Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Connor Cook, Paxton Lynch, Jared Goff. Nekem mondjuk Goff a kedvencem. A Jagsel idén megint 1/1 Bowlt fogunk játszani, rohadtul kiábrándító ez a szezon...
LanceVance
A Titans az utolsó jelenleg a csoportban, nem mi vagy ti. És jelenleg 1 meccsel vagytok ti és mi is a Colts mögött. EGY meccsel. A Jags pl. 1 (igazából 2) elbaszott Jason Myers FGre van attól, hogy jelenleg egyedül vezesse a divizónkat, pedig mi is szarok vagyunk(lásd a meccs ellenetek). De ahogy a Colts most játszik, teljesen nyílt az AFC South. És a legrosszabb divízió, amit valaha láttam.
Igaz Arian Foster kidőlése nektek hatalmas nagy veszteség. Most mindenki csak és kizárólag Hopkinsra fog figyelni ellenetek offenseben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Connor Cook, Paxton Lynch, Jared Goff. Nekem mondjuk Goff a kedvencem. A Jagsel idén megint 1/1 Bowlt fogunk játszani, rohadtul kiábrándító ez a szezon...

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 www.battleredblog.com/2015/10/26/9616932/what-will-bill-obrien-do-after-yesterdays-inexcusable-loss-to-the

Erről van szó. Ha BoB nem lép semmit, azzal előkészíti a saját kirúgását. Viszont attól tartok, ha Crennel repül, Vrabel lesz a helyettese legalábbis a szezon végéig. És látva a LB sor idei szereplését, nem biztos hogy előrelépés lenne. Mondjuk ahogy felhozta Clowney-t egy év alatt az tisztelendő. Ha Mallettet tényleg elküldik, megint visszahozzák Keenumot és megint cutolják szezon végén, és nem vagyunk előrébb. Vagy adnak egy 3. kört RG3-ért (ami elég valószerűtlen), mert jelenleg ő is jobb mint Hoyer.
Na mindegy várjuk mi fog történni.
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azért 15 év alatt 4 1/1 durva lenne, de én azért szurkolok. 😊
adam8
3. A legelső azért volt mert tok új csapat volt, nem választhattak random módon.
Ha BoB marad szezon végén, meg képes és behúzza Heckit. Akkor meg tuti meg leszünk lőve megint évekre. Hátsó körökben meg nem nagyon tudunk belenyúlni russel wilsonokba.
samu09
Hackenberg alapből nem ér 3-4. körnél többet, annak ellenére is, hogy borzasztóan gyenge az idei QB felhozatal. A lényeg a lényeg. Az első körös választásunkkal az elérhető legjobb irányítót kell behúzni. Minden más választás csalódottsággal fog eltölteni.

több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Tehát 4.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Azért 15 év alatt 4 1/1 durva lenne, de én azért szurkolok. 😊
adam8
3. A legelső azért volt mert tok új csapat volt, nem választhattak random módon.
Ha BoB marad szezon végén, meg képes és behúzza Heckit. Akkor meg tuti meg leszünk lőve megint évekre. Hátsó körökben meg nem nagyon tudunk belenyúlni russel wilsonokba.

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Eddig legalább a D nek lehetett szurkolni hogy milyen jók meccsbe tartják a csapatot de idén már ők is 0 értéket elérték. De ez hogy idén már a 2. meccs hogy félidőre ilyen 40 pontos hátrányba kerülnek ez vicc kategória. Safety olyan mint ha nem is lenne megsérül Ballentine és nem pótolnak hanem hoznak egy 7. CBt FA igazolások nagyon beválltak... Moore zseniálisan nem csinál semmit Wilfork mellet úgy futkároznak 100yardokat.Nem jönnek be nekünk ezek a nagy leendő HoF játékosok Reedel is megszívtuk.... Edzői stáb kezéből kicsúszni látszanak a dolgok. Mallet elalszik Mallet lekési a gépet. Már rég lapátra kellet volna tenni. Oké megint elől draftolunk de mire odaérünk lesz vagy 4 poszt ami első körös draftot igényelne. QB RB S DT és majd kiválasztanak egy tehetséges pass rushert....
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Azért 15 év alatt 4 1/1 durva lenne, de én azért szurkolok. 😊

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Még sehol sem látom kiírva hogy kirúgtak volna valakit. Lehet nem is fognak a szezon végéig hátha összejön az 1/1. Mondjuk akkor már tényleg nagytakarítást kell rendezni. A GM-től kezdve a szertárosig, és talán néhány veterán is belefér. Fosternek lehet hogy tényleg ez a sérülés tette be a kaput Houstonban és talán a ligában is. Kár hogy nem idén jön ki Fournette.
Wilfork kampó, JoJo szintén, a safety-k borzalmasak. A ST nem mutat hajlandóságot hogy labdát vagy TD-t szerezzen, az O-ról meg nem is érdemes beszélni.
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Amúgy nekem olyan kérdésem lenne BoB felé, hogy a támadójátékod alapkövét, aki ráadásul egy futójátékos (és aki viszonylag sérülékeny), miért kell erőltetni 41 pontos hátrányban? Még ha elkapó lenne...
Mondjuk annyira nem lehet csodálkozni, ha azt nézzük, hogy Belichick alatt "nevelkedett" (Gronk ominózus, hasonlóan értelmetlen sérülésére gondolok, bár ha a kettőt hasonlítani kéne...).

Szerkesztette: PEEtör
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Source: #Texans RB Arian Foster has, in fact, torn his Achilles. His season is over.
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
még nem hivatalos, de achilles szakadás lehet. Egy ilyennel jó ha a training campre felépül.
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Eddig BoB mellett voltam, de mostmár azt mondom mennie kell. A második évére sem látható, hogy mit akar az irányító poszttal kezdeni. Ráadásul Fitzpatrick helyett jött Hoyer akivel semmivel sem vagyunk előrébb.
Illetve az OL-t is kritikán alulivá sikerült varázsolni.
Bár ha jobban belegondolok van egyáltalán olyan sor ahol jók vagyunk?....

több mint 8 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Eredmény kozmetikázásban mi vagyunk a királyok, de akárcsak az Atlanta ellen, aláztak minket, amíg számított

Ha megy BoB, akkor Rick Smithnek is mennie kell. A közel 10 éves regnálása alatt nem tudta megoldani az irányító kérdést, és még sok egyéb hibát is elkövetett (bust free agentek, gyenge középső körös draft választások, fiatal tehetségek elengedése stb.)

Fostert pedig borzasztóan sajnálom, ez a sérülés lehet számára a karrierje végét jelenti
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ez a Foster sérüléssel nagyon rossz érzéseim vannak...😕

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nézzük pozitívan: JD élete meccse volt, meglett az első sack-je még ha garbage timeban is. Helyet állt egy elit LT, Albert-el szemben.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Munka nélküli edzők közül kik jöhetnének? Most már Ancelotti is jöhetne...a Real védelmét összerakta hamar xD
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
És totálisan igaza van

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Battlered megunta:

Battle Red Blog - Houston Texans Blog at SB Nation
17 perce ·
Someone has to lose their job. Lamar Miller just strolled through the defense for an 80+ yard touchdown. SONEONE HAS TO GET FIRED.
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mallett lekéste a csapatgépet miamibe és civil járattal kellett mennie -_- Ha Savege nem kerül IR-re lehet már nem ő lenne a backup.

Texans Inactives:
CB Kareem Jackson
LB Benardrick McKinney
WR Cecil Shorts III
LB Kourtnei Brown
C Greg Mancz
G Brandon Brooks
DE Jeoffrey Pagan

Dolphins Inactives:
CB Brice McCain
DT A.J. Francis
TE Jake Stoneburner
G Jeff Linkenbach
LB Chris McCain
C Sam Brenner
WR Matt Hazel

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Itt egy szép hosszú cikk miért olyan szar idén a D. Beletelik 3/4 órába mire átolvasod de megéri 😉
 www.battleredblog.com/2015/10/21/9547135/the-film-room-heres-why-the-houston-texans-defense-has-been-so-bad-in
samu09
Ami nekem lejött a cikkből, hogy a középső jól fizetett embereink alulteljesítenek (Winston, Cushing), safety játék gyenge, cornerek túl nagy teret hagynak az elkapóknak - ezt egyébként azért csinálják, hogy a deep routekot védjék -, és úgy általában hiányzik a sebesség a védelemből

Megnéztem a sportrac-et, és szerintem Wilfork-ot jövőre nem tartjuk meg, elég kis cap hittel ki lehet rakni. Cushingnak nagy a cap hitje, ettől függetlenül lehet ő is el lesz küldve (draftól függően), mert egyszerűen lassú. Egyébként őrület, hogy Shorts többet keres, mint DeAndre, kövi offseasonban kijár neki egy normális szerződés
DC
Hopkinsnak még két éve van a szerződéséből. Nem hiszem hogy újat adnak neki a mostani cap helyzetben. Cushing szerintem nem lesz elküldve, így sincs LB.
több mint 8 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Itt egy szép hosszú cikk miért olyan szar idén a D. Beletelik 3/4 órába mire átolvasod de megéri 😉
 www.battleredblog.com/2015/10/21/9547135/the-film-room-heres-why-the-houston-texans-defense-has-been-so-bad-in
samu09
Ami nekem lejött a cikkből, hogy a középső jól fizetett embereink alulteljesítenek (Winston, Cushing), safety játék gyenge, cornerek túl nagy teret hagynak az elkapóknak - ezt egyébként azért csinálják, hogy a deep routekot védjék -, és úgy általában hiányzik a sebesség a védelemből

Megnéztem a sportrac-et, és szerintem Wilfork-ot jövőre nem tartjuk meg, elég kis cap hittel ki lehet rakni. Cushingnak nagy a cap hitje, ettől függetlenül lehet ő is el lesz küldve (draftól függően), mert egyszerűen lassú. Egyébként őrület, hogy Shorts többet keres, mint DeAndre, kövi offseasonban kijár neki egy normális szerződés

Szerkesztette: DC
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Itt egy szép hosszú cikk miért olyan szar idén a D. Beletelik 3/4 órába mire átolvasod de megéri 😉
 www.battleredblog.com/2015/10/21/9547135/the-film-room-heres-why-the-houston-texans-defense-has-been-so-bad-in
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
DeAndre Hopkins named AFC Offensive Player of the Week
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Hát ja, meg a többi😀