Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 034 — I like the Texans, I like who we are
Shanahan már nem téma?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hogy néz most ki az edzői lista? Úgy tűnik, hogy Sumlin után Shaw is marad az egyetemen. Jelenlegi négy kandidáló, Whisenhunt, Smith, O'Brien és Philips. Négyük közül O'Brien nagyon nagy fogás lenne.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Schaubért jó lenne egy harmadik kört kapni, de nem lepődnék meg ha egy árva kört sem kapnánk érte. Pedig lenne pár csapat ahova nyugodtan beférhetne és talán lesz olyan GM aki úgy gondolja, hogy rááldoz egy 2-3 évet, annyi még lehet benne elfogadható szinten. Keenum? Hát, nem tudom, nem nagyon nyűgöz le sajnos...pedig mennyivel könnyebb lenne ha ő lenne a megoldás. Drukkolok neki, de nem az igazi egyelőre és már csak két forduló van. Az utóbbi négy fordulóban csak 1 TD-t passzolt.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 034 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem nem kockáztatja mostmár a Texans egy véletlen győzelemmel az 1/1-et 😀 A Denver ellen nem is jöhetne szóba viszont a Titans lehet rájuk ijeszt hogy majdnem kikap.
Úgyhogy most már lehet beszélni a jövőről.
A támadófalat Brown-on kívúl úgy ahogy van elküldeném. Myers se hozza már a régi formáját. Jöhetne egy értelmes NT is meg ILB és akkor már Safety is 😀 Ha az új edző Keenum mellett dönt egy jó RT-t vagy NT-t be lehethúzni vagy elcserélik az 1/1-et az se lenne rossz megoldás. Plána ha Schaubért kapnak egy 3. kört akkor sokszor választhatnak az első körökben.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Csak félig meddig néztem a meccset, túl sok mindenre nem is emlékszem, de ha végig néztem volna se lehetne sokat mondani róla.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
0+field goal mást nem nagyon tudok erről a meccsről írni😊 Jó lenne már ha ennek a szezonnak vége lenne mert ez már csak szenvedés.Ráfér a csapatra a tavaszi nagytakarítás...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 034 — I like the Texans, I like who we are
Akkor pedig jön Manziel. Biztos nem marad 4. évére a nyári balhéja után és ha Teddy marad ő jobb helyzetbe kerül. Biztos nem szaladgálna annyit AJ és Hopkins miatt. Ha jó edző jön és őt választják egy Wilson 2.0-át ki lehet hozni belőle.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Elérkeztünk a szezon hajrájához, számunkra legalábbis az, sajnos. De azt nem mondhatjuk, hogy ne maradtak volna nyitott kérdések. Wade mostantól irányítja hivatalosan a csapatot. Mivel ő is a lehetséges HC-k között van, így úgy gondolom, hogy előnyben lehet a többi jelöltettel szemben, ha esetleg valami javulást hozna az eredményekben. Megmondom őszintén kíváncsi lennék Vance Joseph-re, mint DC. Érdekes lesz a helyzet, ha mondjuk nem Philips lesz a HC akkor, hogy fog folyni az interjúztatás, csak olyan edző jöhet szóba aki hajlandó elfogadni azt a helyzetet, hogy Wade marad a DC? Mert ugye nem lesz teljes rebuilding.
És akkor még ott van esélye, hogy nem mi leszünk az 1/1. Végig futottam a lehetőségeken, ha mi nyerünk egy meccset is és a Wahington nem nyer (amire meg van az esély, nem túl rózsás a helyzet ott sem) akkor már csak az 1/2-n vagyunk. Ez még nem is lenne akkora baj, ha a Washington pickje nem a Rams-é lenne. Ők szerintem köszönnék szépen és behúznák Teddy-t. Apropó Teddy. Voltak bennem kételyek vele kapcsolatban, de "elfogadtam" a helyzetet, hogy ha miénk az 1/1 akkor behúzzuk őt. Erre mit lehetett olvasni az elmúlt napokban? Lehet, hogy marad az egyetemen és, hogy fejben még nem biztos, hogy készen áll arra, hogy profinak álljon.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
D játékost el tudnék képzelni párat...

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 034 — I like the Texans, I like who we are
Amennyi QB needes csapat van lesz helye...Janek
Jets 😀😀😀 de az Eagles az utóbbi időben szívesen fogadja a houstoniakat
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Amennyi QB needes csapat van lesz helye...

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 034 — I like the Texans, I like who we are
Ha jól olvastam az LB coach és WP fogják a hétvégén hívni a D playeket a támadásokat pedig az offensive coordinator.samu09
Én tegnap még Vance Joseph CB coach-ot olvastam. Tehetséges a srác, érdekes lenne ha esetleg Philips-et véglegesítenék akkor kineveznék e DC-nek. Herringet beelőzte a rangsorban az biztos.Bondi
ja bocs tényleg a cb coach lesz az
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
azért szerintem Schaubnak lesz még dobásaJanek
Ja, csak az is INT lesz 😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ha jól olvastam az LB coach és WP fogják a hétvégén hívni a D playeket a támadásokat pedig az offensive coordinator.samu09
Én tegnap még Vance Joseph CB coach-ot olvastam. Tehetséges a srác, érdekes lenne ha esetleg Philips-et véglegesítenék akkor kineveznék e DC-nek. Herringet beelőzte a rangsorban az biztos.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
azért szerintem Schaubnak lesz még dobásaJanek
Nem hiszem. McNairnél az tette be a kaput hogy Kubiak beküldte őt. WP pedig egyből mondta a kinevezésénél hogy Keenum zárja le a szezontsamu09
Nem biztos, hogy Janek Houstonra gondolt.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 034 — I like the Texans, I like who we are
azért szerintem Schaubnak lesz még dobásaJanek
Nem hiszem. McNairnél az tette be a kaput hogy Kubiak beküldte őt. WP pedig egyből mondta a kinevezésénél hogy Keenum zárja le a szezont
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
azért szerintem Schaubnak lesz még dobása

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 034 — I like the Texans, I like who we are
Ha jól olvastam az LB coach és WP fogják a hétvégén hívni a D playeket a támadásokat pedig az offensive coordinator.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 034 — I like the Texans, I like who we are
Ja, a legújabb hír meg az hogy rámegyünk Cutlerre. Na még az tenné be a kaput.
Az edzőkérdésről meg annyit, hogy amíg nem jelentik be semmi sem biztos. Tegnap még azt olvastam, hogy ha nem Wade marad, akkor Smith, Whisenhunt. O'Brien és Shaw a legesélyesebbek holott lehetett hallani Sumlin és a Shanahanék nevét is. Mára nemhogy szűkült volna, de bővült a lista Nick Saban / Alabama HC / és Mack Brown / Texas HC / nevével.Gabriel
Shanahan esélyes mert a Skins is jelentkezik az 1/1-ért ami ugye a Ramsé lesz Térdszalag III. áldozathozatala miatt. Sabanról meg azt olvastam tegnap hogy a Longhorns-nál volt megbeszélésen lehet utánna még elugrott Houstonba is tuti ami ziher de őt nem tartom valószínűnek.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 034 — I like the Texans, I like who we are
Houston Texans: Matt Schaub has no future in Houston, and Case Keenum, no matter what owner Bob McNair says, shouldn't be viewed as more than a capable (and cheap) backup and spot starter. I think they'll end up with the No. 1 overall draft pick, and they'll have their choice of quarterbacks.

Én ennek ellenére sem gondolok QB draftot 😀samu09
Hát persze majd trade lesz az új fiatal csillagért J McCowanért esetleg az örök szilárd és szélvész gyors M Vickért 😉 😛dande
cserébe Schaub megy hozzárok 😀
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Ja, a legújabb hír meg az hogy rámegyünk Cutlerre. Na még az tenné be a kaput.
Az edzőkérdésről meg annyit, hogy amíg nem jelentik be semmi sem biztos. Tegnap még azt olvastam, hogy ha nem Wade marad, akkor Smith, Whisenhunt. O'Brien és Shaw a legesélyesebbek holott lehetett hallani Sumlin és a Shanahanék nevét is. Mára nemhogy szűkült volna, de bővült a lista Nick Saban / Alabama HC / és Mack Brown / Texas HC / nevével.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 160 — Így remélem megfelelek nektek.....
Houston Texans: Matt Schaub has no future in Houston, and Case Keenum, no matter what owner Bob McNair says, shouldn't be viewed as more than a capable (and cheap) backup and spot starter. I think they'll end up with the No. 1 overall draft pick, and they'll have their choice of quarterbacks.

Én ennek ellenére sem gondolok QB draftot 😀samu09
Hát persze majd trade lesz az új fiatal csillagért J McCowanért esetleg az örök szilárd és szélvész gyors M Vickért 😉 😛
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 034 — I like the Texans, I like who we are
Houston Texans: Matt Schaub has no future in Houston, and Case Keenum, no matter what owner Bob McNair says, shouldn't be viewed as more than a capable (and cheap) backup and spot starter. I think they'll end up with the No. 1 overall draft pick, and they'll have their choice of quarterbacks.

Én ennek ellenére sem gondolok QB draftot 😀
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 312
Kubiak egy teljes oldalnyi felületet vett meg a vasárnapi Houston Chronicle-ben.
Bondi
Respect!

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kubiak egy teljes oldalnyi felületet vett meg a vasárnapi Houston Chronicle-ben.