NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kétségtelen, sokat erősödtetek, a legnagyobb hiányt orvosolhatja.Delonso_
Reméljük így lesz. Ha Babin bevállna, nem kéne DEt jó drágán igazolni (mivel draftolni azt nem tudunk - lásd Branch).

És mivel csak 4 aktív DTnk maradt (mondjuk Mincey néha játszik azt is, főleg 3rd downos szituációknál), talán végre Pendleton bemutatkozhat.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kétségtelen, sokat erősödtetek, a legnagyobb hiányt orvosolhatja.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mularkey azt mondta, Babin sanszos, hogy kezd vasárnap DEben. Mincey pedig nagyon örül, hogy ilyen DE társa lett a túloldalon.

Továbbra is egyedül Anger van Top 5ben a Pro Bowl szavazáson. Még mindiog 5. a punterek közt.
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/44146/updated-pro-bowl-voting-results

Kuharsky szerint Babinéni nagy húzás volt a jags részéről.
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/44169/babin-more-than-worth-a-try-for-the-jaguars

Természetesen vasárnap Babinéni(ezt sokat fogom használni) már játszik:
Mularkey said Babin will be active on Sunday at Buffalo.
Inkább olyan évet szeretnék, mint amilyen idén nektek van.iktriad
Gene hozza nektek Genot és mehet is a buli. 😊
Beki
Kiviszi a Chiefs 1/1nél. Plusz Gene már nem lesz itt január közepén...
iktriad
Azt ti csak szeretnétek 😉 Lehet ő beszélte meg ezt a bulit Reiddel, hogy mentse a hátsóját 😀dande
Hacsak nem nyerjük meg az utolsó 5 meccse zsinórban (Patriots jön a 16. héten...), Genenek ennyi volt nálunk, mint GM.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Természetesen vasárnap Babinéni(ezt sokat fogom használni) már játszik:
Mularkey said Babin will be active on Sunday at Buffalo.
Inkább olyan évet szeretnék, mint amilyen idén nektek van.iktriad
Gene hozza nektek Genot és mehet is a buli. 😊
Beki
Kiviszi a Chiefs 1/1nél. Plusz Gene már nem lesz itt január közepén...
iktriad
Azt ti csak szeretnétek 😉 Lehet ő beszélte meg ezt a bulit Reiddel, hogy mentse a hátsóját 😀
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Megvan, ki lett beáldozva Babinért - D' Anthony Smith ment IRre. Hirtelen agyrázkódása lett... Gene biztos leütötte. 😀 iktriad
Francokat. Babin megérkezett Jacksonville-be, és mivel nem találta Henne-t, Palmer-t nem ismerte fel, Szöszit meg műtik, jobb híján beköszönt egy sack-kel Smith-en. Már 6,5-el áll 😀 N-Drew
Mark Long (helyi APs sportújságíró) szerint D'Amthony Smith ma szenvedett el az edzésen az az agyrákódázást

Aha, szóval ezért nem volt a neve ott a mai friss injury reporton...

Szerintem meg ez történt:
Gene: D'Anthony, ma IRre teszünk!
D'Anthony: IRre? Miért? Semmi bajom sincs.
Gene: Mert agyrázkódást szenvedtél!
D' Anthony: Mikor szenvedtem el azt az agyrázkódást?
Gene: Na látod.
iktriad
😀 😀 😀 Aranyköpések topik...

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan, ki lett beáldozva Babinért - D' Anthony Smith ment IRre. Hirtelen agyrázkódása lett... Gene biztos leütötte. 😀 iktriad
Francokat. Babin megérkezett Jacksonville-be, és mivel nem találta Henne-t, Palmer-t nem ismerte fel, Szöszit meg műtik, jobb híján beköszönt egy sack-kel Smith-en. Már 6,5-el áll 😀 N-Drew
Mark Long (helyi APs sportújságíró) szerint D'Amthony Smith ma szenvedett el az edzésen az az agyrákódázást

Aha, szóval ezért nem volt a neve ott a mai friss injury reporton...

Szerintem meg ez történt:
Gene: D'Anthony, ma IRre teszünk!
D'Anthony: IRre? Miért? Semmi bajom sincs.
Gene: Mert agyrázódásodt szenvedtél!
D' Anthony: Mikor szenvedetem el azt az agyrázkódást?
Gene: Na látod.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Megvan, ki lett beáldozva Babinért - D' Anthony Smith ment IRre. Hirtelen agyrázkódása lett... Gene biztos leütötte. 😀 iktriad
Francokat. Babin megérkezett Jacksonville-be, és mivel nem találta Henne-t, Palmer-t nem ismerte fel, Szöszit meg műtik, jobb híján beköszönt egy sack-kel Smith-en. Már 6,5-el áll 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Természetesen vasárnap Babinéni(ezt sokat fogom használni) már játszik:
Mularkey said Babin will be active on Sunday at Buffalo.
Inkább olyan évet szeretnék, mint amilyen idén nektek van.iktriad
Gene hozza nektek Genot és mehet is a buli. 😊
Beki
Kiviszi a Chiefs 1/1nél. Plusz Gene már nem lesz itt január közepén...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Inkább olyan évet szeretnék, mint amilyen idén nektek van.iktriad
Gene hozza nektek Genot és mehet is a buli. 😊
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan, ki lett beáldozva Babinért - D' Anthony Smith ment IRre. Hirtelen agyrázkódása lett... Gene biztos leütötte. 😀
A whopping eight teams put in waiver claims for former Eagles DE Jason Babin who was awarded to the Jaguars, per league source.Beki
Ilyenkor jön jól, ha baromi szar vagy egész évben...
iktriad
Már megérte az idei fos év!
Jövőre is csak ilyet, hátha kivágnak jövőre is egy veterán endet!Stez
Inkább olyan évet szeretnék, mint amilyen idén nektek van.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
A whopping eight teams put in waiver claims for former Eagles DE Jason Babin who was awarded to the Jaguars, per league source.Beki
Ilyenkor jön jól, ha baromi szar vagy egész évben...
iktriad
Már megérte az idei fos év!
Jövőre is csak ilyet, hátha kivágnak jövőre is egy veterán endet!

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A whopping eight teams put in waiver claims for former Eagles DE Jason Babin who was awarded to the Jaguars, per league source.Beki
Ilyenkor jön jól, ha baromi szar vagy egész évben...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A whopping eight teams put in waiver claims for former Eagles DE Jason Babin who was awarded to the Jaguars, per league source.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Spurlock meg visszatért a Chargers-be.

Azért Babinéni őszinte reakciójára kíváncsi lettem volna. Gondolom kicsit azért bízott benne hogy beszállhat a PO-harcba.Höri
Remélem nem ez volt a reakciója....


Ha ránézett az idei sacktotálunkra és a cap spacunkre akkor másra következhetett. Csalódásból így válik valaki nagy reménységgé.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Spurlock meg visszatért a Chargers-be.

Azért Babinéni őszinte reakciójára kíváncsi lettem volna. Gondolom kicsit azért bízott benne hogy beszállhat a PO-harcba.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A végén még az 1/2-t is elbukjátok 😊Farky
Írtam már párszor, nekem mindegy hol draftolunk. És óriási az esélye, hogy az már nem Gene teszi. iktriad
akkor a végén még erősödni is fog a csapatFarky
Ez a cél. Remélem nem szakad el az ACLje a 4. meccsen...

Injury report:
DNPs volt: Alualu, Cox, MJD , Lane ,és Meester (pihen).
Alualu és Lane nem túl jó hír, bár Lane esetében ott van Babin...
Mularkey nem zárta ki, hogy MJD játszin vasárnap, de az esélye csekély (azért ez biztató az utolsó 4 meccsre).
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jaguars claimed Jason Babin.Beki
Ezzel meredeken megugrott a respekted mifelénk, jó hír hozója! 😉

N-Drew
Örülök, ha a jövőben is ilyen hírekkel szolgálhatok majd. 😊Beki
Beírhatod pl., mikor eldől, hogy Tebow marad még egy pár szezonra a Jetsben! Én tuti örülni fogok neki. iktriad
Nos, véleményem szerint (ugyan Ryan és Mike T is elmondja mindig, hogy a szerződése végéig marad) Tebow a szezon végén távozik. Várhatóan GM csere fix, hogy lesz nálunk, mert kegyetlenül sok a magas fizujú playa és kell az új GM, aki rendet is mer és akar tenni.
Tehát sztem TT távozik.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
A végén még az 1/2-t is elbukjátok 😊Farky
Írtam már párszor, nekem mindegy hol draftolunk. És óriási az esélye, hogy az már nem Gene teszi. iktriad
akkor a végén még erősödni is fog a csapat

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars claimed Jason Babin.Beki
Ezzel meredeken megugrott a respekted mifelénk, jó hír hozója! 😉

N-Drew
Örülök, ha a jövőben is ilyen hírekkel szolgálhatok majd. 😊Beki
Beírhatod pl., mikor eldől, hogy Tebow marad még egy pár szezonra a Jetsben! Én tuti örülni fogok neki.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A végén még az 1/2-t is elbukjátok 😊Farky
Írtam már párszor, nekem mindegy hol draftolunk. És óriási az esélye, hogy az már nem Gene teszi.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jaguars claimed Jason Babin.Beki
Ezzel meredeken megugrott a respekted mifelénk, jó hír hozója! 😉

N-Drew
Örülök, ha a jövőben is ilyen hírekkel szolgálhatok majd. 😊
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Az ima meghallgattatott.iktriad
Ki is állíttattam az elnökkel egy kizárólagos banánkereskedelmi engedélyt Húsr... akarom mondani Banános Joe-nak 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak idén 1,63 millió $t kell kipengetnünk neki. Szép pénz 5 meccsre...
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
A végén még az 1/2-t is elbukjátok 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Jaguars claimed Jason Babin.Beki
Ezzel meredeken megugrott a respekted mifelénk, jó hír hozója! 😉