Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 769
A PO valószínűsége:  www.nytimes.com/interactive/2015/upshot/2015-nfl-playoff-simulator.html?_r=0
Gergőbácsi

A tegnapi vikings zakóval jó az esély a csoportra is , ők jövőhéten mi azután megyünk Arizonába jelenlegi formák alapján mindkét csapatnak zakó , lényeg a lényeg h az utcsó forduló otthon a Vikings ellen szinte tuti a csoport győzelemért megy 😊 Januárban talán lesz hó is play off hangulat aki veszít nagy sansszal Wild card , várom azt a meccset 😊
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
A PO valószínűsége:  www.nytimes.com/interactive/2015/upshot/2015-nfl-playoff-simulator.html?_r=0

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
8-4-re rontott a Vikes, így ugyanúgy állunk

több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ennek oka az a minősíthetetlen viselkedés, amit néhány csoportrivális csapat "szurkolója" csinál. Alpári hangnemben jönnek az eredménykövetőbe és ide a fórumunkba is szidni mindenkit, ráadásul minden kérdéses bírói ítéletnél megkapjuk a csalók és a bírók kedvenc csapata és hasonló dolgokat.
zolten
Van olyan, hogy felhasználó némítása: a hozzászólásnál kattints a kis fogaskerékre. Érdemes használni. ; )

A meccsel kapcsolatban nem nagyon van már mit hozzáfűzni. Én a W ellenére eléggé padlón vagyok, ez az O teljesítmény nullával egyenlő. Ha be is jutunk a POba (valószínűleg bejutunk) ott bármelyik csapat körberöhög bennünket, iszonyat nagy égés lesz, ha nem tudunk változtatni valamit. A D előtt le a kalappal, erejükön felül teljesítenek az O balfaszkodásának ellenére is.
Egyébként a lejjebb említett szigor tényleg jól jönne. MM/TT vasököl odavághatna...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 832 — 258. §
Nezd az elkapok+vedok mozgasat. Lathato, ha lehetne is pontosan dobni, akkor sem volna semmi ertelme. Ez ket dolgon mulik. A labda alatt allokon, es a szerencsen. Es ez minden mely bombara igaz, a Hail Mary annyiban mas, hogy a vedok is tudjakmi jon, es mind alaszaladnak a celteruletnek, az jojjon aminek jonnie kell, a QB akkor is dob.
ulpianus
A Lions esetében mondjuk szerintem a védők még a bomba után is valamilyen lateralra számítottak 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Nezd az elkapok+vedok mozgasat. Lathato, ha lehetne is pontosan dobni, akkor sem volna semmi ertelme. Ez ket dolgon mulik. A labda alatt allokon, es a szerencsen. Es ez minden mely bombara igaz, a Hail Mary annyiban mas, hogy a vedok is tudjakmi jon, es mind alaszaladnak a celteruletnek, az jojjon aminek jonnie kell, a QB akkor is dob.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
gedam 5 788
Nem is lehet pontosan dobni, nem is dobja senki. Csak neha ugy jon ossze. Feldobja a levegobe jo magasan, es alaall aki tud. Ezert is Hail Mary, nem pedig marksmanship.
ulpianus
a pontosság alatt azt értem, hogy telibe dobja az end zone közepét. se nem hosszabb, se nem rövidebb.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Nem is lehet pontosan dobni, nem is dobja senki. Csak neha ugy jon ossze. Feldobja a levegobe jo magasan, es alaall aki tud. Ezert is Hail Mary, nem pedig marksmanship.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
gedam 5 788
 www.youtube.com/watch?v=KI3oxf7C5AI
ekkorát, ilyen pontosan nem lehet dobni, ez a video fake. 😛
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 510 — Bowl Winner
Megbukott a szerda esti maradj otthon előírt program betartásán.
tomi-tomi
Alonso Harris ugyanezért lett kivágva. Végre egy kis szigor!
SBL
Ja, a Training Day-t se élte túl a csávó.😊
(Aki nem érti nézze meg a Kiképzés című filmet.)

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Megbukott a szerda esti maradj otthon előírt program betartásán.
tomi-tomi
Alonso Harris ugyanezért lett kivágva. Végre egy kis szigor!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Megbukott a szerda esti maradj otthon előírt program betartásán.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Lacy valami kurva rossz fát tehetett a tűzre.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Montee Ball állítólag viziten.
Bírtam a Badgersben.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 228 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/12/04/pro-how-packers-run-defense-is-keeping-green-bay-in-games/

Remek kis írás arról, ami felett el-el siklottunk mostanában, hogy jó a runD.
Daniels, Haha és Burnett játékát kiemelve.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
zolten Green Bay Packers 229
Hajnalban keltem fel és az utolsó öt percet láttam. Kilátástalanul és szomorúan ültem és tudatosult bennem a végén, hogy ez ennyi volt. Aztán jött Mária és még most sem hiszem el, hogy mi történt. Rendkívül boldog vagyok. De ugyanakkor csalódott is, ezzel a fórummal kapcsolatban. Éveken át szinte napi szinten léptem be elolvasni a hozzászólásokat és kíváncsian vártam, hogy ki mit írt és kinek mi a véleménye. Az eredménykövetőt is szinte minden meccsen végig néztem a meccsek közben. De sajnos mára eljutottam arra a szintre, hogy jó ha hetente-kéthetente belépek és néha napján eredménykövetőzöm. Ennek oka az a minősíthetetlen viselkedés, amit néhány csoportrivális csapat "szurkolója" csinál. Alpári hangnemben jönnek az eredménykövetőbe és ide a fórumunkba is szidni mindenkit, ráadásul minden kérdéses bírói ítéletnél megkapjuk a csalók és a bírók kedvenc csapata és hasonló dolgokat. Ez már rohadtul unalmas és ráadásul nem emberhez méltó viselkedés. Persze megértem a fájdalmukat, de így kifejezni a dühüket, eléggé gyerekes és mély depresszióra utaló. Szóval szerintem ha ez így folytatódik, akkor nem marad más csak mephisto és dave, akik aztán örülhetnek, hogy az évekig tartó szidalmaikkal elzavartak mindenki mást innen valamelyik packers facebook csoportba. Amúgy ez az adminisztrátorokra nézve is elég kritika, ha normálisan végeznék a munkájukat, akkor az ilyen emberek már rég ki lennének innen tiltva (persze engem lehet, hogy ettől a mondattól rögtön kitesznek, de nem érdekel). Ne haragudjatok, ha hosszú voltam, de ez már nagyon kikívánkozott belőlem. Mindezektől függetlenül békejobbot nyújtok az érintetteknek, és kérem őket, hogy hagyják abba a szidalmazást és bíróskodást legalább nálunk (vagy esetleg még az eredménykövetőben), próbáljunk kultúrált hangvételben beszélni és ne ugorjunk neki rögtön valakinek ilyen stílusban, ha mondjuk azt állítja, hogy ténylegesen facemask volt (amúgy szerintem nem volt az annak ellenére, hogy több szakértő is kinn azt mondja, hogy be lehetett fújni). GO PACK GO!
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Mivel reggel dolgozni kellett mennem,csak most tudtam megnézni a meccs végét.
Röviden: AZTAKIBASZOTTKURVAISTENIT! 😀
Látni Caldwell ocsmány pofáját a hail marynél nekem minden pénzt megér,a nap fénypontja volt. 😊
Go Pack Go!
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 228 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Véleményem a meccs végi szituációkkal kapcsolatban már leírtam hajnalban, nem is szeretnék ezzel tovább foglalkozni.
Továbbra is rossz volt nézni a csapat támadójátékát a meccs mondjuk 60-70%-ban. Volt talán 2 max 3 valóban lendületes és szép támadásunk. De a WR-ek teljesítménye továbbra sem javul. A Cobb - Adams páros együtt 8 elkapásból ért el 50 yardot... Starks egymaga kapott el 5 labdát 45 yardért, de a nap hőse (a végjátékon túl) R. Rodgers 8 elkapás majd 150yard. Bántóan csak őt tudta Aaron megtalálni, már amikor ugye megtudta.

8-4-ről most már tényleg isteni csoda kéne, hogy a PO se legyen meg. Jogosságától függetlenül ha ezzel a Hail Mary-vel elért győzelem sem hozza vissza az önbizalmat akkor valóban csak a PO-ba jutás lehet reális cél, több nem. Hosszú hetünk van és egy Romo nélküli Dallas jön a tundrára. Ha most sem indul be az Offense és kezdi el kihúzni magát a gödörből, akkor nem tudom mikor.

A D előtt viszont le a kalappal! Meccsben tartották a csapatot. Egy elváltást leszámítva, nagyon szépen dolgoztak. Kicsivel többször lehetett volna a hátán Matthew, de amit lehetett megtettek.
Külön tetszett egyébként Ryan játéka, remélem hasonló snapszámban lesz fenn a Lambeaun is majd.
alatriste
borzasztó a támadófalatok, ezért a futás a 0-hoz konvergál, bár ez a ruki 1 meccsre jó kis meglepetés volt. az offenz teljes egészében egészében rodgers improvizációs képességére támaszkodik, gyakorlatilag running mant játszik egész meccsen, nem szeretném az ördögöt a falra festeni, de ebből így komoly sérülés is lehet. amekkora ütéseket kapott a detroit ellen is csoda, hogy bele tudott állni a mariskába.
gedam
Átjött egy Ravens fan károgni! 😀 | nem tudtam kihagyni, bár magamba jobban hangzott |
Egyébként sajnos teljesen igazad van. A kezdő OLünk legalább belül használható (Sitton-Linsley-Lang), Lang különösen jó idén. De ínagy csalódás a tavalyi után az egész OL. A két tackle-t pedig agyba főbe verik, így jöhet a cikázás. Na most a Lions ellen volt olyan időszak amikor a kezdő 5ösből csak Sitton volt fenn. Az alap OL is szarul muzsikál idén, de a csereembereik egyenesen közveszélyesek Rodgersre.
Igazából csak reménykedni tudunk, hogy nem következik be sérülés. Sajnos tudjuk milyen ez a csapat AR nélkül...
alatriste
idén nekünk már csak az maradt, hogy mások csapatánál károgjunk. jobbulást a falnak.
gedam
Teljes mértékben viccvolt 😊
Nálatok meg fel a fejjel, egy ilyen év után jövőre még csak náthás se lesz senki!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
gedam 5 788
Véleményem a meccs végi szituációkkal kapcsolatban már leírtam hajnalban, nem is szeretnék ezzel tovább foglalkozni.
Továbbra is rossz volt nézni a csapat támadójátékát a meccs mondjuk 60-70%-ban. Volt talán 2 max 3 valóban lendületes és szép támadásunk. De a WR-ek teljesítménye továbbra sem javul. A Cobb - Adams páros együtt 8 elkapásból ért el 50 yardot... Starks egymaga kapott el 5 labdát 45 yardért, de a nap hőse (a végjátékon túl) R. Rodgers 8 elkapás majd 150yard. Bántóan csak őt tudta Aaron megtalálni, már amikor ugye megtudta.

8-4-ről most már tényleg isteni csoda kéne, hogy a PO se legyen meg. Jogosságától függetlenül ha ezzel a Hail Mary-vel elért győzelem sem hozza vissza az önbizalmat akkor valóban csak a PO-ba jutás lehet reális cél, több nem. Hosszú hetünk van és egy Romo nélküli Dallas jön a tundrára. Ha most sem indul be az Offense és kezdi el kihúzni magát a gödörből, akkor nem tudom mikor.

A D előtt viszont le a kalappal! Meccsben tartották a csapatot. Egy elváltást leszámítva, nagyon szépen dolgoztak. Kicsivel többször lehetett volna a hátán Matthew, de amit lehetett megtettek.
Külön tetszett egyébként Ryan játéka, remélem hasonló snapszámban lesz fenn a Lambeaun is majd.
alatriste
borzasztó a támadófalatok, ezért a futás a 0-hoz konvergál, bár ez a ruki 1 meccsre jó kis meglepetés volt. az offenz teljes egészében egészében rodgers improvizációs képességére támaszkodik, gyakorlatilag running mant játszik egész meccsen, nem szeretném az ördögöt a falra festeni, de ebből így komoly sérülés is lehet. amekkora ütéseket kapott a detroit ellen is csoda, hogy bele tudott állni a mariskába.
gedam
Átjött egy Ravens fan károgni! 😀 | nem tudtam kihagyni, bár magamba jobban hangzott |
Egyébként sajnos teljesen igazad van. A kezdő OLünk legalább belül használható (Sitton-Linsley-Lang), Lang különösen jó idén. De ínagy csalódás a tavalyi után az egész OL. A két tackle-t pedig agyba főbe verik, így jöhet a cikázás. Na most a Lions ellen volt olyan időszak amikor a kezdő 5ösből csak Sitton volt fenn. Az alap OL is szarul muzsikál idén, de a csereembereik egyenesen közveszélyesek Rodgersre.
Igazából csak reménykedni tudunk, hogy nem következik be sérülés. Sajnos tudjuk milyen ez a csapat AR nélkül...
alatriste
idén nekünk már csak az maradt, hogy mások csapatánál károgjunk. jobbulást a falnak.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 228 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Véleményem a meccs végi szituációkkal kapcsolatban már leírtam hajnalban, nem is szeretnék ezzel tovább foglalkozni.
Továbbra is rossz volt nézni a csapat támadójátékát a meccs mondjuk 60-70%-ban. Volt talán 2 max 3 valóban lendületes és szép támadásunk. De a WR-ek teljesítménye továbbra sem javul. A Cobb - Adams páros együtt 8 elkapásból ért el 50 yardot... Starks egymaga kapott el 5 labdát 45 yardért, de a nap hőse (a végjátékon túl) R. Rodgers 8 elkapás majd 150yard. Bántóan csak őt tudta Aaron megtalálni, már amikor ugye megtudta.

8-4-ről most már tényleg isteni csoda kéne, hogy a PO se legyen meg. Jogosságától függetlenül ha ezzel a Hail Mary-vel elért győzelem sem hozza vissza az önbizalmat akkor valóban csak a PO-ba jutás lehet reális cél, több nem. Hosszú hetünk van és egy Romo nélküli Dallas jön a tundrára. Ha most sem indul be az Offense és kezdi el kihúzni magát a gödörből, akkor nem tudom mikor.

A D előtt viszont le a kalappal! Meccsben tartották a csapatot. Egy elváltást leszámítva, nagyon szépen dolgoztak. Kicsivel többször lehetett volna a hátán Matthew, de amit lehetett megtettek.
Külön tetszett egyébként Ryan játéka, remélem hasonló snapszámban lesz fenn a Lambeaun is majd.
alatriste
borzasztó a támadófalatok, ezért a futás a 0-hoz konvergál, bár ez a ruki 1 meccsre jó kis meglepetés volt. az offenz teljes egészében egészében rodgers improvizációs képességére támaszkodik, gyakorlatilag running mant játszik egész meccsen, nem szeretném az ördögöt a falra festeni, de ebből így komoly sérülés is lehet. amekkora ütéseket kapott a detroit ellen is csoda, hogy bele tudott állni a mariskába.
gedam
Átjött egy Ravens fan károgni! 😀 | nem tudtam kihagyni, bár magamba jobban hangzott |
Egyébként sajnos teljesen igazad van. A kezdő OLünk legalább belül használható (Sitton-Linsley-Lang), Lang különösen jó idén. De ínagy csalódás a tavalyi után az egész OL. A két tackle-t pedig agyba főbe verik, így jöhet a cikázás. Na most a Lions ellen volt olyan időszak amikor a kezdő 5ösből csak Sitton volt fenn. Az alap OL is szarul muzsikál idén, de a csereembereik egyenesen közveszélyesek Rodgersre.
Igazából csak reménykedni tudunk, hogy nem következik be sérülés. Sajnos tudjuk milyen ez a csapat AR nélkül...

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
gedam 5 788
Véleményem a meccs végi szituációkkal kapcsolatban már leírtam hajnalban, nem is szeretnék ezzel tovább foglalkozni.
Továbbra is rossz volt nézni a csapat támadójátékát a meccs mondjuk 60-70%-ban. Volt talán 2 max 3 valóban lendületes és szép támadásunk. De a WR-ek teljesítménye továbbra sem javul. A Cobb - Adams páros együtt 8 elkapásból ért el 50 yardot... Starks egymaga kapott el 5 labdát 45 yardért, de a nap hőse (a végjátékon túl) R. Rodgers 8 elkapás majd 150yard. Bántóan csak őt tudta Aaron megtalálni, már amikor ugye megtudta.

8-4-ről most már tényleg isteni csoda kéne, hogy a PO se legyen meg. Jogosságától függetlenül ha ezzel a Hail Mary-vel elért győzelem sem hozza vissza az önbizalmat akkor valóban csak a PO-ba jutás lehet reális cél, több nem. Hosszú hetünk van és egy Romo nélküli Dallas jön a tundrára. Ha most sem indul be az Offense és kezdi el kihúzni magát a gödörből, akkor nem tudom mikor.

A D előtt viszont le a kalappal! Meccsben tartották a csapatot. Egy elváltást leszámítva, nagyon szépen dolgoztak. Kicsivel többször lehetett volna a hátán Matthew, de amit lehetett megtettek.
Külön tetszett egyébként Ryan játéka, remélem hasonló snapszámban lesz fenn a Lambeaun is majd.
alatriste
borzasztó a támadófalatok, ezért a futás a 0-hoz konvergál, bár ez a ruki 1 meccsre jó kis meglepetés volt. az offenz teljes egészében rodgers improvizációs képességére támaszkodik, gyakorlatilag running mant játszik egész meccsen, nem szeretném az ördögöt a falra festeni, de ebből így komoly sérülés is lehet. amekkora ütéseket kapott a detroit ellen is csoda, hogy bele tudott állni a mariskába.
gedam
több mint 8 éve
gedam 5 788
Véleményem a meccs végi szituációkkal kapcsolatban már leírtam hajnalban, nem is szeretnék ezzel tovább foglalkozni.
Továbbra is rossz volt nézni a csapat támadójátékát a meccs mondjuk 60-70%-ban. Volt talán 2 max 3 valóban lendületes és szép támadásunk. De a WR-ek teljesítménye továbbra sem javul. A Cobb - Adams páros együtt 8 elkapásból ért el 50 yardot... Starks egymaga kapott el 5 labdát 45 yardért, de a nap hőse (a végjátékon túl) R. Rodgers 8 elkapás majd 150yard. Bántóan csak őt tudta Aaron megtalálni, már amikor ugye megtudta.

8-4-ről most már tényleg isteni csoda kéne, hogy a PO se legyen meg. Jogosságától függetlenül ha ezzel a Hail Mary-vel elért győzelem sem hozza vissza az önbizalmat akkor valóban csak a PO-ba jutás lehet reális cél, több nem. Hosszú hetünk van és egy Romo nélküli Dallas jön a tundrára. Ha most sem indul be az Offense és kezdi el kihúzni magát a gödörből, akkor nem tudom mikor.

A D előtt viszont le a kalappal! Meccsben tartották a csapatot. Egy elváltást leszámítva, nagyon szépen dolgoztak. Kicsivel többször lehetett volna a hátán Matthew, de amit lehetett megtettek.
Külön tetszett egyébként Ryan játéka, remélem hasonló snapszámban lesz fenn a Lambeaun is majd.
alatriste
borzasztó a támadófalatok, ezért a futás a 0-hoz konvergál, bár ez a ruki 1 meccsre jó kis meglepetés volt. az offenz teljes egészében egészében rodgers improvizációs képességére támaszkodik, gyakorlatilag running mant játszik egész meccsen, nem szeretném az ördögöt a falra festeni, de ebből így komoly sérülés is lehet. amekkora ütéseket kapott a detroit ellen is csoda, hogy bele tudott állni a mariskába.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 228 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Véleményem a meccs végi szituációkkal kapcsolatban már leírtam hajnalban, nem is szeretnék ezzel tovább foglalkozni.
Továbbra is rossz volt nézni a csapat támadójátékát a meccs mondjuk 60-70%-ban. Volt talán 2 max 3 valóban lendületes és szép támadásunk. De a WR-ek teljesítménye továbbra sem javul. A Cobb - Adams páros együtt 8 elkapásból ért el 50 yardot... Starks egymaga kapott el 5 labdát 45 yardért, de a nap hőse (a végjátékon túl) R. Rodgers 8 elkapás majd 150yard. Bántóan csak őt tudta Aaron megtalálni, már amikor ugye megtudta.

8-4-ről most már tényleg isteni csoda kéne, hogy a PO se legyen meg. Jogosságától függetlenül ha ezzel a Hail Mary-vel elért győzelem sem hozza vissza az önbizalmat akkor valóban csak a PO-ba jutás lehet reális cél, több nem. Hosszú hetünk van és egy Romo nélküli Dallas jön a tundrára. Ha most sem indul be az Offense és kezdi el kihúzni magát a gödörből, akkor nem tudom mikor.

A D előtt viszont le a kalappal! Meccsben tartották a csapatot. Egy elváltást leszámítva, nagyon szépen dolgoztak. Kicsivel többször lehetett volna a hátán Matthew, de amit lehetett megtettek.
Külön tetszett egyébként Ryan játéka, remélem hasonló snapszámban lesz fenn a Lambeaun is majd.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Pár éve regiztem ide.. Nem értek az Amerikai Fotballhoz . CSAK szeretem nézni a mérkőzéseket
Kiváltképp ha az általam kedvelt Green Bay játszik..
Azért számomra tűrhetetlen ,hogy ilyen meccseket játsszanak mint az éjszakai volt😛😛
Vége lett a mérkőzésnek, reklámok- nyilatkozatok lementek és ÉN ott ültem a monitor előtt és nem tértem magamhoz ..
Ezt most hogyan ??? MI történt?? Miért így???
A harmadik negyed közepéig 0 + ilyen végjáték........
Szívbajt hozzák a szegény idősödő emberre.
Amikor először láttam NFL meccset , / még Favre val/ Akkor éreztem ilyen "elvarázsoltnak magamat.
Kaptunk egy esélyt a végén Megérdemelten avagy sem azt mindenki maga döntse el magának.. Éltünk vele
Az a TD viszont ......... nagyon szép momentum volt .....

több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Ha nincs a facemask hívás,lejárt az idő,nincs több play,nincs HM,nyert a Lions.Ennél mi lehet direktebb?
kolok1972
már elnézést, hogy belepofázok, de ha leírsz egy ötlépcsős eseménysort, az pont arra utal, hogy a hiba indirekt volt. a direkt hiba pl. egy kamu DPI lett volna a hail marynél. de hát ez részben szemantikai kérdés..

20-0-nál aludtam el. reggel félálomban meglepett az eredmény. aztán elsőre annyit láttam, hogy rodgers passzolta a gb-ből a legtöbbet, ő is futotta a legtöbbet, eddig OK, de hogy ő is kapta el a legtöbbet, ott felébredtem, aztán leesett 😊
jorge
Milyen 5 lépcsős eseménysor? Ha már szemantikailag nézted,az első az esemény ,az összes többi csak következmény. Esküszöm nem tudom hogy lehet érthetőbben írni??? Ezzel még már sokszor talakoztam erveleskent,hogy felemlegetnek korábbi eseteket,ahol a GB terhére tévedtek. Könyörgöm ez mit igazol?? Max annyit hogy ott is szar döntést hoztak a zebrak.
kolok1972
Ezt véletlenül like-oltam. Erről a témáról nincs értelme vitatkozni.
1. Ha nincs a facemask zászló, akkor nincs idő utáni játék -> Igaz
2. 61 yardról volt egy dobása TD-re a GB-nek. Sikert végrehajtani! Azért sikerült végrehajtani, mert korábban bedobták a facemask zászlót? -> Nem

Mindkettőtöknek részben igaza van. Úgyse fogjátok meggyőzni egymást.

Szerkesztette: GNG