NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha jól láttam, Blackmon jelenleg vezet a rookiek között elkapott yardokban!

Ugyanebben a kategóriában Shorts 3. a másodévesek között. Csak Green és Julio előzi meg.

Bár az SNF (és az MNF) adati nincsenek köztük, Poz és Allen is Top 10ben van tackleökben.
Bloodluszny orrát összevarrták, az orrnyergénél szakadt fel a bőr.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem feltétlenül jó, sőt 😛Wyatt
Igen tudom. Bár s pick az OTben Coxtól szép volt.

De ha Gabbert véletlenül ugyanolyan szar lenne mint eddig, még mindig trédelhettek Clausenért, benne is sok fantázia van. Komolyan nem értem azokat, akik még mindig hisznek a csodában. Ma kiderült, hogy nem mindenki más szar és Gabbert a meg nem értett zseni, hanem ő alkalmatlan és fogja vissza a többieket.gabokocka
Teljesen le kell főnie a kávénak. Plusz ha így játszik, Hennevel még veszélybe kerül az 1/1. 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Két nem túl szép stat:
Jaguars D: the 640 yards allowed and 504 passing yards allowed BOTH franchise records.
Ennek ellenére:
Derek Cox 16 tackles, 1 INT;
Russell Allen 15 tackles,
Paul Posluszny 15 tackles, 1 INT, 1 FF.

És bár Henne fantasztikus volt, főleg az elején - erre érdemes egy pillantást vetni:
Chad Henne started 12/16. Finished 16/33. Means he was 4/17 down the stretch.
Mularkey azt mondta, a héten eldönti ki lesz a kezdőQB a Titans ellen. iktriad
Őőő, am a cornereknél a sok tackle nem feltétlenül jó, sőt 😛

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
De ha Gabbert véletlenül ugyanolyan szar lenne mint eddig, még mindig trédelhettek Clausenért, benne is sok fantázia van. Komolyan nem értem azokat, akik még mindig hisznek a csodában. Ma kiderült, hogy nem mindenki más szar és Gabbert a meg nem értett zseni, hanem ő alkalmatlan és fogja vissza a többieket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pete Prisco véleménye a QB kérédésről:
Let Gabbert play. Find out if he is the future. If not, you know Henne is not.
Adam Stites videóösszefoglalója a meccsről:
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez szívás. De annyira jellemző:
The Jaguars are the first team in NFL history to score in overtime and lose.

De hogy valami vidámat is mondjak - idén több pontot szereztünk mint az Eagles! 😀

És idén a 2 QB 9 TDt és 0 picket dobott idegenben - 5 meccsen!

Érdekes írás QB ügyben:
 www.bigcatcountry.com/crows-nest/2012/11/18/3663430/chad-henne-starting-jaguars-news-titans

Mellesleg lehet, hogy szegény Robinson a meccs legvégén összeszedett egy újabb agyrázkódást. Ez nem hivatalos (még), de úgy tűnt. Ha ez így van, az nagy gáz. És nem csak idénre nézve...
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Delonso írta be a topikunkba, hogy Henne ilyen szempontból hasonló, mint Garrard volt. N-Drew
Annyi kitétellel, hogy Garrard (jó én vele elfogult vagyok, mert nagyon kedvelem) azért univerzálisabb mint Henne, aki néha megindul, de nem nagyon tud mozogni a zsebben. Azonban bízom benne megembereli magát, megérdemelnétek végre egy normális QB-t megint, mert idén tényleg van pár szerethető játékosotok, akikből akár csapat is lehetne.Delonso_
Az elfogultság Garrard-al nálam is megvan, tény, hogy ő képes volt futással is veszélyeztetni. De ez az elkapógárda úgy tűnik jóval többre hivatott, mint amit Gabbert volt képes kihozni belőlük. Amúgy Lefty-nek is szurkolok, hogy alkosson valamit a Steelers-el. A nagy szívét mindig sokra értékeltem, csak azt a NE elleni 2005-ös Wild Card meccset tudnám feledni...

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Delonso írta be a topikunkba, hogy Henne ilyen szempontból hasonló, mint Garrard volt. N-Drew
Annyi kitétellel, hogy Garrard (jó én vele elfogult vagyok, mert nagyon kedvelem) azért univerzálisabb mint Henne, aki néha megindul, de nem nagyon tud mozogni a zsebben. Azonban bízom benne megembereli magát, megérdemelnétek végre egy normális QB-t megint, mert idén tényleg van pár szerethető játékosotok, akikből akár csapat is lehetne.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Kicsit más érzés így kikapni. Gabby-nek reszeltek. Henne előtt megemelem a kalapom, pedig szidtam, mint a bokrot. Rendesen rám cáfolt. Egy meccsen kb. több emlékezeteset produkált, mint Blaine az eddigi összes meccsén. Ettől még a Raiders ellen bűn szar volt, szóval azért a hurráoptimizmus vele kapcsolatban várat még magára. Delonso írta be a topikunkba, hogy Henne ilyen szempontból hasonló, mint Garrard volt. Tök homály meccs után jön a gatyába sz*rás, mert olyan jó.
Blackmon-ban eddig is bíztam, ma nagyon megszolgálta. Pedig én tőle második, harmadik szezonjára vártam ilyen teljesítményt. Shorts-nak örülök még baromira, ő végig konzisztens az idényben. Marcedes is nagyot játszott ma. Összességében az, hogy Henne így tudta mozgatni ezt az offense-t, azt hiszem sokkal egyszerűbbé tesz a jövőre nézve egy csomó dolgot. A komplett WR/TE brigád szárnyakat kapott és mindezt a Texans ellen idegenben. Parmele meg ma valóban lemosta Jennings-et (akit ettől még továbbra is csípek, csak sajnos kevés).
Poz (szerintem a legjobb játékosunk az idényben) megint megmutatta, hogy kéne kinéznie egy vezérnek a pályán. Cox & Mosley szintén nagyot játszottak.
Csatlakozom azokhoz, akik szerint innentől a Gabbert projektnek annyi kell, hogy legyen. Kíváncsi vagyok mondjuk én is az előttünk álló hétre. Mivel nincs egyértelmű "kiválasztott" a draftról QB posztra, érdekes lesz milyen utat választ majd a vezetés. 6 meccs van vissza és a mai játék alapján, ha Henne ilyen dolgokra képes, akkor kinézhet pár győzelem. Főleg, ha még MoJo is visszatér valamikor. A mai érzéseim alapján, ha Henne jól teljesít a továbbiakban (kezdőként), jöhet Geno (tudom, homerség), meg a következő szezon. Jelenleg annyira rosszul állunk, hogy egy 3/4-13/12-es zárással is elhozhatjuk tán Smith-t. GO JAX!!!

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Két nem túl szép stat:
Jaguars D: the 640 yards allowed and 504 passing yards allowed BOTH franchise records.
Ennek ellenére:
Derek Cox 16 tackles, 1 INT;
Russell Allen 15 tackles,
Paul Posluszny 15 tackles, 1 INT, 1 FF.

És bár Henne fantasztikus volt, főleg az elején - erre érdemes egy pillantást vetni:
Chad Henne started 12/16. Finished 16/33. Means he was 4/17 down the stretch.
Mularkey azt mondta, a héten eldönti ki lesz a kezdőQB a Titans ellen.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Henne 4 TDje mellesleg franchise rekord beállítás. Ha Oaklandben csak negyed ennyire játszott volna jól ...

Hadd ne keressek vissza, hogy hányan fikáztátok itt a 6.-7. meccs körül.Maka
Akkor úgy tűnt, hogy egy újabb bust lesz belőle. De ma reményt adott a játéka. Nem is kicsit.

bejött a tippem, Blackmon csak Gabbert miatt sztrájkolt 😀 Csak sikerüljön a puccs kísérlet...Höri
ezek után megint jön gabbert, 18 kísérlet, 5 jó, 23 yard és két pick...gabokocka
A Titans D nem ilyen erős. Bár otthon játszunk, ami nehezítő körülmény.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
bejött a tippem, Blackmon csak Gabbert miatt sztrájkolt 😀 Csak sikerüljön a puccs kísérlet...Höri
ezek után megint jön gabbert, 18 kísérlet, 5 jó, 23 yard és két pick...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
JB ellenesek remélem egy életre elkussolnak.

Szerezzünk neki egy QB-t a nyáron. Remélhetőleg a KC Barkley-t draftolja.Maka
Azok kik???Mert én olyat nemismerek itt....m-bryo
Mármint kit nem ismersz? iktriad
Blackmon elleneseket...m-bryo
Mától nincsenek. 😊 iktriad
Nem is voltak csak neki a fejében vannak.....m-bryo
Hadd ne keressek vissza, hogy hányan fikáztátok itt a 6.-7. meccs körül.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez se semmi:
It was just the second game in NFL history with two 200-yard receivers, according to Elias. The only other game in NFL history in which multiple receivers had 200 or more yards was Sept. 23, 2007 when Detroit's Roy Williams (204) and Philadelphia's Kevin Curtis (221) pulled it off in an Eagles' win over the Lions.
Más tészta: A Rashad Jennings mint starter kérdés végére is pont került a meccs alatt. 3 próbálkozásból -1 Yardot hozott össze. Parmele életképesebbnek tűnt.senkise
Retunernek nem volt rossz Jennings. Parmele 80 yardja nem rossz ez ellen a Texans D ellen Greg Jones nélkül.
bejött a tippem, Blackmon csak Gabbert miatt sztrájkolt 😀 Csak sikerüljön a puccs kísérlet...Höri
Most nyerésre áll.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bejött a tippem, Blackmon csak Gabbert miatt sztrájkolt 😀 Csak sikerüljön a puccs kísérlet...

több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Más tészta: A Rashad Jennings mint starter kérdés végére is pont került a meccs alatt. 3 próbálkozásból -1 Yardot hozott össze. Parmele életképesebbnek tűnt.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bloodluszny




Ha ezek után Gabbert még pályára lép akkor nincs miről beszélni, bontsátok le a stadiont.
gabokocka
Őrültség lenne nem Hennevel kezdeni egy ilyen meccs után, nincs HC, aki Gabberttel kezdene ezek után
DC
Meglátjuk mi lesz.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Érdekes lesz, hogy mi lesz a döntés a héten QB ügyben. Érdekes hét lesz. iktriad
Ha ezek után Gabbert még pályára lép akkor nincs miről beszélni, bontsátok le a stadiont.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Érdekes lesz, hogy mi lesz a döntés a héten QB ügyben. Érdekes hét lesz. iktriad
Őrültség lenne nem Hennevel kezdeni egy ilyen meccs után, nincs HC, aki Gabberttel kezdene ezek után
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Durva a 2 QB és a 2 top WR adata:
Schaub 43/55 527 5 TD 2 INT 121.7 Qb rating
Chad Henne 16/33 354 4 TD 0 INT 126.8 QB rating

Andre Johnson 273
Blackmon 240 - 250 jött össze neki 9 meccsen.

Blackmon TDje:


Anger előtt le a kalappal, az a tackle az 1. pick előtt OTre mentette a meccset.

Cox, Posluszny - fantasztikusak voltatok!

Azt hiszem, hogy ma kiderűlt, hogy Gabbert nem megoldás. Henne beállásával fényévekkel jobb lett a csapat, persze a ló túloldalára sem szabad átesni, és egyből kikiáltani őt a csapat kezdőjének hosszú távra. Most van pár meccsetek, hogy kitaláljátok, hogy van a Hennes projektnek jövője vagy jövőre jöhet az új QB. (Én innentől Gabbertet kizártnak tartom)DC
Érdekes lesz, hogy mi lesz a döntés a héten QB ügyben. Érdekes hét lesz.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Azt hiszem, hogy ma kiderűlt, hogy Gabbert nem megoldás. Henne beállásával fényévekkel jobb lett a csapat, persze a ló túloldalára sem szabad átesni, és egyből kikiáltani őt a csapat kezdőjének hosszú távra. Most van pár meccsetek, hogy kitaláljátok, hogy van a Hennes projektnek jövője vagy jövőre jöhet az új QB. (Én innentől Gabbertet kizártnak tartom)
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
JB ellenesek remélem egy életre elkussolnak.

Szerezzünk neki egy QB-t a nyáron. Remélhetőleg a KC Barkley-t draftolja.Maka
Azok kik???Mert én olyat nemismerek itt....m-bryo
Mármint kit nem ismersz? iktriad
Blackmon elleneseket...m-bryo
Mától nincsenek. 😊 iktriad
Nem is voltak csak neki a fejében vannak.....
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JB ellenesek remélem egy életre elkussolnak.

Szerezzünk neki egy QB-t a nyáron. Remélhetőleg a KC Barkley-t draftolja.Maka
Azok kik???Mert én olyat nemismerek itt....m-bryo
Mármint kit nem ismersz? iktriad
Blackmon elleneseket...m-bryo
Mától nincsenek. 😊
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
JB ellenesek remélem egy életre elkussolnak.

Szerezzünk neki egy QB-t a nyáron. Remélhetőleg a KC Barkley-t draftolja.Maka
Azok kik???Mert én olyat nemismerek itt....m-bryo
Mármint kit nem ismersz? iktriad
Blackmon elleneseket...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JB ellenesek remélem egy életre elkussolnak.

Szerezzünk neki egy QB-t a nyáron. Remélhetőleg a KC Barkley-t draftolja.Maka
Azok kik???Mert én olyat nemismerek itt....m-bryo
Mármint kit nem ismersz?