NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ima meghallgattatott.

Mindkettőjükben közös, miszerint kb. esélytelen (Session tuti, Robinson szinte tuti), hogy valaha is még egyszer NFL meccsen játsszanak, hacsak nem akarnak kriplik lenni 35 éves korukra...
N-Drew
Session biztos visszavonul/ vissza kell vonulnia. Robinson esetében még ez ne közel sem biztos. Bár nem áll jól a szénája.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jaguars claimed Jason Babin.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Befektetni egy 32 éves DE-be szerintem Aaron Kampman 2.0 lenne, erre a szezonra meg minek? Build through the draft... senkise
Nem lenne Kampman 2.0, hidd el! Eleve nézd meg a monogramját (Húsrágó: 😀) Kampman 30 évesen került ide egy ACL-műtét után. Eleve baromi nagy rizikó volt Smith részéről. 10 milliót kapott az aláírásért. 4 sack-je volt nálunk tán 8 meccsen és rögtön imáinkba is foglaltuk, annyira szar volt a pass rush (már akkor is). Aztán a másik ACL-je szakadt el, és ezután meg már reszeltek neki. 3 meccsen játszott még utána összesen a második évében. Ráadásul 5 milliós fizetésért. Szerettük, de ettől még egy bőven túlfizetett FA volt, aki összességében orbitális mellényúlás lett.

Babin-t ma este 10-ig vihetnénk. Ha jól értem a szabályokat, akkor amennyiben elhoznánk waiver claim-el, azzal vállalnánk a szerződése hátralévő részét és nem csak szezon végéig maradna. Egyébiránt benéztem "kissé" az nfl.com-os hírt. A fentebbi esetben úgy nézne ki a szitu, hogy az idei cirka 5,6 milliós fizujából kb. 1,8 milliót kéne állnia a Jax-nek a szezon végéig, jövőre lenne egy húzósabb 4,2 milliós tétel és 2014-2015-ben lenne 6 milliós a vele kapcsolatos számla. 2016-ban lenne FA:

7/29/2011: Signed a five-year, $27.725 million contract. The deal contains $5.5 million guaranteed, including a $1 million signing bonus and first-year roster bonus of $4 million. 2012: $5.575 million, 2013: $4.225 million, 2014-2015: $6 million, 2016: Free Agent

Szerintem ez nekünk "instant get", kb. kihagyhatatlan alkalom, hogy végre betömjünk egy lyukat a roster-en! Futás ellen szar, de 4-3-as, sack-gyáros DE.
Autós nyelven ez olyan, mintha a jelenlegi legütősebb verda mellé a garázsban, ami egy 4 éves Skoda Octavia RS, ugyanannyiért kapnánk egy idősebb, de jó állapotú Porsche 911 Turbo-t a gyorsulási versenyre. Én azért a Porsche-t vinném 😉
Szóval, ha ezt Smith nem lépi meg, nálam már kb. csak ennek alapján megérdemli majd, hogy kivágják szezon végén, mint a taknyot!
FA-ként esélyünk nem lenne ennyi pénzért a többi csapattal szemben Babin-re, akik a mi csapatunkkal ellentétben eséllyel a Lombardi-ért mennek. Babin-nek meg tudtommal nincs gyűrűje.
További összehasonlításképpen a szintén DE Mincey szerződése, aki ugyan 4 évvel fiatalabb, DE!:

3/13/2012: Signed a four-year, $20 million contract. The deal contains $9 million guaranteed -- an $8 million signing bonus and Mincey's first-year base salary. Another $7.2 million is available through incentives based on sacks and Pro Bowl berths. An annual $25,000 workout bonus is available throughout the life of the deal. 2012: $1 million, 2013: $1.525 million, 2014: $4.475 million, 2015: $4.9 million, 2016: Free Agent

Azt ugyebár mind evidenciának vesszük, hogy szar a pass rush, úgyhogy mindenképpen kéne egy brutál DE, aki rendszeresen terrorizálja az ellen QB-jét. No de draft-ról konkrétan kismillió embert hoztak DE posztra, vagy 5 éve és kivétel nélkül MIND bukó lett, miközben lenne éppen elég foltoznivaló a támadófalon, vagy épp hátul, CB fronton. Tehát marad a relatíve biztosabb FA-piac.
Felteszem a kérdést: Szerinted egy olyan mutatókkal rendelkező csapatba, mint most a miénk, egy jó/elit pass rusher (mondjuk Avril a Lions-ból, amúgy rosszabb számokkal) leszerződne 3 évre összesen 12 millióért? A nem éppen elit Mincey szerződésének számai alapján láthatod, hogy ez leginkább költői kérdés volt...

Ha már pénzeknél tartunk, itt vannak a nagy nevű FA-k, a.k.a. "agyrázkódottak" szerződéseinek részletei, amúgy szörnyülködésképpen:

Clint Session, LB (2011):

7/29/2011: Signed a five-year, $29 million contract. The deal contains $11.5 million guaranteed, including a $6 million signing bonus. Another $1 million is available via incentives. An annual $125,000 workout bonus is available in each of the final four years of the deal. 2012: $1.9 million (+ $2 million roster bonus), 2013: $4.7 million, 2014-2015: $5.2 million, 2016: Free Agent

Laurent Robinson, WR (2012):

3/14/2012: Signed a five-year, $32.5 million contract. The deal contains $13.8 million guaranteed, including an $8 million signing bonus, a first-year roster bonus of $2 million, and Robinson's 2012 base salary. Robinson is eligible for annual workout bonuses of $100,000 throughout the contract's life. 2012: $1 million, 2013: $2.6 million, 2014: $5.6 million, 2015-2016: $6.4 million, 2017: Free agent

Mindkettőjükben közös, miszerint kb. esélytelen (Session tuti, Robinson szinte tuti), hogy valaha is még egyszer NFL meccsen játsszanak, hacsak nem akarnak kriplik lenni 35 éves korukra...

Itt meg Gene Smith teljesítményének remek összefoglalója (Köszi DC!):

 www.grantland.com/story/_/id/8609918/jacksonville-done-much-help-itself

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Babin mellett az szól, hogy az idei "csalódást keltő" 5.5 sackje 0.5 sackkel rosszabb, mint amit az összes DEnk idén összehozott (Lane 2, Mincey 2, Selvie 1, Branch 1). A kora is viszonylag vállalható. A probléma az, hogy Genenek 99% hogy kampec, és mivel itt nem kis összeget kellene átvenni a fizujából, ez a döntés (nagy) részben Khanon múlik, mert az új GM salaryjét és ezzel mozgásterét költenék el éppen.

Gene Frenette tweetje szerint Mularkey nem tudja, hogy raktuk-e waiver claimet Babinre, bár azt is írta Frenette, hogy nem valószinű, hogy MM elmondaná, ha igen.

Mularkey says he doesn't know whether Jaguars have put in a claim for DE Jason Babin. Adds he wouldn't say if he did
Adam Stites szerint is Khan és nem Gene akaratán múlik már a Babin claim a fickó viszonylag magas salaryje miatt
Even if Babin makes the Jaguars defense better, I don't think Khan is going to give Gene Smith the green light to make any moves like that.
A szezon első felében gargalizáltunk a hányással, akármikor pályára került, most két jó meccs után ne hívjuk már a jövő évi kezdőnknek.Maka
Ha így folytatja idén, az lesz.
Ő is mondta, hogy Oaklandben nem számított arra, hogy pályára fog kerülni. Oakland után (szöszi válla sérült volt), tényleg úgy készült, hogy bármikor be kell mennie. Ez a Colts, a Texans és természetesen a Titans ellen eredményesen tetet.
Abban igazad van, hogy borzasztó volt Oaklandben és a preseasonban. De nekem meg abban kell igazat adnom, hogy amióta beszállt a Texans ellen, a pass offensünk működőképes. Az is faktor, hogy tudja, ha ezt elcseszi, neki annyi, örökre csere QB marad. Itt van (1 utolsó) esélye, hogy maradandót alkosson a ligában.
Ettől függetlenül én szeretnék QB draftot, lehetőleg korán, hogy lehessen egy fiatalt képezni für alle Fälle.
Szöszinek szerintem itt befellegzett, mivel a sérülése ELŐTT Mularkey a padra küldte (A Titans meccs előtt nem sérülésre, hanem mutatott játékra hivatkozva jelölte ki Hennet kezdőnek = Előlépett 1. számú QBnek). Ha szerencsénk van, valaki tradel érte az offseasonban, mert még fiatal.
Szerintem egyezünk ki egy Tyler Bray draftban. 😊

Walterfootball azt az infot kapta, hogy Gene ki lesz rúgva az offseasonban a coaching staff viszont nem, link: walterfootball.com/nfldraftrumormill.phpDC
Ott azért még nem tartunk, hogy az egyik fő nem hivatalos Jaguar-hater weboldalat komolyan vehető forrásnak kezeljük(még ha egész jól fel is jöttünk a PRjükben a héten 😀)... A "forrásaikat" mindig komoly fenntartással kell kezelni(tapasztalat)!

Ha komolyan vehető forrás kell a témában, akkor inkább maradjunk ennél:
 www.bigcatcountry.com/2012/11/28/3699896/jaguars-news-fire-gene-smith-mike-mularkey
vagy ennél:
 twitter.com/caplannfl/status/266747736701939712

Húsrágó - besírtam az imádon! 😊 Remélem teljesül, de 25%ot adok, hogy valóra válik.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Ha Henne így játszik, mint az elmúlt 2 meccsen tette, nem kell QBt draftolni az 1. körben.
iktriad
De.Maka
Ha így játszik a maradék 5 meccsen, akkor ő a jövő évi kezdő QB. Akkor meg minek draftolnánk egy kezdő QBt az első körben, főleg, hogy az előző sorsa is még kérdéses? Arról már nem is beszélek, milyen szarnak tűnik a jövő évi QB class (még mindig nincs frontrunner az 1. számú QB posztjára, és mindjárt vége a college szezonnak. Ezzel mindent elmondtam). Esetleg Tyler Brayt vinném, ha úgy dönt, hogy kijön, de akkor is neki padoznia kellene kb. 1 évet Henne mögött, hogy ne járjunk úgy vele mint szöszivel. iktriad
A szezon első felében gargalizáltunk a hányással, akármikor pályára került, most két jó meccs után ne hívjuk már a jövő évi kezdőnknek.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én biztosra veszem, hogy ide jön Babin.
Mivel gondolom Gene legfőbb célja a maradás, ahhoz meg eredmény kell.

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Befektetni egy 32 éves DE-be szerintem Aaron Kampman 2.0 lenne, erre a szezonra meg minek? Build through the draft.
Amit viszont tényleg nem értek. Mi ez a vetésforgó a WR-eknél? Több értelme lenne kb bármi másnak, RB, CB, OL, FS...senkise
Nem nagy befektetés, mert nem drága. Főleg nem annyira, mintha FA-ban hoznánk hasonló számokat tudót. Amúgy, ha jönne draftról valami potens DE, akkor még mindig el lehet zavarni. Szerintem nagyon megérné a dolog. Tapasztalt, ontja a sacket és nem nagy kockázat a fizuja se. Mindjárt jobb lenne vele a rotáció.
több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
ez a 32 éves DE 23,5 sacket somott az elmúlt másfél idényben. kb ray lewis is kéne a szarnak mert öreg. vagy manninget sem értem miért igazolta le a denver 😛 😊]ez a 32 éves DE 23,5 sacket somott az elmúlt másfél idényben. kb ray lewis is kéne a szarnak mert öreg. vagy manninget sem értem miért igazolta le a denver 😛 😊
Nem vagyok én ellene félre ne értsetek, a JAX nevetséges pass rushnak elkélne, meg szereti az ember az új csili-vili sztár igazolásokat. 😀 Csak nem hiszem, hogy ide kerülhet.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Befektetni egy 32 éves DE-be szerintem Aaron Kampman 2.0 lenne, erre a szezonra meg minek? Build through the draft.
Amit viszont tényleg nem értek. Mi ez a vetésforgó a WR-eknél? Több értelme lenne kb bármi másnak, RB, CB, OL, FS...senkise
ez a 32 éves DE 23,5 sacket somott az elmúlt másfél idényben. kb ray lewis is kéne a szarnak mert öreg. vagy manninget sem értem miért igazolta le a denver 😛 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Befektetni egy 32 éves DE-be szerintem Aaron Kampman 2.0 lenne, erre a szezonra meg minek? Build through the draft.
Amit viszont tényleg nem értek. Mi ez a vetésforgó a WR-eknél? Több értelme lenne kb bármi másnak, RB, CB, OL, FS...
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mi Gene-ünk, ki ülsz a székedben, mosd tisztára a Te neved. Jöjjön el a Te Defensive Ended. Sackeljen Tealben Babin, miként 3rd downra és azonként 1st downra is. Jason Babint ad meg nekünk! És megbocsátjuk a te vétkeidet, miként Te is megbocsátod, hogy elküldenek. És hozd el nekünk Babint, De szabadíts meg minket Magadtól. Ámen.Húsrágó
Ez KIRÁLY 😀
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ovhjfqzphiw3cyu73xur
Jason Babin: Five potential landing spots
Jason Babin was cut loose by the Philadelphia Eagles on Tuesday, but don't expect him to be out of work for long. Dan Hanzus takes a look at five teams who might want the pass rusher.


érdekes, hogy nem említik a Jaguarst
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Mi Gene-ünk, ki ülsz a székedben, mosd tisztára a Te neved. Jöjjön el a Te Defensive Ended. Sackeljen Tealben Babin, miként 3rd downra és azonként 1st downra is. Jason Babint ad meg nekünk! És megbocsátjuk a te vétkeidet, miként Te is megbocsátod, hogy elküldenek. És hozd el nekünk Babint, De szabadíts meg minket Magadtól. Ámen.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Walterfootball azt az infot kapta, hogy Gene ki lesz rúgva az offseasonban a coaching staff viszont nem, link: walterfootball.com/nfldraftrumormill.php
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Waiveren van? Ez lehetséges?

HA ez így van, rá kéne csapni. De Gene úgyse teszi meg ezt a szívességet, mert azt gondolja, nekünk ott van a fiatal Andre Branch + Lane és persze Mincey. 3an együtt összesen 5 sackkel idén....iktriad
Hát, ha megnézed a belinkelt cikkben is szereplő claim-listát, akkor valószínű, hogy nem díszből rakták oda, csak hogy minket szívassanak. 😉
Gene meg megteszi, mert különben a tökénél fogva fogják fellógatni Jacksonville főterén a feldühödött Jaguars szurkolók 😀
Én tudom, hogy a pesszimista az tulajdonképpen a jól értesült optimista (vagy, ha úgy tetszik realista), de az ellenkező hírekig legalább, ragadjuk meg az Unicum életérzést 😉

Mantrázzunk: Jason DeVille, Jason DeVilleN-Drew
Inkább ne tegyük, mert Gene még lépes és leigazolja Jason Sudeikist Babin helyett. 😊
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Waiveren van? Ez lehetséges?

HA ez így van, rá kéne csapni. De Gene úgyse teszi meg ezt a szívességet, mert azt gondolja, nekünk ott van a fiatal Andre Branch + Lane és persze Mincey. 3an együtt összesen 5 sackkel idén....iktriad
Hát, ha megnézed a belinkelt cikkben is szereplő claim-listát, akkor valószínű, hogy nem díszből rakták oda, csak hogy minket szívassanak. 😉
Gene meg megteszi, mert különben a tökénél fogva fogják fellógatni Jacksonville főterén a feldühödött Jaguars szurkolók 😀
Én tudom, hogy a pesszimista az tulajdonképpen a jól értesült optimista (vagy, ha úgy tetszik realista), de az ellenkező hírekig legalább, ragadjuk meg az Unicum életérzést 😉

Mantrázzunk: Jason DeVille, Jason DeVille

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Waiveren van? Ez lehetséges?

HA ez így van, rá kéne csapni. De Gene úgyse teszi meg ezt a szívességet, mert azt gondolja, nekünk ott van a fiatal Andre Branch + Lane és persze Mincey. 3an együtt összesen 5 sackkel idén....
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Na akkor kedves Gene, ha szeretnéd, hogy jobb szájízzel gondoljunk munkásságodra, sürgősen hívd fel a főnököt, hogy azonnal adjon pénzt Jason Babin-re...N-Drew
Szerintem a liga 1/4e most rá fog startolni. Nem nagyon hiszem, hogy itt fog kikötni. De nyitott vagyok a pozitív meglepetésekre. 😊 iktriad
Elküldték Ik! Ilyenkor elvileg claim-téma van, ha nem tévedek. Azon meg jelenleg másodikak vagyunk a KC mögött.
Hű mekkorát fogok anyázni, ha a Chiefs lecsap rá, mert a hétvégi W miatt visszacsúsztunk a listán 😀

Szerk.*:

Stimmel, amit gondoltam. Másodikként tarthatunk igényt rá. Remélem azért nálunk is lesz kedve játszani és nem lesz olyan motiválatlan, mint Randy Moss volt a Titans-ben anno. Bár egy DE feladata, meg mentalitása alapvetően más, mint egy WR-é, úgyhogy ettől azért nem igazán tartok.
Eddig az év 18 Eagles sackjéből 5,5-öt termelt, ami a tavalyi egész évi 18-as teljesítménye után erős visszaesésnek tűnik 😀
Futás ellen nem jó, de egye fene. 😉
Babin 32 éves és idén 4,2 millió, a következő két idényben még összesen 6 millióba fájna. Cap space-ünk alapján több, mint vállalható. Főleg, ha megnézzük, hogy kikre, milyen sérülések után, milyen aláírási pénzekért, mennyi zsetont szórt ki Gene Smith az ablakon. Egyébiránt most olvastam a Cowboys-topikban, hogy Mularkey lenyilatkozta, miszerint nem tudja, fog-e még valaha az IR-re tett Robinson játszani...

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/filnmliccd7lj4omhzki
Jason Babin released by Philadelphia Eagles
In a surprise move, the Philadelphia Eagles release former All-Pro defensive end Jason Babin, who failed to live up to expectations following a standout season in 2011.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na akkor kedves Gene, ha szeretnéd, hogy jobb szájízzel gondoljunk munkásságodra, sürgősen hívd fel a főnököt, hogy azonnal adjon pénzt Jason Babin-re...N-Drew
Szerintem a liga 1/4e most rá fog startolni. Nem nagyon hiszem, hogy itt fog kikötni. De nyitott vagyok a pozitív meglepetésekre. 😊
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Na akkor kedves Gene, ha szeretnéd, hogy jobb szájízzel gondoljunk munkásságodra, sürgősen hívd fel a főnököt, hogy azonnal adjon pénzt Jason Babin-re...

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Parmele IR, Jordan Todman jött.
caminoi
Nem csak ő. 4 új embert igazoltunk!

IRen: Middleton, Parmele.
Cut: Spurlock(WTF?), és Chris Harris.

Jöttek:
A már beharangozott WR Toney Clemons
A RB Jordan Todman. A Chargers 6. körös pickje volt, ott és a Vikingnál járt eddig. Ő is practice squados, tehát 3 hétig biztos marad.
Ez azt is jelenti, hogy Jennings a kezdő RB vasárnap!

A WR/RS Quan Cosby személyében újabb Colts szemét van itt, tehát jó játékos lesz nálunk. Korábban a Bengals és a Broncos is foglalkoztatta. 6 elkapás van mint Cincy játékos '09 és 10ből. Itt dolgozott együtt Bratkowskival is.

És a legnagyobb név az új fiuk közül - a CB Antwan Molden, aki régi ismerős. A Texans 3. körös pickje volt '08ban. 2010ig volt ott. Tavaly a Patsben is megfordult, volt 2 pickje is. Idén a Giantsnél volt TCn.

És Ryan Davis visszajött a practice squadba.
több mint 11 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 219
Parmele IR, Jordan Todman jött.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Írtam már, Tyler Brayt vinném(ha kijön), de neki padoznia kéne mert fiatal, mint szöszi,és láttuk milyen "jól" sül el ha valakit túl hamar löknek a mélyvízbe.

A többiekkel vannak fenntartásaim, Geno Smitht meg 1/1en kiviszi a Chiefs. Hennenek ki kell tartania egy ideig 2013ban.

A vasárnapi 7 sack lebontva az FTU által. A két OTt nem említik, viszont Marcedest párszor megverték.

*First-and-10, Jaguars 33 (4.69): Henne rolled right and to avoid defensive tackle Sen’Derrick Marks and was sacked by Zach Brown. Mularkey said Henne should have gotten rid of the football.

*Second-and-10, Titans 25 (2.28): Linebacker Akeem Ayers blitzed unblocked when tight end Marcedes Lewis looked inside. Lewis blamed himself for the play on Monday.

*Third-and-17, Titans 32 (2.65): Defensive tackle Jurrell Casey used an inside move to get past right guard Uche Nwaneri.

*Second-and-19, Jaguars 35 (2.91): Defensive end Kamerion Wimbley beat Lewis, who appeared to disengage to become a receiver.

*Third-and-4, Jaguars 26 (1.78): Brown blitzed between right guard-center gap and running back Rashad Jennings was late to react.

*Third-and-6, Titans 32 (2.21): Safety Michael Griffin and linebacker Colin McCarthy blitzed. McCarthy was picked up but Griffin sailed between the left tackle-left guard gap unblocked.

*Third-and-10, Jaguars 20 (2.66, in trouble): Ayers beat Jennings to collapse the pocket. Henne scrambled into the back of center Brad Meester and was sacked by defensive tackle Karl Klug.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nemhiszem hogy bárki itt hosszú távra gondolná Henne-t, én tuti nem!Aztán az a Geno gyerek érett e ...? még van ideje hogy meggyőzzön engem combine,meccsek,workout...stb.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Geno Smith lesz az emberetek Gene Smith mellé. 😀Beki
helyett 😉 Így már rendben van.
Henne két meccsen jól muzsikált, de hosszabb távra nem hinném, hogy megoldás. 2014-ben meg nem tudom mégis mi a tosztól lennénk jobb helyzetben QB ügyben. Gene Smith béna kacsa, mondjon bárki bármit, Khan gond nélkül leoltja a francba, ha egyáltalán nálunk lesz még a draft alatt, úgyhogy a szokásos ámokfutását szerintem semmiképp nem látjuk majd. Mondjuk részemről remélem, hogy addigra már Ohio-i szülővárosában kertészkedik...
Luck-nak nincs ikertesója a 2014. évi class-ban, ez tuti. 10 évünk nincsen várni. Gabby-t is néhány szakértő 1/1-re várta anno Newton helyett... QB draft szinte mindig lutri. Most leszünk szinte biztosan top5-ben draftoló csapat, most kell QB. A WV védelme tré, Geno Smith pedig rendszeresen minimum meccsben tartja őket. Láttam a legutóbbi Mountaineers meccset, ahol lehet hogy nem a Baylor elleni formát mutatta (extrém is lenne), de nálam ő a favorit továbbra is a mostani felhozatalból. Teszek rá, hogy spread offense-ből jön. Ettől függetlenül a többi "esélyest" is igyekszem majd elcsípni legalább egy - teljes - meccs erejéig.
Ha meg már mindig megy itt a poénkodás a nevekkel (Geno Smith/Gene Smith), akkor Iktriad már írta, hogy az USC QB-k Matt keresztnévvel nem szoktak bejönni, úgyhogy a Chiefs viheti Barkley-t. Viszont ilyen voodoo alapon - és ezt Iktriad-nak különösen ajánlom figyelmébe! - a Tyler keresztnevűekkel is érdemes vigyázni: Gabbert öccse is Tyler 😀