Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
fel a fejjel srácok, a Hard knocks alatt megkedveltem egy pár arcot és egy kicsit a csapatotokat is.. lesz ez még jobb.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Egy kicsit irigykedem a Titans-re, Mariotával egy 10 évre megoldották a gondjukat. Nem lesz könnyű így a csoportban, Luck, Mariota...Örülnék, ha nálunk is rendeződne a QB kérdés végre.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ryan Ma lett kezdő qb.
adam8
Ezt még iktriad is megkönnyezte xD
Sixo
Ilyet még én se tudok.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ryan Ma lett kezdő qb.
adam8
Ezt még iktriad is megkönnyezte xD

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Ryan Ma lett kezdő qb.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Steelers mintára el kéne indítani, egy Bullock takarodj kampányt.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Höri: A Texans. Semmi nem változott, még mindig egy jó QB-ra vannak a playofftól, de javulás helyett gyengébb az idei felhozataluk, Foster sérült, Johnson pedig eligazolt. A Colts szorongatása helyett harmadikok lesznek a csoportban, de legalább így olcsóbb lehet a felcsere a 2016-os drafton.

Fu de felnevettem a végén 😀 Az igaz hogy nehezen lesz meg a PO értelmes irányító nélkül, de melyik univerzumban képzeli el hogy Bortles vagy Mariota egyszer is megveri a Houstont? 😀
samu09
A tavalyi sérült karral hajigáló 1.0-ás Bortles majdnem megverte a Texanst az utolsó meccsen, és ha a most már houstoni Cecil Shorts nem ejti el a tökéletes passzát az endzoneban az utolsó játéknál meg is lett volna a W.
Idén meg úgy tűnik Blake minimum 1 szintet lépett felfelé, jobb a védelme és jobb fegyverei is vannak.
Just sayin.
iktriad
És azon a meccsen Blue csak ott nem futott át a védelmen ahol nem akart.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri: A Texans. Semmi nem változott, még mindig egy jó QB-ra vannak a playofftól, de javulás helyett gyengébb az idei felhozataluk, Foster sérült, Johnson pedig eligazolt. A Colts szorongatása helyett harmadikok lesznek a csoportban, de legalább így olcsóbb lehet a felcsere a 2016-os drafton.

Fu de felnevettem a végén 😀 Az igaz hogy nehezen lesz meg a PO értelmes irányító nélkül, de melyik univerzumban képzeli el hogy Bortles vagy Mariota egyszer is megveri a Houstont? 😀
samu09
A tavalyi sérült karral hajigáló 1.0-ás Bortles majdnem megverte a Texanst az utolsó meccsen, és ha a most már houstoni Cecil Shorts nem ejti el a tökéletes passzát az endzoneban az utolsó játéknál meg is lett volna a W.
Idén meg úgy tűnik Blake minimum 1 szintet lépett felfelé, jobb a védelme és jobb fegyverei is vannak.
Just sayin.

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Gameday végre eljött. Tippek a mai meccsre?
Én tippem szoros meccs. 21-17 Hoyer 2td 1int Blue td Hopkins td Strong td Watt 2 sack : )
swatt99
Én egy nagyon szoros meccset érzek nagy D dominanciával mindkét oldalon. Kíváncsi vagyok mit fog művelni a D-line élesben.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Gameday végre eljött. Tippek a mai meccsre?
Én tippem szoros meccs. 21-17 Hoyer 2td 1int Blue td Hopkins td Strong td Watt 2 sack : )
swatt99
Én is valami hasonlóra számítók de Polk TDvel, chicken and shrimp!!!

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Gameday végre eljött. Tippek a mai meccsre?
Én tippem szoros meccs. 21-17 Hoyer 2td 1int Blue td Hopkins td Strong td Watt 2 sack : )
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Höri: A Texans. Semmi nem változott, még mindig egy jó QB-ra vannak a playofftól, de javulás helyett gyengébb az idei felhozataluk, Foster sérült, Johnson pedig eligazolt. A Colts szorongatása helyett harmadikok lesznek a csoportban, de legalább így olcsóbb lehet a felcsere a 2016-os drafton.

Fu de felnevettem a végén 😀 Az igaz hogy nehezen lesz meg a PO értelmes irányító nélkül, de melyik univerzumban képzeli el hogy Bortles vagy Mariota egyszer is megveri a Houstont? 😀
samu09
Hagyd rá, ő szakértő...

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Höri: A Texans. Semmi nem változott, még mindig egy jó QB-ra vannak a playofftól, de javulás helyett gyengébb az idei felhozataluk, Foster sérült, Johnson pedig eligazolt. A Colts szorongatása helyett harmadikok lesznek a csoportban, de legalább így olcsóbb lehet a felcsere a 2016-os drafton.

Fu de felnevettem a végén 😀 Az igaz hogy nehezen lesz meg a PO értelmes irányító nélkül, de melyik univerzumban képzeli el hogy Bortles vagy Mariota egyszer is megveri a Houstont? 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Úgy tűnik Mohamed kiikszelte magát egy időre. Ha a Cushing Dent McKinney hármasból vasárnap valaki lerobban megint úgy leszünk mint az elmúlt 3 évben...
samu09
Nem gond, majd jön vissza Trail.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Úgy tűnik Mohamed kiikszelte magát egy időre. Ha a Cushing Dent McKinney hármasból vasárnap valaki lerobban megint úgy leszünk mint az elmúlt 3 évben...
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Melyik hülye finghatott a LB megbeszélésen???
LanceVance
Nem hinném, hogy ez kérdés lenne. Sok ott az agyhalott, de egyik sem übereli Cushingot.
Sixo
 www.barstoolsports.com/chicago/hard-knocks-episode-2-recap-is-brian-cushing-the-biggest-meathead-on-planet-earth/
Én bírom azt az agyamputáltat!

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Melyik hülye finghatott a LB megbeszélésen???
LanceVance
Nem hinném, hogy ez kérdés lenne. Sok ott az agyhalott, de egyik sem übereli Cushingot.

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Melyik hülye finghatott a LB megbeszélésen???

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
Fido lett a starter TE?

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Gecc Wilforknak nagyon bejött az a focista csaj, tuti rámozdult kamerák mögött annyira mosolygott rá.
Sixo
Jobb lett volna ha Alex Morgan látogatja meg őket...: D

Egyébként nagyon bejött ez a Hard Knocks Watt hozta magát. Wilfork nagy meglepetés volt nekem, nagyon vicces figura. BoB is nagy arc. Kár hogy vége lett de legalább azt jelenti hogy kezdődik a szezon: )
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Gecc Wilforknak nagyon bejött az a focista csaj, tuti rámozdult kamerák mögött annyira mosolygott rá.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Hard Knocks már fentvan valahol?
LanceVance
Tenyarodon
swatt99
Nem tudok regelni már 😕

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Hard Knocks már fentvan valahol?
LanceVance
Tenyarodon
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Hard Knocks már fentvan valahol?