NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Köszi a Titanst jobban ismerőket, hogy írtak. Én lelkesebb lettem.
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A Titansnál idén nem váltotta meg a világot, és nem volt túl épületes a támadósor, és most nem védeni fogom, csak leírom mit látok a Titans O-ba:
- Igazi WR2 is alig akad azon a rosteren, de az első számú elkapó teljesen homály. (Davis 1-1 felvillanásában a WR2 szerepre talán azt mondom oké).
alatriste
A többi résszel egyetértettem, ezért reagálok csak erre. Szerintem Davisszel elég jó munkát végzett. Ő top10-es pick volt, ehhez képest az első idényében tényleg homály volt. Ebben a szezonban a sérülések miatt muszáj volt előlépnie, és ha nem is ordas léptekkel, de látható a fejlődés nála, és alakult a kémia közte és Mariota között. Davisnek amúgy nem is volt könnyű dolga, mert a többi elkapónk máshol csak csere, vagy még az se lenne, így mindenki rá figyelt. Persze még mindig nem ott tart, ahol kéne, de egy jó WR2 biztos lehet belőle.
Szóval nehéz mit mondani..az idei Titans nem volt egy szexi csapat az biztos ...
Azt megadom neki h Gabbertel is lehozott a végén 1-2 győztes meccset , a végére a futás is elkezdett működni Henryvel.
nando89
Ha az Eagles vagy a Patriots elleni győzelmeket nézzük, akkor ott bizony nagyszerű offense játék volt. Ha a Bills vagy a Ravens ellenit vesszük ki a szezonból, hát akkor csalódást jelentett a támadószekció. Sajnos hullámvasúton mozogtunk, és ez főleg az O-n múlt. Jó lett volna látni, hogy második évében mire megy Mariotával, de ez van, sok sikert neki itt. (Amúgy Gabberttal tényleg kettőt nyert, egyet a 2. fordulóban, egyet meg a hátulról második, a 16. fordulóban. 😊 Sajnos a végén a Colts ellen besült Gabbert...)

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 644
4+1 év
 eu.jsonline.com/story/sports/nfl/packers/2019/01/08/matt-lafleur-packers-coachs-contract-same-length-aaron-rodgers/2513492002/

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Örülök, hogy fiatal talán az új hullámot képviselő edző jött.
Edzők terén nem vagyok teljesen felkészült, főleg nem 1-2 koordinátort nézve, de nekem kis elemzésekből és előélet alapján Carmichael volt talán a kedvenc emberem.
Caldwell és további minden D felfogású edzőt szerettem volna elkerülni.
Így azt mondom számomra egy a rivaldafény mögül érkező ember jött, akire nem tudok ésszerű reakciót mondani.
Anno ő volt a QB edzője RG3nek berobbanásakor és hát amíg nem vágta ketté a karrierjét a sérülés nem volt rossz. Matty Ice MVP lett vele bár ja az is igaz, hogy azóta is elég jó a srác.
A Ramsnél töltött 1 év nem tudom elég-e bármire is, hiába volt ott OC McVay volt az agy.
A Titansnál idén nem váltotta meg a világot, és nem volt túl épületes a támadósor, és most nem védeni fogom, csak leírom mit látok a Titans O-ba:
- Igazi WR2 is alig akad azon a rosteren, de az első számú elkapó teljesen homály. (Davis 1-1 felvillanásában a WR2 szerepre talán azt mondom oké).
- A passzjáték első számú embere Walker egy meccs után ment IR-re.
- Mariota egész évben nem volt 100%-os, és meccseket is kihagyott.
Ezek azon részek amivel kicsit biztatom magam, hogy nem kell komolyan venni ezt az 1 évet.
Ami viszont aggaszt:
- A fal bár előző években nem volt rossz idén folyton sérült volt, de nem is játszottak jól (ehhez azért nyilván neki is köze van)
- 2 remek kvalitású, egymást jól kiegészítő futóval se volt folyton eredményes a földön. Év végére találta csak meg Henryt, Lewistól pedig többet vártunk.

Ha képes lesz beépíteni a támadósémánkba a trükkös játékokat, ha esetleg elkezdünk RPO-zni, összetettebb route fát összerakni a fiatal elkapósornak ez az O tudna hasítani.
Az O-val egy RG személyében kell törődni és kész. Ha Graham idén se lesz jobb kuka, de feltételezzük h TE is van. Adams király no1 WR, mögötte 3-4 ember is versenyben a többi targetért. RB duó van, Jones ráadásul baromi jól is néz ki.

Ha bejön, hogy megreformálja, felzárkóztatja a csapatot a modern trendekhez nagy dolog is lehet ebből. Pettine maradásának én is örülök. Jön egy fiatal srác helyrerakni a támadósort, de a védelmet bízza csak rá az öregre, mert nem volt rossz az irány.

Hajrá LaFleur!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 791
Emésztgetünk, emésztgetünk, vagy mindenki sokkot kapott a kinevezés hallatán? 😁
Gergőbácsi
Hát... Ő igen.
Szóval nehéz mit mondani..az idei Titans nem volt egy szexi csapat az biztos ...
Azt megadom neki h Gabbertel is lehozott a végén 1-2 győztes meccset , a végére a futás is elkezdett működni Henryvel.
Az h volt Mcvay mellett nem hátrány.
Ryan vele lett Mvp---igaz nélküle is hasonló számokat hoz .
Szóval túl megygözö érv nincs arra h ez tuti bejön.. megltájuk.
Annak én örülök h nem McDaniels lett , és annak is fiatal újhullámot képviselő arc lett.

A legjobban viszont az tetszik h Pettine marad , az számomra egy életképes projekt idén kiderült.
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Philbin marad az OC akkor??? remélem, hogy nem..
Titánoknál nem váltotta meg a világot, de talán itt jobb az alapanyag, irányítóposzton legalábbis biztos 😀
Pep71
Egyébként én is így gondoltam. Bizalmat megszavazták neki. Ki tudja hátha beválik, azért Rodgers.el lehet mit kezdeni😊
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 644
Emésztgetünk, emésztgetünk, vagy mindenki sokkot kapott a kinevezés hallatán? 😁
Gergőbácsi
Úgy vagyok vele mint egy McCarthy-challenge-nél. Rossz előérzet, de sok van még hátra a meccsből.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Emésztgetünk, emésztgetünk, vagy mindenki sokkot kapott a kinevezés hallatán? 😁

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
 www.youtube.com/watch?v=sr4bfSp1ydA

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Nem latom a pro erveket egyelore, csak bizni tudok benne hogy nem telljesen hulyek ulnek ott es hoztak meg ezt a dontest... We'll see.
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 325
Philbin marad az OC akkor??? remélem, hogy nem..
Titánoknál nem váltotta meg a világot, de talán itt jobb az alapanyag, irányítóposzton legalábbis biztos 😀
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Akkor tehat sikerult megoldani, hogy Rodgers legyen a gore, es valoban ez volt a lenyeg. Kivancsi leszek erre.
Stez
Talán egybe is esik az a 3-4-5 év. Én is kíváncsi vagyok.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor tehat sikerult megoldani, hogy Rodgers legyen a gore, es valoban ez volt a lenyeg. Kivancsi leszek erre.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ööööö
tenorx
Kicsit jobban kifejtve azt érzem, hogy ez McVaynek köszönhető - mindenki keresi a fiatal, energikus "zseniket".
Nem tudom, azért egy év McVay alatt úgy, hogy nem ő hívta a playeket, meg egy év a nem túl acélos Titans OC-ként, hát nem tudom.
tenorx
Lesz egy offseason eldönteni, hogy ki melyik oldalra áll.
a) LafLeur az új Tomlin, vagy
b) LaFleur az új Vance Joseph.

Take your pick.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ööööö
tenorx
Kicsit jobban kifejtve azt érzem, hogy ez McVaynek köszönhető - mindenki keresi a fiatal, energikus "zseniket".
Nem tudom, azért egy év McVay alatt úgy, hogy nem ő hívta a playeket, meg egy év a nem túl acélos Titans OC-ként, hát nem tudom.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ööööö
több mint 5 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Na, végül mégse Mike lett. Viszont a 3. Matt nevű HC a csoportban 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1082411956387147777
 twitter.com/RobDemovsky/status/1082413928100085760

😀😀😀DDD
 twitter.com/AndrewBrandt/status/1082418642581630981

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 212
Ki mit gondol errol?

 packerswire.usatoday.com/2019/01/07/green-bay-packers-2018-season-awards/
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bakhtiari első csapatos All Pro lett!
Simán megérdemli!
Azért így még viccesebb, hogy az NFC 3 legjobb OT-je közé nem fért fel a Pro Bowl szavazáskor.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
de a jelenlegi roostert viszont úgy érzem túl értékeli 1-2 ember...
Tomcsik
Én maradnék ennél a roosternél:


A Packers rostere meg nem lyukasabb, mint a Seahawksé, a Patsé vagy a Coltsé csak ezen 3 csapatnál kiváló volt a coaching ebben a szezonban (PO-ba is jutottak), Green Bayben ez hiányzott 2018-ban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Maradjunk annyiban hogy én abszolut nem látom olyan sötéten a dolgokat mint a Bearszes Koléga .
De nézzük csak : játszottunk idén 4 darab azóta Po-ba jutó csapattal.

Bears : első meccsen eposzi fordítás talán a szezon egyetlen szép része ( 24 - 23) , második meccsen idegenben vereség de 3. negyed közepéig full egálos meccs , de végül jogos hazai siker .( 24-17 )

Rams : az akkor még veretlen csapat vendégeként abszolut meccsben voltunk sőt , ..aztán jött Monty ..sosem tudjuk meg h Arod megcsinálta volna-e a győztes drivot ,(mezőnygól is elég lett volna), ha igen lehet másképp alakul a szezon .
(29-27 )

Pats : idegenben , végig kiegyenlített meccs ahol egálnál egy remekül haladó drivenál bőven Pats térfelén jön Aaron Jones buta fumblja , majd ezután már a törvényszerű bukás. ( 31-17 )

Seatllel: idegenben, azt hiszem nem túlzok azzal h végig domináltuk az első félidőt , majd jött a szokásos 3. negyed lefagytunk a hawks szépen vissza jött a meccsbe megfordították , de lett volna sansz csak az akkor még itt levő Offensguru 3.08 nál inkább visszaadta a labdát a hazaiaknak , ugy h már se Clak se Daniels nem volt a pályán ...simán le is pörgette az időt a hawks..,Carrol maga mondta el h megnyugodott mikor látta h puntolunk . ( 27-24 )

Szóval mit akarok mondani ? csak a szerencsén múlt h nem vagyunk ott ? Dehogy .
De ez a 4 csapat volt a krém , egyik Po csapat sem vert bucira, sőt ..
Ellenben voltak ezeknél sokkal gyengébb csapatok ahol jöttek a nem várt zakok..
Én ebből azt látom h botrányos volt néhol a felkészülés a csapat felkészítése , es ahogy haladtunk előre ezek miatt MM az öltözőt is elbukta...

Szumma-szummárum : én azt gondolom h igen vannak posztok ahol talent hiány is van (Safety , Olb-De, Og - én főleg ezeket érzem problémásnak ) de bőven nem olyan mértékű amit egy jo offseasonnal ne lehetne rendbe tenni . Amire most van lehetőség . Rengeteg Pick van szám szerint 10 ( 12, 32, 44, 76, 108, 112, 140, 172, 184, 204 ) 32 lehet jobb is ha New Orlens nem nyer sb-t.
Pénz is lesz 1-2 fontos láncszemre .

Szóval igen én tudok bizakodni , mert van bőven lehetőség.
Első lépésben találjuk meg az edzőt .
nando89
Egy szóval sem mondtam hogy olyan sötét lenne a helyzet. Azt is írtam hogy bőven lehet majd javítani a helyzeten az off seasonban, de a jelenlegi roostert viszont úgy érzem túl értékeli 1-2 ember...

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 791
Maradjunk annyiban hogy én abszolut nem látom olyan sötéten a dolgokat mint a Bearszes Koléga .
De nézzük csak : játszottunk idén 4 darab azóta Po-ba jutó csapattal.

Bears : első meccsen eposzi fordítás talán a szezon egyetlen szép része ( 24 - 23) , második meccsen idegenben vereség de 3. negyed közepéig full egálos meccs , de végül jogos hazai siker .( 24-17 )

Rams : az akkor még veretlen csapat vendégeként abszolut meccsben voltunk sőt , ..aztán jött Monty ..sosem tudjuk meg h Arod megcsinálta volna-e a győztes drivot ,(mezőnygól is elég lett volna), ha igen lehet másképp alakul a szezon .
(29-27 )

Pats : idegenben , végig kiegyenlített meccs ahol egálnál egy remekül haladó drivenál bőven Pats térfelén jön Aaron Jones buta fumblja , majd ezután már a törvényszerű bukás. ( 31-17 )

Seatllel: idegenben, azt hiszem nem túlzok azzal h végig domináltuk az első félidőt , majd jött a szokásos 3. negyed lefagytunk a hawks szépen vissza jött a meccsbe megfordították , de lett volna sansz csak az akkor még itt levő Offensguru 3.08 nál inkább visszaadta a labdát a hazaiaknak , ugy h már se Clak se Daniels nem volt a pályán ...simán le is pörgette az időt a hawks..,Carrol maga mondta el h megnyugodott mikor látta h puntolunk . ( 27-24 )

Szóval mit akarok mondani ? csak a szerencsén múlt h nem vagyunk ott ? Dehogy .
De ez a 4 csapat volt a krém , egyik Po csapat sem vert bucira, sőt ..
Ellenben voltak ezeknél sokkal gyengébb csapatok ahol jöttek a nem várt zakok..
Én ebből azt látom h botrányos volt néhol a felkészülés a csapat felkészítése , es ahogy haladtunk előre ezek miatt MM az öltözőt is elbukta...

Szumma-szummárum : én azt gondolom h igen vannak posztok ahol talent hiány is van (Safety , Olb-De, Og - én főleg ezeket érzem problémásnak ) de bőven nem olyan mértékű amit egy jo offseasonnal ne lehetne rendbe tenni . Amire most van lehetőség . Rengeteg Pick van szám szerint 10 ( 12, 32, 44, 76, 108, 112, 140, 172, 184, 204 ) 32 lehet jobb is ha New Orlens nem nyer sb-t.
Pénz is lesz 1-2 fontos láncszemre .

Szóval igen én tudok bizakodni , mert van bőven lehetőség.
Első lépésben találjuk meg az edzőt .

Szerkesztette: nando89
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Sőt aki ezt a WR corpot a Saintshez hasonlítja... Tényleg nem kötekedés meg nem akarok megbántani senkit, de ezek tények, amiket el kell fogadni.
Tomcsik
Nezzuk akkor a tenyeket, vagyis azt, hogy mi volt a helyzet mindket csapatnal az elso szamu (elit) elkapo mogott.

Allison 20 elkapas/303 yard (es serules miatt csak ot meccsen jatszott)
Valdes-Scantling 38/581 rookie, 5. kor
St. Brown 21/328 rookie, 6. kor
Cobbot hagyjuk, ugyse lesz itt jovore, ahogy Kumerowt es Moore-t is a nehany elkapasukkal.

Ted Ginn 17/209 (ot meccsen...)
Tre’Quan Smith 28/427 rookie, 3. kor
Keith Kirkwood 13/209 rookie, undrafted
Austin Carrt es Cameron Meredithet a 9 elkapasaval hagyjuk.

Amugy meg Adams es Thomas szamai is nagyon hasonloak (111/1386/13 Td, egy meccs minusz, illetve 125/1405/9).

Szoval en tovabbra se latom azt a hatalmas kulonbseget a ket elkapogarda kozott.

Edit mondja: abban viszont teljesen igazad van, hogy vedelmi oldalon nagyon keves a talent. Van egy elit jatekos (Clark), ket atlag feletti (Daniels es Martinez), ketto, akibol meg lehet valami (Alexander es King), a tobbiek kozul jelenleg meg a kezdo szintet is kevesen utik meg.
casaubon
Jó akkor mondjuk úgy hogy se a Saints se a Packers elkapó gárda nem elit, csak a Saints ennek ellenére mégis liga elit O...Ettől függetlenül a ti esetetekben beszélni kell egy általános talent hiányról mert azt hiszem az nem vita tárgya hogy az elmúlt 2-3 évben se a draft se az FA nem volt jó 1-2 kivételtől eltekintve. Az is biztos hogy a HC saras volt, de ugyanakkor az is igaz hogy nem minden csak az ő sara ...Ez az off season persze sokmindent megoldhat lesz elég lóvé és draft pick. Azonban azt tartom hogy összességében hogy jelenleg a Packers roostere talent hiányos jópár needel. Ha nem lenne az akkor Aroddal ez a csapat PO-ban kéne hogy legyen. Hosszú évek óta most először végig néztem a Bears és a Packers keretét az év elején... És Arodon kívül nem volt olyan játékos akit akartam volna a Packerből. Persze vannak ígéretes skill playák akikből lehet valami, de ez most jelenleg nem erős keret. Ezt a Packers FO is nagyon jól tudta, nem véletlen akartátok ti is Robinsont, nem hiába akartátok Fullert, ti is tradelni akartatok Mackért stb...

több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 212
Sőt aki ezt a WR corpot a Saintshez hasonlítja... Tényleg nem kötekedés meg nem akarok megbántani senkit, de ezek tények, amiket el kell fogadni.
Tomcsik
Nezzuk akkor a tenyeket, vagyis azt, hogy mi volt a helyzet mindket csapatnal az elso szamu (elit) elkapo mogott.

Allison 20 elkapas/303 yard (es serules miatt csak ot meccsen jatszott)
Valdes-Scantling 38/581 rookie, 5. kor
St. Brown 21/328 rookie, 6. kor
Cobbot hagyjuk, ugyse lesz itt jovore, ahogy Kumerowt es Moore-t is a nehany elkapasukkal.

Ted Ginn 17/209 (ot meccsen...)
Tre’Quan Smith 28/427 rookie, 3. kor
Keith Kirkwood 13/209 rookie, undrafted
Austin Carrt es Cameron Meredithet a 9 elkapasaval hagyjuk.

Amugy meg Adams es Thomas szamai is nagyon hasonloak (111/1386/13 Td, egy meccs minusz, illetve 125/1405/9).

Szoval en tovabbra se latom azt a hatalmas kulonbseget a ket elkapogarda kozott.

Edit mondja: abban viszont teljesen igazad van, hogy vedelmi oldalon nagyon keves a talent. Van egy elit jatekos (Clark), ket atlag feletti (Daniels es Martinez), ketto, akibol meg lehet valami (Alexander es King), a tobbiek kozul jelenleg meg a kezdo szintet is kevesen utik meg.

Szerkesztette: casaubon