NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
A kötelező afroamerikai interjúkvóta pipa

ha egy olyan edzo kell, aki bamba fejjel vegigallja a meccset, akkor pipa.

Borbinho
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 150
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1078077577309421568

ha egy olyan edzo kell, aki bamba fejjel vegigallja a meccset, akkor pipa.
lehet tenyleg nem is a csapathoz, hanem ARod-hoz keresnek HC-t? ha Caldwell jonne, akk kb azt tudom elkepzelni, h Rodgers szabadkezet kap az offense-ben 😀

 twitter.com/TomSilverstein/status/1078090654390108160

hmm, csak ex Colts HC kell?
Borbinho
Reméljük ez még csak a kezdett!
A kötelező köröket futják mielőtt ráfordulnak az igazán komoly jelöltekre. Kiégett, megújulásra képtelen edzőt rúgott ki a csapat. Nem gondolom, hogy egy hasonlóval akarnák pótolni.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1078077577309421568

ha egy olyan edzo kell, aki bamba fejjel vegigallja a meccset, akkor pipa.
lehet tenyleg nem is a csapathoz, hanem ARod-hoz keresnek HC-t? ha Caldwell jonne, akk kb azt tudom elkepzelni, h Rodgers szabadkezet kap az offense-ben 😀

 twitter.com/TomSilverstein/status/1078090654390108160

hmm, csak ex Colts HC kell?

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
A hírek szerint Aaron (a Rodgers nem a Jones) nem bánná ha Philbint neveznék ki HC-nak..
LN
ezért nem jó, ha egy játékos próbálja meg megmondani a dolgokat. Philbin viccnek is rossz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Boldog karácsonyt, akkor is Hajrá Packers! 😊
Hurka
minden Sajtfejűnek Boldog Karácsonyt, majd HC interjúkban gazdag Új Évet mindannyiunknak! 😀
Régen láttunk Hurka!
gamerkr
annyira le voltam maradva, hogy konkrétan ma tudtam meg, hogy már nem McCarthy a HC.. shame on me 😊
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 160
A hírek szerint Aaron (a Rodgers nem a Jones) nem bánná ha Philbint neveznék ki HC-nak..
LN
Azert remeljuk ez inkabb udvariassagi kor.
Es remeljuk Arod inkabb jatszik ( ugy, mint a Jets ellen), mint "kiralycsinal".
Philbin szimpatikus ficko, de en jovore egy ujaepitett csapat elen inkabb egy kemenykezu, edzo-egyeniseget latnek szivesen.
Gute eddig is ment a maga feje utan, remelem ezuttal is igy lesz...
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A hírek szerint Aaron (a Rodgers nem a Jones) nem bánná ha Philbint neveznék ki HC-nak..
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 212
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001004067/article/dj-swearinger-says-he-was-released-by-redskins?campaign=fb-nf-sf204895461-sf204895461&sf204895461=1

🤔🤔
casaubon
Ugyan erre gondoltam. A probléma csak, hogy Jones is inkabb SS és Swea is az. Még mindig hiányozna a keretből egy valódi single high safety (Clinton-Dix says hello). Azt pedig nagyon remélem, hogy Bricet nem tervezzük jövőre is kezdőként szerepeltetni.
alatriste
“Tramon Williams doesn’t get beat over the top, and the secondary looks more organized with him back there than it did earlier in the year.“ 😊
Ezzel egyutt egy igazan jo FS persze upgrade lenne, de akar Williams es Swearinger sem lenne rossz paros, es Jones is lehetne a palyan a neki talan leginkabb megfelelo hibrid S-LB pozicioban.

Szerkesztette: casaubon
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ezt a vegen Arod valamiert nagyon akarta.Es meg is csinalta. Zook-ot nem kirugni kene, hanem felrugni...
Nekem a fenypont Kumerow TD-je volt. Nagyon szoritottam erte. Amit az az ember elkapas utan, labdaval a kezben tud, azt nagyon szeretnem jovore is latni!
jossbeaumont
Adams mögötti no2-3-4 WR spotért remélem nyílt verseny lesz.
Örülnék ha lenne legalább egy új arc is majd, de Kumerow oda férhet simán a 3.-4. helyre a DCn.
Új Thielen? 😀
alatriste
Ha így fejlődnek a srácok, akkor MVS-ESB ott lesz, Allison megkapja az esélyt megint. Kumerow-nak én is örülnék. Slotba kellene valaki, mert Cobb ha volt is halovány (gondolom megy is) volt.
Moore meg mondjuk kapufa lett.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001004067/article/dj-swearinger-says-he-was-released-by-redskins?campaign=fb-nf-sf204895461-sf204895461&sf204895461=1

🤔🤔
casaubon
Ugyan erre gondoltam. A probléma csak, hogy Jones is inkabb SS és Swea is az. Még mindig hiányozna a keretből egy valódi single high safety (Clinton-Dix says hello). Azt pedig nagyon remélem, hogy Bricet nem tervezzük jövőre is kezdőként szerepeltetni.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 212
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001004067/article/dj-swearinger-says-he-was-released-by-redskins?campaign=fb-nf-sf204895461-sf204895461&sf204895461=1

🤔🤔
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 562 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Boldog karácsonyt, akkor is Hajrá Packers! 😊
Hurka
minden Sajtfejűnek Boldog Karácsonyt, majd HC interjúkban gazdag Új Évet mindannyiunknak! 😀
Régen láttunk Hurka!

több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 212
A következő év(ek)et tekintve a legfontosabb, legmeghatározóbb a HC (és OC) szerződtetése lesz. Nem értem, miért nem folynak már az interjúk a jelöltekkel. Nemsokára sokkal több csapat fog majd új főedzőt keresni és nagyobb lesz a tülekedés a jobb szakemberekért.

SBL
Erre a magyarazat valoszinuleg az, hogy nem jelenleg allas nelkuli / college-ban dolgozo edzokben gondolkodnak. NFL-koordinatorokkal pedig meg nem lehet interjuzni.
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 150
Tegnapi győzelem után biztosan nem fogjuk lefürödni a Lions elleni szezonzárót sem.
Nagyon sok pick áll majd rendelkezésre ha akarunk feljebb tudunk majd menni , bár én jobban örülnék annak ha mindkét első körünket ki is húznánk.
Mindenképpen érkezni kell majd egy passrushernek , egy saftynek , és az O falba is várok 1-2 embert.
Szerintem Pick és Cap is lesz annyi h szépen fel lehet csinosítani a keretet.
Gyenge idény volt , sokszor szerencsénk se volt , MM, sérülések ,stb ..De abban biztos vagyok h jó irányba mozdultunk el az edző váltással , kell találni egy kompetens edzőt , hozni egy korrekt offseasont , kibekkelni foci nélkül 8 hónapot , majd ujra neki vágni a Playoffért 😊
nando89
A következő év(ek)et tekintve a legfontosabb, legmeghatározóbb a HC (és OC) szerződtetése lesz. Nem értem, miért nem folynak már az interjúk a jelöltekkel. Nemsokára sokkal több csapat fog majd új főedzőt keresni és nagyobb lesz a tülekedés a jobb szakemberekért.

A témához kapcsolódik és jópofa, ezért megosztom. Nekem tetszik.
Már többször leírtátok itt, hogy vszinű sokaknak csábító lehet az, hogy Arodnak hosszútávú szerződése van a csapattal. Ez is erre rímmel.

"Aaron Rodgers just hung up 442 yards and 4 total TDs to advertise to every Head Coach candidate"
több mint 5 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Boldog karácsonyt, akkor is Hajrá Packers! 😊
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 777
Tegnapi győzelem után biztosan nem fogjuk lefürödni a Lions elleni szezonzárót sem.
Nagyon sok pick áll majd rendelkezésre ha akarunk feljebb tudunk majd menni , bár én jobban örülnék annak ha mindkét első körünket ki is húznánk.
Mindenképpen érkezni kell majd egy passrushernek , egy saftynek , és az O falba is várok 1-2 embert.
Szerintem Pick és Cap is lesz annyi h szépen fel lehet csinosítani a keretet.
Gyenge idény volt , sokszor szerencsénk se volt , MM, sérülések ,stb ..De abban biztos vagyok h jó irányba mozdultunk el az edző váltással , kell találni egy kompetens edzőt , hozni egy korrekt offseasont , kibekkelni foci nélkül 8 hónapot , majd ujra neki vágni a Playoffért 😊
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 686 — twitch@citromail.hu
Elvileg a 11-16 között húzhatunk majd valahol jövő áprilisban
gamerkr
Ha ma a Denver nyer a Raiders ellen, akkor a 13, helyen állunk.
Ha a jövő héten nyerünk és a közvetlen előttünk állók kikapnak (Skins, Dolphins, Browns), akkor a barnákkal holtversenyben a 16-17. helyen leszünk. | Ilyenkor nem tudom, mi dönt a sorrendről |
Ha viszont kikapunk és mindenki mögöttünk nyer (Broncos, Falcons, Panthers, Bengals), akkor akár még a 10. helyre is előre léphetünk visszacsúszhatunk

A Jets elleni vereség esetén elméletben még egy 5-ös pick is összejöhetett volna. Így marad a feltrade, ha nagyon kellene valaki. Mondjuk én Kumerow unokatesójának nagyon örülnék, de ez csak vágyálom.
James007
Fölösleges a számolgatás. Egy ilyen szezon után, a Lambeau Fielden hazai közönség előtt, decemberben, csoport rivális ellen, csak a győzelem az elfogadható!
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Elvileg a 11-16 között húzhatunk majd valahol jövő áprilisban
gamerkr
Ha ma a Denver nyer a Raiders ellen, akkor a 13, helyen állunk.
Ha a jövő héten nyerünk és a közvetlen előttünk állók kikapnak (Skins, Dolphins, Browns), akkor a barnákkal holtversenyben a 16-17. helyen leszünk. | Ilyenkor nem tudom, mi dönt a sorrendről |
Ha viszont kikapunk és mindenki mögöttünk nyer (Broncos, Falcons, Panthers, Bengals), akkor akár még a 10. helyre is előre léphetünk visszacsúszhatunk

A Jets elleni vereség esetén elméletben még egy 5-ös pick is összejöhetett volna. Így marad a feltrade, ha nagyon kellene valaki. Mondjuk én Kumerow unokatesójának nagyon örülnék, de ez csak vágyálom.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 562 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Elvileg a 11-16 között húzhatunk majd valahol jövő áprilisban

több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
"Ron Zook should be fired then re-hired so they can fire him again. "

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 212
Ezt a vegen Arod valamiert nagyon akarta.Es meg is csinalta. Zook-ot nem kirugni kene, hanem felrugni...
Nekem a fenypont Kumerow TD-je volt. Nagyon szoritottam erte. Amit az az ember elkapas utan, labdaval a kezben tud, azt nagyon szeretnem jovore is latni!
jossbeaumont
Adams mögötti no2-3-4 WR spotért remélem nyílt verseny lesz.
Örülnék ha lenne legalább egy új arc is majd, de Kumerow oda férhet simán a 3.-4. helyre a DCn.
Új Thielen? 😀
alatriste
Amugy az elkapok kozul ma szep csendben St. Brown jatszotta a legnagyobbat. Ha nem utik ki, alighanem meglett volna a 100 yard, ha jol emlekszem, minden labdat elkapott, a remek blokkolasa meg mar nem ujdonsag.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ezt a vegen Arod valamiert nagyon akarta.Es meg is csinalta. Zook-ot nem kirugni kene, hanem felrugni...
Nekem a fenypont Kumerow TD-je volt. Nagyon szoritottam erte. Amit az az ember elkapas utan, labdaval a kezben tud, azt nagyon szeretnem jovore is latni!
jossbeaumont
Adams mögötti no2-3-4 WR spotért remélem nyílt verseny lesz.
Örülnék ha lenne legalább egy új arc is majd, de Kumerow oda férhet simán a 3.-4. helyre a DCn.
Új Thielen? 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 160
Ezt a vegen Arod valamiert nagyon akarta.Es meg is csinalta. Zook-ot nem kirugni kene, hanem felrugni...
Nekem a fenypont Kumerow TD-je volt. Nagyon szoritottam erte. Amit az az ember elkapas utan, labdaval a kezben tud, azt nagyon szeretnem jovore is latni!
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Én örülök, a Packers győzelem mindig jó, csak a draftpozíciónak nem. De kit érdekel egy vagy két hely. Mindkét csapat nagyot küzdött, sportszerűségből jeles. Boldog Packarácsonyt!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
GNG Green Bay Packers 241
Hááát... Keményen megdolgoztunk, hogy rontsunk a drafthelyünkön, de Rodgers öröméből kiindulva nagyon kelhetett neki ez a győzelem valamiért. Gondolom nem akart idegenben nyeretlenül zárni egy szezont. De spac és a def vállalhatatlant villantott. Ha az a pénzérme a másik felére esik, akkor nekünk végünk mint a botnak.

Szerkesztette: GNG