Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ennyi volt erre az idényre. Schaub tökéletesen fejezte be a houstoni pályafutását. 1/1 megvan, várjuk a híreket Bridgewaterről 😊

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Amit eddig is sejtettünk...
 blog.chron.com/ultimatetexans/2013/12/chargers-offensive-coordinator-ken-wisenhunt-to-interview-for-texans-head-coaching-job/
Wisenhunt érkezik interjúra hétfőn, ha csak a Chargers nem jut PO-ba.

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Jöjjön! 😀

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Remélem gyorsan aláfirkantják azt a kontraktust.Bondi
és tökéletesen illene Teddy a rendszerébe 😊 nagyon nem szeretem, mikor nfl csapat az ncaa-ből "lop" edzőt, de ennek most kifejezetten örülnék, hamar pofás offense állhatna össze ezzel a duóvalbaggio
na mondjuk azért a 1/1-ért még meg kell küzdeni este. Sajnos még nem lefutott a dolog.
A másik része meg...

Brooklyn (N.Y.) five-star defensive tackle Thomas Holley told 247Sports he talked with O’Brien Saturday night.

“I just off the phone with him,” Holley told 247Sports’ Luke Stampini. “He said he isn’t going. It’s not true.”

Vajon melyik oldalon nem mondanak igazat?Bondi
Schefter se feltétlenül mond igazat, de azt ne várd, hogy egy edző épp egy középiskolai toborzottnak vallja be, hogy távozik. Ezeregy példát lehetne felhozni ez ellen, a legutóbb pl. Chris Petersennél emelték ki ugyanezt, mielőtt átigazolt a Washingtonhozbaggio
Így legyen.

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 013 — no es importante
Remélem gyorsan aláfirkantják azt a kontraktust.Bondi
és tökéletesen illene Teddy a rendszerébe 😊 nagyon nem szeretem, mikor nfl csapat az ncaa-ből "lop" edzőt, de ennek most kifejezetten örülnék, hamar pofás offense állhatna össze ezzel a duóvalbaggio
na mondjuk azért a 1/1-ért még meg kell küzdeni este. Sajnos még nem lefutott a dolog.
A másik része meg...

Brooklyn (N.Y.) five-star defensive tackle Thomas Holley told 247Sports he talked with O’Brien Saturday night.

“I just off the phone with him,” Holley told 247Sports’ Luke Stampini. “He said he isn’t going. It’s not true.”

Vajon melyik oldalon nem mondanak igazat?Bondi
Schefter se feltétlenül mond igazat, de azt ne várd, hogy egy edző épp egy középiskolai toborzottnak vallja be, hogy távozik. Ezeregy példát lehetne felhozni ez ellen, a legutóbb pl. Chris Petersennél emelték ki ugyanezt, mielőtt átigazolt a Washingtonhoz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Remélem gyorsan aláfirkantják azt a kontraktust.Bondi
és tökéletesen illene Teddy a rendszerébe 😊 nagyon nem szeretem, mikor nfl csapat az ncaa-ből "lop" edzőt, de ennek most kifejezetten örülnék, hamar pofás offense állhatna össze ezzel a duóvalbaggio
na mondjuk azért a 1/1-ért még meg kell küzdeni este. Sajnos még nem lefutott a dolog.
A másik része meg...

Brooklyn (N.Y.) five-star defensive tackle Thomas Holley told 247Sports he talked with O’Brien Saturday night.

“I just off the phone with him,” Holley told 247Sports’ Luke Stampini. “He said he isn’t going. It’s not true.”

Vajon melyik oldalon nem mondanak igazat?

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 013 — no es importante
Remélem gyorsan aláfirkantják azt a kontraktust.Bondi
és tökéletesen illene Teddy a rendszerébe 😊 nagyon nem szeretem, mikor nfl csapat az ncaa-ből "lop" edzőt, de ennek most kifejezetten örülnék, hamar pofás offense állhatna össze ezzel a duóval


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Remélem gyorsan aláfirkantják azt a kontraktust.

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
Bill O'Brien has emerged as the overwhelming favorite to become the next coach of the Houston Texans, and the two sides are working to get a deal in place within the next week, league sources told ESPN.Beki
a lehetségesek közül a legjobb választás lenne.

choose life
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Bill O'Brien has emerged as the overwhelming favorite to become the next coach of the Houston Texans, and the two sides are working to get a deal in place within the next week, league sources told ESPN.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Közben kiderült, hogy Wade is átesett formálisan az interjún. Keddre akár jöhet Whisenhunt és indulhat is a kiválasztás.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
2 Pro Bowl játékosunk lett idén Andre Johnson, J.J. Watt.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
O Brian (Penn ST) jön interjúzni!dande
Erről van linked?DC
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000304446/article/bill-obrien-houston-texans-agree-to-interviewBeki
Köszi. Talán ő lesz a legkeresettebb HC jelőlt az idei offseasonban, ha tényleg hajlandó elhagyni a Penn State egyetemet
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
O Brian (Penn ST) jön interjúzni!dande
Erről van linked?DC
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qyemn6qqdxdzh6eovkcu
Bill O'Brien, Houston Texans agree to interview
Bill O'Brien might have an eye on the pro ranks. The current Penn State coach is expected to be the second coaching candidate to interview with the Houston Texans, Ian Rapoport reports.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
O Brian (Penn ST) jön interjúzni!dande
Erről van linked?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Én is, az eddig szóba jött emberek közül magasan a lista élén van nálam.

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Na rá kíváncsibb lennék, mint Lovie Smithre.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 160 — Így remélem megfelelek nektek.....
O Brian (Penn ST) jön interjúzni!
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Csatlakozom, kellemes ünnepeket mindenkinek! 😊

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Kellemes ünnepeket mindenkinek!
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nem tudom ki lesz az utolsó meccsre a kezdő, lehet bedobják még TJ-t, hogy bezáruljon a kör.
Bondi
Wade a mai sajtótájékoztatón nem zárta ki, hogy TJ fog kezdeni 😊Bondi
1 nappal később pedig kijelentette, hogy nem fog kezdeni...fő a határozottság Wade.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Boldog Karácsonyt!
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Boldog karácsonyt mindenkinek.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 034 — I like the Texans, I like who we are
Boldog Karácsonyt!
 www.youtube.com/watch?v=CkSIqeIrDwo
(az idei szezon videoja nem lett volna ünnepi 😀 )
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 894 — Circus Maximus
Mondjuk én azt még továbbra sem értem, hogy lehet nem teljes rebuilding-t csinálni HC váltással.Bondi
Pedig lehet. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...