Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 5 éve
Lassan lehet keresni TE trade opciókat.Szerintem egy Ertz , Q. Nelson cserében kiegyezhetünk 😉 😛
szampi#33
több mint 5 éve
Doyle kihagyja a hetvegi meccset..
több mint 5 éve
Remélem vasárnap beáll. Mint a gerely. 😊 Colts owner Jim Irsay is fired up for Week 2 📈
— NFL on ESPN (@ESPNNFL) September 17, 2020
(via @JimIrsaypic.twitter.com/ptX9dlJBKN
több mint 5 éve
Szerintetek Manning mellett lesz még ex-Colts játékos jövőre HOF? Jeff Saturday, Reggie Wayne, Dallas Clark?
több mint 5 éve
Azért hadd jegyezzem meg: amikor Philip Rivers nevét hallom, akkor az első, ami eszembe jut, a 2007-es és 2008-as playoff-beli fordításai a Colts ellen... 😕Ebből az egyik máig felidegesít, ha látom, mert a végét erősen nem a csapatok döntötték el. 😕
(A '07-es vagy a 08-as eset volt az első alkalom életemben, hogy online, netes streamen néztem NFL-meccset, egy rokonunknál, éjszaka, akinél már volt ilyesmi akkor, nálam otthon nem, csak a tévé, és pokoli csalódás volt a vége)
wmitty


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Azért hadd jegyezzem meg: amikor Philip Rivers nevét hallom, akkor az első, ami eszembe jut, a 2007-es és 2008-as playoff-beli fordításai a Colts ellen... 😕(A '07-es vagy a 08-as eset volt az első alkalom életemben, hogy online, netes streamen néztem NFL-meccset, egy rokonunknál, éjszaka, akinél már volt ilyesmi akkor, nálam otthon nem, csak a tévé, és pokoli csalódás volt a vége)
Otthonom MisColts
több mint 5 éve
Igen, az említett tulajdonsága miatt, és ez az, ami miatt kevésbé kedves a szívemnek 😀

több mint 5 éve
Meg azért ott van 2 gyűrű 😀Most kéne egy Falcons elleni meccs 😊Manning óta hol QB-nk van és edzőnk nincs, hol edzőnk van és QB-nk nincs. Megspékelve 1 évvel amikor volt mindkettő és egyel amikor egyik se. 😊A Coltsnál 4 dolog biztos: ha Patriots az ellenfél biztos kikapunk, ha a Steelers az ellenfél biztos kikapunk, szezonnyitót bukjuk és @JAX kikapunk. Ettől rossz csapat nem leszünk persze... Hogy a Vikings ellen (igaz otthon) miért adnak 2.50es szorzót a MIN Wre nem értem, tegnap kinyaltak a Packers ellen de amit RedZoneban láttam Rodgers elővettr azt az oldalát ami miatt HoF lesz pár év múlva.
A 0-4-es turnover mutató eldöntötte a meccset. Úgy látszik Jacksonville számunkra ilyen hely. Mindig csinálunk néhány balfaszságot, elrontott goal line játék, kihagyott fg ésatöbbi, a Jags meg ellenünk hozza azokat a meccseit amikor nem vétenek ilyen hibákat. Megérdemelték, mi meg szégyelhetjük magunkat az újabb gyenge idény nyitás miatt.
peterk2005
..
Egyébként szerintetek Rivers gyűrű nélkül lesz valaha HoF?
bobi0092
Szerintem nem, és nem azért, mert nem lesz gyűrűje, hanem mert egészen félelmetes, hogy amikor fordítási lehetősége van, akkor háromból kétszer interceptionnel (esetleg 4.-re incomplete-tal) zárja a drive-ot, és lehet, hogy alacsony számot mondtam. Ha a meccs a tét és Rivers támad ellened, kb nem kell izgulnod. Azt hittem, ez csak Chargers-speciál. Ellentétben Elishával, aki mondjuk közel sem volt olyan szinten, mint Philip, de amikor dönteni kellett, akkor azért elég jól élt vele. Szerintem ezért lesz HoF a kis Manning, ezért nem lesz Rivers. Külön külön is fájlalom ezt
Wyatt
több mint 5 éve
Most kéne egy Falcons elleni meccs 😊Manning óta hol QB-nk van és edzőnk nincs, hol edzőnk van és QB-nk nincs. Megspékelve 1 évvel amikor volt mindkettő és egyel amikor egyik se. 😊A Coltsnál 4 dolog biztos: ha Patriots az ellenfél biztos kikapunk, ha a Steelers az ellenfél biztos kikapunk, szezonnyitót bukjuk és @JAX kikapunk. Ettől rossz csapat nem leszünk persze... Hogy a Vikings ellen (igaz otthon) miért adnak 2.50es szorzót a MIN Wre nem értem, tegnap kinyaltak a Packers ellen de amit RedZoneban láttam Rodgers elővettr azt az oldalát ami miatt HoF lesz pár év múlva.
A 0-4-es turnover mutató eldöntötte a meccset. Úgy látszik Jacksonville számunkra ilyen hely. Mindig csinálunk néhány balfaszságot, elrontott goal line játék, kihagyott fg ésatöbbi, a Jags meg ellenünk hozza azokat a meccseit amikor nem vétenek ilyen hibákat. Megérdemelték, mi meg szégyelhetjük magunkat az újabb gyenge idény nyitás miatt.
peterk2005
..
Egyébként szerintetek Rivers gyűrű nélkül lesz valaha HoF?
bobi0092
Szerintem nem, és nem azért, mert nem lesz gyűrűje, hanem mert egészen félelmetes, hogy amikor fordítási lehetősége van, akkor háromból kétszer interceptionnel (esetleg 4.-re incomplete-tal) zárja a drive-ot, és lehet, hogy alacsony számot mondtam. Ha a meccs a tét és Rivers támad ellened, kb nem kell izgulnod. Azt hittem, ez csak Chargers-speciál. Ellentétben Elishával, aki mondjuk közel sem volt olyan szinten, mint Philip, de amikor dönteni kellett, akkor azért elég jól élt vele. Szerintem ezért lesz HoF a kis Manning, ezért nem lesz Rivers. Külön külön is fájlalom ezt

több mint 5 éve
Lamar Miller jön workoutra, mint esetleges Mack pótlék.Lamar Miller working out for Colts
— Aaron Wilson (@AaronWilson_NFL) September 14, 2020
több mint 5 éve
Nem, mert gyűrűvel lesz HoF 😊Manning óta hol QB-nk van és edzőnk nincs, hol edzőnk van és QB-nk nincs. Megspékelve 1 évvel amikor volt mindkettő és egyel amikor egyik se. 😊A Coltsnál 4 dolog biztos: ha Patriots az ellenfél biztos kikapunk, ha a Steelers az ellenfél biztos kikapunk, szezonnyitót bukjuk és @JAX kikapunk. Ettől rossz csapat nem leszünk persze... Hogy a Vikings ellen (igaz otthon) miért adnak 2.50es szorzót a MIN Wre nem értem, tegnap kinyaltak a Packers ellen de amit RedZoneban láttam Rodgers elővettr azt az oldalát ami miatt HoF lesz pár év múlva.
A 0-4-es turnover mutató eldöntötte a meccset. Úgy látszik Jacksonville számunkra ilyen hely. Mindig csinálunk néhány balfaszságot, elrontott goal line játék, kihagyott fg ésatöbbi, a Jags meg ellenünk hozza azokat a meccseit amikor nem vétenek ilyen hibákat. Megérdemelték, mi meg szégyelhetjük magunkat az újabb gyenge idény nyitás miatt.
peterk2005
..
Egyébként szerintetek Rivers gyűrű nélkül lesz valaha HoF?
bobi0092
+ Chargerstől is többnyire kikapunk :/ 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Manning óta hol QB-nk van és edzőnk nincs, hol edzőnk van és QB-nk nincs. Megspékelve 1 évvel amikor volt mindkettő és egyel amikor egyik se. 😊A Coltsnál 4 dolog biztos: ha Patriots az ellenfél biztos kikapunk, ha a Steelers az ellenfél biztos kikapunk, szezonnyitót bukjuk és @JAX kikapunk. Ettől rossz csapat nem leszünk persze... Hogy a Vikings ellen (igaz otthon) miért adnak 2.50es szorzót a MIN Wre nem értem, tegnap kinyaltak a Packers ellen de amit RedZoneban láttam Rodgers elővettr azt az oldalát ami miatt HoF lesz pár év múlva.
A 0-4-es turnover mutató eldöntötte a meccset. Úgy látszik Jacksonville számunkra ilyen hely. Mindig csinálunk néhány balfaszságot, elrontott goal line játék, kihagyott fg ésatöbbi, a Jags meg ellenünk hozza azokat a meccseit amikor nem vétenek ilyen hibákat. Megérdemelték, mi meg szégyelhetjük magunkat az újabb gyenge idény nyitás miatt.
peterk2005
..
Egyébként szerintetek Rivers gyűrű nélkül lesz valaha HoF?
több mint 5 éve
NEWS: It’s a torn Achilles’ tendon for Colts RB Marlon Mack, a source confirms. This will end his season. Brutal blow for a great kid and exciting player who’s in a contract year. @TomPelissero first reported.
— Stephen Holder (@HolderStephen) September 14, 2020
több mint 5 éve
Manning óta hol QB-nk van és edzőnk nincs, hol edzőnk van és QB-nk nincs. Megspékelve 1 évvel amikor volt mindkettő és egyel amikor egyik se. 😊A 0-4-es turnover mutató eldöntötte a meccset. Úgy látszik Jacksonville számunkra ilyen hely. Mindig csinálunk néhány balfaszságot, elrontott goal line játék, kihagyott fg ésatöbbi, a Jags meg ellenünk hozza azokat a meccseit amikor nem vétenek ilyen hibákat. Megérdemelték, mi meg szégyelhetjük magunkat az újabb gyenge idény nyitás miatt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
A tegnapi meccs után csak egy kérdésem van: nem lehetne, hogy jövő héten Pamela felébred, és Luck jön ki Colts mezben az öltözőből?
több mint 5 éve
Reich mikor jön rá, hogy Rivers nem tud dobni már? Futás+screen passz és akkor lehet valamire menni. De ha továbbra is ez játssza a csapat akkor nehéz lesz a Titans ellen . Houstont nem mondom öket úgy is szétcseszi BOB.
több mint 5 éve
Achillese serult Macknek, nem a terde. Igy lehet alair olcson, de valoszinubb hogy mashol fog majd 1 evre, foleg ha Taylor nagy szezont futna.Nem Riversen ment el. Pont azt kaptuk tole, amire szamitani lehetett. Volt par hulye dontese, de volt jo par olyanja amit Brissett nem dob meg. De elso meccs volt, pre season nelkul. Nem vonnek le belole sokat.
Ha valamin elment, akkor az a playhivas, offenseben es defenseben is.
Volt pozitiv yardos futasunk amikor 6OL-el meg 2 TE-vel alltunk fel? A Brissett play is tok mindfuck play. Annyira nem mobilis h read optionoket meg rpokat hivjunk ra.
De minden heavy setes szitunal 8 emberes boxokba kell belefutni, es ott nem lesz meg mindig az a plusz 1 yard ami kene. Lightosabb boxban a kevesebb emberrel is nyernie kellene az OLnek, es a vedelem se venne fixre h futni fogunk. Kb minden egyes play action playunk mukodott...
Ha nem hiv majd Reich mindig futast elso meg masodik es hosszura, es nem dobatjuk 40+szor Riverst akkor jok leszunk.
A defnel mar nagyobb a gond, a sec homaly, de ma sokat volt fent Carrie meg Rhodes akik ujak (meg szarok). A DL se mutatott sokat, es az LBk se ertek oda idoben sokszor. A Jaxnel se, csak ok hoztak 2 turnovert.
De nekunk a Jax elleni meccseink tenyleg kb nehezebbek mint a bajnokeselyesek elleniek, L-el is szamoltam, nagyon az elejen vagyunk meg egy szinte biztosan (liga szinten) hullamzo szezonnak.
2x annyi yardot hoztunk, nem puntoltunk. A felidore mehettunk volna 9 ponttal is a 3 helyett. Vagy ha nem a 190 fontos Hinest kuldjuk 4.es 1nel kozepre, akkor akar 10-13 ponttal is.
Lattuk h a Texans se lesz annyira eros, oke h a KC ellen nyomtak, de az latszik h az OL meg mindig ergya Watson elott.
A Titansnel lehet remenykedni h Tanyahill nem tud 16 meccsen ugy jatszani mint tavaly ~8on.
Siman benne van h 10-12.heten is minden csoporttagnak lesz meg eselye a PO-ra (mar ha lemegy a szezon).
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Mack ACL, sajnálom szegényt, valószínűleg őt már nem látjuk Colts mezben.
több mint 5 éve
A vereségen nem lepődtem meg, ez is benne volt a pakliban.A védelemben semmi újat nem láttam, tudtuk hogy egy fos a corner sor, jött oda egy egész X Rhodes.
Ami fura volt, hogy Reich ízléséhez képest túl sokat passzoltunk -46 passz- és csak 22--t futottunk. Pedig ezt nem a játék képe generálta, hanem ez volt a terv,
Fura hogy egy egy évre igazolt QB kedvéért becsicskultak az okosak.
több mint 5 éve
Nem TiVáj. kevered magad Riversszel.T.Y. Hilton: “I lost us the game…2 drops…never should happen.”
— Kevin Bowen (@KBowen1070) September 13, 2020
Says the DB didn’t get a hand on the 4th down drop to end it.
Bence94