Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 5 éve
Megérte, Az ILB ha nem 3 downos, akkor RB sorsa van. Nem fizetik meg. De a 3.5 így is bargain, ennél azért többet ér. (De nem ér tízet, amennyit pl. Hitchens kapott 1-2 éve, aki kb. hasonló játékos).Köszi az infot. Aláírt a srác. Reméljük tud segíteni a LB sorba nálunk 😊Anthony Walker van nálunk látogatóba.Semmi. Szorgalmas, jó tackler, rá lehet bízni a rádiós sisakot, kifejezetten intelligens a pályán. Coverage-ben nem jó, az a gyengéje. Egy korrekt NFL kezdő. Ha nem lenne meg az utódja, aki atletikusabb nála és jobb coverage-ben, valószínűleg mi is próbálnánk megtartani.
Meglehet kérdezni hogy nálatok mér nem számolnak vele? Mi a gáz vele kapcsolatba?
P@trik
peterk2005
P@trik


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Adom hogy az a cel ezzel a kerettel, hogy jussunk be a PO-ba, aztan meglatjuk mi lesz.
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Köszi az infot. Aláírt a srác. Reméljük tud segíteni a LB sorba nálunk 😊Anthony Walker van nálunk látogatóba.Semmi. Szorgalmas, jó tackler, rá lehet bízni a rádiós sisakot, kifejezetten intelligens a pályán. Coverage-ben nem jó, az a gyengéje. Egy korrekt NFL kezdő. Ha nem lenne meg az utódja, aki atletikusabb nála és jobb coverage-ben, valószínűleg mi is próbálnánk megtartani.
Meglehet kérdezni hogy nálatok mér nem számolnak vele? Mi a gáz vele kapcsolatba?
P@trik
peterk2005
több mint 5 éve
"I don't get the cynics on Carson Wentz to the Colts. They're going to win this division & probably going to play in the AFC Championship."
— Herd w/Colin Cowherd (@TheHerd) March 19, 2021
— @ColinCowherd pic.twitter.com/uOGQYeJvGQ
Well I’m about to cry 🥺 https://t.co/R8Fbm1zLCZ
— Darius Leonard (@dsleon45) March 19, 2021
The #Colts tweaked QB Carson Wentz’s contract, sources say. He was due a $10 million roster bonus today but they broke that up — $5 million payable in July and the other half early next year. Wentz helping his new team with cash flow.
— Mike Garafolo (@MikeGarafolo) March 19, 2021
több mint 5 éve
Akkor a PR bemutatkozás megvolt, Höri megnyugodhat 😉
több mint 5 éve
Happy Birthday Quenton Nelson 🎉
— NFL UK (@NFLUK) March 19, 2021
The man is a B.E.A.S.T.
Enjoy 30 seconds of his best pancake blocks.@Colts | @BigQ56 pic.twitter.com/Qo5b56m0Vq


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Ballard felébredt téli álmából, kezdődhet a prove it deal orgia.
több mint 5 éve
Wentznek jó lesz, legalább nem teljesük a kondi ha lesérül
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 5 éve
Julie'n Davenport jön majd vizitre elvileg, szóval minden renduben lesz most már2019ben jatszott utoljara, akkor 8 meccsen engedett 6 sacket, ossz 9 QB hitet es 16 hurryt
Farky
O a hianyzo lancszem!
Amugy a Wentz press conf utan picit megnyugodtam, csak egy evre kell keszulni vele sztem 😊
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Julie'n Davenport jön majd vizitre elvileg, szóval minden rendben lesz most már
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 5 éve
És mi alapján kapjuk a 17. csapatot?Tippre h ok az NFC South 2.helyen vegeztek mi meg az AFC South 2.helyen, es nem egymas ellen jatszik
Báár ... hagyjad, nem lustálkodok, megkeresem magam. Tuti, hogy 1 perc megtalálni. 😊
peterk2005
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
És mi alapján kapjuk a 17. csapatot?Báár ... hagyjad, nem lustálkodok, megkeresem magam. Tuti, hogy 1 perc megtalálni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Elv a Bucsot fogadhatjuk majd 17.meccs gyanant.2021ben az AFC csapatok lesznek hazai palyan a plusz1 meccsen, utan pedig evente valtakozik.
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez, írd már be, hogy Jags fan leszel, vagy valami, dögunalom ez a FA így a Colts topicban. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Anthony Walker van nálunk látogatóba.Plusz az edzői stáb Okereke-be van belezúgva, aki (szerintem ) nem jobb (még?)
Meglehet kérdezni hogy nálatok mér nem számolnak vele? Mi a gáz vele kapcsolatba?
P@trik
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 5 éve
Anthony Walker van nálunk látogatóba.Semmi. Szorgalmas, jó tackler, rá lehet bízni a rádiós sisakot, kifejezetten intelligens a pályán. Coverage-ben nem jó, az a gyengéje. Egy korrekt NFL kezdő. Ha nem lenne meg az utódja, aki atletikusabb nála és jobb coverage-ben, valószínűleg mi is próbálnánk megtartani.
Meglehet kérdezni hogy nálatok mér nem számolnak vele? Mi a gáz vele kapcsolatba?
P@trik


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Anthony Walker van nálunk látogatóba.Meglehet kérdezni hogy nálatok mér nem számolnak vele? Mi a gáz vele kapcsolatba?
több mint 5 éve
Gator66
363
Tenyleg barki ugy gondolja hogy Riverst kicsereltuk Wentzre viszont nem igazoltunk senkit es akar egy fikarcnyit is kozelebb vagyunk a bajnoki cimhez?Tologatjuk a nagy lovet minden evben aztan nem koltjuk egy el senkire... viszont lassan ki kell majd tomni Leonardot Nelsont stb... lehet itt peldalozni hany bust volt stb de ha van penzed es te SB-t akarsz nyerni akkor ki kell kozel maxolni a fizetesi sapkat...kossel olyan szerzodeseket ami orrnehez aztan ha ket ev alatt nem valt be kivaghatod de nincs ido eveket folyamatosan varni...
több mint 5 éve
Lol, Philly riporterek nem kérdezhetnek majd Wentztől a bemutató sajttájon. Én nagyon szurkolok neki és ritkán mondok ilyet, de kevés ennyire soft játékos van a ligában.Nem védeni akarom Wentzet, de szerintem ez nem arról szól, aminek látszik. Ha soft is Wentz, ez már nem soft-ság lenne, hanem gyerekesség. 😀 Szerintem egyszerűen nem akarják, hogy a sajttáj 80%-a a Philly szakításról szóljon. Indy egy kis piac, egy ilyen sajttájon van kb. 10-12 helyi firkász. Philly viszont nagy, tuti, hogy kb. 3x annyi Philly firkász lesz/lenne ott, mint amennyi helyi újságíró.
Hulkeinstein
Szerk.: Mondom én. Pár percre rá, hogy a Colts bejelentette a Wentz tradet hivatalosan, Roseman is hivatalos közleményt adott ki. Nem hiszem, hogy erre vágyott napok óta. Neki a helyi média miatt muszáj volt. Ha a Philly médián múlik, ma csak a szakítás lenne a téma.
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Kenny most mosakodhat egy teljes offseasonon át. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Lol, Philly riporterek nem kérdezhetnek majd Wentztől a bemutató sajttájon. Én nagyon szurkolok neki és ritkán mondok ilyet, de kevés ennyire soft játékos van a ligában.Ebben most nem értek egyet. 😊 Általában szurkolni szoktam az ex Philly játékosoknak, akiktől kaptunk is valamit de Wentznek nem tudok és ezt a lépést is hülyeségnek érzem....nyilván mi is hibásak vagyunk a kialakult helyzeten, de kicsit se éreztem rajta, hogy segíteni akarna magán. Egyedül ami miatt drukkolok, hogy ne süljön be, az az itteni Colts fan brigád 😉 meg a Coltsot is csípem a 3. az AFC csapatszimpátiámban. Illetve az 1 kör sem árt 😛 de nehéz szimpatizálnom vele.
Hulkeinstein