Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy most hogy sajnos megint úton vagyunk egy újab Top 10es pickhez, én szívesen vennék egy Jeffery- Egnew 1.-2. körös draftot (DEt meg majd hozunk FAről, draftolni azt ugyse tudunk, mert tuti bust lesz belőle...).

iktriad
Egnew??? Tudom h spanok Gabberttel de azért egy 2. TE-nél szvsz van nagyobb needetek (tudom h Gene BPA-zik...) a 2. körben.empty taxi
Főleg Egnew idei játékát látva. Egyelőre max azért 2. körös, mert nem olyan erős a TE-mezőny. Bár, tény, van még ideje javulni, Franklin is egyre többet keresi.
Amúgy iktriad nagyon bírja Egnew-t, már szezon előtt őt akarta első pár kör valamelyikében behúzni
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Amúgy most hogy sajnos megint úton vagyunk egy újab Top 10es pickhez, én szívesen vennék egy Jeffery- Egnew 1.-2. körös draftot (DEt meg majd hozunk FAről, draftolni azt ugyse tudunk, mert tuti bust lesz belőle...).

iktriad
Egnew??? Tudom h spanok Gabberttel de azért egy 2. TE-nél szvsz van nagyobb needetek (tudom h Gene BPA-zik...) a 2. körben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
hozzátenném, hogy Sims-Walker a világon semmit nem csinál a Rams-ben.Höri
Azzal, amit a Ramsben elkapott eddig, itt Mike után a második lenne...Húsrágó
Hozzátéve, hogy nem példa nélküli eset: x játékosnak y csapatnál megy a szekér, z-nél meg már kevésbé. Semmi ok nincs azt feltételezni, hogy idén nem hozta volna MSW azt, amit az előző két évben nálatok.DoM
Höri, jelen állapot szerint az egész Rams nem csinál (sajnos) a világon semmit 😉 Várjuk meg a szezon végét, MSW még feljavulhat, akárcsak Bradford-ék... amúgy Húsrágó és DoM megjegyzéseiből indultam ki én is.

Ami Nelson-t meg Florence-t illeti tény, hogy legalábbis nagyon érdekesen alakul a pályafutásuk mióta leléptek tőlünk. Edzők teljesítményével kapcsolatban halkan jegyzem meg, hogy Carolina-ban a QB coach egy bizonyos Mike Shula. Nyilván nem elsősorban miatta teljesít a vártnál sokkal jobban Newton, de azért rossz munkát biztosan nem végez. Mindig az jut róla eszembe, hogy titkon arra várhatott, előbb-utóbb esélyes lehet nálunk HC posztra, de legalábbis a feljebb lépésre... sajnos nem lett belőle semmi.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Irtó jó elemzés (képekkel) arról mi volt a gond a Saints meccsen a futásvédekezésünkkel (nagyon ajánlott anyag - NEM CSAK jaguars fanok számára ):
http://www.jaguarsblog.com/the-one-eyed-monster-volume-i-the-jacksonville-run-defense-vs-new-orleans/

Tényleg ma péntek van, akkor most végül is ki teszi be ezen a héten a 10 pontot?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hozzátenném, hogy Sims-Walker a világon semmit nem csinál a Rams-ben.Höri
Azzal, amit a Ramsben elkapott eddig, itt Mike után a második lenne...Húsrágó
jó, csak Bradfordnak 151 passz kísérlete van, a McCown-Gabbert duónak meg összesen 112.
nyilván ha itt lenne, akkor neki is jutna meccsenként pár labda, de akkor sem lenne szinkronban a fizetéssel.

azt mondjuk elismerem, hogy mivel itt a legnagyobb a cap space, valóban érthetetlen a WR corppal való elégedettség a vezetőség részéről.Höri
Annyira 'elégedett' mindenki a WRekkel, hogy Brian Sexton (aki mégiscsak a Jags mecseinek rádiókommentátora) rendszeresen azon elmélkedik, hogy Blackmon vagy Jeffery lenne jobb, mint 1. körös pick jövőre... Van egy olyan érzésem, hogy jövőre jön a szokásos "adjunk fegyvereket az ifjú QBnek" év nálunk. Csak remélni merem, hogy nem úgy draftolunk majd elkapókat mint a Harris érában...Amúgy most hogy sajnos megint úton vagyunk egy újab Top 10es pickhez, én szívesen vennék egy Jeffery- Egnew 1.-2. körös draftot (DEt meg majd hozunk FAről, draftolni azt ugyse tudunk, mert tuti bust lesz belőle...).

Ja ha már szerződések- sanszos, hogy Britton és főleg Knighton is még idén kaphat egy új szerződést. Utóbbi természetesen a fontosabb. Plusz lehet Daryl Smith is kap egyet valamikor a közeljövőben.
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-10-06/mike-thomas-grateful-and-ecstatic-about-extension-plus
Az év végén lejáró szerződéssel rendelkezők közül Mathis és Scobee ügyében is valószinű szezon után lesz egyeztetés, mondjuk Mr. Moneyt (Scobee) már most újraigazolnám, hogy nehogy az legyen vele is mint Podleshel... Mathist majd meglátjunk. Idén jobb mint tavaly, de szeretnék kicsit többet látni belőle.

hozzátenném, hogy Sims-Walker a világon semmit nem csinál a Rams-ben.Höri
Azzal, amit a Ramsben elkapott eddig, itt Mike után a második lenne...Húsrágó
Hozzátéve, hogy nem példa nélküli eset: x játékosnak y csapatnál megy a szekér, z-nél meg már kevésbé. Semmi ok nincs azt feltételezni, hogy idén nem hozta volna MSW azt, amit az előző két évben nálatok.DoM
Azért Florencen is látszik Buffalóban, hogy nem csak benne volt a hiba, tehát én egyre komolyabban felvetem az akkori DB edző (asszem Donnie Henderson volt DB coach itt '08-'09ben) felelőséggét a kérdésben. Az elmúlt 20 Cincyben töltött meccs alapján Nelson a jelek szerint mégiscsak NFL játékos. És mi odadtuk őt David Jonesért...(Facepalm).
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hozzátenném, hogy Sims-Walker a világon semmit nem csinál a Rams-ben.Höri
Azzal, amit a Ramsben elkapott eddig, itt Mike után a második lenne...Húsrágó
jó, csak Bradfordnak 151 passz kísérlete van, a McCown-Gabbert duónak meg összesen 112.
nyilván ha itt lenne, akkor neki is jutna meccsenként pár labda, de akkor sem lenne szinkronban a fizetéssel.

azt mondjuk elismerem, hogy mivel itt a legnagyobb a cap space, valóban érthetetlen a WR corppal való elégedettség a vezetőség részéről.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
hozzátenném, hogy Sims-Walker a világon semmit nem csinál a Rams-ben.Höri
Azzal, amit a Ramsben elkapott eddig, itt Mike után a második lenne...Húsrágó
Hozzátéve, hogy nem példa nélküli eset: x játékosnak y csapatnál megy a szekér, z-nél meg már kevésbé. Semmi ok nincs azt feltételezni, hogy idén nem hozta volna MSW azt, amit az előző két évben nálatok.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
hozzátenném, hogy Sims-Walker a világon semmit nem csinál a Rams-ben.Höri
Ott a pont Hörinél.

Thomas nagyon megbízható WR AMIÓTA ITT VAN és ha jövőre jön egy tényleges első számú WR (mondjuk a draftról - ha szerencsénk van ez a valaki a South Carolinás Alshon Jeffery lesz), akkor még veszélyesebbé válik.

Ha már elküldött ex-játékosok, most vasárnap viszont lesz a pályán valaki aki nagyon sokat fejlődött, mióta elment. Reggie 'Now I CAN tackle' Nelsonról van szó, aki a jelenlegi legjobban rangsorolt védelem LEGJOBB safetyje Cincyben...Őt és Florence jót teljesítményét (Ő meg Buffalóban a legjobb CB) elnézve, van egy olyan érzésem, hogy az akkori DB coachainknak ('08-'09) max 50 centet fizettem volna a munkájukért...iktriad
Kifejtették már itt, hogy Cincy védelmi rendszere jobban fekszik Nelsonnak, mint ami itt van(volt). Nem illett a sémába, ezért volt gyenge.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
hozzátenném, hogy Sims-Walker a világon semmit nem csinál a Rams-ben.Höri
Azzal, amit a Ramsben elkapott eddig, itt Mike után a második lenne...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hozzátenném, hogy Sims-Walker a világon semmit nem csinál a Rams-ben.Höri
Ott a pont Hörinél.

Thomas nagyon megbízható WR AMIÓTA ITT VAN és ha jövőre jön egy tényleges első számú WR (mondjuk a draftról - ha szerencsénk van ez a valaki a South Carolinás Alshon Jeffery lesz), akkor még veszélyesebbé válik.

Ha már elküldött ex-játékosok, most vasárnap viszont lesz a pályán valaki aki nagyon sokat fejlődött, mióta elment. Reggie 'Now I CAN tackle' Nelsonról van szó, aki a jelenlegi legjobban rangsorolt védelem LEGJOBB safetyje Cincyben...Őt és Florence jót teljesítményét (Ő meg Buffalóban a legjobb CB) elnézve, van egy olyan érzésem, hogy az akkori DB coachainknak ('08-'09) max 50 centet fizettem volna a munkájukért...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hozzátenném, hogy Sims-Walker a világon semmit nem csinál a Rams-ben.

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Újabb jó lépés Owens után. És egészen baráti áron fog itt játszani még 4 szezont. iktriad
Érthetőnek érthető, de miért is olyan jó??? 18 millió 3 évre Thomas-nak... 3,8 millió 1 évre MSW-nek St. Louis-ban. MSW sokkal jobb WR, mint Thomas, van ezen a téren két évnyi összehasonlítási alapunk... ebből következik, hogy az elküldött Sims-Walker olcsóbb lett volna 3 évre, mint Thomas... EPIC ("WGWS")

Erről egy idézet jut az eszembe: "Tízet, öt centért... nagy koponya vagy."

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb jó lépés Owens után. És egészen baráti áron fog itt játszani még 4 szezont. (Köszi Dany a hírt).

A Jags felvásárolta a 8000 megmaradó jegyet, és nem lesz blackoutos a Bengals meccs sem. Hááááát ez egy nagyon kétélű fegyver. Örülök, hogy nem lesz blackout, és igy nem fognak (még jobban) rajtunk élcelődni egyesek, de a helyieket ez elkényelmesítheti hosszútávon (ha lesz 8000 jegy, majd azt mondják, az öreg megint felvásárolja majd a jegyeket és lehet majd Tvn nézni a meccset) a "csodálatos" fan baseünket. Ime egy jó cikk a témakörben:
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/6/2472790/the-jaguars-should-not-lift-the-blackout
.
Injury report:
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/6/2473710/nfl-injury-report-bengals-jaguars-10-6
Cox, Allen és a 2 ST ász Owens és Osgood nem edzett (nem valószinű hogy bármelyikük is játszik. Megint "remek" lesz a -sajnos mostanság csapnivaló- special team egységünk...Kampman ma is limitált volt, talán vasárnap pályára léphet.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mike Thomas-szal meg vannak elégedve, kapott egy 3 éves szerződéshosszabbítást. Kb. 18 millió dollárt kereshet 3 év alatt, amiből 9 garantált.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hali!

Mennyire sanszos Del Rio elküldése szezon végén?
Milyen DC lenne belőle?

KösziRolni
Mivel a nagy HC húzása (Garrard cut) nem jött be - rájátsztás egy fantazmagória, néző nincs, ezért elég sanszos hogy egy masszívan negatív mérleg után elzavarják. DC poszton sikeres volt, bár tavalyig a defense playhívás is hozzá tartozott, idén már nem Ő csinálja, és bizony látványosan feljavult a D (költöttek is rá persze). Ha az Indyben lenne PM, akkor újra csoportutolsó lenne a gárda, mint az elmúlt 3 évből 2-szer. Na ezért kell elzavarni.Húsrágó
Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Hali!

Mennyire sanszos Del Rio elküldése szezon végén?
Milyen DC lenne belőle?

KösziRolni
Mivel a nagy HC húzása (Garrard cut) nem jött be - rájátsztás egy fantazmagória, néző nincs, ezért elég sanszos hogy egy masszívan negatív mérleg után elzavarják. DC poszton sikeres volt, bár tavalyig a defense playhívás is hozzá tartozott, idén már nem Ő csinálja, és bizony látványosan feljavult a D (költöttek is rá persze). Ha az Indyben lenne PM, akkor újra csoportutolsó lenne a gárda, mint az elmúlt 3 évből 2-szer. Na ezért kell elzavarni.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hali!

Mennyire sanszos Del Rio elküldése szezon végén?
Milyen DC lenne belőle?

Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jók ezek a gúnynevek

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kampman hírek: levágatta a haját (végre akkor nem úgy néz ki, mint Chad Krueger) 😊 és idén először komolyan sanszos, hogy ezen a héten már pokollá teszi az ellen QB (ezen a héten Scholes) életét.
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-10-05/your-weekly-wednesday-aaron-kampman-practice-update

Injury report:
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/5/2471721/nfl-injury-report-bengals-jaguars-10-5
Cox és a frissen kifizetett Owens mellé Russell Allen is feliratkozott a nem edzettek közé. Ha nem játszik, az gáz, mert akkor van 4 egészséges LBnk, abból Sessionnek egyenlőre nem megy, és nem tudom hogy Stonecold elég kemény-e, hogy ő legyen az egyedüli backup...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre valami jó hír - a Pro Bowlos ST ászunk, Montell Owens szerződése meg lett hosszabbítva, ha minden igaz 3 évveliktriad
Nem hivatalos pénzügyi részletek is vannak. Elvileg 2015-ig Jags játékos új szerződés értelmében (2012-ig volt most szerződése), idei és jövőévi keresetén nem változtattak (maradt 950ezer és 1millió dollár). Aláírási pénz gyanánt kap 1.5 milliót, következő 5 évre pedig összesen kaphat 11.275.000 dollárt, amiből 4,65 millió garantált (tehát okos matekos révén az új 3 évére jut 2,7millió zöldhasú garantáltan).

Nem nagy összeg ez, de én kicsit sokkalom egy alapvetően ST játékosnak az amúgy is még 2 évig jó szerződését 3 évvel toldani. Aztán persze, lehet ez is csak akkor 3 év, mint Vick esetében a 100 millás szerződés, ha Super Bowlba jut vagy hasonló.Deny
Nem sajnálom tőle. Legalább azokat kössük magunkhoz, akik évről évre magas szinten teljesítenek nálunk.

Köszi az adatokat.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Végre valami jó hír - a Pro Bowlos ST ászunk, Montell Owens szerződése meg lett hosszabbítva, ha minden igaz 3 évveliktriad
Nem hivatalos pénzügyi részletek is vannak. Elvileg 2015-ig Jags játékos új szerződés értelmében (2012-ig volt most szerződése), idei és jövőévi keresetén nem változtattak (maradt 950ezer és 1millió dollár). Aláírási pénz gyanánt kap 1.5 milliót, következő 5 évre pedig összesen kaphat 11.275.000 dollárt, amiből 4,65 millió garantált (tehát okos matekos révén az új 3 évére jut 2,7millió zöldhasú garantáltan).

Nem nagy összeg ez, de én kicsit sokkalom egy alapvetően ST játékosnak az amúgy is még 2 évig jó szerződését 3 évvel toldani. Aztán persze, lehet ez is csak akkor 3 év, mint Vick esetében a 100 millás szerződés, ha Super Bowlba jut vagy hasonló.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre valami jó hír - a Pro Bowlos ST ászunk, Montell Owens szerződése meg lett hosszabbítva, ha minden igaz 3 évvel:
http://jacksonville.com/opinion/blog/401269/vito-stellino/2011-10-04/montell-owens-signs-contract-extension-jaguars
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/4/2468952/report-montell-owens-jaguars-agree-to-contract-extension

Van egy statisztika, amiben a legjobban állunk az NFLben. Nekünk van (de toronymagasan!) a legtöbb cap spaceünk!
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/10/04/updated-cap-numbers-as-of-monday/related/
$35.4 millióval vagyunk a sapka alatt. Összehasonlításképpen a 2. legjobb Chiefs 27.6 millió $t költhetne még.

Burk és Podlesh összehasonlítása. Hát ezt nagyon megszívtuk...
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/4/2468230/matt-turks-still-on-the-jaguars-roster

És bár a Miami nagyon szerette volna, Garrard egyelőre továbbra is inkább Maryt és a családot választotta. (Garantált pénzt, és a kezdő posztot akarja, különben ez így is marad).
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😂 😂 😂 félek ez már valami intravénás szer lesz 😉 mit mondjon szegény? "nem nyerünk és ezért repülök a vezetőedzői posztomról"? Azt mondja, hogy "még nyerhetünk", aztán nem így lesz és repül... vagy csak valami sportpszichológia, hogy mennyire hisz a játékosokban, mindenesetre a helyi dealer hamarosan új kocsit vesz majd 😉
Húsrágó
Nem kellett volna semmit mondania...

Ja, van egy "remek" hírem. A liga-utolsó offensünk következő 3 ellenfele a liga 3 jelenleg LEGJOBB védelme (totál yardok alapján) ellen játssza következő 3 meccsét. (1. Cincinnati Bengals 275.5 2. Pittsburgh Steelers 277 3. Baltimore Ravens 284.5). Bekapott pontok alapján is első hatban van mindhárom (Ravens a 2. Steelers az 5., a Bengals a 6. - érdekesség, hogy a legkevesebb pontot a Titans kapta, -mondjuk a Ravenst leszámíítva meg lehet nézni kiktől...- őket viszont megvertük. 😊

Szerintem a 9. hétig (bye week) 2 dolog történhet JDRrel. 1. Weaver kirúgja és jön ideiglenes HCnek Koetter vagy Tucker (most valahogy az utóbbit preferálom inkább...). 2. Jack marad a HC és rászokik a heroinra a bye week idejére. 😊
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Én csak a legjobb álmainban tudom elképzelni a 2.helyet a csoportban, ami pedig a JDR kijelentésit illeti szerintem ő és az egész csapat átteset a Cortexiphan tabletta kúrán a Jacksosonvilli katonai bázison mint annak idején három éves korában Olivia Dunham -a Fringe főszereplője 😀
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
És úgy látszik, JDR már annyira kétségbe van esve, hogy drogozik is. Másara nem tudom fogni azt a tegnapi nyilatkozatát, miszerint idén még megnyerjük a diviziót. Szerintem egy ilyen kijelentéshez minimum 2 LSD bélyeget kellett felhasználnia 😊
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-10-03/story/jack-del-rio-jaguars-goals-havent-changediktriad
😂 😂 😂 félek ez már valami intravénás szer lesz 😉 mit mondjon szegény? "nem nyerünk és ezért repülök a vezetőedzői posztomról"? Azt mondja, hogy "még nyerhetünk", aztán nem így lesz és repül... vagy csak valami sportpszichológia, hogy mennyire hisz a játékosokban, mindenesetre a helyi dealer hamarosan új kocsit vesz majd 😉

Ha Kampman egészséges marad, én ígérem, hogy beruházok egy Kampman mezre. De nagyon tartok tőle, hogy a végén Gabbert vagy Poz mezem lesz...