Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A hátralévő sorsolásunk igen kemény lesz. Én egy 7-9 körüli mérleget látok reálisnak, ami már megint arra lesz jó, hogy sem PO-ban nem vagyunk sem elől nem fogunk draftolni.
A Lynch-Goff duó a top10-ben biztosan ki fog menni. Utána még marad az első körre Cook. Bár benne sem érzem azt a világmegváltó erőt, hogy majd ő minket ki fog húzni ebből a középszerűségből. Második körre maradna Hackenberg? Aki folyamatosan felmerül nálunk BoB miatt. De vajon van e alapja a pletykáknak. Vajon BoB Hackenbergre várt, hogy kijöjjön a draftra (ami még persze nem is biztos) és ezért nem rendezte eddig az irányítókérdést, amit valljunk be meg kellett volna tennie. Kérdezem, hogy mitől lennénk gyengébbek ha 1/1re Bridgewater-t húzzuk és nem Clowneyt. Valószínűleg semmivel, sőt...
Kérdés az is, hogy Hackenberg lenne e a megoldás és jó NFL irányító lesz e belőle. Talán a 3. szezonjára mutat valami fejlődést, de a pontossága elég gyenge.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 www.battleredblog.com/2015/11/2/9659036/2016-nfl-draft-order-houston-texans-sit-at-10th-with-legitimate-shot
Nagyon jól összefoglalja a helyzetet. A Houston " the luckiest unlucky team" a ligában. A leggyengébb csoportból nem lenne nehéz PO-ba jutni, viszont akkor a nyakunkon marad Hoyer mert túl távol kerülünk az első köröktől hogy "normális" irányítót szerezzünk. Érdekes lesz.
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Jó volt látni hogy Defensebe van egy kis tűz végre jöttek a Turnoverek amibe tavaly elsők voltunk.Offense olyan amilyen ha D igy játszana elég lenne ez is... Clowneyvel nem tudom mi történt kis időre még visszatért de utána helyén Mercilus megvadult. : ) Bye week jön utána elég nehéz meccsek.
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hát, kár, hogy nem minden héten Mettenberger ellen játszunk...Watt egy fél szezon alatt sack recordot döntene
DC
Nem Mattenbergeren múlik hanem a falon 😀
több mint 8 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Hát, kár, hogy nem minden héten Mettenberger ellen játszunk...Watt egy fél szezon alatt sack recordot döntene
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Kellett már egy ilyen meccs. Mercilus nagyon élt, nem értem miért nincs fent ha Clowney is játszik. Watt azt mutatta amit tavaly játszott. De ugye a Titans nem a legerősebb ellenfelünk idén. Azt hittem Yatest beküldik egy kicsit had tapsolják meg, e kíváncsi leszek hogy marad e szezon végén.
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1623730_1232470876778916_6368677985927543491_n.jpg?oh=292c13abb8c4ea57d4a5dc130f9d09c6&oe=56CEC3D8
Most találtam faceen xD
LanceVance
Sokan találgatják még ezt 😀
samu09
Érdekes amúgy, a legtöbb Texansos cikk alatt az első komment hogy Rick Smithnek mennie kell.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1623730_1232470876778916_6368677985927543491_n.jpg?oh=292c13abb8c4ea57d4a5dc130f9d09c6&oe=56CEC3D8
Most találtam faceen xD
LanceVance
Sokan találgatják még ezt 😀
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1623730_1232470876778916_6368677985927543491_n.jpg?oh=292c13abb8c4ea57d4a5dc130f9d09c6&oe=56CEC3D8
Most találtam faceen xD

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Asked if he had a confrontation with GM Rick Smith on cutting Mallett, Texans coach Bill O’Brien: “No.” Says they work out disagreements.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Owner wants Bill O'Brien and Rick Smith to agree on roster decisions, and pass on ones they can't agree on.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Amúgy nekem fura, hogy Mallett fejbéli ily mértékű gyengesége, nem derült ki korábban. Már a HK alatt elég gyerekes volt ,amikor nem bent be másnap edzeni , miután BoB Hoyer-t nevezte ki kezdőnek.
Sixo
Ugyanmár, csak lemerült a telója és nem kapcsolt be az ébresztő 😣

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Amúgy nekem fura, hogy Mallett fejbéli ily mértékű gyengesége, nem derült ki korábban. Már a HK alatt elég gyerekes volt ,amikor nem bent be másnap edzeni , miután BoB Hoyer-t nevezte ki kezdőnek.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem ennél tobbre ne számítsunk
Ugyanitt T.J "13 perces drive" Yates leigazolva. A bye week után már ő lesz a kezdő? 😀

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Mallett cut
Amadeus91
 www.youtube.com/watch?v=EZkyilvXrWQ örülünk

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Mallett cut

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Imádkozzunk hogy a Ravens kivágja Harbaugh-t, de úgyse fogják .

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Nick Saban felkészül (feltéva ha nem jut be a Bama a rájátszásba)
Te hülye vagy kommentek 3-2-1 : D
samu09
azvagy, a Sátánt már nem fogják jegyezni sehol jövőre


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Nick Saban felkészül (feltéva ha nem jut be a Bama a rájátszásba)
Te hülye vagy kommentek 3-2-1 : D
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor előtte, én elhiszem. (:
De nem az a lényeg, hogy mikor, hanem maga a szitu. Sok jót nem vetít előre ez a sok feszkó az FO-ban.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
A meccs után akarta kivágni BOB Mallettet.
Stez
Meccs előtt akarta kivágni. Report: Bill O'Brien Tried To Cut Ryan Mallett Before Dolphins Game
swatt99
Látom fedezel 😉
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
A meccs után akarta kivágni BOB Mallettet.
Stez
Meccs előtt akarta kivágni. Report: Bill O'Brien Tried To Cut Ryan Mallett Before Dolphins Game
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
A meccs után akarta kivágni BOB Mallettet. De mindegy, nem ez a lényeg, csak az egész szitu pontosan elmond mindent az FO-ban uralkodó káoszról és a csapatról. Az egyébként elég erős karizmájú és büszke HC döntésének ellenmegy a GM, amivel csak nagyobb lesz a feszültség FO-ban és csapaton belül is.

Ezek után szerintem nem kérdés, ez BOB utolsó éve itt, de ahogy kirúgják, pár nap múlva követi Smith is.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mindenki nyugodjon meg. Annyira gyenge ez a csoport hogy nehezebb utolsónak lenni mint elsőnek. Épp nagy harcot látunk az uccso helyért 😀
Amúgy most olvastam hogy BoB mar akkor cutolta volna Mallettet mikor az lekéste a gépet de Rick nem engedte -_-
#ricksmithtakarodj
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Connor Cook, Paxton Lynch, Jared Goff. Nekem mondjuk Goff a kedvencem. A Jagsel idén megint 1/1 Bowlt fogunk játszani, rohadtul kiábrándító ez a szezon...
LanceVance
A Titans az utolsó jelenleg a csoportban, nem mi vagy ti. És jelenleg 1 meccsel vagytok ti és mi is a Colts mögött. EGY meccsel. A Jags pl. 1 (igazából 2) elbaszott Jason Myers FGre van attól, hogy jelenleg egyedül vezesse a divizónkat, pedig mi is szarok vagyunk(lásd a meccs ellenetek). De ahogy a Colts most játszik, teljesen nyílt az AFC South. És a legrosszabb divízió, amit valaha láttam.
Igaz Arian Foster kidőlése nektek hatalmas nagy veszteség. Most mindenki csak és kizárólag Hopkinsra fog figyelni ellenetek offenseben.
iktriad
Most kell beküldeni Wattot tight endnek!