzuk a veretlen Cardinals ellen. Vedd ki Rodgerst és egy átlagban közel 30 pontot kapó Chiefs ellen 55percig 0-ázunk...Liga alja D kap 7 pontot. Liga elit elkapónk tűnik átlag alattinak. Legjobb statot hozó vezető edző tűnik Matt Nagynak. Ez nem tűnt bíztatónak. Persze első meccs, simán benne van a fejlődés. 1 1/2 év után nem várhatjuk, hogy egy qb készen álljon. Kesőbb nyílván jobb lesz stb. De ez Benkerttel sem nézett volna ki szarabbul. Aki preseasonban még jobbnak is tűnt. Ez a KC mindennek tűnt, csak nem verhetetlennek. Offensünk 0, spec hulladék. D-nek meg óriási szíve volt, full reménytelen helyzetben.
twitch(4thline)
Legalább arra a kérdésre választ kaptunk, hogy kell-e QB az MLF-féle szisztémához. Igen, kell.
nagylaza
Ott lett volna Bortles. 😅
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Vedd ki az első három WR-t a csapatból és behúzzuk a veretlen Cardinals ellen. Vedd ki Rodgerst és egy átlagban közel 30 pontot kapó Chiefs ellen 55percig 0-ázunk...Liga alja D kap 7 pontot. Liga elit elkapónk tűnik átlag alattinak. Legjobb statot hozó vezető edző tűnik Matt Nagynak. Ez nem tűnt bíztatónak. Persze első meccs, simán benne van a fejlődés. 1 1/2 év után nem várhatjuk, hogy egy qb készen álljon. Kesőbb nyílván jobb lesz stb. De ez Benkerttel sem nézett volna ki szarabbul. Aki preseasonban még jobbnak is tűnt. Ez a KC mindennek tűnt, csak nem verhetetlennek. Offensünk 0, spec hulladék. D-nek meg óriási szíve volt, full reménytelen helyzetben.
twitch(4thline)
Legalább arra a kérdésre választ kaptunk, hogy kell-e QB az MLF-féle szisztémához. Igen, kell.
több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Vedd ki az első három WR-t a csapatból és behúzzuk a veretlen Cardinals ellen. Vedd ki Rodgerst és egy átlagban közel 30 pontot kapó Chiefs ellen 55percig 0-ázunk...Liga alja D kap 7 pontot. Liga elit elkapónk tűnik átlag alattinak. Legjobb statot hozó vezető edző tűnik Matt Nagynak. Ez nem tűnt bíztatónak. Persze első meccs, simán benne van a fejlődés. 1 1/2 év után nem várhatjuk, hogy egy qb készen álljon. Kesőbb nyílván jobb lesz stb. De ez Benkerttel sem nézett volna ki szarabbul. Aki preseasonban még jobbnak is tűnt. Ez a KC mindennek tűnt, csak nem verhetetlennek. Offensünk 0, spec hulladék. D-nek meg óriási szíve volt, full reménytelen helyzetben.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Sajna, nem a csiszolatlan gyémántot láttam. És még így is viszonylag szoros volt. Ha a két elcseszett FG-t is hozzáveszem, akkor pláne.
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Elmúlt pár napban egy rakás kommentet olvastam (nem itt), hogy végre itt a Love éra, oltásellenes köcsög Rodgers takarodjon nyugodtan... nem tudom átértékelik-e a dolgot 😊
Ja, és hogy Love legalább be van oltva. Hát be, pl. blitz olvasás ellen.
Peszinter Ferenc
Gutie kommentelt ott kamu profillal.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Elmúlt pár napban egy rakás kommentet olvastam (nem itt), hogy végre itt a Love éra, oltásellenes köcsög Rodgers takarodjon nyugodtan... nem tudom átértékelik-e a dolgot 😊
Ja, és hogy Love legalább be van oltva. Hát be, pl. blitz olvasás ellen.
Peszinter Ferenc
Újabb mellékhatását tudhattuk meg a vakcináknak, köszönjük meg Love-nak 😁 akkor ezért nem oltatta be magát a köcsög Rodgers 🤣🤣🤣
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
A vedelem gyozelmet ert volna. Az offense nem. A ST (megint) egy kritikan aluli vicc volt. Vicces meccs volt. A vegen Reid kihuzta, mielott a Packers fordithatott volna. Rodgersszel ez a meccs megvan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Elmúlt pár napban egy rakás kommentet olvastam (nem itt), hogy végre itt a Love éra, oltásellenes köcsög Rodgers takarodjon nyugodtan... nem tudom átértékelik-e a dolgot 😊
Ja, és hogy Love legalább be van oltva. Hát be, pl. blitz olvasás ellen.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
The shine bright future


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most nagy kár ARod bohóckodásárt, mert a Tampa és a Dallas is kikapott , kiemelés nagyon fontos lesz a PO-ban, reméljük azért Love-al is lesz esély , nagyon kellenének a W-k továbbra is.
Pep71
Tampa By week-en van , de amugy tényleg kár ..
nando89
Saints ellenire gondoltam még, sry, de az nekik kötelező W-nek kellett volna , hogy legyen, főleg , hogy Winston meg is sérült az első negyedben.
Konnyebb a sorsolása mind a Dallasnak mind a Tampanak, ezért kéne minél több meccset hozni és a mostani chiefs és hawks Arodal azért a GB-nek álltak.
Pep71
A Bucs edzői stábjának a Saints sosem kötelező 😀

De ja, favorit volt a Tampa, a nagyobb baj ott, hogy két értelmes csapat jött, két zacsival

több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Kíváncsi leszek H Matt jobban kinyitja e a playbookot, több trükkös play kerül e
elő vagy marad az eddigi minimál design és a PO-ra tartogat továbbra is.
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
jöjjön a discount State Farm Bowl
pound the rock and keep the love

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Most nagy kár ARod bohóckodásárt, mert a Tampa és a Dallas is kikapott , kiemelés nagyon fontos lesz a PO-ban, reméljük azért Love-al is lesz esély , nagyon kellenének a W-k továbbra is.
Pep71
Esely van. Hajra Chiefs meg minden. De a defense az mindennek az alja kabe.
ulpianus
Az előszezonban JL irányításával (összesen) szerzett 21 pontunk ma kevés lesz.
nagylaza
Holnap még hozzátesz 14-et és rendben is vagyunk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Most nagy kár ARod bohóckodásárt, mert a Tampa és a Dallas is kikapott , kiemelés nagyon fontos lesz a PO-ban, reméljük azért Love-al is lesz esély , nagyon kellenének a W-k továbbra is.
Pep71
Esely van. Hajra Chiefs meg minden. De a defense az mindennek az alja kabe.
ulpianus
Az előszezonban JL irányításával (összesen) szerzett 21 pontunk ma kevés lesz.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Most nagy kár ARod bohóckodásárt, mert a Tampa és a Dallas is kikapott , kiemelés nagyon fontos lesz a PO-ban, reméljük azért Love-al is lesz esély , nagyon kellenének a W-k továbbra is.
Pep71
Tampa By week-en van , de amugy tényleg kár ..
nando89
Vegyük úgy, hogy pontot se szerzett.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Most nagy kár ARod bohóckodásárt, mert a Tampa és a Dallas is kikapott , kiemelés nagyon fontos lesz a PO-ban, reméljük azért Love-al is lesz esély , nagyon kellenének a W-k továbbra is.
Pep71
Esely van. Hajra Chiefs meg minden. De a defense az mindennek az alja kabe.
ulpianus
A GB és d# is tud bohóckódni, főleg ha Mahomesék vissza tudnak billenni. Nagyon fájni fognak ezek a meccsek még a végén úgy érzem.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Most nagy kár ARod bohóckodásárt, mert a Tampa és a Dallas is kikapott , kiemelés nagyon fontos lesz a PO-ban, reméljük azért Love-al is lesz esély , nagyon kellenének a W-k továbbra is.
Pep71
Esely van. Hajra Chiefs meg minden. De a defense az mindennek az alja kabe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Most nagy kár ARod bohóckodásárt, mert a Tampa és a Dallas is kikapott , kiemelés nagyon fontos lesz a PO-ban, reméljük azért Love-al is lesz esély , nagyon kellenének a W-k továbbra is.
Pep71
Tampa By week-en van , de amugy tényleg kár ..
nando89
Saints ellenire gondoltam még, sry, de az nekik kötelező W-nek kellett volna , hogy legyen, főleg , hogy Winston meg is sérült az első negyedben.
Konnyebb a sorsolása mind a Dallasnak mind a Tampanak, ezért kéne minél több meccset hozni és a mostani chiefs és hawks Arodal azért a GB-nek álltak.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Most nagy kár ARod bohóckodásárt, mert a Tampa és a Dallas is kikapott , kiemelés nagyon fontos lesz a PO-ban, reméljük azért Love-al is lesz esély , nagyon kellenének a W-k továbbra is.
Pep71
Tampa By week-en van , de amugy tényleg kár ..
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Most nagy kár ARod bohóckodásárt, mert a Tampa és a Dallas is kikapott , kiemelés nagyon fontos lesz a PO-ban, reméljük azért Love-al is lesz esély , nagyon kellenének a W-k továbbra is.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Most már ideje a ma esti vereségre koncentrálni. Love-tól az is bravúros lesz, ha kihozza szorosra. Úgy döntöttem, nem fogok józanul szenvedni. Megtettem a szükséges előkészületeket: vettem vörös bort.
nagylaza
Úgy látom a 3,75ös Packers odds nem csábít most. A harmadik legesélytelenebb csapat vagyunk a hetvegen ami ligaelsoken azert eleg vicces 😊
amaru
Már nem is akartam az oddsokkal jönni... Az a baj, hogy bármennyire is megalázó, nem tartom irreálisnak. JL-ból legalább két INT-et kinézek.
Persze: nagyon drukkolok neki! (És annak, hogy ne legyen igazam.)
több mint 2 éve
amaru Green Bay Packers 141
Most már ideje a ma esti vereségre koncentrálni. Love-tól az is bravúros lesz, ha kihozza szorosra. Úgy döntöttem, nem fogok józanul szenvedni. Megtettem a szükséges előkészületeket: vettem vörös bort.
nagylaza
Úgy látom a 3,75ös Packers odds nem csábít most. A harmadik legesélytelenebb csapat vagyunk a hetvegen ami ligaelsoken azert eleg vicces 😊