NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
henne annó a miamiba ugrott be, tolt pár jó meccet, a kövi évben ő kezdett, a többi meg már történelem. kérdezzétek meg a delfineket...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Geno Smith lesz az emberetek Gene Smith mellé. 😀
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
És mi a garancia hogy Barkley,Smith stb. hogy beválik?Semmi, mert szerintem a draft zsákbamacska...lutri.m-bryo
Naja, ha Gene Smith a GM-ed, akkor az 😊

Sztem a QB-kérdést nem éri meg halogatni, fôleg ha TOP5-ben draftolsz.Joey Tribbiani
Akárkinek bezony nincs ilyen csóka mint Gene 😛
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
És mi a garancia hogy Barkley,Smith stb. hogy beválik?Semmi, mert szerintem a draft zsákbamacska...lutri.m-bryo
Naja, ha Gene Smith a GM-ed, akkor az 😊

Sztem a QB-kérdést nem éri meg halogatni, fôleg ha TOP5-ben draftolsz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sokféle scenario létezik ennek lemanagelésére, de így hogy megy Hennének talán még nehezebb a helyzet.
- Ha Henne mögé hoztok egy TOP5 pickkel irányítót az vagy motiválja Chadet, vagy és ez a valószínűbb elveszi az önbizalmát, hisz tudja egy TOP5 pick nem ül sokáig a padon, ő pedig nem egy Favre szintű QB aki mögé sokáig le lehet ülni. További kérdés, ki éri meg idén ezt az erős draftpicket? Lehet nem Gene és az ő scouting stábja tudja ezt tökéletesen meghatározni.
- Ha egy 2. körös prospectet hoztok vagy letradeltek későbbi első körösért vagy pickekért az akkor jöhet be ha Henne nem rossz, de egy-két év múlva az addig betanult fiatal tudja őt váltani. A gond az, ha Henne közepes vagy rossz ami benne van a pakliban, akkor az új embernek mély víz amiben nagyobb valószínűséggel megfullad, tehát megint nem értek vele semmit kidobott pickek és évek.

Nekem ebből az látszik, azzal hogy Khan hagyta még egy évig a GM-et garázdálkodni nagy eséllyel (legalább) további egy évvel meghosszabbítja a szenvedésetek.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
És mi a garancia hogy Barkley,Smith stb. hogy beválik?Semmi, mert szerintem a draft zsákbamacska...lutri.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Az meg a másik, h. elég sok prémium picket lôttetek el a két falra az elmúlt években (Branch, Alualu, Monroe, Britton, Harvey, Groves), ehhez képest bôven átlag alatti mind2 egység. Joey Tribbiani
 www.youtube.com/watch?v=XdXz-u-yMBs

😉
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Ha összerakunk egy jó O-linet ami megvédi a irányítóinkat plusz ahogy Ik is említette végre egy passrusher-t akkor nemkel QB Draft (mostani felhozatal gyengének néz ki) majd 2014-be talán jobb lesz.m-bryo
A KC idén megmutatta mennyire járható ez az út... Joey Tribbiani
Szerintem az más tészta.Annyi needünk van hogy nagyon meg kell gondolni hogy kit választunk! és ha igaz az hogy a mostani draft QB jelöltjei nem annyira kimagaslók akkor viszont hosszútávon nem megfelelőek akkor mire?m-bryo
Mi a garancia arra, h. 2014-ben hozzátok kerül a class legjobb irányítója? Erre nem lehet játszani, ahhoz elsô v. második helyen kell draftolni, vagy megint csak a maradékból válogathatsz.
Nem nézek sok college meccset, de nem hiszem, h. Geno/Barkley/Wilson etc. sokkal rosszabb project lenne, mint Dalton v. Kaepernick volt.

Az meg a másik, h. elég sok prémium picket lôttetek el a két falra az elmúlt években (Branch, Alualu, Monroe, Britton, Harvey, Groves), ehhez képest bôven átlag alatti mind2 egység.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ha összerakunk egy jó O-linet ami megvédi a irányítóinkat plusz ahogy Ik is említette végre egy passrusher-t akkor nemkel QB Draft (mostani felhozatal gyengének néz ki) majd 2014-be talán jobb lesz.m-bryo
A KC idén megmutatta mennyire járható ez az út... Joey Tribbiani
Szerintem az más tészta.Annyi needünk van hogy nagyon meg kell gondolni hogy kit választunk! és ha igaz az hogy a mostani draft QB jelöltjei nem annyira kimagaslók akkor viszont hosszútávon nem megfelelőek akkor mire?
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Ha összerakunk egy jó O-linet ami megvédi a irányítóinkat plusz ahogy Ik is említette végre egy passrusher-t akkor nemkel QB Draft (mostani felhozatal gyengének néz ki) majd 2014-be talán jobb lesz.m-bryo
A KC idén megmutatta mennyire járható ez az út...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ha összerakunk egy jó O-linet ami megvédi a irányítóinkat plusz ahogy Ik is említette végre egy passrusher-t akkor nemkel QB Draft (mostani felhozatal gyengének néz ki) majd 2014-be talán jobb lesz.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha így játszik a maradék 5 meccsen, akkor ő a jövő évi kezdő QB. Akkor meg minek draftolnánk egy kezdő QBt az első körben, főleg, hogy az előző sorsa is még kérdéses? Arról már nem is beszélek, milyen szarnak tűnik a jövő évi QB class (még mindig nincs frontrunner az 1. számú QB posztjára, és mindjárt vége a college szezonnak. Ezzel mindent elmondtam). Esetleg Tyler Brayt vinném, ha úgy dönt, hogy kijön, de akkor is neki padoznia kellene kb. 1 évet Henne mögött, hogy ne járjunk úgy vele mint szöszivel. iktriad
Az elmúlt két évben elég sok csapat betankolt QB-ból, néhány helyen még "felesleg" is kinéz. Pl. Friscoban nehezen tudom elképzelni, hogy akár Kaepernick akár Smith örömmel üldögélne a másik mögött 2-3 évet. De Seattle-ben is hasonló a helyzett, Wilson mellett nem sok értelme van Flyn-nek évi 6-7 millát fizetni.

Szóval, ha adódik valami brutálisan jó játékos aki pont needre érkezne, akkor lehet, hogy érdemesebb azt behúzni és bepróbálkozni Smith, Flynn elhozásával. Talán biztosabb megoldásnak is tűnnek, mint a mostani QB classból bármelyik. Főleg úgy, hogy a Chiefs fog valószínűleg elsőnek húzni, és ők majdnem biztos, hogy elviszik az április környékén legígéretesebbnek kinéző prospectet.

(Én Henne-ben hosszú távon nem bíznék. Lehet, hogy most lesz még pár jobb meccse, de ha ő marad, akkor komoly pénzben mernék fogadni, hogy jövőre ismét elő fog kerülni a QB kérdés. Nem konzisztens ő ahhoz, hogy egy komplett jó szezont lehozzon.)peterk2005
Ha nem cseszi el ezt az 5 meccset nagyon, akkor Henne kezdi meg a TCt úgy, hogy ő a kezdő QB, akármi van. Ha Gabbert megy a csapattól, akkor lesz QB draft 2.-3. kör körül. Egy Tyler Wilson tanulhat Henne mögött. Mondjuk (ideális esetben) egy 1. körben hozott Tyler Braynek is idő kellene még.

Ha meg nem jön új QB, akkor kibekkeljük a következő szezont a mostani párossal. Az új GM rakjon össze 2 normális falat és hozzon egy jó CBt és egy igazi pass rushert. Jelenleg ezek nagyobb problémák, mint a QB kérdés.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha így játszik a maradék 5 meccsen, akkor ő a jövő évi kezdő QB. Akkor meg minek draftolnánk egy kezdő QBt az első körben, főleg, hogy az előző sorsa is még kérdéses? Arról már nem is beszélek, milyen szarnak tűnik a jövő évi QB class (még mindig nincs frontrunner az 1. számú QB posztjára, és mindjárt vége a college szezonnak. Ezzel mindent elmondtam). Esetleg Tyler Brayt vinném, ha úgy dönt, hogy kijön, de akkor is neki padoznia kellene kb. 1 évet Henne mögött, hogy ne járjunk úgy vele mint szöszivel. iktriad
Az elmúlt két évben elég sok csapat betankolt QB-ból, néhány helyen még "felesleg" is kinéz. Pl. Friscoban nehezen tudom elképzelni, hogy akár Kaepernick akár Smith örömmel üldögélne a másik mögött 2-3 évet. De Seattle-ben is hasonló a helyzett, Wilson mellett nem sok értelme van Flyn-nek évi 6-7 millát fizetni.

Szóval, ha adódik valami brutálisan jó játékos aki pont needre érkezne, akkor lehet, hogy érdemesebb azt behúzni és bepróbálkozni Smith, Flynn elhozásával. Talán biztosabb megoldásnak is tűnnek, mint a mostani QB classból bármelyik. Főleg úgy, hogy a Chiefs fog valószínűleg elsőnek húzni, és ők majdnem biztos, hogy elviszik az április környékén legígéretesebbnek kinéző prospectet.

(Én Henne-ben hosszú távon nem bíznék. Lehet, hogy most lesz még pár jobb meccse, de ha ő marad, akkor komoly pénzben mernék fogadni, hogy jövőre ismét elő fog kerülni a QB kérdés. Nem konzisztens ő ahhoz, hogy egy komplett jó szezont lehozzon.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD nem játszik, Parmele játéka erősen kérdéses vasárnapra. Ami szívás, mert bár a Bills pass rush és secondary elég erős, viszont a futást nyelik mint kacsa a nokedlit. Jenningsnek a talán utolsó lehetőségét kapja, hogy bizonyítson....

Mularkey azt mondta a 7 bekapott sackről, hogy korrigálható hibákból született a többségük, és bízik abban, hogy vasárnap olyan lesz a védelem a QB körül, mint pl. a Texans ellen volt. Az jó jel, hogy Hennet egyáltalán nem zavarta meg a dolog.

Coxról még nincs hír, majd szerdán derül ki mennyire komoly az új sérülése. Greg I Jonesról is akkor derül ki, hogy játszhat-e vagy sem. Ő jó lenne a Jenningsnél váuolt dolgok miatt, bár nekem (is - Lageman is így van vele) Ta'ufo'ou játéka tetszik, mint blokkoló. Nem 1 Greg I Jones, de nem rossz pótlék.

Toney Clemons úgy tűnik tényleg érkezik, kíváncsi leszek kinek kell mennie miatta.


Emlékszem haromt anno viccelődött a '11es draft podcastban, hogy őt húzzuk, mivel a Jags érdeklődött iránta. Egyelőre jól nyomja. Viszont ő másfél szezont padozott és készült Alex Smith mögött. Szöszinek nem voltak ilyen ideálisak a körülményei. iktriad
szerintem ilyen edzői brigáddal és elkapó sorral ő sem ment volna többre.Amadeus91
A tavalyival nem. De ebben az évben már minden téren (edzők, WRek) igen.
Hogy mást nem mondjak idén végre megéltük, hogy a szezon legjobb/legnagyobb playmakere a Jagsben egy WR legyen és ne egy RB (vagy egy védő). És úgy tűnik lassan társa is lesz Alkesz személyében.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Emlékszem haromt anno viccelődött a '11es draft podcastban, hogy őt húzzuk, mivel a Jags érdeklődött iránta. Egyelőre jól nyomja. Viszont ő másfél szezont padozott és készült Alex Smith mögött. Szöszinek nem voltak ilyen ideálisak a körülményei. iktriad
szerintem ilyen edzői brigáddal és elkapó sorral ő sem ment volna többre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag jött a Steelers practice squadból egy WR, Toney Clemons. Ő azért érdekes, mert bár a Coloradóból draftolták a 7. körben, előtte megfordult a Michiganban is és ott játszott 1 szezont Hennevel is.
Egyelőre (ha igaz) nem tudni ki ment hogy helyet csináljon neki. Ha jön, 3 hétig aktív rosteren kell lennie.

Cecil SHORTS III - A bright spot in a dark season...m-bryo
Anger is az.


OFF: Még anno Kaepernick-et szerettem volna, és jött Szöszi az én tippem talán jobban bevált volna :-Pm-bryo
Emlékszem haromt anno viccelődött a '11es draft podcastban, hogy őt húzzuk, mivel a Jags érdeklődött iránta. Egyelőre jól nyomja. Viszont ő másfél szezont padozott és készült Alex Smith mögött. Szöszinek nem voltak ilyen ideálisak a körülményei.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
OFF: Még anno Kaepernick-et szerettem volna, és jött Szöszi az én tippem talán jobban bevált volna :-P
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Cecil SHORTS III - A bright spot in a dark season...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Henne így játszik, mint az elmúlt 2 meccsen tette, nem kell QBt draftolni az 1. körben.
iktriad
De.Maka
Ha így játszik a maradék 5 meccsen, akkor ő a jövő évi kezdő QB. Akkor meg minek draftolnánk egy kezdő QBt az első körben, főleg, hogy az előző sorsa is még kérdéses? Arról már nem is beszélek, milyen szarnak tűnik a jövő évi QB class (még mindig nincs frontrunner az 1. számú QB posztjára, és mindjárt vége a college szezonnak. Ezzel mindent elmondtam). Esetleg Tyler Brayt vinném, ha úgy dönt, hogy kijön, de akkor is neki padoznia kellene kb. 1 évet Henne mögött, hogy ne járjunk úgy vele mint szöszivel.
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Gratulálok a csapatnak, és megérdemeltek egy üdvözlőkártyát Indy-ből is, hogy a titánokat besoroltátok csoport harmadiknak. 😀peterk2005
Miért kell gúnyolódni egy másik csapaton? Mindegy is, sajnos ilyen világot élünk. Gratulálok a Jaguars-nak. Sokak örömére még csúszhatunk párszor.Nandito
Nem gúnyolódás csak ööm bódogtá részéről... ami érthető, az más tészta, hogy az Indy szurkolók(tisztelet a kivételnek) a szezon előtt végig temették a csapatatot, hogy ilyen, meg olyan gyengék lesznek, negatív mutató, most meg reménykednek a WC-ban... a remény hal meg utoljára. 😊 Én pedig azt remélem, hogy visszavágunk a múltkori vereségért, ami nagy részben a bírók szerencsétlenkedésének is betudható volt...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Ha Henne így játszik, mint az elmúlt 2 meccsen tette, nem kell QBt draftolni az 1. körben.
iktriad
De.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Gratulálok a csapatnak, és megérdemeltek egy üdvözlőkártyát Indy-ből is, hogy a titánokat besoroltátok csoport harmadiknak. 😀peterk2005
Miért kell gúnyolódni egy másik csapaton? Mindegy is, sajnos ilyen világot élünk. Gratulálok a Jaguars-nak. Sokak örömére még csúszhatunk párszor.Nandito
Ezzel gyakorlatilag kiszált a Titans a Wildcard versenyből ezért örült.

A Titans meg nem rossz, de még fiatal csapat. Kell minimum 1 offseasson hogy jobb legyen. Nagy meccs lesz a visszavágó az utolsó héten, az biztos. iktriad
Köszönjük a biztató szavakat, de nem olyan optimista a jövő. Remélem, ez az edzői stáb megy legkésőbb a szezon végén. A WC versenyből pedig már réges rég kiszálltunk, a Bears vereség óta csak a szezon tisztes befejezése lehet a cél.

Music City Miracle
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chad Owens után Chad Kackert személyében újra Grey Cup MVP lett egy ex-jaguár. We are big in Canada! 😀

Shorts átvette a vezetést Vincent Jacksontól yard/catchben. 20.8al vezeti az NFLt! Hát még akkor milyen jó átlaga lenne, ha nem lett volna az a -1es elkapása. Érdekes, de Vincent Jackson is javított 20.3ról 20.4re.

Blackmon pedig továbbra is vezet Josh Gordon előtt mint a legtöbb yardot elkapó rookie. 18 yard a difi. Blackmonnak 548a van, a Browns WRje 530al követi.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gratulálok a csapatnak, és megérdemeltek egy üdvözlőkártyát Indy-ből is, hogy a titánokat besoroltátok csoport harmadiknak. 😀peterk2005
Miért kell gúnyolódni egy másik csapaton? Mindegy is, sajnos ilyen világot élünk. Gratulálok a Jaguars-nak. Sokak örömére még csúszhatunk párszor.Nandito
Mi volt ebben gúnyolódás? Eszemben sem volt gúnyolódni, egy rossz szót nem szóltam a Titans-ra. Csak örültem, hogy kikaptatok. Ennyi örömöt engedj már meg egy csoport- és WC riválisnak. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratulálok a csapatnak, és megérdemeltek egy üdvözlőkártyát Indy-ből is, hogy a titánokat besoroltátok csoport harmadiknak. 😀peterk2005
Miért kell gúnyolódni egy másik csapaton? Mindegy is, sajnos ilyen világot élünk. Gratulálok a Jaguars-nak. Sokak örömére még csúszhatunk párszor.Nandito
Ezzel gyakorlatilag kiszált a Titans a Wildcard versenyből ezért örült.

A Titans meg nem rossz, de még fiatal csapat. Kell minimum 1 offseasson hogy jobb legyen. Nagy meccs lesz a visszavágó az utolsó héten, az biztos.