Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Most olvastam egy bejegyzést , miszerint egy nem sokkal draft utáni elemzésen , a PFF a AFC-n belül a 2., egész ligán belül pedig az 5. legjobbnak tartotta a Texans OL-ét. Akkor már nem volt Myers (asszem) , bár nem hinném, hogy gondolták volna, hogy Su'a-Filo 2. szezonjában sem tudja kezdő helyét kiharcolni, igazi konkurencia nélkül. Még ha a kansas-é is perpill a (egyik) legjobb pass-rush a ligában, akkor is kiábrándító volt az OL teljesítménye.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt szórakoztok Hoyerrel meg Mallettel. Claimeljétek Ricky Stanzit a Lions practice squadból, és megszűnnek a QB gondok!
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ryan Griffin IR-re került. Helyére jött a PS-ből Worthy.
Bondi
*visszatérős IR-en van. Kb 6 hét kihagyás vár rá.
Az irányítós téma meg.... Eléggé fura helyzetbe került így BoB. Egy meccs utánmár ülteti le Hoyert (mondjuk ki hitte volna hogy nem válik be?) De ha Mallett szar lesz (és erre nagy az esély) vagy megsérül, visszarakja a leszomorodott Hoyert? Még Savage sincs itt hogy egy újabb 1/1et összeszedjen nekik.

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hajrá!

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000531755/article/texans-preparing-to-start-ryan-mallett?campaign=Twitter_atn

Úgy néz ki, Mallett fog kezdeni a Panters ellen. A vasárnapi meccs után érthető.

Szerkesztette: Sixo

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ryan Griffin IR-re került. Helyére jött a PS-ből Worthy.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Sziasztok! BabyVince hogy játszott? Nagy kedvencem volt.
kolok1972
Nem tűnt ki, valószínűleg azért mert nem mertek felé futni (kis elfogultság). Csinált pár tckl-t, más érdekesség nem volt.
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Sziasztok! BabyVince hogy játszott? Nagy kedvencem volt.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
BoB azt mondta, majd a panthers elleni meccs első játékánál megtudjuk ki lesz a kezdő qb. Nekem ebből az jön le hogy marad Hoyer. Nem lenne értelme titkolózni úgy is mindenki látná edzésen hogy Mallett készül a kezdőkkel.
samu09
Látszik rajta amúgy hogy fingja nincs hogy most mi van, vagy hogyan tovább.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
BoB azt mondta, majd a panthers elleni meccs első játékánál megtudjuk ki lesz a kezdő qb. Nekem ebből az jön le hogy marad Hoyer. Nem lenne értelme titkolózni úgy is mindenki látná edzésen hogy Mallett készül a kezdőkkel.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mennyivel nyugisabb lenne a helyzet,ha feltradelünk egy helyet Bridgewaterért....
nagymarceee
Azért nem trédeltünk mert már a Seahawks jött 1/32-re, nekik mindek kellett volna, így 2/1-re sima lett volna. Aztán jött a semmiből a Vikes. (Amúgy nagy Fitzi rajongó lehetsz hogy még mindig ő az avatarod xD )
több mint 9 éve
mirdal Kansas City Chiefs 598 — Chiefs fan
Szerintem egy edző nem azért nem fog irányítót cserélni, mert nem akar magából hülyét csinálni. Ha nem jó a QB, akkor jön a csere. Nem szégyen ezt beismerni, mert itt nem a HC önérzete a tét, hanem a győzelmek.

Ezt mi is átéltük Cassel-lel. Mármint a "nem olyan jó" QB érzését... 😀

Fel a fejjel, le fogják vonni a megfelelő tanulságokat a fejesek és reméljük, hogy meg is teszik a megfelelő lépéseket.
több mint 9 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Hype hangulatom nem tartott tovább az első offense playnél. Eléggé bealudtak a srácok.Korrekt DL-en kívűl viszont mindenen van mit javítani,eredményen is és játékon is-Cushnak pl felkéne nőni a szájához. Clowney is remélhetőleg csak jobb lesz. Remélem Malett lesz a kezdő következő meccsen,de nem hiszem,hogy hülyévé tenné magát O'Brien,hogy Week2-ra kezdőt vált......
Két megjegyzés:
Várom mikor kezdjük el használni a TE-ket. Nem Jimmy Graham egy se,but still.
Mennyivel nyugisabb lenne a helyzet,ha feltradelünk egy helyet Bridgewaterért....

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Kikapcsoltam az egész laptopot, a 3. negyedben, mikor 3&22-re futást hívtak, így nem láttam Mallettet játszani. Szerintem nem kell Heckire várni, hiába mondja BoB mindig, hogy olyan qb-t akar aki ismeri a rendszerét, ha csak egy olyan van az nfl-ben aki képes benne játszani: Brady. Keresni kell egy olyan irányítót aki bármibe bele tud tanulni, mert ezekkel a "közepesen szar" qb-kal még jövőre se lesz PO. Nem csodálkoznék ha következő offseasonben menne Hoyer és jönne Cassel, azzal viszont BoB megásná a saját sírját.
Viszont a tegnap teljesítményt csak a Colts múlta alul, szóval lehet így harmadikok leszünk a csoportban de a Colts meg tökutolsó 😀😀😀😀😀😀
samu09
Jags is szar, szóval csoport 2., sőt a titans meg csak a tampa ellen jeleskedett, szóval csoport győzelem is lehet.

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Letöltöttem, megnéztem a meccset. Nem kellett volna, az O-t leginkább úgy jellemezném hogy egy határ szar, de remélem ennél csak jobbak lehetünk.

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Egy kicsit irigykedem a Titans-re, Mariotával egy 10 évre megoldották a gondjukat. Nem lesz könnyű így a csoportban, Luck, Mariota...Örülnék, ha nálunk is rendeződne a QB kérdés végre.
Bondi
Azért 1 meccs után ne kiabáld el azt a 10 évet.
Sixo
Nem úgy játszik, mint egy megszeppent rookie. Lényegtelen, Mariota Top QB lesz az NFL-ben, ez az én véleményem.
Bondi
Hja a Tampa Bay ellen. 😊

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Gyenge rajt de a második félidő defense szempontból már biztató sikerült kapott pont nélkül lehozni.Offense és a Qb kérdés egy külön könyvet érdemelne. Volt hogy esélyt se láttam arra hogy haladjanak 10 yardot de volt amikor pár passzból már az ellenfél 20asánál voltak érdekes dolog ez. Meccs után BoB azt nyilatkozta nem tudja még ki kezd a következő meccsen ez kicsit furcsa nekem. Hoyert jelölte ki de a 4. negyedben már megingott a bizalom? 2. negyed végén 3-1re passzt hívnak de 4-1re már futást számomra ez furcsa. Oké hogy Hopkinsnak illet volna azt elkapni.
Watt megint zseniális volt 9 tackle (6tfl) 2sack, Clowney is megmutatta magát párszor remélem egyre jobb formába kerül mert szükség van rá. LB S sor elég gyenge volt.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Kikapcsoltam az egész laptopot, a 3. negyedben, mikor 3&22-re futást hívtak, így nem láttam Mallettet játszani. Szerintem nem kell Heckire várni, hiába mondja BoB mindig, hogy olyan qb-t akar aki ismeri a rendszerét, ha csak egy olyan van az nfl-ben aki képes benne játszani: Brady. Keresni kell egy olyan irányítót aki bármibe bele tud tanulni, mert ezekkel a "közepesen szar" qb-kal még jövőre se lesz PO. Nem csodálkoznék ha következő offseasonben menne Hoyer és jönne Cassel, azzal viszont BoB megásná a saját sírját.
Viszont a tegnap teljesítményt csak a Colts múlta alul, szóval lehet így harmadikok leszünk a csoportban de a Colts meg tökutolsó 😀😀😀😀😀😀
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hackenberg eddigi teljesítménye alapján igen nagy badarság lenne 1. Kört adni érte. 1. évében jól játszott BoB kezei alatt de azóta nagyon visszaesett. Az egy másik kérdés hogy ez nem csak az ő hibája. De az eddig látottak alapján 4. Körnél többet nem ér. Bár az is igaz hogy az idei irányító felhozatal igen gyenge lehet

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem hinném, hogy bármivel is jobb lenne Mallett. Véleményem szerint ebben a szezonban intézi el magának, hogy a kirúgás szélére kerüljön, ugyanazt csinálja, mint Whiz annak idején a Cardinalsnál, fosott a QB-helyzetre, mondván, megoldja ilyen közepes játékosokkal, elég lesz az.
BOB első évében Fitzpatrickot és Mallettet hozta, most pedig előbbit lecserélte egy tudását tekintve ugyanolyan QB-ra Hoyer személyében. Összességében semmivel sem lett jobb a csapat, és Mallett is gyenge.

Nagyon szeretem BOB-ot, de már az előszezonban látva a QB-kat nagyon benne volt a levegőben, hogy ezt egyszerűen elbaszta. Lehet imádkozni, hogy Hackenberg idén is szar legyen, mert akkor lecsúszik az első kör közepéig.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Én hagynám Hoyer-t a francba. Már többször bizonyított, hogy nem kezdő szint. Mallett még nem tudta hosszú távon megmutatni magát.
Bondi
Én is inkább Mallett-et játszatnám, bár azért óvatosan, mert tavaly 2 meccsen amikor kezdett szar volt + most is leginkább garbage time-ban brillírozott. De a nyomást sokkal jobban kezelte , mint Hoyer, meg őt jobban védte volna a fal vagy nem tudom, jobban szeretik az OL játékosok xD

Szerkesztette: Sixo

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Egy kicsit irigykedem a Titans-re, Mariotával egy 10 évre megoldották a gondjukat. Nem lesz könnyű így a csoportban, Luck, Mariota...Örülnék, ha nálunk is rendeződne a QB kérdés végre.
Bondi
Azért 1 meccs után ne kiabáld el azt a 10 évet.
Sixo
Nem úgy játszik, mint egy megszeppent rookie. Lényegtelen, Mariota Top QB lesz az NFL-ben, ez az én véleményem.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Én hagynám Hoyer-t a francba. Már többször bizonyított, hogy nem kezdő szint. Mallett még nem tudta hosszú távon megmutatni magát.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Egy kicsit irigykedem a Titans-re, Mariotával egy 10 évre megoldották a gondjukat. Nem lesz könnyű így a csoportban, Luck, Mariota...Örülnék, ha nálunk is rendeződne a QB kérdés végre.
Bondi
Azért 1 meccs után ne kiabáld el azt a 10 évet.

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Hát nem vett túl jó fényt ez a meccs BoB-ra. Hoyer-t nevezte ki kezdőnek, mert hogy ő a "konzisztensebb", erre Hoyer olyan inkonzisztensen játszott, amit én még nfl irányítótól nem láttam. Voltak vállalható passzai is, meg olyanok is, amik egy főiskolás qb-nak is szégyenére válna. Úgy nézz ki ez az offseason el lett b*szva. Ahelyett, hogy rendesen fel lett volna készítve valaki (Mallett), ment ez a csiki - csuki az irányítok közt, és most ez az eredménye. Az se tudni ki kezd a második héten...
De nem csak Hoyer volt betli, hanem az ST is: ez lesz abból, amikor egy rookie-ra meg egy olyan játékosra bízzák a visszahordást, aki a TC vége előtt 2 héttel csatlakozik a csapathoz.
A védelemnek se sikerült megváltani a világot, simán nyeltük a screen passzokat, meg tök üresen hagytunk néha elkapókat, de legalább második félidőre összeszedték magukat

Ez van, legalább volt tartás a csapatban. Jövő héten Panthers idegenben, az még keményebbnek ígérkezik....

Szerkesztette: DC