Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Zbikowski szerintem egyáltalán nem meglepetés.
Hilton slotban szokott gyakorolgatni, de nem az első csapatban, ott Avery és Brazill kap szerepet slotban, gondolom Ők lenyomták.
Linkenbach engem is meglep, Vaughn meg... Majd előszezon meccsen szerintem eleget próbálgatjuk a secondaryt, hogy lássuk, ki hogy mozog.
Engem ami meglep igazán, hogy Moala kezdő end lesz a falban. Brrr, hideg kiráz tőle, a 4 emberes falban sem volt elég, hogy bármit is elérjen akár futás, akár passz ellen.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kijött az első depth chart, és habár általában annyi figyelmet kell szentelni neki, mint a TC passzmutatóknak, van 1-2 meglepetés.

Legnagyobb, Linkenbach a LG jelen pillanatban. Először azt hittem, valami jó viccnek szánják, akár csak a megemlítését is, mint kezdő G. Reitz tapasztaltabb, csak jót hallani róla, és korrekt szezont zárt. Kezd előjönni a félelmem, hogy összehozunk egy trollokból álló falat, és tényleg powerfoci lesz.
Vaughn a másik corner Powers mellett.
Brazil KR/PR (TY Hilton nevét keresem folyamatosan, mert 1-2 catchen kívül feltűnően nem említik, a listán sem tagja a top 4 WRnek).
SS: Zbikowski,
backup RB: Moore (nem Carter, nem Ballard).

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Avery biztosan kihagyja a vasárnapi előszezon meccset.
A combjában van valami zúzódás, és inkább pihentetni fogják Paganoék, nem kockáztatnak az injury historyja ismeretében. Valszeg ez azért van, mert Avery annyira jó volt eddig, hogy a regularra tartogatjuk majd, nagyon bíznak benne, gondolom most edzéseket is ki fog hagyni, hogy véletlenül se sérüljön rá komolyan, mert amúgy azt mondják, simán tudna játszani ezzel a comb zúzódásával.
Hát baromira remélem, hogy kibírja az évet sérülésmentesen majd, akkor monster lesz.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
(de lesz megoldás, más, hamarosan)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
wmitty nem lehet szét darabolni az 1 GB fájlokat? Mert az 1 GB szerintem sok!Béczkó
hogy lenne már sok
van terabájt is, meg csillió, meg minden!
egyébként meg darabolni mindent lehet
mindenesetre a DVD-állományokat készítőprogram 1 gigás darabokat gyárt

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
wmitty nem lehet szét darabolni az 1 GB fájlokat? Mert az 1 GB szerintem sok!
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Averyt nagyon sajnálnám ha kidőlne. de sajnos nála erre lehet számítani.

viszont King akár be is válhat. csak nála is azért kérdés a serülés

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Colts TC, kilencedik nap:

- A CB Brandon Kingnek jó napja volt, két picket is szedett.
- Powersnek is elég jó edzés volt ez, két pass deflectionje is volt.
- Freeney és Mathis egyre többet megy el coverbe, ez nagy feladatuk is lesz majd az új sémában, és habár Freeneynek is jól megy, gyorsan tanul bele, de állítólag Mathis viszont nagyon jó eddig.
- Ami viszont kifejezetten érdekes hír, hogy ugye a TC-ben zajló nagy nose csatában egyelőre az általunk, nosehoz kissé kicsinek vélt Antonio Johnson vezeti, állítólag kezd jól belejönni a nózi szerepkörbe.
- Johnson nyilatkozott is, hogy rettentően fontos szerep ez a nose, neki kell majd a futásokat megállítania, illetve az Ő ereje nyitja meg a linebackereknek az utat majd.
- Rossz hír viszont, hogy habár a WR-ek közül a legjobb megint Avery volt, egy pazar elkapása után pár percig a földön volt, és az edzés további részén már ült, bár az orvosok, meg maga Pagano is azt mondta, hogy nem komoly a sérülés, a dokik sem érzik annak, de azért Avery meglátogatja az MRI-t. :/ :/
- A tight end Diminique Jonesnak volt két fantasztikus elkapása Stantontól az 1-1 elleni drillek során.
- Az edzésre sok játékos és edző családja is kilátogatott, így az edzés után Christensen a családokkal és játékosokkal külön megemlékezett Andy Reid fiáról, Garrett Reidről, akit a Philly TC-jében ugye tegnap holtan találtak. R.I.P.!
- Ugye Grigsonék miatt nekünk nagy az "összhang" a Phillyvel, ráadásul több, tavaly, vagy az előző években még Phillys játékos is van a keretünkben, szóval a srácok nagyon átérezték a helyzetet.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
wmitty a digi sportos meccset nem lehet valahonnan letölteni?Béczkó
Engem is érdekelne....
Jó nagy file lehet... ha kell FTP tárhely esetleg segítek szf61
szívesen feltöltöm
4 darab 1 giga körüli file-nak kellene hozzá hely

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Luck ezen a héten 122/162-es passzmutatóval zárt.
Nem rossz ez, bár reméljük, regularban nem kerül 80% alá. 😛 😀Stez
Na és mennyi volt inti? 😊Shawn84
7 TD, 5 INT elvileg, de lesz ez még jobb is, így első héten ez nem rossz.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Luck ezen a héten 122/162-es passzmutatóval zárt.
Nem rossz ez, bár reméljük, regularban nem kerül 80% alá. 😛 😀Stez
Na és mennyi volt inti? 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Luck ezen a héten 122/162-es passzmutatóval zárt.
Nem rossz ez, bár reméljük, regularban nem kerül 80% alá. 😛 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hírcsokor az nso-ról:
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-pittsburghben-brown-a-valasz-1-milliardos-browns-uzlet-2158313Geyza
A többség már volt itt azért (mondhatni szinte az összes 😀)Wyatt
Igen, tudom-gondolom, én a Colts topikon kívül nagyon kevés más topikot látogatok. Nekem több volt az új a cikkbe....Geyza
Bajnak nem baj, csak gondoltam megjegyzem, hogy a nagy részét innen raktam bele (végre volt egy szabad napom erre 😊)

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
wmitty a digi sportos meccset nem lehet valahonnan letölteni?Béczkó
Engem is érdekelne....
Jó nagy file lehet... ha kell FTP tárhely esetleg segítek

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
Hírcsokor az nso-ról:
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-pittsburghben-brown-a-valasz-1-milliardos-browns-uzlet-2158313Geyza
A többség már volt itt azért (mondhatni szinte az összes 😀)Wyatt
Igen, tudom-gondolom, én a Colts topikon kívül nagyon kevés más topikot látogatok. Nekem több volt az új a cikkbe....

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
wmitty a digi sportos meccset nem lehet valahonnan letölteni?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hírcsokor az nso-ról:
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-pittsburghben-brown-a-valasz-1-milliardos-browns-uzlet-2158313Geyza
A többség már volt itt azért (mondhatni szinte az összes 😀)

több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
Hírcsokor az nso-ról:
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-pittsburghben-brown-a-valasz-1-milliardos-browns-uzlet-2158313

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Éljen.
Ezt lesz alkalma asszem bizonyítani a profik között is majd, reméljük sikerül is neki.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
"Olyan, mintha kettővel előbb látná, hogy a védő maga mit fog reagálni."
- mondják a közvetítésben két látványos play után

 indavideo.hu/video/Andrew_Luckrol_beszelnek_a_2011-es_Stanford-Arizona_meccsen

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
hogy lelkesítsem magam, és képbe is kerüljek kicsit, most nézem a tavaly őszi egyik Standford-meccset (DigiSporton volt, felvettem) - épp Luck hosszabb passzát szedi le szépen Fleener

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Colts TC, hetedik nap:

- Egy kis versenyt rendeztek Avery és Hilton között, hogy ki a gyorsabb elkapó jelenleg. 😀 Wayne azt mondta, hogy szerinte egyforma gyorsak, aztán poénkodott, hogy szerinte Brazill a leggyorsabb. 😀 Azért nézegetik ezeket, mert Arians szeretné egy Wallace-féle speedy WR-t találni az offensebe.
- Ezúttal, a jó defense napja után az offense ismét visszakerült a jó ritmusba, ez a nap Luckékról szólt.
- Lucknak három nagy játéka volt, már-már nem meglepő módon az első TD-t Avery csinálta meg, hosszú passzból, sebességgel megverte az emberét.
- A második TD COllienak ment, szintén egy hosszú passz, 19 passzából Luck 5-t Collienak adott.
- A harmadik TD passz Waynenek ment. Wayne azt mondta, hogy egy az egyben le kell ülniük majd Luckkal, illetve sokat gyakorolniuk, hogy a lehető legjobb legyen a kapcsolat a pályán közöttük, és a lehető legjobban összeszokjanak.
- Megérkezett a két új játékosunk is, de tegnap még nem edzettek, de végig kint nézték az edzést.
- Habár Kris Adams nem az első csapattal edzett, de tegnap volt neki is egy bravúros, egykezes elkapása két védő között, ami TD lett végül, neki Stanton tolta a passzt.
- Amit eddig is tudtunk, mostantól King játszik 21-es számmal, az újak, Fokou 45-ös, Lloyd pedig a 49-es számmal fog játszani.
- Manusky nagyon rá van állva arra, hogy nyüstöli a védőket, hogy legyenek nagyon agresszívak minden játék során.

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Hát az OL-en bukhat csak a jó szereplés, de azon rettentő sok múlik, pláne, hogy egy újoncot kell védeniük.Ilyenkor jó, hogy Luck mobilis irányító.aztec
szerencsére Ijalana az IR-rel mentesül eme nyomasztó teher alól 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ez egyelőre nagyon korai, nyilván függ majd az idei szezontól, hol látnak Paganoék hatalmas lyukakat.
De miután idén az egész draftunkat feláldoztuk az O#-ra, így azt hiszem, hogy nyugodt szívvel fognak D#-be draftolni majd, ha úgy van. És szerencsére jövőre annyival könnyebb helyzetben vagyunk, hogy sok a hely a sapi alatt, nem kell kukázgatnunk majd, akárhová lesz szükség játékosokra, a pénztárca alapján minőségből tudunk majd válogatni.
De azért remélem, hogy nem lesz jövőre 4-5 hatalmas need, hanem sok draftolt remek lesz, meg a FA-n érkezettek sem égnek be.