Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 5 éve
Ne cikizd Iktriadot, a kevés igazán őszinte, nyílt szívű NFL szurkoló egyike, örüljünk, hogy ilyen vezérszurkere van a riválisunknak, és nem egy elfogult ***** 😊Egyre gyakrabban és hangosabban emlegetik hozzánk Wentz-et. Rivers is azt nyilatkozta a minap, hogy ha a Colts számít rá, akkor szívesen játszana még egy évet, de úgy érzi, hogy lehet, hogy ez a mai (volt) az utolsó NFL meccse. A nyilatkozata alapján nem úgy tűnik, hogy Ballardék olyan nagyon maradásra győzködnék. És közben Wentz kerek perec lenyilatkozta, hogy a lehetséges variációk közül (inklúding, hogy Phillyben marad) legszívesebben a Coltsba jönne. Mivel NFC csapatról van ez esetben szó, és az AFC-ben a Pats-en, Steelersen, Coltson kívül nem nagyon van éppen irányítót kereső csapat, ha tényleg trade lenne a dologból, most van annak realitása, hogy mi legyünk az egyik célpont.
Azért kezeljük ezt egyelőre nagyon feltételesen, mert egy 1/2-t, aki évekig azért korrekten hozta magát, nem szokás csak úgy lecserélni egy pár meccses második körösre. Amikor ilyesmi megtörténik, akkor ott komoly okok szoktak lenni, nem elég annyi, hogy volt egy sz*r éve. Súlyos lesérülés (Bledsoe), a fiatal kiemelkedő játéka, vagy pedig olyan draft pozíció, hogy rögtön tudják az utódot húzni (Brees).
Egyébként ha úgy alakulna, akkor határozottan érdekesebb kísérletnek gondolom, mint Riverst. Nem vagyok róla meggyőződve, hogy bejönne, de egy első kört (többet nem hiszem, hogy el tudna kérni érte az Eagles) megérne a kísérlet, ha az alternatívája a draft 3.-5. irányítója lenne azért a pickért. Wentz végülis nem a Foles / Darnold féle eset, hogy 1-2 jó meccsre jut fél szezonnyi ezmegmi, hanem ha nem is játszott 2017-es MVP formában, de összességében hozta magát, korrekt szinten. Még fiatal is, és ha nem is futkározik, legalább a zsebben el tud mozogni, nem olyan, mint egy odakötözött boxzsák. Érdekes lesz a tavasz.
Node egyelőre a Bills. Nem mi vagyunk a favoritok, az biztos. De hátha kiderül, hogy az alapszakaszban többször azért volt csak puskapor a pisztolyban, mert a golyót a playoffra tartogattuk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Jobb HC-t írtam, nem kicsit jobbat. 😉Azért az megvan, hogy ha lenne Luck, a liga legdurvabb csoportja lehetne jovo evben : Luck/Watson/Lawrence.Ezt nem adom, de a DC nagyon érik.Meg egy jobb HC. Ahogy nekünk is.Taylor 253 yardja egy meccsen a liga történetének 9. legjobb teljesítménye!Gratula neki. Futónk már van, ahogy nektek is. Kéne még egy kicsit jobb irányító is. Ahogy nektek is. 😀
iktriad
peterk2005
iktriad
peterk2005
Ja es iktriad:kicsit jobb HC? Szoval meg mindig a Fair play dijra akartok inkabb hajtani? 😀
coltman
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Azért az megvan, hogy ha lenne Luck, a liga legdurvabb csoportja lehetne jovo evben : Luck/Watson/Lawrence.Ezt nem adom, de a DC nagyon érik.Meg egy jobb HC. Ahogy nekünk is.Taylor 253 yardja egy meccsen a liga történetének 9. legjobb teljesítménye!Gratula neki. Futónk már van, ahogy nektek is. Kéne még egy kicsit jobb irányító is. Ahogy nektek is. 😀
iktriad
peterk2005
iktriad
peterk2005
Ja es iktriad:kicsit jobb HC? Szoval meg mindig a Fair play dijra akartok inkabb hajtani? 😀
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Taylor 253 yardja egy meccsen a liga történetének 9. legjobb teljesítménye!Yep, azért Faulk es Edge melle bekerulni megtisztelo teljesitmeny.
iktriad
Amugy kezdek gondolkodni, hogy van egy media stabunk, ami raszol Reich fulere, hogy kezd egyoldalu lenni a meccs, tegyetek izgalmasabba, mert kulonben elkapcsolnak az emberek. Ennyire osszeomolni egy szunet alatt nem lehet, majd utana ismet meccset jatszani, amikor kell.
Reich meg nosztalgiazhat kedvere jovo heten 😛
több mint 5 éve
Ezt nem adom, de a DC nagyon érik.Meg egy jobb HC. Ahogy nekünk is.Taylor 253 yardja egy meccsen a liga történetének 9. legjobb teljesítménye!Gratula neki. Futónk már van, ahogy nektek is. Kéne még egy kicsit jobb irányító is. Ahogy nektek is. 😀
iktriad
peterk2005
iktriad


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Felmossuk a padlot a Billsszel, aztan megalazzuk Mahomesot, a dontoert is megcsapunk barkit. A Super Bowlban pedig az ujdonsult MVP-t (Rodgers) az ideny soran masodszorra is felultetjuk a sz.porollerre.Gyerekjatek.
Szerkesztette: Stez
több mint 5 éve
Meg egy jobb HC. Ahogy nekünk is.Taylor 253 yardja egy meccsen a liga történetének 9. legjobb teljesítménye!Gratula neki. Futónk már van, ahogy nektek is. Kéne még egy kicsit jobb irányító is. Ahogy nektek is. 😀
iktriad
peterk2005
több mint 5 éve
Taylor 253 yardja egy meccsen a liga történetének 9. legjobb teljesítménye!Gratula neki. Futónk már van, ahogy nektek is. Kéne még egy kicsit jobb irányító is. Ahogy nektek is. 😀
iktriad


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Akkor irány Buffalo.
több mint 5 éve
Taylor 253 yardja egy meccsen a liga történetének 9. legjobb teljesítménye!
több mint 5 éve
Grat a W-hez és sok sikert a playoffban!
több mint 5 éve
A Bills nem húzta sokáig a kérdést, fölrakott egy ötvenest a playoffért hajtó Dolphinsnak. Már csak rajtunk múlik.És üzentek is, hogy ha a mait meg is nyerjük, jövő héten nem lesz olyan egyszerű. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Hát igen, a Jacksonville biztos szeretne megszivatni minket, ebben az egyben legalább jók 😛. De a Ravens hazai pályán is viszonylag simán elvert minket, mi azóta elvesztettük Castonzot, ők meg jó formában vannak. Egyik matchup sem kellemes, de én egy tisztes helytállással is elégedett lennék, elkerülve az olyan leolvadásokat mint ami múlt héten történt.egyelőre Allen a megmentőnk, de nem bánnám, ha Watson is az lenne..Ja, Buffaloba menni, vagy fogadni a Ravenst-t nagyon nem mindegy. Csak ehhez nyerni is kéne...
Bence94
uatu
több mint 5 éve
egyelőre Allen a megmentőnk, de nem bánnám, ha Watson is az lenne..So it’s looking like the Colts’ Wild Card hopes rest on the shoulders of:
— Jim Ayello (@jimayello) January 3, 2021
— Brandon Allen
— Mason Rudolph
— Matt Barkley
Watson lesz az emberünk, meglássátok!
Borbinho
több mint 5 éve
So it’s looking like the Colts’ Wild Card hopes rest on the shoulders of:
— Jim Ayello (@jimayello) January 3, 2021
— Brandon Allen
— Mason Rudolph
— Matt Barkley
Watson lesz az emberünk, meglássátok!
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Ha ennyire érdekel, olvasgass 😛 bowl.hu/forum/nfl-altalanos-temak/kibol-lehet-2020-ban-nfl-vezetoedzo/2216830Csak nem újra összeáll a Pagano-Grigson páros? 😀A jelenlegi kócsinggal jók is lesztek vele egy 4-5 győzelemre évente aztán teleirkálja majd a Twittert, hogy valaki vigye már el innen..ÚJ GM és új HC is lesz jövőre. 😉
gordon
iktriad
coltman

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Csak nem újra összeáll a Pagano-Grigson páros? 😀A jelenlegi kócsinggal jók is lesztek vele egy 4-5 győzelemre évente aztán teleirkálja majd a Twittert, hogy valaki vigye már el innen..ÚJ GM és új HC is lesz jövőre. 😉
gordon
iktriad
több mint 5 éve
Minden csapat támadósora a saját labdáival játszik 😊Nálatok van a meccs, a ti labdáitokkal játszunk. 😉Chark se lesz vasárnap nálunk. Ennél nagyobb előnyt nem nagyon tudunk adni nektek a meccsre.Hát ha felfújjátok a labdát, akkor azt hiszem ti mindent megtettetek 😀
iktriad
coltman
iktriad
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
A jelenlegi kócsinggal jók is lesztek vele egy 4-5 győzelemre évente aztán teleirkálja majd a Twittert, hogy valaki vigye már el innen..ÚJ GM és új HC is lesz jövőre. 😉
gordon
több mint 5 éve
A jelenlegi kócsinggal jók is lesztek vele egy 4-5 győzelemre évente aztán teleirkálja majd a Twittert, hogy valaki vigye már el innen..Azt tudod ugye, mi az idei fair play díj? 😉Nekünk már mindegy, mi rendes csapat vagyunk. Még a legjobb QB-nk is padozik. Kérjük év végén a fair play díjat. Oh wait az már megvan. 😊Kezdem érteni miért álltok minden évben úgy ahogy : nem szóltak még nektek, hogy az igazi díj az a Vince Lombardi trófea, arra kell játszani, nem a Fair Play-re? 😀
iktriad
coltman
iktriad
több mint 5 éve
James Robinson kitörölte mindeki emlékeiből. Felkészül Taven Bryan és Doug Costin.Repressed memories, nice 😀Utánozó maj...jaguárok 😛 Ugye azért a jogdíjat eme TM módszerre majd kifizetitek időben? 😛Nem emlékszem erre a névre. 😊
Btw, hogy vált be Fournette, ha már a QB kérdés szóba jött 😀
coltman
iktriad
coltman
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Repressed memories, nice 😀Utánozó maj...jaguárok 😛 Ugye azért a jogdíjat eme TM módszerre majd kifizetitek időben? 😛Nem emlékszem erre a névre. 😊
Btw, hogy vált be Fournette, ha már a QB kérdés szóba jött 😀
coltman
iktriad
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Utánozó maj...jaguárok 😛 Ugye azért a jogdíjat eme TM módszerre majd kifizetitek időben? 😛Az ok, de ti hány éve játszotok erre? 😀 Vagy csak warmup prepwork volt az előző pár szezon? 😀Colts- Jags hét van, ez nem OFF. És sokat kellett gyakorolni, mire összejöjjön az 1/1 épp időben. 😉
na de ne offoljuk szét a topicot, mert a végén kitiltanak 😛
coltman
iktriad
Btw, hogy vált be Fournette, ha már a QB kérdés szóba jött 😀