Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
JD meg Watt nem egy oldalon szoktak játszani. A safety gondokról meg annyit, hogy kellett Swearinger elengedni xD
Sixo
Biztos rossz hatással volt Clowneyra. Idióta volt de én bírtam. Demps Plesant más csapatnál lehet 53ba se kellene nekünk meg jók xD
swatt99
Demps itt is ki lett rakva, aztán amikor az OTA vége felé látszott, hogy ezekhez képest ő is upgrade akkor visszahívták, ő meg máshova úgy sem kellett szóval jött.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
JD meg Watt nem egy oldalon szoktak játszani. A safety gondokról meg annyit, hogy kellett Swearinger elengedni xD
Sixo
Biztos rossz hatással volt Clowneyra. Idióta volt de én bírtam. Demps Plesant más csapatnál lehet 53ba se kellene nekünk meg jók xD
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
JD meg Watt nem egy oldalon szoktak játszani. A safety gondokról meg annyit, hogy kellett Swearinger elengedni xD

több mint 9 éve
nagymarceee Houston Texans 126
4. meccs utáni meglátások úgy egzakt:
-Nem tudom hogy Chris Myers kiesése okozza,de az elméletben nagy potenciállal és tavaly azért jól muzsikáló O-Line gyakorlatilag nem létező.Sőt a legújabb stat kategória a falembereknek a Forced Fumble és Newton ezt vezeti. Futáshoz nem igazán megy jól a blokkolás.. Mallettnek nem igazán volt ideje normálisan szétnézni
-Ami magába foglalja azt hiszem a legnagyobb problémánkat az irányítókérdés. Mallettben én bíztam azért rendesen,de nem volt értelme. Érdekes,hogy megnéz magának egy célpontot,de olyan második vagy ne adj' Isten harmadik opció nincs.Nekem úgy tűnik,mintha azt mondaná,hogy k*rva nagy erővel megdobjuk,az meg majd elkapja.Hát nem,sőt Hopkinsnak eddig volt 2 dropja karrierje során,Mallettel biztos több,mint 5. Pontatlan,futni nem tud és hosszú átadásokat sem látok(minek van a karereje,ha nem azért hogy ellásson 20 yardnál messzebbre.
-De miért nézne messzebbre,ha nincs igazán elkapó.Elbeszélgetnék azzal a houstonos újságíró palival,aki azt mondta,hogy Garret Grahamnek jó éve lesz....nem...Nem látom,hogy jó lenne a TE poszt.
-De az elkapó sem.....Hopkins még csak csak,de se Shorts,se Washington....Strong(?)
-Futás addig míg Foster nem jön rendesen helyre,addig nem mondanék semmit,mert a 3rd string Polk sem játszik rosszul,sőt(ha lenne előttük egy normális fal.....)
És hát ha az Offense ennyire nem tud fent maradni a pályán,akkor a D nem lesz soha jó.
- Cushingnak egy tök jó meccse volt...
-Cornerekre azért csúnyán rápirítottak egy párszor
-No JJ,no D.Ennyi.2 embert nem tud megverni,ezért szerintem sokkal több Blitzet kéne hívni,Clowney-Watt bal oldallal,így egy az egyben mehet Watt.

Ennyi. Ha nem találunk a törölközős fiúk között egy Russel Wilsont,akkor nézegethetjük az irányítókat az egyetemen.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Megnéztem a D statokat 6 Sack 2int 0 Fumble ezek a vert mezőnybe tartoznak nevek alapján többet várna az ember. Tavaly talán e miatt értünk el jobb eredményeket mert sorba jöttek a turnoverek.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Mindenki arra számított hogy majd WRekkel elver minket a Falcons erre azzal vernek meg amibe elvileg eddig jók voltunk szétfutottak középen. Senkinek se tünik fel hogy a 2 Safety fogalmatlan a játékhoz. Megint futás semmi csak lövöldözik Mallet ahol épp embert lát. QB mizéria meg már maga a vicc most Hoyer kapta vissza azt amit Mallet kapott az első meccsen már lefutott meccsen bejátsza magát a kezdőbe... Ha BoB következetes akkor biztos Hoyer kezd.
swatt99
Mi van Savage-el? Lassan kezd elúszni ez a szezon, nem tök mind1 ki a QB?
LanceVance
Ha nem lenne IR-en biztos őt küldte volna fel Hoyer helyett
samu09
Ennél csak jobb lehet de komolyan. De én a D-t se értem, tutira vettem év elején hogy rombolni fognak, erre határ szarok ők is,  www.houstontexans.com/tv-media/videos/Postgame-Sound-JJ-Watt/9392e6b8-7310-4c9f-bada-31c8c861cf43 Watt meg is mondja a tutit.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mindenki arra számított hogy majd WRekkel elver minket a Falcons erre azzal vernek meg amibe elvileg eddig jók voltunk szétfutottak középen. Senkinek se tünik fel hogy a 2 Safety fogalmatlan a játékhoz. Megint futás semmi csak lövöldözik Mallet ahol épp embert lát. QB mizéria meg már maga a vicc most Hoyer kapta vissza azt amit Mallet kapott az első meccsen már lefutott meccsen bejátsza magát a kezdőbe... Ha BoB következetes akkor biztos Hoyer kezd.
swatt99
Mi van Savage-el? Lassan kezd elúszni ez a szezon, nem tök mind1 ki a QB?
LanceVance
Ha nem lenne IR-en biztos őt küldte volna fel Hoyer helyett
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
IR

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Mindenki arra számított hogy majd WRekkel elver minket a Falcons erre azzal vernek meg amibe elvileg eddig jók voltunk szétfutottak középen. Senkinek se tünik fel hogy a 2 Safety fogalmatlan a játékhoz. Megint futás semmi csak lövöldözik Mallet ahol épp embert lát. QB mizéria meg már maga a vicc most Hoyer kapta vissza azt amit Mallet kapott az első meccsen már lefutott meccsen bejátsza magát a kezdőbe... Ha BoB következetes akkor biztos Hoyer kezd.
swatt99
Mi van Savage-el? Lassan kezd elúszni ez a szezon, nem tök mind1 ki a QB?

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Mindenki arra számított hogy majd WRekkel elver minket a Falcons erre azzal vernek meg amibe elvileg eddig jók voltunk szétfutottak középen. Senkinek se tünik fel hogy a 2 Safety fogalmatlan a játékhoz. Megint futás semmi csak lövöldözik Mallet ahol épp embert lát. QB mizéria meg már maga a vicc most Hoyer kapta vissza azt amit Mallet kapott az első meccsen már lefutott meccsen bejátsza magát a kezdőbe... Ha BoB következetes akkor biztos Hoyer kezd.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Lehet DL-ben nagyobb hasznára lenne a csapatnak Newton xD

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Most végeztem melóval és FBon megláttam az eredményt, hát faszom, ok hogy jó a Falcons, de ennyire, vagy mi volt megint szarok?
LanceVance
Mi biztos, hogy ennyire szarok vagyunk. Az tuti, hogy idén top5-ben választunk. Újra kell építeni az O-t.
Mindennek a legalja volt mikor Foster kezéből Derek Newton ütötte ki a labdát futás közben.

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Most végeztem melóval és FBon megláttam az eredményt, hát faszom, ok hogy jó a Falcons, de ennyire, vagy mi volt megint szarok?

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Nem tudom mi értelme van ennek a nem megy az irányítónak cseréljük is le témát. Egyrészt mindkét gyerekben bizonytalanságot kelt, így érthető hogy megremeg a kezük dobásnál, aztán az se jó hogy hatalmas zakónál beküldjük Hoyert hogy ő legyen ott a végén mikor a nagy égésnek vége, Mallett meg csendben besétál az öltözőbe. Nincs egy jó irányítónk se de legalább az egyiknél tartana ki BoB. Még a szezon elején vagyunk, de egy év után már kellene látnunk milyen stílust akar BoB rendszere mutatni. Az első félidő végén Mallett vezetett egy no hudle driveot, aminek kihagyott fg lett a vége de legalább volt benne fantázia.Ennyire nehéz ezt egész meccsen kivitelezni?
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nem kérdés, idén mi vagyunk a legjobbak....garbage time-ban.

több mint 9 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
"Texans RB Arian Foster is expected to play today vs. Atlanta"
Sixo
Nem tudom mennyire érdemes még erőltetni ezen a meccsen. (Minden elfogultságom ellenére Falcons győzelemre számítok, bár azért kíváncsi vagyok mi lesz a JoJo-JuJo párharcból). Blue egyébként is szép munkát végzett múlt héten. Foster inkább a csütörtöki rangadón mutassa meg magát 😉

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
"Texans RB Arian Foster is expected to play today vs. Atlanta"

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
3.10 az odds ránk, ingyen lóvé !!!

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
3 JD sack.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Megérzések az esti meccsre? Julio Jones megtalálta a god modot a cheat listán, és ahogy olvastam a Falcons OL biztosabban védi Ryant mint Dobó a várat. Mondjuk attól nem félek hogy Watt összemocskolja a támadófalat, viszont ez lehet a vízválasztó Mallettnek. Ha szarul is fog játszani, legalább azt egyenletesen csinálja. Mutasson valami állandóságot végre hogy ne csak beugrónak nézzük most már.
(Amúgy meg simán nyerünk D)
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
hejhó,

vasárnap a neked csak dezső nevű pesti műintézményben adják gamepasson keresztül a meccsünket, várjuk szeretettel a texans-szurkolókat. Aki jönne, szóljon nekem vissza itt, mert ha töben lesztek bővíteni kell az asztalkapacitást

 www.facebook.com/events/1058268167538864/

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Jött 2 ember a rosterre :
Kourtnei Brown
Brian Peters
swatt99
Illetve Bullough is rosterre került. Mohamed + Thompson IR. De ki a 3 aki kikerült?
Bondi
Jeff Adams is ir-re került és nem hoztak senkit helyette volt egy szabad hely.
swatt99
Így is tele volt a O line...
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Jött 2 ember a rosterre :
Kourtnei Brown
Brian Peters
swatt99
Illetve Bullough is rosterre került. Mohamed + Thompson IR. De ki a 3 aki kikerült?
Bondi
Jeff Adams is ir-re került és nem hoztak senkit helyette volt egy szabad hely.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Jött 2 ember a rosterre :
Kourtnei Brown
Brian Peters
swatt99
Illetve Bullough is rosterre került. Mohamed + Thompson IR. De ki a 3 aki kikerült?
Bondi
Dysert PS-be ment
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Jött 2 ember a rosterre :
Kourtnei Brown
Brian Peters
swatt99
Illetve Bullough is rosterre került. Mohamed + Thompson IR. De ki a 3 aki kikerült?