NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nehéz most mit mondani, de ezerszer inkább így kapjunk ki, mint, hogy bucira verjenek bennünket. Grat a csapatnak!npetiii
És mostantól játszunk idegenben idén minden meccsen.
több mint 11 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Nehéz most mit mondani, de ezerszer inkább így kapjunk ki, mint, hogy bucira verjenek bennünket. Grat a csapatnak!

több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
nagyon szép meccs volt gyerekek! kíváncsi leszek gabbert meddig marad kezdő. hihhetelen, hogy henne nem hogy nem adta el a labdát, de még 4 TD-t is nyomott!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Azt hiszem eldőlt ki a fogalmatlan és ki nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Szerezzünk neki egy QB-t a nyáron. Remélhetőleg a KC Barkley-t draftolja.Maka
henne-nek lehet adni esélyt. miamiban is 3. évében kezdett el úgy játszani, ahogy elvártuk volna (igen, 2011-ben mikor a szezonnyitón a new england ellen, brady-vel ketten jóformán 1000 yardot nem passzoltak)

aztán október legelején megsérült, év végén új szelek jöttek és eltüntették a csapatból.

szóval kaphat esélyt.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
JB ellenesek remélem egy életre elkussolnak.

Szerezzünk neki egy QB-t a nyáron. Remélhetőleg a KC Barkley-t draftolja.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A fene, Owen Daniels is játszik. Miért hiszem azt, hogy most következik az első idegenbeli blowout verés?...

3 Dtnk aktív (D'Anthony Smith -és Pendleton- megint padozik), szóval Mincey megint DTt fog játszani néha...
Az LB Greg (II) Jones pedig bemuatakozik nálunk. Rá kíváncsi leszek.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Te Ik!-annyit tudsz károgni,meg mindíg csak a negatívumokat látod a csapatban,mint pl hogy rosszkor szívunk,mert nincs 1/1,nekünk nem jó Blackmon mert alkoholista,hogy már kezdem azt hinni te jinxelsz el minket...Egyszerűen felecsd el 😀 ezt a hozzáállást!!!!!

Mostantól pozitívum ige hírdetésre ítéllek!!!!-ha nem tudsz akkor ne írj semmit 😀armando83
Igaz hogy mostanába negatív az Ik, de azelőtt meg az volt vele a baj hogy full optimista-pozitív volt 😀 de ezzel nekem nincs gondom.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Te Ik!-annyit tudsz károgni,meg mindíg csak a negatívumokat látod a csapatban,mint pl hogy rosszkor szívunk,mert nincs 1/1,nekünk nem jó Blackmon mert alkoholista,hogy már kezdem azt hinni te jinxelsz el minket...Egyszerűen felecsd el 😀 ezt a hozzáállást!!!!!

Mostantól pozitívum ige hírdetésre ítéllek!!!!-ha nem tudsz akkor ne írj semmit 😀armando83
6os losing streaknél, amikor semmi sem megy, és nagyítóval kell keresni a pozitívumokat és a rookie punter(!) a 3 legjobban teljesítő játékos között van a csapatban, nagyon nehéz pozitívnak lenni...

És érdekes lenne, ha egy beat writer nem írna a csapatáról. Szóval marad a károgás. Majd ha megy a szekér, leszek lelkes és pozitív is, ígérem.

Más posztokon Jarvis Jones kivételével (aki 3-4es OLB, tehát alapesetben nem illik nem illik a rendszerünkbe)iktriad
szegény Von Miller se illik a Broncos rendszerbe akkor 😕Höri
Ez igaz, de mi nem tudunk pass rushereket draftolni, mert bust lesz belőlük. 😀
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Te Ik!-annyit tudsz károgni,meg mindíg csak a negatívumokat látod a csapatban,mint pl hogy rosszkor szívunk,mert nincs 1/1,nekünk nem jó Blackmon mert alkoholista,hogy már kezdem azt hinni te jinxelsz el minket...Egyszerűen felecsd el 😀 ezt a hozzáállást!!!!!

Mostantól pozitívum ige hírdetésre ítéllek!!!!-ha nem tudsz akkor ne írj semmit 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Más posztokon Jarvis Jones kivételével (aki 3-4es OLB, tehát alapesetben nem illik nem illik a rendszerünkbe)iktriad
szegény Von Miller se illik a Broncos rendszerbe akkor 😕

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tebow csak maradjon New Yorkban. Fel volt neki ajánlva, hogy idejöjjön, de ő nem akart "hazajönni". Porosodjon csak akkor szépen a Jets STjében. És a Jets meccsig ha lehet ne emlegessük itt Timmyt. Köszi.

Vagy meglepi lesz, vagy nem ennyi! 😛 Szerintem nincs mit már vesztenünk ebben a szezonban max a 1/1et .m-bryo
Igen elérkeztünk arra a pontra, hogy a W és az L is jó. Bár én továbbra is W párti vagyok minden meccsen, főleg hogy továbbra sincs kiért szívni.

Barkley újabban úgy dobálja a pickeket mint Romo november előtt és után. Geno megint kezd bejönni a képbe, de ő is spread offenses QB lenne, mint Gabbert - tehát az átképzése eltarthat egy (jó) darabig. Más posztokon Jarvis Jones kivételével (aki 3-4es OLB, tehát alapesetben nem illik nem illik a rendszerünkbe) nem látok más 1/1es jelöltet.
Ahogy mondtam, mi még szívni is rosszkor tudunk....
több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Ezzel szerintem az a baj, hogy lehet jönne Tebow, csinálna egy 6-10-et jövőre és akkor azzal a drafthelyel nem hiszem, hogy kevésbé kérdéses QB-t lehetne húzni, mint Barkley. (Persze nem ismerem a jövő évi classt) Ez az elmélet akkor lenne jó ha Tebowal vagy PO vagy tuti jó draft pick lenne, de az a baj, hogy van olyan közép út is mint amit fent említettem.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A tradedeadline lejárt, úgyhogy fölösleges ezen vitatkozni, a Geno Smith vs Barkley vitának több alapja lenne a jövőt illetően...Black_Adder
Köszi a részletes elemzést!
Nem a tradedeadline kapcsán jött a ügy.
Azzal kezdődött a dolog, hogy én felvetettem, hogy mivel nincsen igazán kiemelkedő 1/1-es irányító, ezért kár volna feltétlenül QB-ra elverni az 1/1 v 1/2-t és ha Gabbert nem javul ugrásszerűena szezon végéig, ezért a szezon végén lehetne a legkisebb kockázattal kipróbálni Tebowt Jacksonville-ben, mert ha nem jön be, akkor jövőre jöhet egy kevésbé kétséges QB a draftról, ha meg bejön, akkor Üdv PO, visszatértünk!
De azóta lepörgött a dolog, csak nekem tetszik az ötletem 😊
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
LOL már a Jags topicban is azon megy a vita, h Tebownak mekkora szerepe volt vagy nem volt a tavalyi denveri PO-ban 😊

az a védelem valóban nagyon jó volt (és sokkal inkább 10-15 pont környékén tartotta a gyenge vagy közepes csapatokat semmint 20 környékén). Elit irányítók ellen 40+ pontot kapott, Rodgers, Stafford, 2× Brady, de azokon a meccseken az offense is teljes csőd volt, szóval hamar teljesen szét esett a csapat. De a legtöbb meccsen hatalmas nyomás alatt játszva is szinte lenullázta az ellenfelet.
És most ugyan erősödött is az offseason alatt valamennyit, de más irányítóval más DC-vel még jobb mint tavaly volt. ez azt jelenti, h a D#é a tavalyi denveri PO?

Ortonnak ugyan úgy megvolt az esélye a fordításra, és egyszer se sikerült neki (raiders, titans), és láss csodát, Tebow minden szoros meccset megnyert, köztük 5 épp ésszel felfoghatatlant, és 2 fizikailag képtelent (phins, bears). Ha valami sikerül egyszer az véletlen, ha 2× az szerencse, na de ha megcsinálta 5/5ször, akkor lehet h mégis tud valamit. Nem tudom mit, de valamit, valamit amit Gabbert nem, azt ő igen. ezért van, h noha nem örültem, amikor ledraftoltuk, főleg h kurva drágán tradeeltünk vissza érte az első körbe vélhetően tök fölöslegesen, mégis nagyon hamar megszerettem, mint Broncos játékost. | [szerk]egyébként kizártnak tartom, h ugyanaz a csapat Gabberttel bejutott volna a PO-ba[/szerk] |

Az meg h a Jets nem játszatja Tebow-t az az ő bajuk. Tebow sosem lesz jó edzéseken, nálunk se volt az. Ezért kezdtünk besztcsensszel, és ezért volt ugyanaz, mint most ott Sanchoval. Csak mi megléptük a cserét és PO-ba jutottunk, ők meg nem és így a puntprotektor körüli felhajtás csak tovább bomlasztja a csapatot, de ez az ő gondjuk.

Most persze a megszámlálhatatlan sokaságú statisztikából mindkét fél kiválaszthat hármat négyet, ami az ő igazát támasztja alá, és lehet azzal dobálni egymást, csak az sehova nem vezet.

Kérdés, elég lenne-e a Jags-nek valaki, aki csak clutch szituációban tudja megmutatni tudását? kell-e egy irányító akivel a légi támadást szinte feladnák, hisz maga az irányító is a földön veszélyes, ezáltal kihasználatlanul hagyni Blackmon eddig meg nem mutatott képességeit?

A tradedeadline lejárt, úgyhogy fölösleges ezen vitatkozni, a Geno Smith vs Barkley vitának több alapja lenne a jövőt illetően...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Vagy meglepi lesz, vagy nem ennyi! 😛 Szerintem nincs mit már vesztenünk ebben a szezonban max a 1/1et .
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alualu azt nyilatkozta, hogy sohasem érezte magát ilyen jó formában, mióta profi mint most. Ki tudja, talán, mint Monroe ő is életre kell a 3. évében. A Colts elleni produktum nem volt rossz.iktriad
Szerintem ő volt legutóbb a csapat legjobbja.
peterk2005
Ja, és most is kelleni fog. Valamit kéne csinálni a futásvédelemmel mert vicc, hogy 14 futott TDt kaptunk idén már be a földön. Ennyire nem hiányozhat Daryl Smith... Ha kivennénk Arian Foster (valami isteni csoda folytán), akkor talán megúszhatjuk egy kis veréssel. (Épp néztem Andre Johnson majdnem olyan számokkal rendelkezik, mint SHorts... Szóval a passzjátékuk azért nem az igazi, főleg, hogy Daniels (remélhetőleg) nem biztos hogy játszik. Kubiak helyében én inkább hagynám jobban rápihenni a Lions meccsre.

A Texans tegnap akitiválta az ő Darrlyjuket, Sharptont, akiről Kuharsky pár hetre azt mondta talán a legjobb MLBjük Cushing után. Csak hogy, még "könnyebb" legyen a dolgunk. Remélem, ha játszik is, akkor lesz rajta némi rozsda.

Senkit nem akarok áltatni azzal, hogy van esélyünk, hiába vagyunk "viszonylag" jók idegenben, és a bár Texans épp két nagy meccs között van (A Bears elleni volt a franchise eddigi legnagyobb Wje, és csütörtökön mennek Detroitba)nem hiszem, hogy meg tudnánk szorongatni őket.
Ha kikapunk, beállítjuk a 95ös (1. szezon) csapat 7 meccses vereségszériáját - ami a leghosszabb a franchise történetében.

És végül Lageman és Sexton tegnapi gondolatai a megérkezéskor:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/On-the-Road-Houston/9eb53c1f-7668-4559-9663-0cd6808ae203
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Alualu azt nyilatkozta, hogy sohasem érezte magát ilyen jó formában, mióta profi mint most. Ki tudja, talán, mint Monroe ő is életre kell a 3. évében. A Colts elleni produktum nem volt rossz.iktriad
Szerintem ő volt legutóbb a csapat legjobbja.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem beszélve arról, hogy annyira "rossz" volt a Broncos D, hogy a DCjük most HC Oaklandeben...iktriad
Az a Broncos D-re tényleg erős túlzás a "kibaszott jó" jelző. Nem volt az olyan jó, inkább kétarcú. Ha jó napja volt, akkor a közepes/gyenge csapatokat Ortonnal és Tebow-al is 20 pont körül/alatt tudta tartani. A jó csapatok ellen - ill. ha rossz napja volt, akkor a közepesek ellen is - Ortonnal és Tebow-al is 40 pontokat kapott. A különbséget az jelentette az Orton és Tebow idők között, hogy azokat a meccseket amikor 20 körül/alatt tartotta a védelem az ellenfelet, azokat Ortonnal sikerült többnyire elveszteni pár ponttal, Tebow-al meg megnyerni.

Szvsz erre a Jags védelem is képes lenne. Inkább az lenne a kérdés, hogy az offense mennyire lenne alkalmas a Tebow féle read option játékra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD, Greg I Jones, Lowery és Mathis out besorolást kapott. Szöszi és Meester természetesen játszik.
 www.bigcatcountry.com/nfl-injury-report-jacksonville-jaguars/2012/11/16/3654996/maurice-jones-drew-injury-mjd-jaguars-news
Ben Tate-et leszámítva semmi komoly sérült nincs a Texansnál.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter 1. pontja (sajnos) nagyon igaz.
 espn.go.com/nfl/story/_/page/10spot-12week11/andrew-luck-way-tom-brady-future-adam-schefter-10-spot
Megint csak azt tudom remélni, hogy Watt a barátságukra való tekintettel nem zúzza le Blainet nagyon.

Ha már Watt, íme Lageman videója, amely elemzi a játékát:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Friday-JJ-Watt/358f939e-9625-4ba0-bc55-a7aed73efed2
A végén add tippeket is, hogyan lehet megfogni. Azt hiszem Marcedes megint sokat lesz elfoglalva a blokkolással...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alualu azt nyilatkozta, hogy sohasem érezte magát ilyen jó formában, mióta profi mint most. Ki tudja, talán, mint Monroe ő is életre kell a 3. évében. A Colts elleni produktum nem volt rossz:
 www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Alualu-feeling-good-again/9acf81b2-c3ae-4dce-9fa9-3256bb417ebb

Sobri még a végén megtéríti az összes Jags fant és mindenki csatlakozik a Tebowista egyházhoz 😀😀😀😀😀😀
silent7939
Engem soha nem lehet megtéríteni vele kapcsolatban! Max ha 5 Superbowlt nyer a Jagssel, akkor TALÁN... 😀
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
 www.sbnation.com/nfl-mock-draft/2012/11/14/3645056/2012-best-candidates-for-open-nfl-general-manager-positions
Egy cikk azokról akik szóbajohetnének mint GM Panthersnél, Chiefsnél és talán nálunk.Az a Omar Khan vajon rokon a tulajunkal?m-bryo
Nem, ő Omar Sharif törvénytelen gyereke. Ezért csak az apja keresztnevét vehette fel, a vezetéknevét nem.

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
 www.sbnation.com/nfl-mock-draft/2012/11/14/3645056/2012-best-candidates-for-open-nfl-general-manager-positions
Egy cikk azokról akik szóbajohetnének mint GM Panthersnél, Chiefsnél és talán nálunk.Az a Omar Khan vajon rokon a tulajunkal?
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sobri még a végén megtéríti az összes Jags fant és mindenki csatlakozik a Tebowista egyházhoz 😀😀😀😀😀😀

Bocs az ideugatásért de kb Timmy az NFL Győzikéje 😀😀😀