Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 fuzovelkifele.com/2015/10/11/a-foci-egyszeru-csak-az-edzok-nem-ertenek-hozza/
Van benne valami...
LanceVance
Akkor nem csak én nem értem hogy ha négyen fogjak wattot és wilforkot akkor a fennmaradó max három blokkoló hogyan fogja meg a front sevenben maradó öt embert. Tavaly watt remeklese miatt lehet nem tűnt fel crennel benazasa de most nagyon szembetuno
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 fuzovelkifele.com/2015/10/11/a-foci-egyszeru-csak-az-edzok-nem-ertenek-hozza/
Van benne valami...

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Nekem a defense nagyobb csalódás, mint az offense. Utóbbitól keveset várt mindenki, főleg miután lesérült Foster, és azt lehetett remélni, hogy majd a védelem viszi a hátán a csapatot. Ezzel szemben még sokszor rosszabbak, mint a támadó egység.
Semmi nyomás, sorra szopjuk be a nagy futásokat , secondaryba is minden héten betlizik valaki, és rengeteg a büntetés (igaz ebben a bírók is benne vannak).

A QB téma egyértelműen félre lett kezelve az off seasonban. Ettől függetlenül nem tartom olyan gáznak a cserélgetést. Ezek - elvileg - profi játékosok, akik több millió dollárt keresnek évente, nehogymár ne tudják feldolgozni. És igazából mind a két esetben bejött a csere, jobban játszott az aki utólag állt be.

Úgy vélem, ha még nyerünk 4-5 meccset, akkor BoB marad. Ha teljesen összeomlik a csapat, akkor lehet nem.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are

mondd valamit 😀
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Amúgy ha valaki, akkor inkább Matt McGloin miatt lehetne qb-gurunak tartani, nem Hackenbergért, mivel utóbbi elit recuit volt, és annyira azért nem is játszott jól újonc idényében (sem). McGloin viszont harmadik számú irányítóvá süllyedt, mire BOB-ot kinevezték, erre még mindig az NFL-ben van most


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Mitől QB-guru? Nem ő tanította meg Brady-t dobni.
Höri
Mitöl guru? O volt valaha, valahol is, atlag feletti edzo barmiben?

Nekem soha nem tunt akkora geniusnak, inkabb jo helyen volt jo idoben (a Patsnel) klasszikus esete..
A Marylandnel vagy a Duke-nal jo volt? (koltoi kerdes, Duke-nal mint OC... lool)
A GT-nel? ( Paul Johnson mire ment ott..)
A Penn State-s idoszaka is boven tul van ertekelve a Sandusky-ugy miatt.. aztan jovore mondjuk Hackenberg is bust lesz, akkor meg plane okosak leszunk utolag.

Egy dolog hogy valaki jo playcaller (esetleg), de hogy mint NFL (fo)edzo..

Kubiak >>> BOB, budos nagy downgrade volt sajnos.
De valszeg mar nem sokaig kell szenvedni vele Texans-fanek, szoval fel a fejjel..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mitől QB-guru? Nem ő tanította meg Brady-t dobni.
Höri
S Hackenberg? Az smafu? : - )
Ki más ordibálhat egy future HoF-rel, mint egy QB guru?!

Btw egy dolog köthető valamennyire a nevéhez Pats OC-ként, a két TE-es felállás. Bár az sem valódi újítás a Patriots-nál, volt ott már korábban Fauria-Graham, illetve Graham-Watson TE duó.

szerk. Természetesen azon kívül, hogy Hoyer-t QB edzőként, Mallett (itt mindenki ossza be magának a tárgyragot) OC-ként hozta a Pats-hez.

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mitől QB-guru? Nem ő tanította meg Brady-t dobni.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy O'Brien nekem nagy csalódás. A Hard Knocks miatt is. Alapból nem szeretem a káromkodó edzőket, de ha időnként eleresztik megfelelő helyzetben, az oké. De ilyen útszéli stílusban beszélő edzőt én még nem láttam. peterk2005
Ez mondjuk azért lehet, mert külső szemmel annyira nem látunk be a locker roomba, de baromi sok edző ilyen, mint BOB, a stílusa abszolút nem kirívó. Csak ugye ha nem látod a Hard Knocksot, neked sem tűnik fel, hogy egyébként mekkora egy paraszt BOB. (:

Én nem emiatt csalódtam benne, sőt, nem is az idei QB-parádéja miatt. Inkább azért, mert nem egy éve csinálja ezt, és úgy néz, mintha meglepő lenne, ha akár Mallett, akár épp Hoyer szar. És a végeredmény az, hogy itt szenved egy egyébként elég jó játékoskerettel. Mindezt úgy, hogy egy QB-gururól beszélünk, akinek végképp látnia kell, hogy a rendszerében mit tud egy irányító. Az meg, hogy aztán hetente cseréli őket, épp forma alapján szintén hülyeség. Egyrészt minden védelem más, mindenkinek lehet szar napja, másrészt mindkét gyerek összetört mentálisan, amikor éppen lecserélte BOB.

Hoyer teljesen szétesett azután, amikor az első meccsen lecserélték, most meg Mallett arcán látszott a teljes csalódottság. Nem csoda, hogy fejben semelyik sincs ott, igenis hibáznak, sokat, ezen nem változtat, hogy mindegyiknek van azért jó meccse is, talán nem is egy.

Ezzel pont saját maga alatt vágja a fát BOB, egyszerűen bolondot csinál magából.

Szerkesztette: Stez

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 www.houstontexans.com/news/article-2/Brian-Hoyer-to-start-at-Jacksonville/cb34f632-3464-464b-a252-1b7600258930 megint Hoyer a kezdő, ez kezd kurvagáz lenni amit Bill művel.
LanceVance
Értem a logikáját, hogy ezzel talán versenyre sarkallja a QB-ket, csak szerintem ez itt nem állja meg a helyét, ez az NFL.
Csóri Mallett arca is ezt igazolja, ahogy ráncolta a szemöldökét az Indy ellen, hogy most wattafuck van? Szerintem egyértelműen nem tesz jót ez sem a QB-knek, sem a többi játékosnak, hogy nincsen meg az állandóság, ami elég fontos lenne, na meg, hogy összeszokjanak a támadóegység tagjai, meg legyen a kémia.

Lehet, hogy nincs igazam, de ez a csere, amit a Colts ellen csinált BOB, az a non-szensz kategória volt.
PEEtör
BoB egyetemen volt HC, ott gondolom tényleg volt nevelő és motiváló célzata ha gyakran váltogatta az irányítókat, de az NFL-ben azért már meg kéne adni a bizalmat a kezdő irányítónak legalább a szezon feléig, és ha nagyon szar, mont Fitz volt, akkor jöhet a csere.
samu09
abszolút nem váltogatta az irányítókat, 2012-ben a végzős McGloint, 2013-ban az újonc Hackenberget talán ha egyszer-egyszer cserélte le összesen, azt is meccs közben
baggio
Nem azt írtam hogy váltogatta, mert nem is tudtam ki ő amíg le nem igazolta a Houston, hanem ott van a HA.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet, hogy nincs igazam, de ez a csere, amit a Colts ellen csinált BOB, az a non-szensz kategória volt.PEEtör
Szerintem igazad van. Mallett arca mindent elárult a helyzetről. És ez nem az első eset volt, O'Brien már a nyitómeccsen meglépte ugyanezt - fordítva.

Ezek a fiatal srácok alapvetően sikeres emberek, csak az NFL-be kevesek esetleg. De élsportolók, nagy egóval és önbizalommal. (Máshogy nem is lehet.) Ha azt se tudják, hogy a következő snapet ők kapják-e, vagy le lesznek hívva és pályát se látnak többet, akkor nem a meccsre fognak koncentrálni, az hótziher. Anélkül meg nem lehet eredményt elérni. Hoyertől nagyon szép teljesítmény volt, hogy bejött és a körülményekhez képest így játszott.

Amúgy O'Brien nekem nagy csalódás. A Hard Knocks miatt is. Alapból nem szeretem a káromkodó edzőket, de ha időnként eleresztik megfelelő helyzetben, az oké. De ilyen útszéli stílusban beszélő edzőt én még nem láttam. De ez egy dolog. A nagyobb baj, hogy úgy tűnik kapkod is. Vagy az érzelmei rabja meccs közben? Mással nem tudom magyarázni, ha valaki az idény első fordulójában, meccs közben lekapja a pályáról a pár héttel korábban kinevezett kezdőjét. Még Manziel is megkapott egy teljes meccset, pedig rajta az első mozdulatnál érezni lehetett, hogy az állapota - mentálisan és fizikailag is - közelebb van a strandhoz, mint az NFL pályához. Ilyent nem lehet...

Amúgy mi van a védelemmel? Watt egy dolog, egyszer-egyszer neki is lehet csendesebb meccse, meg kettőzhetik is (már, ha sikerül). De a teljes egység. Azt vártam az idény előtt, hogy támadó oldalon ugyan lesznek gondok, de a védelem hasíthat majd. És nem csak Watt one-man-show-ként. Ehhez képest nem muzsikál valami fényesen a társaság...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
 www.houstontexans.com/news/article-2/Brian-Hoyer-to-start-at-Jacksonville/cb34f632-3464-464b-a252-1b7600258930 megint Hoyer a kezdő, ez kezd kurvagáz lenni amit Bill művel.
LanceVance
Értem a logikáját, hogy ezzel talán versenyre sarkallja a QB-ket, csak szerintem ez itt nem állja meg a helyét, ez az NFL.
Csóri Mallett arca is ezt igazolja, ahogy ráncolta a szemöldökét az Indy ellen, hogy most wattafuck van? Szerintem egyértelműen nem tesz jót ez sem a QB-knek, sem a többi játékosnak, hogy nincsen meg az állandóság, ami elég fontos lenne, na meg, hogy összeszokjanak a támadóegység tagjai, meg legyen a kémia.

Lehet, hogy nincs igazam, de ez a csere, amit a Colts ellen csinált BOB, az a non-szensz kategória volt.
PEEtör
BoB egyetemen volt HC, ott gondolom tényleg volt nevelő és motiváló célzata ha gyakran váltogatta az irányítókat, de az NFL-ben azért már meg kéne adni a bizalmat a kezdő irányítónak legalább a szezon feléig, és ha nagyon szar, mont Fitz volt, akkor jöhet a csere.
samu09
abszolút nem váltogatta az irányítókat, 2012-ben a végzős McGloint, 2013-ban az újonc Hackenberget talán ha egyszer-egyszer cserélte le összesen, azt is meccs közben

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Pedig szezon így kezdődött...
Hoyer megint de ki tudja mennyi ideig... Savage elvileg 8. hét után már visszajöhet addigra már ugyis fogják látni mi újság van és akkor jöhet...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 www.houstontexans.com/news/article-2/Brian-Hoyer-to-start-at-Jacksonville/cb34f632-3464-464b-a252-1b7600258930 megint Hoyer a kezdő, ez kezd kurvagáz lenni amit Bill művel.
LanceVance
Értem a logikáját, hogy ezzel talán versenyre sarkallja a QB-ket, csak szerintem ez itt nem állja meg a helyét, ez az NFL.
Csóri Mallett arca is ezt igazolja, ahogy ráncolta a szemöldökét az Indy ellen, hogy most wattafuck van? Szerintem egyértelműen nem tesz jót ez sem a QB-knek, sem a többi játékosnak, hogy nincsen meg az állandóság, ami elég fontos lenne, na meg, hogy összeszokjanak a támadóegység tagjai, meg legyen a kémia.

Lehet, hogy nincs igazam, de ez a csere, amit a Colts ellen csinált BOB, az a non-szensz kategória volt.
PEEtör
BoB egyetemen volt HC, ott gondolom tényleg volt nevelő és motiváló célzata ha gyakran váltogatta az irányítókat, de az NFL-ben azért már meg kéne adni a bizalmat a kezdő irányítónak legalább a szezon feléig, és ha nagyon szar, mont Fitz volt, akkor jöhet a csere.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are

swatt99
Erre gondoltam mikor azt írtam hogy BoB-nak fizikai fájdalmat okozott 😀
több mint 9 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
 www.houstontexans.com/news/article-2/Brian-Hoyer-to-start-at-Jacksonville/cb34f632-3464-464b-a252-1b7600258930 megint Hoyer a kezdő, ez kezd kurvagáz lenni amit Bill művel.
LanceVance
Értem a logikáját, hogy ezzel talán versenyre sarkallja a QB-ket, csak szerintem ez itt nem állja meg a helyét, ez az NFL.
Csóri Mallett arca is ezt igazolja, ahogy ráncolta a szemöldökét az Indy ellen, hogy most wattafuck van? Szerintem egyértelműen nem tesz jót ez sem a QB-knek, sem a többi játékosnak, hogy nincsen meg az állandóság, ami elég fontos lenne, na meg, hogy összeszokjanak a támadóegység tagjai, meg legyen a kémia.

Lehet, hogy nincs igazam, de ez a csere, amit a Colts ellen csinált BOB, az a non-szensz kategória volt.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.houstontexans.com/news/article-2/Brian-Hoyer-to-start-at-Jacksonville/cb34f632-3464-464b-a252-1b7600258930 megint Hoyer a kezdő, ez kezd kurvagáz lenni amit Bill művel.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Egyébként az optimizmusra ad nálatok okot, (meg nyilván nálunk is 😀) hogy idén nagyon messze most voltunk a legjobbak. Luck is nagyon gyenge volt az első 3 meccsen. Mondjuk ez nagyban köszönhető, hogy most nem 5 kukászsák volt az irányító előtt és nem voltak buta TO-k.
dugo93
Hát szerintem ettől még nem lehetünk boldogok. Világos, hogy ebből a csoportból egyetlen csapat jut tovább, a csoportgyőztes, és ez az lesz, aki megveri a többit, szóval ha a playoff a cél, akkor nagyon kellett volna a győzelem.
Így szerintem már a jó draft hely a cél, és ezért csodálkoznék ha még nyernénk meccseket idén.

#csakajax-todavissza
H_Marko
Csaknem adjuk le ilyen korán már, még lesz 2-2 Jags és Titans meccs, plusz egy Saints, ebből az 5ből szerintem 3at nyerhetünk, és kb ennyi.

több mint 9 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Egyébként az optimizmusra ad nálatok okot, (meg nyilván nálunk is 😀) hogy idén nagyon messze most voltunk a legjobbak. Luck is nagyon gyenge volt az első 3 meccsen. Mondjuk ez nagyban köszönhető, hogy most nem 5 kukászsák volt az irányító előtt és nem voltak buta TO-k.
dugo93
Hát szerintem ettől még nem lehetünk boldogok. Világos, hogy ebből a csoportból egyetlen csapat jut tovább, a csoportgyőztes, és ez az lesz, aki megveri a többit, szóval ha a playoff a cél, akkor nagyon kellett volna a győzelem.
Így szerintem már a jó draft hely a cél, és ezért csodálkoznék ha még nyernénk meccseket idén.

#csakajax-todavissza

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Sikerült megnézni a meccset. Sikerül minden meccsen szinte ugyan azokat a hibákat elkövetni. 125yard büntetés ezek ráadásul kulcs pillanatokba jönnek. Szerencsénk se sok van 3 meccs amikor felpattanó labdából veszitünk labdát. Hoyer egész jól vitte a csapatot de ez az int a végén nagyon nem kellet volna sacket benyeli és kész.Meccs elején csak nekem tünt úgy hogy Foster félti magát? Pár futásánál megfuthatta volna de inkább kifele kezdett el futni. Védelem továbbra is csak papíron jó. Ja és az természetes volt hogy az eddig alig észrevehető AJ ellenünk csinál egy jó meccset...

Szerkesztette: swatt99
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Jaelen Strong NFL Career: 2 elkapás, 2 TD
még egy ilyen és behozza Watt-ot 😮
H_Marko
Ha jól emlékszem Torrey Smithnek volt az első három elkapása mind TD, ráadásul egy meccsen. Na de azért szódával elmegy ez is 😀
dugo93
Nyertetek nem? Mér kell ezt is elvenni tőlünk? : D
samu09
Bocsi.. 😀

Egyébként az optimizmusra ad nálatok okot, (meg nyilván nálunk is 😀) hogy idén nagyon messze most voltunk a legjobbak. Luck is nagyon gyenge volt az első 3 meccsen. Mondjuk ez nagyban köszönhető, hogy most nem 5 kukászsák volt az irányító előtt és nem voltak buta TO-k.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Azért JD a meccs elején odabaszott.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Jaelen Strong NFL Career: 2 elkapás, 2 TD
még egy ilyen és behozza Watt-ot 😮
H_Marko
Ha jól emlékszem Torrey Smithnek volt az első három elkapása mind TD, ráadásul egy meccsen. Na de azért szódával elmegy ez is 😀
dugo93
Nyertetek nem? Mér kell ezt is elvenni tőlünk? : D
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Elég nagy fasság volt BoB-tól hogy nem engedte vissza Mallettet, még ha jól is jártunk vele. A meccs után azt mondta OBrien hogy majd holnap meglátják mi lesz, dumál Hoyerékkel és eldöntik ki lesz a kezdő : D
A meccs vége felé Hopkins elkapása utáni unsportsmanlike conduct-ja fizikai fájdalmat okozott BoB-nek, mondjuk az a reakció mindent elmond az egész szezonról.
Wattot simán kivették a játékból, mondjuk ez csak azért sikerült mert a védelem többi tagja nulla nyomást gyakorolt az O falra. Egy Hasselbeck vezette Coltsal végig partiban voltunk, de valszeg egy egészséges Lucknak nem okozott volna gondot a mai védelem.
Na mindegy 1-4, Hackenberg felkészül...(még egy "rendszerbarát" irányító aki, ha BoB behúzza azzal aláírja afelmondó levelét)