Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Az én értelmezésem szerint - ha AR valóban primadonna és MLF jól szeretné kezelni a helyzetét - akkor piacról vagy draftról hoztam volna neki egy csomó, komolyan vehető célpontot és egy kezdő kaliberű falembert.

Ott van, amit kértél, teljesíts és kussolj! Onnantól nincs kifogás.

Helyette az én szememben kiásták a csatabárdot, elmérgesítik még jobban a feszült helyzetet - mert abban igazat adok Stez-nek, hogy Rodgers nem egy szimpla egyszerű eset még irányítók között sem - és esélyt sem adnak a szép elválásra.

Brees megkapta, amit akart (komplett O-fal, tehermentesítő futók és egy durva Def), Brady - ha máshol is, mint eredetileg mindenki gondolta - megkapta, amit akart (LT és célpontok, rendszerszintű támadóegység), Roethlisberger megkapta, amit akart (még AB 84 után is húztunk neki 3 célpontot + durva def).

Rodgers-t pedig minimum két éve szándékosan telibeszarják. Nem létezik, hogy EGY normális WR-t nem kaphat, helyette jön egy full kérdőjeles Funchess pl.

Russell Wilson-ra is lehet mutogatni, sztem Carrollék konkrétan a hosszútávú egészségét kockáztatják minden egyes snap-ben (bár most egy halom noname OL-t hoztak és egy Metcalfot azért kapott pl), én nála lassan egy holdouton vagy trade requesten sem csodálkoznék, mert az FO ott is magasról tesz a keret kb egyetlen értékére (jó, ott van egy Wagner)
Fast Willie
"egészségét kockáztatják minden egyes snap-ben"
Valószínűleg nem egyedül én láttam a SportTV-ben azt az elemzést (talán Bencsics?), ami arról szólt, hogy RW "menekülései" teljesen tervezettek, a playbook részei. (Csak mondom, nem tudom, így van-e.)
nagylaza
Biztos, hogy van ebben valami, mert a liga legjobb improvizátora, de na... arra nem építesz gameplan-t, hogy a QB-dat kiüthetik bármikor
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Az én értelmezésem szerint - ha AR valóban primadonna és MLF jól szeretné kezelni a helyzetét - akkor piacról vagy draftról hoztam volna neki egy csomó, komolyan vehető célpontot és egy kezdő kaliberű falembert.

Ott van, amit kértél, teljesíts és kussolj! Onnantól nincs kifogás.

Helyette az én szememben kiásták a csatabárdot, elmérgesítik még jobban a feszült helyzetet - mert abban igazat adok Stez-nek, hogy Rodgers nem egy szimpla egyszerű eset még irányítók között sem - és esélyt sem adnak a szép elválásra.

Brees megkapta, amit akart (komplett O-fal, tehermentesítő futók és egy durva Def), Brady - ha máshol is, mint eredetileg mindenki gondolta - megkapta, amit akart (LT és célpontok, rendszerszintű támadóegység), Roethlisberger megkapta, amit akart (még AB 84 után is húztunk neki 3 célpontot + durva def).

Rodgers-t pedig minimum két éve szándékosan telibeszarják. Nem létezik, hogy EGY normális WR-t nem kaphat, helyette jön egy full kérdőjeles Funchess pl.

Russell Wilson-ra is lehet mutogatni, sztem Carrollék konkrétan a hosszútávú egészségét kockáztatják minden egyes snap-ben (bár most egy halom noname OL-t hoztak és egy Metcalfot azért kapott pl), én nála lassan egy holdouton vagy trade requesten sem csodálkoznék, mert az FO ott is magasról tesz a keret kb egyetlen értékére (jó, ott van egy Wagner)
Fast Willie
"egészségét kockáztatják minden egyes snap-ben"
Valószínűleg nem egyedül én láttam a SportTV-ben azt az elemzést (talán Bencsics?), ami arról szólt, hogy RW "menekülései" teljesen tervezettek, a playbook részei. (Csak mondom, nem tudom, így van-e.)
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Az én értelmezésem szerint - ha AR valóban primadonna és MLF jól szeretné kezelni a helyzetét - akkor piacról vagy draftról hoztam volna neki egy csomó, komolyan vehető célpontot és egy kezdő kaliberű falembert.

Ott van, amit kértél, teljesíts és kussolj! Onnantól nincs kifogás.

Helyette az én szememben kiásták a csatabárdot, elmérgesítik még jobban a feszült helyzetet - mert abban igazat adok Stez-nek, hogy Rodgers nem egy szimpla egyszerű eset még irányítók között sem - és esélyt sem adnak a szép elválásra.

Brees megkapta, amit akart (komplett O-fal, tehermentesítő futók és egy durva Def), Brady - ha máshol is, mint eredetileg mindenki gondolta - megkapta, amit akart (LT és célpontok, rendszerszintű támadóegység), Roethlisberger megkapta, amit akart (még AB 84 után is húztunk neki 3 célpontot + durva def).

Rodgers-t pedig minimum két éve szándékosan telibeszarják. Nem létezik, hogy EGY normális WR-t nem kaphat, helyette jön egy full kérdőjeles Funchess pl.

Russell Wilson-ra is lehet mutogatni, sztem Carrollék konkrétan a hosszútávú egészségét kockáztatják minden egyes snap-ben (bár most egy halom noname OL-t hoztak és egy Metcalfot azért kapott pl), én nála lassan egy holdouton vagy trade requesten sem csodálkoznék, mert az FO ott is magasról tesz a keret kb egyetlen értékére (jó, ott van egy Wagner)
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Ertem amit mondasz, csak az a bajom vele hogy ez az egesz egy bizonyos Tyler Dunne tollabol szarmazik, o irt errol egy hosszabb cikket amire aztan felult mindenki. Ez az os forras amiben Finleyre es Jenningsre hivatkozik. Ez azota - sokkal kisebb viszhang mellett - tobb jatekostars es csapat koruli ujsagiro altal is minimum meg lett kerdojelezve. Ezen kivul mutassatok barmit amire alapozhatoak ezek a vadak. Ket rossz szajizu jatekos meg egy alapos kutatomunkara hivatkozott hatasvadasz ujsagiro engem nem gyoz meg arrol hogy ezek tenyek..
JéBé
Tegnap meg FK-kommentben azt olvastam, hogy a "leghitelesebb Packers-insider" már nincs a csapat körül, semmilyen belső infóhoz nem jut. Igazodjon ki az ember...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Mar hogy a viharba ne lenne alapja, amikor Rodgers nyiltan kritizalta az edzoje hivasait?

Innentol szamomra nincs mirol beszelni abban a tekintetben, hogy ki miben, es mennyire artatlan.

több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
Ertem amit mondasz, csak az a bajom vele hogy ez az egesz egy bizonyos Tyler Dunne tollabol szarmazik, o irt errol egy hosszabb cikket amire aztan felult mindenki. Ez az os forras amiben Finleyre es Jenningsre hivatkozik. Ez azota - sokkal kisebb viszhang mellett - tobb jatekostars es csapat koruli ujsagiro altal is minimum meg lett kerdojelezve. Ezen kivul mutassatok barmit amire alapozhatoak ezek a vadak. Ket rossz szajizu jatekos meg egy alapos kutatomunkara hivatkozott hatasvadasz ujsagiro engem nem gyoz meg arrol hogy ezek tenyek..
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Rodgers az egyik kedvencem de nem vagyok rajongó, nem tisztem védeni se. Elég szorosan követem a történéseket és ami bosszant az az hogy simán el lett könyvelve primadonnának úgy hogy pár figyelemhajhász cikkíró / insider találgatásain kívül semmi sem támasztja ezt alá. Szépen mindenki felült az elkönyvelve vonatra és már Dez Bryanthez hasonlítgatjuk. Egyetlen egy pálya széli reakció, nyilatkozat vagy szösszenetet nem láttam amiből ilyen egyértelműen megállapíthat, az egész pletykákon alapszik. Ez persze a világon semmit sem jelent, lehet hogy egy idegbeteg egoista fasz, csak ne bulvárhírek alapján könyveljük már el ilyennek vagy olyannak.
JéBé
Hat hogyne. A csunya media kiszurt vele, amugy soha semmi. Mert az edzo hivasainak megkerdojelezese nyilvan semmi. Peldaul.

Nem vagy rajongo, nem veded, majd megis ugy veded, mint egy csolatasu hardcore fan. Ugy mukodik a szurkoloi agy.

Es akkor a reakcio nyilvan nem az, hogy na, Rodgers tenyleg, hanem megmagyarazzuk, hogy az mas, mert McCarthy szar volt etc. Igen, szar volt, es? OBJ korul is fos volt a Giants, megsem az a megoldas, hogy kritizalunk a mediaban, meg gerjesztjuk a feszkot. Persze Beckham utana hozzatette, o benne aztan semmi rossz szandek sincs, csak kurvara nyerni akar. Bryant is ugyanugy csak nyerni akart. Rodgers sem akar mast, mint nyerni. De attol meg egy sportolotol az nem elfogadhato, hogy kiall a nyilvanossag ele es megkerdojelezi xy-t.

Szoval ne haragudj, de az ervelesed engem egyaltalan nem gyozott meg. Beallitod aldozatkent ARodot, holott nem az. Rodgers nem veletlen lett primadonnanak kikialtva, es ha belegondolsz, az sem veletlen, hogy az elmult masfel evben tobbszor is volt korulotte valami. Hol a korabbi edzo miatt, hol azt kozolte, akkor ide az uj szerzodest, most meg az kuldott neki eleg eros es nyilvanvalo jelzest, akivel mindossze egy eve dolgozik. Ki a kozos pont a bulikban? Egy bizonyos Rodgers. Akkor nem biztos, hogy ez mind veletlen, es ra palyaznak.

Es mondom en ezt ugy, hogy oriasi kedvencem volt a pali egyebkent, viszont en meg Manningtol sem fogadtam volna el, ami Rodgers es McCarthy kozott vegbement. Igy Rodgerstol sem. Az mas kerdes, es nem is ide tartozik, hogy olykor Wilsonnak is akadnak hasonlo celozgatasai a Hawks fele, meg finom jelzesei, hogy marpedig kit igazoljanak, kit hozzanak, mi kell, stb. Na en ezt is gaznak gondolom. Igenis a jatekosnak jatszania kell, az fo-nak meg iranyitani. Az en szememben legalabbis. Ha pedig az edzo nem jo, akkor az arra kijelolt embernek lepnie kell. De ez az ember sosem a jatekos.

Ha pedig kicsit forditasz a gondolkodasodon, akkor rajossz, hogy azert nem is feltetlenul problema, hogy erkezett egy projekt iranyito, akit fel lehet epiteni. Ha valahol, a Packersnel felismerik a veszjoslo jeleket, felismertek mar iksz eve Favre-nal. Lehet, hogy ok ott fent tisztaban vannak vele, hogy Rodgers kicsit atesett egoban a lo tuloldalara, akarcsak anno Favre, es sejtik, hogy fajni fog vagy sem, de a csapat es a jatekos hosszu tavon ugysem maradna egyutt, a kapcsolat ugysem lesz sosem toretlen, ezert mar most felkeszultek a valtasra. Ha pedig ez eljon, akkor nem ott all majd a Packers, hogy na bazmeg, hozzunl Andy Daltonokat vagy adjuk oda a jovonket es menjunk fel a drafton, hanem a felepitett, tehetseges fiatal ott van keznel, es csak atveszi a karpalcat.

Pont ugy, ahogy az iksz eve megtortent, csak akkor Favre ugykodte magat odaig, hogy a broki rossz vegere kerult, most meg Rodgers hozta magat akarva-akaratlanul ebbe a helyzetbe azzal, hogy nehol tulzasba esett. Az mindegy tovabbra is, hogy elsodortak e ot az emociok, es csak nyerni akar. A vegeredmenye ugyanaz lett az erzelmi kitoreseinek.

Lehet leszolni, hogy en az artatlan Rodgerst fikazom, en leirtam a velemenyem. Es szerintem egyaltalan nem olyan artatlant, mint aminek sokan gondoljak, vagy akarjak hinni.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azzal is vitatkoznek hogy McCarthyt Rodgers furta ki... az eredmenytelensege furta ki amibol egyenesen kovetkezett ket frusztralt ember konfliktusa. Az meg nem kerdes hogy ebben a helyzetben kinek van maradasa. 12 evet toltottek itt egyutt aminek nagy resze a sikerekrol szolt. Nem hiszem hogy Rodgers oreg korara hulyult meg, egyszeruen fogy az ideje es a turelme. Nekem is fogy pedig en csak egy szurkoloja vagyok..
JéBé
Ne haragudj, de ez semmi tobb, mint hogy keresgeled, hogy a kedvenced mivel vedhesd. En valahol megertem, mert hasonlo cipoben lehet, hogy en is igy tennek. Rodgers egy primadonna lett az elmult masfel evben, es most hogy ez azert van, mert mar nem Olivia Munn szopja a farkat, aki alapos volt es kitert a golyoira is, vagy eppen menstrual, vagy eppen rosszat almodott, vagy eppen megserult, vagy eppen nem nyert... Na az rohadtul mindegy. Miert mindegy? Mert meghulyulhet barmelyik okbol, a vegeredmeny az ugyanaz lesz. Akarva-akaratlanul feszkokat gerjeszt, amikbol elobb vagy utobb balhe van. Nyerni akar? Csak mondom, hogy egy bizonyos Dez Bryant is csak nyerni akart, megis kiutaltak a ligabol, de OBJ is csak annyira nagyon nyerni akar, aminek az eredmenye, hogy mara a liga vezeto hisztigepe, akirol minden evben pletykaljak, hogy epp ki unta meg a viselkedeset es adna tovabb.

Manninggel szerintem abszolut butasag osszehasonlitani, mert Manning soha a budos eletben nem hisztizett, nem kerdojelezte meg az edzoit, a front office-t, a draftokat. Sot, az operacio elott o maga javasolta a Coltsnak, hogy Irsay tegye ki, mert egyaltalan nem tudja megmondani, mi lesz a mutet utan. Jatszani szeretne, folytatja, ha tudja, de nem tudja megmondani biztosan.

Rodgers jo ember, kurva jo jatekos, de moralisan elcsuszott, ez azert erezheto, es szerintem nem kifogas, miert csuszott meg.

Tetszik vagy sem, o is csak egy jatekos, nem isten. A Packers elotte is nyert, utana is fog. Legutobb Favre is azt gondolta, o barmit megtehet, a vegen pakolhatott ossze. Szerintem a csapat mindig fontosabb, mint a jatekos.

A Packers es Rodgers kapcsolata pedig megromlott. Az ilyet idei oraig el lehet sikalni, de eogton az elso bibinel ujra elokerul az asztalra a sertettsegek. Ezek itt mind egoista korberajongott sztarok, akik soksok eve korbe vannak rajongva, mindenki nyal nekik, a kivansagukat lesi, mintha kiralyok lennenek. Az ilyeneknel a sertettseg nemigen szokott elmulni, a szalka megmarad, kis ido mulva pedig vagy egyik, vagy masik megy. Hogy ez Rodgers lesz e vagy LaFleur, szerintem a kovetkezo holt szezonban kiderul.
Stez
Csak nem LaFleur. Ez nem az NBA, hogy egy játékos rugdossa ki az edzőket.
Amadeus
De lehetne az. Ez nem a ligan mulik. Az nflben is van, aki ki tudna rugatni edzot, ha nagyon akarna. Manning is csak futtyentett volna, es repul, akire ramutat.

több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
Rodgers az egyik kedvencem de nem vagyok rajongó, nem tisztem védeni se. Elég szorosan követem a történéseket és ami bosszant az az hogy simán el lett könyvelve primadonnának úgy hogy pár figyelemhajhász cikkíró / insider találgatásain kívül semmi sem támasztja ezt alá. Szépen mindenki felült az elkönyvelve vonatra és már Dez Bryanthez hasonlítgatjuk. Egyetlen egy pálya széli reakció, nyilatkozat vagy szösszenetet nem láttam amiből ilyen egyértelműen megállapíthat, az egész pletykákon alapszik. Ez persze a világon semmit sem jelent, lehet hogy egy idegbeteg egoista fasz, csak ne bulvárhírek alapján könyveljük már el ilyennek vagy olyannak.

Szerkesztette: JéBé
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Úgy látszik kb. minden offseasonban előjön valamilyen formában a Rodgers nem jön ki az edzővel okoskodás, még Jennings és Finley véleményét is ki kéne kérni erről és a draftról.
Ezért jobb csak szeptembertől februárig követni a focit | olyankor inkább csak bírózás van, de az szórakoztató 😊 |
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rodgers tavaly jó pár meccs után jelezte, hogy nem zavarja ha Jones és Williams viszik a meccset. Ha a végén ott a W akkor leszarja. Nyilván szeret játszani, nyilván benne van az egó, hogy hát tudok azért én passzolni is. Amíg minden fiszi-fasza addig nincs hiszti. 13-3 lett a mérleg és no2 seed. Ezek után még jó, hgoy nem kezdek el sárt dobálni egyből.
alatriste
Az érdekelne, hogy Rodgers valójában mit gondol erről a Lafleur-féle EstablishTheRun offense-ről, nagyon úgy tűnt, hogy a Packers inkább ennek ellenére nyert meccseket, mint emiatt.

Most meg ahelyett, hogy próbálnák kimaxolni Rodgers utolsó éveit, az első körben feltradelnek egy poor man's DeShone Kizerért.

Egy Pete Carroll-díjat simán megérdemelne a Packers vezetése, amilyen gyönyörűen próbálják szabotálni a Hall of Fame irányítójukat.
Cubehor
A Wilsoni párhuzam nem valótlan. Ott is itt is mintha kicsit elfelejtenék, hogy ki is van a center mögött.

A pontosat nem tudjuk meg max ha AR visszavonul és kijön egy életrajzi könyve - talán.
A tavalyi győzelmek elég hektikusan érkeztek. Időnként a védelem hozta őket, néha a futójáték, néha Rodgers zsenije akár egész meccsen akár 1 negyedre vonatkozóan.

Az inkább fussunk mentalitás mint már leírták páran nem egy rossz terv, csak ahhoz nem feltétlenül kell egy olyan pontos és jó irányító mint Rodgers. Ha futni akarsz arra elég a középső polc is, nem kell a legfelső. Ezért érthetetlen picit, hogy az amúgy is már átbillenő tendenciára még inkább erősíteni akarunk a 2. körös futóval és 3. körös Hback/TE-el, amikor volt 2 elég jól használt backünk eddig is.

Ha jövőre átrohan mindnekin az offense senki se fog szomorkodni. De a jól futó csapatoknak az nfl-ben rendszerint jó védelmük is van. Pont amiatt, mert ugyan lassan szereznek pontot, de az ellenfélnek se nagyon hagyják, hogy TD-t TD-re pakoljanak össze. Ehhez képest azért a GB-i védelem maximum középmezőny ligaszinte de futás ellen konkrétan az alsó részben állunk.

Namost szép dolog, ha mi futunk csak ha 3 drive alatt 7 futás mellet jön mondjuk 2 passz és nem teszünk vele csak 3 pontot a táblára, miközben kapunk 14-et akkor baszhatod a jó kis taktikádat és marad az, ami MM alatt is, Rodgers pls old meg. Csak 1-2 játékostárson kívül nincs kivel.
Én nem írom le Lazardon, ő tavaly fény volt az éjszakában Adams után. Funchess is új arc és a sok kisnév is itt van még. Lehet, hogy fölösleges a félelmünk és a pl a 6'4" magas Devin 1200 yardos WR lesz majd mert mindenki Adams-t fogja figyelni, meg duplázni miközben a colosra csak dobálja AR a labdákat. De azért nem ez a legvalószínűbb azt is látni kell. Majd a szezon eldötni. Ha megint harcban leszünk a no1 seedért akkor mindenki boldog lesz újra és le se fogja szarni senki se, hogy az első körben jött egy projekt QB. Ha épp csak kapaszkodunk majd a PO szintjén akkor biztos egész évben zengeni fog a miért nem ILB/WR/bármi jött helyette.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Azzal is vitatkoznek hogy McCarthyt Rodgers furta ki... az eredmenytelensege furta ki amibol egyenesen kovetkezett ket frusztralt ember konfliktusa. Az meg nem kerdes hogy ebben a helyzetben kinek van maradasa. 12 evet toltottek itt egyutt aminek nagy resze a sikerekrol szolt. Nem hiszem hogy Rodgers oreg korara hulyult meg, egyszeruen fogy az ideje es a turelme. Nekem is fogy pedig en csak egy szurkoloja vagyok..
JéBé
Ne haragudj, de ez semmi tobb, mint hogy keresgeled, hogy a kedvenced mivel vedhesd. En valahol megertem, mert hasonlo cipoben lehet, hogy en is igy tennek. Rodgers egy primadonna lett az elmult masfel evben, es most hogy ez azert van, mert mar nem Olivia Munn szopja a farkat, aki alapos volt es kitert a golyoira is, vagy eppen menstrual, vagy eppen rosszat almodott, vagy eppen megserult, vagy eppen nem nyert... Na az rohadtul mindegy. Miert mindegy? Mert meghulyulhet barmelyik okbol, a vegeredmeny az ugyanaz lesz. Akarva-akaratlanul feszkokat gerjeszt, amikbol elobb vagy utobb balhe van. Nyerni akar? Csak mondom, hogy egy bizonyos Dez Bryant is csak nyerni akart, megis kiutaltak a ligabol, de OBJ is csak annyira nagyon nyerni akar, aminek az eredmenye, hogy mara a liga vezeto hisztigepe, akirol minden evben pletykaljak, hogy epp ki unta meg a viselkedeset es adna tovabb.

Manninggel szerintem abszolut butasag osszehasonlitani, mert Manning soha a budos eletben nem hisztizett, nem kerdojelezte meg az edzoit, a front office-t, a draftokat. Sot, az operacio elott o maga javasolta a Coltsnak, hogy Irsay tegye ki, mert egyaltalan nem tudja megmondani, mi lesz a mutet utan. Jatszani szeretne, folytatja, ha tudja, de nem tudja megmondani biztosan.

Rodgers jo ember, kurva jo jatekos, de moralisan elcsuszott, ez azert erezheto, es szerintem nem kifogas, miert csuszott meg.

Tetszik vagy sem, o is csak egy jatekos, nem isten. A Packers elotte is nyert, utana is fog. Legutobb Favre is azt gondolta, o barmit megtehet, a vegen pakolhatott ossze. Szerintem a csapat mindig fontosabb, mint a jatekos.

A Packers es Rodgers kapcsolata pedig megromlott. Az ilyet idei oraig el lehet sikalni, de eogton az elso bibinel ujra elokerul az asztalra a sertettsegek. Ezek itt mind egoista korberajongott sztarok, akik soksok eve korbe vannak rajongva, mindenki nyal nekik, a kivansagukat lesi, mintha kiralyok lennenek. Az ilyeneknel a sertettseg nemigen szokott elmulni, a szalka megmarad, kis ido mulva pedig vagy egyik, vagy masik megy. Hogy ez Rodgers lesz e vagy LaFleur, szerintem a kovetkezo holt szezonban kiderul.
Stez
Csak nem LaFleur. Ez nem az NBA, hogy egy játékos rugdossa ki az edzőket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Cubehor Los Angeles Rams 317
Rodgers tavaly jó pár meccs után jelezte, hogy nem zavarja ha Jones és Williams viszik a meccset. Ha a végén ott a W akkor leszarja. Nyilván szeret játszani, nyilván benne van az egó, hogy hát tudok azért én passzolni is. Amíg minden fiszi-fasza addig nincs hiszti. 13-3 lett a mérleg és no2 seed. Ezek után még jó, hgoy nem kezdek el sárt dobálni egyből.
alatriste
Az érdekelne, hogy Rodgers valójában mit gondol erről a Lafleur-féle EstablishTheRun offense-ről, nagyon úgy tűnt, hogy a Packers inkább ennek ellenére nyert meccseket, mint emiatt. Meg ha már annyira futócsapatot akarsz (hiába van nálad a GOAT QB), miért vagy ahhoz is pina, hogy félpályán nekimenj a 4. és 1-nek, amikor a 49ers ellen rohadt nehéz hátrányból játszani, és nagyon fontos lenne, hogy megszerezd az előnyt.

Most meg ahelyett, hogy próbálnák kimaxolni Rodgers utolsó éveit, az első körben feltradelnek egy poor man's DeShone Kizerért.

Egy Pete Carroll-díjat simán megérdemelne a Packers vezetése, amilyen gyönyörűen próbálják szabotálni a Hall of Fame irányítójukat.

Szerkesztette: Cubehor
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azzal is vitatkoznek hogy McCarthyt Rodgers furta ki... az eredmenytelensege furta ki amibol egyenesen kovetkezett ket frusztralt ember konfliktusa. Az meg nem kerdes hogy ebben a helyzetben kinek van maradasa. 12 evet toltottek itt egyutt aminek nagy resze a sikerekrol szolt. Nem hiszem hogy Rodgers oreg korara hulyult meg, egyszeruen fogy az ideje es a turelme. Nekem is fogy pedig en csak egy szurkoloja vagyok..
JéBé
Ne haragudj, de ez semmi tobb, mint hogy keresgeled, hogy a kedvenced mivel vedhesd. En valahol megertem, mert hasonlo cipoben lehet, hogy en is igy tennek. Rodgers egy primadonna lett az elmult masfel evben, es most hogy ez azert van, mert mar nem Olivia Munn szopja a farkat, aki alapos volt es kitert a golyoira is, vagy eppen menstrual, vagy eppen rosszat almodott, vagy eppen megserult, vagy eppen nem nyert... Na az rohadtul mindegy. Miert mindegy? Mert meghulyulhet barmelyik okbol, a vegeredmeny az ugyanaz lesz. Akarva-akaratlanul feszkokat gerjeszt, amikbol elobb vagy utobb balhe van. Nyerni akar? Csak mondom, hogy egy bizonyos Dez Bryant is csak nyerni akart, megis kiutaltak a ligabol, de OBJ is csak annyira nagyon nyerni akar, aminek az eredmenye, hogy mara a liga vezeto hisztigepe, akirol minden evben pletykaljak, hogy epp ki unta meg a viselkedeset es adna tovabb.

Manninggel szerintem abszolut butasag osszehasonlitani, mert Manning soha a budos eletben nem hisztizett, nem kerdojelezte meg az edzoit, a front office-t, a draftokat. Sot, az operacio elott o maga javasolta a Coltsnak, hogy Irsay tegye ki, mert egyaltalan nem tudja megmondani, mi lesz a mutet utan. Jatszani szeretne, folytatja, ha tudja, de nem tudja megmondani biztosan.

Rodgers jo ember, kurva jo jatekos, de moralisan elcsuszott, ez azert erezheto, es szerintem nem kifogas, miert csuszott meg.

Tetszik vagy sem, o is csak egy jatekos, nem isten. A Packers elotte is nyert, utana is fog. Legutobb Favre is azt gondolta, o barmit megtehet, a vegen pakolhatott ossze. Szerintem a csapat mindig fontosabb, mint a jatekos.

A Packers es Rodgers kapcsolata pedig megromlott. Az ilyet idei oraig el lehet sikalni, de eogton az elso bibinel ujra elokerul az asztalra a sertettsegek. Ezek itt mind egoista korberajongott sztarok, akik soksok eve korbe vannak rajongva, mindenki nyal nekik, a kivansagukat lesi, mintha kiralyok lennenek. Az ilyeneknel a sertettseg nemigen szokott elmulni, a szalka megmarad, kis ido mulva pedig vagy egyik, vagy masik megy. Hogy ez Rodgers lesz e vagy LaFleur, szerintem a kovetkezo holt szezonban kiderul.

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 328
azért ott óriási mákja volt adenvernek is és pm-nek is. konkrétan a csávó 10yardon túl már nem tudott dobni. sztem lett volna a mezőnyben 40 másik qb, aki szintén nyert volna azzal a denverrel.
gedam
Szerintem itt nem a gyűrű a lényeg. Olyan szempontból ülhet a párhuzam, hogy a már leírt Manning idősödve is meg tudta mutatni, hogy megfelelő környezetben, megfelelő kerettel és bizalommal maga mögött még mindig tud a liga legjobb játékosa lenni. Rodgers mellől most látszólag a keret, és a bizalom is hiányzik. Még mindig csak 36 éves, képzeljük el, ha bekerül egy kvázi kész csapatba ahonnan már csak egy QB hiányzik. Lehet hasonló lökést adna a pályafutásának, mint a sheriffnek a Broncos. A Packerstől még baromi korainak érzem, hogy nem tesznek alá mindent, amit tudnak. Rodgers mostani 'gyengébb' szezonját alig van csapat, amelyik nem fogadná el azonnal QB-teljesítmény szempontjából.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
Azzal is vitatkoznek hogy McCarthyt Rodgers furta ki... az eredmenytelensege furta ki amibol egyenesen kovetkezett ket frusztralt ember konfliktusa. Az meg nem kerdes hogy ebben a helyzetben kinek van maradasa. 12 evet toltottek itt egyutt aminek nagy resze a sikerekrol szolt. Nem hiszem hogy Rodgers oreg korara hulyult meg, egyszeruen fogy az ideje es a turelme. Nekem is fogy pedig en csak egy szurkoloja vagyok..

Szerkesztette: JéBé
több mint 4 éve
gedam 5 803
Amugy Favre nehany oraja nyilatkozta, hogy biztos benne, hogy Rodgers tavozni fog a Packerstol, es hogy ez mar amugy is a levegoben volt, Rodgersnek tulajdonkeppen csak egy indok kellett, amire mutatva kimondhatja veglegesen, hogy o akkor menni akar. A Love-pick utan pedig meginkabb at fogja gondolni az egeszet.
Stez
Csak látszólag off. Most nincs kedvem keresgélni régi kommentek között, őszinte választ kérek: mit gondoltál magadban, amikor PM súlyos műtét után - akár azt is kockáztatva, hogy egy életre lerokkan - átcsekkolt Denverbe? Mennyi esélyét láttad annak, hogy Gyűrű lesz a vége?
nagylaza
Semmit, mivel a gyuru helyett afelol is ketsegeim voltak, tud e meg jatszani normalisan. Es mivel a kerdojelet ez adta, igy nem gondolkodtam azon, nyer e meg gyurut.
Stez
Oké, köszönöm. Csak annyit szerettem volna mondani, hogy "jósolni nehéz, különösen a jövőre tekintettel".
nagylaza
azért ott óriási mákja volt adenvernek is és pm-nek is. konkrétan a csávó 10yardon túl már nem tudott dobni. sztem lett volna a mezőnyben 40 másik qb, aki szintén nyert volna azzal a denverrel.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Ha elvonatkoztatunk az Arod tematol, onallo topikként is szegyen:
 mobile.twitter.com/RNBWCV/status/1254421046712848385/photo/1
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy Favre nehany oraja nyilatkozta, hogy biztos benne, hogy Rodgers tavozni fog a Packerstol, es hogy ez mar amugy is a levegoben volt, Rodgersnek tulajdonkeppen csak egy indok kellett, amire mutatva kimondhatja veglegesen, hogy o akkor menni akar. A Love-pick utan pedig meginkabb at fogja gondolni az egeszet.
Stez
Csak látszólag off. Most nincs kedvem keresgélni régi kommentek között, őszinte választ kérek: mit gondoltál magadban, amikor PM súlyos műtét után - akár azt is kockáztatva, hogy egy életre lerokkan - átcsekkolt Denverbe? Mennyi esélyét láttad annak, hogy Gyűrű lesz a vége?
nagylaza
Semmit, mivel a gyuru helyett afelol is ketsegeim voltak, tud e meg jatszani normalisan. Es mivel a kerdojelet ez adta, igy nem gondolkodtam azon, nyer e meg gyurut.
Stez
Oké, köszönöm. Csak annyit szerettem volna mondani, hogy "jósolni nehéz, különösen a jövőre tekintettel".
nagylaza

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Amugy Favre nehany oraja nyilatkozta, hogy biztos benne, hogy Rodgers tavozni fog a Packerstol, es hogy ez mar amugy is a levegoben volt, Rodgersnek tulajdonkeppen csak egy indok kellett, amire mutatva kimondhatja veglegesen, hogy o akkor menni akar. A Love-pick utan pedig meginkabb at fogja gondolni az egeszet.
Stez
Csak látszólag off. Most nincs kedvem keresgélni régi kommentek között, őszinte választ kérek: mit gondoltál magadban, amikor PM súlyos műtét után - akár azt is kockáztatva, hogy egy életre lerokkan - átcsekkolt Denverbe? Mennyi esélyét láttad annak, hogy Gyűrű lesz a vége?
nagylaza
Semmit, mivel a gyuru helyett afelol is ketsegeim voltak, tud e meg jatszani normalisan. Es mivel a kerdojelet ez adta, igy nem gondolkodtam azon, nyer e meg gyurut.
Stez
Oké, köszönöm. Csak annyit szerettem volna mondani, hogy "jósolni nehéz, különösen a jövőre tekintettel".
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy Favre nehany oraja nyilatkozta, hogy biztos benne, hogy Rodgers tavozni fog a Packerstol, es hogy ez mar amugy is a levegoben volt, Rodgersnek tulajdonkeppen csak egy indok kellett, amire mutatva kimondhatja veglegesen, hogy o akkor menni akar. A Love-pick utan pedig meginkabb at fogja gondolni az egeszet.
Stez
Csak látszólag off. Most nincs kedvem keresgélni régi kommentek között, őszinte választ kérek: mit gondoltál magadban, amikor PM súlyos műtét után - akár azt is kockáztatva, hogy egy életre lerokkan - átcsekkolt Denverbe? Mennyi esélyét láttad annak, hogy Gyűrű lesz a vége?
nagylaza
Semmit, mivel a gyuru helyett afelol is ketsegeim voltak, tud e meg jatszani normalisan. Es mivel a kerdojelet ez adta, igy nem gondolkodtam azon, nyer e meg gyurut.

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rodgers kb 1-2 éve rájött, hogy öregszik. És többször is hangoztatta, hogy nem érdekli, hogy milyen módon de nyerni szeretne. Pénze megvan, mind a Packerstől mind a StateFarmtól, egyéb helyekről és ha szögre akasztja biztos vagyok benne, hogy csak rajta fog múlni mivel szeretne foglalkozni, marad-e a sport körül.

Rodgers tavaly jó pár meccs után jelezte, hogy nem zavarja ha Jones és Williams viszik a meccset. Ha a végén ott a W akkor leszarja. Nyilván szeret játszani, nyilván benne van az egó, hogy hát tudok azért én passzolni is. Amíg minden fiszi-fasza addig nincs hiszti. 13-3 lett a mérleg és no2 seed. Ezek után még jó, hgoy nem kezdek el sárt dobálni egyből. De az biztos, hogy ahogy többen is írták amikor ilyen kaliberű játékos vagy és tudod is magadról ezt, plusz nagyjából 2-3 igazán jó éved lehet hátra, akkor kurvára baszhatja a csőröd, hogy te nyerni akarsz most. Tavaly látszott az új irány előnye, de ha újrajátszanánk a 2019-es évet szerintem a 10 győzelemnek is nagyon örülhetnénk, annyi mák volt abba a szereplésbe. Ezek után pedig a csapat gyakorlatialg se FAről se draftról nem erősödött egy fikarcnyit se.

Ezek miatt nem hibáztatom Rodgerst a vezetőséget már inkább de nyilván valahol őket is lehet érteni, de a lényeg, hogy csak AR szemével nézve miért érné meg neki fogni magát és beletörődni, hogy karrierje alatt lehet, hogy csak 1 SB-ban járhatott? Tudja, hogy a liga fele boldogan fogadná ha azt mondja mennék innen. Pláne ha itt se marasztalják nagyon.

Sajnos egyre kevesebb esélyt látok arra, hogy itt fejezze be. Az látszódik, hogy se a vezetőség se az ő érdeke valahogy nem efelé húz. Ha pedig mindkét fél kicsit a váltás mellett gondolkodik akkor itt könnyű szülés lesz. Ha nem lesz idén teszem azt PO sem akkor szerintem kizárt, hogy maradjon 22-re. A vezetőség tud érvelni amellett, hogy vele se ment és AR is hogy megint egy évvel öregebb lett, szeretne nyerni ami itt nem adott.

Az, hogy kinek lesz igaza ha ez bekövetkezik majd kb 23-24 körül dől el, ugyanakkor ez a GB-i keret nem erős. Ez a csapat nem PO kaliber AR nélkül. Vele persze az, de ilyen kaliberű QB 3-5 szaladgál a ligában (Rodgers legjobb éveit nézve jelenleg max 1(Maho), bár a legjobb évei már lehet hogy elmúltek végeg...).

Favre lecserélése AR-re egy bazi jó döntés volt anno. De, Brett papának se tetszet (joggal), hogy az utolsó éveire nem segítséget hoztak neki ide hanem utódot. Nem is lett SB részvétel azután, hogy jött Rodgers. Maga a csere utólag jó döntés volt, de azért mert egyszer kurvanagy mázlid volt nem biztos, hogy mégegyszer az lesz.

Ha nem lesz eredmény maximum két éve van szerintem ennek a kapcsolatnak, de sajnos nem lepne meg ha csak egy lenne belőle.

És ezt nem a média keltette mostani hullám miatt mondom. Szimplán csak amiatt, mert nem látszik az, hogy a vezetőség nagyon meg akarná nyomni itt a HoF irányító utolsó éveit, akkor meg inkább keres majd ő is magának olyan helyet ahol ezt megteszik.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Amugy Favre nehany oraja nyilatkozta, hogy biztos benne, hogy Rodgers tavozni fog a Packerstol, es hogy ez mar amugy is a levegoben volt, Rodgersnek tulajdonkeppen csak egy indok kellett, amire mutatva kimondhatja veglegesen, hogy o akkor menni akar. A Love-pick utan pedig meginkabb at fogja gondolni az egeszet.
Stez
Csak látszólag off. Most nincs kedvem keresgélni régi kommentek között, őszinte választ kérek: mit gondoltál magadban, amikor PM súlyos műtét után - akár azt is kockáztatva, hogy egy életre lerokkan - átcsekkolt Denverbe? Mennyi esélyét láttad annak, hogy Gyűrű lesz a vége?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Amugy Favre nehany oraja nyilatkozta, hogy biztos benne, hogy Rodgers tavozni fog a Packerstol, es hogy ez mar amugy is a levegoben volt, Rodgersnek tulajdonkeppen csak egy indok kellett, amire mutatva kimondhatja veglegesen, hogy o akkor menni akar. A Love-pick utan pedig meginkabb at fogja gondolni az egeszet.
Stez
Favre mindig is rajongott ARodért. Biztos, hogy csak jót akar neki.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy Favre nehany oraja nyilatkozta, hogy biztos benne, hogy Rodgers tavozni fog a Packerstol, es hogy ez mar amugy is a levegoben volt, Rodgersnek tulajdonkeppen csak egy indok kellett, amire mutatva kimondhatja veglegesen, hogy o akkor menni akar. A Love-pick utan pedig meginkabb at fogja gondolni az egeszet.