Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Nagyon köszi N-Drew a javítást.iktriad
Nincs mit, nagyon jó kis videó! Bár vasárnap este lenne jó kabala az a holnapi 10 pont 😉 😀

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon köszi N-Drew a javítást.

Alualu - Épp néztem Douzable is limitált volt eddig a hét mindkét napján, szóval a cseréje is sérült.

Monroe - Whimper az első két meccsen jó volt, a harmadikon nem túlságosan. Meglátjuk. Az a cserebere az O-lineon ma nem sok jót igér viszont...
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Mai IR riport - jó hír, hogy Alualu teljes értékű edzésmunkát végzett, és Owens kivételével mindenki valamennyire tudott edzeni, tehát még Kampman is.
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/29/2458674/nfl-injury-report-saints-jaguars-9-29

Egy kis múlt idézés - mikor a Saints legutóbb nálunk járt 2003ban, a Jaguars történetének egyik legemlékezetesebb meccsbefejezését láthatták a nézők - a "River City Relayt"
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/29/2458674/nfl-injury-report-saints-jaguars-9-29
Azon nagyon-nagyon ritka eset történt, hogy a meccs végi lateral célba ért. De a sluszpoén (legalább is nekünk) ezután jött 😊iktriad
Ik, második link-nek az elsőt tetted be véletlenül, úgyhogy engedelmeddel javítom arra, amit a Saints topikba beraktál:

"River City Relay": http://www.youtube.com/watch?v=3Od9C2dKiCI

Nem tudom honnan emlékeztél erre, de nagyon komoly (látszik, hogy a Saints-t miért is tartották a liga egyik legpechesebb csapatának...).
Sajnos kétlem, hogy most vasárnap ilyen szoros lesz az eredmény, de azért holnap beteszem Oesher 10 pontját, hátha 😉
Alualu jó hír, bár osztom az aggodalmadat, hogy ha nem jó a térde, inkább pihentessék, rá ne sérüljön. Ez az a meccs, ahol kétlem, hogy 25%-nál több esélyünk lenne, tehát olyan sokat nem számítana. Monroe viszont nagyon aggasztó, márpedig ő kulcspozícióban van, nem tudom hány sack lesz így szegény Blaine "jutalma". :/ Kampman meg remélem nem most fog visszatérni!

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai IR riport - jó hír, hogy Alualu teljes értékű edzésmunkát végzett, és Owens kivételével mindenki valamennyire tudott edzeni, tehát még Kampman is.
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/29/2458674/nfl-injury-report-saints-jaguars-9-29

Egy kis múlt idézés - mikor a Saints legutóbb nálunk járt 2003ban, a Jaguars történetének egyik legemlékezetesebb meccsbefejezését láthatták a nézők - a "River City Relayt"
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/29/2458674/nfl-injury-report-saints-jaguars-9-29
Azon nagyon-nagyon ritka eset történt, hogy a meccs végi lateral célba ért. De a sluszpoén (legalább is nekünk) ezután jött 😊 (a rúgó John Carney néhány évvel később -2007ben- játszott nálunk is pár meccs erejéig, mikor Scobee megsérült).
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags 24 órás hosszabítást kért a blackout elkerülése érdekében. 1900 jegy van még = nem lesz blackout.

Monroe erősen limitált az edzésen a hírek szerint. Whimper gyakorolot LTben, Britton RTben és Rackley LGben. Kampman teljes felszerelésben volt, de limitáltan edzett. Egyesek szerint ha most vasárnap még nem is, de jövő vasárnap a Bengals ellen már visszajöhet.

Újabb adat, hogy a védelemmel kapcsolatban lehet elkezdhetünk bizakodni:
Currently, the Jacksonville Jaguars defense lead the NFL in big plays allowed. Lead, as in the least.
Persze a nagy teszt most vasárnap jön. Ha mondjuk sikerülne 30 pont és 350 total yard alatt tartani Breeséket, az több mint biztató a jövőre nézve. Kíváncsi vagyok, hogy ebben mekkora szerepe van Tuckernek, most hogy gyakorlatilag ténylegesen ő a DC.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
rossz ide benézni: Monroe és Alualu a reumatológián, a Saintses rookie QB stat... teljesen elmegy az életkedvem. Most egy 45-3-as vereség látok kibontakozni, de MJD-nek meg lesz a 93y, hogy 100-as meccsenkénti átlaga megmaradjon.

Hogy Gabbert fog-e 30-szor passzolni, az inkább csak azért kérdés, mert az sem biztos, hogy lesz nála annyit a labda (~3 fumble-t ne számoljuk)...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
[...] mig Jack valószinű mehet ahová akar...iktriad
def koordinátorként szerintem még van jövője, de vezetőedzőségről még egy jóideig nem is álmodhat...karma
Ha van esze, talál magának egy jobb colleget, ahol HCskedhet. Fiatalok mindig is imádták, az NFL tapasztalata miatt akár csábitó is lehet néhány játékosnak vele dolgozni az egyetemen. Mondjuk kell 1 jó OC mellé, meg valaki aki intézi a recruitot (mert abban JDR nagyon gyengus). Kuharsky anno irta, hogy szerinte LB coach lesz majd jövő évtől valahol (a la Samuráj Mike) de nem hiszem, hogy akkorát visszalépne - akkor inkább elmegy valamelyik tévében szakérteni).

Maka, N-Drew szívesen átadom a 10 pont betevését, csak péntekenként emlékezzen rá, aki elvállalja.

Saints és az újonc QBk - valószinű folytatódhat a remek sorozatuk, mert mindenki (de tényleg mindenki)azt szeretné, ha Blaines kb. 30szor passzolna minimum a múltkori 21ehez képest. Szerintem fog is, akkor is ha nem kéne....
Hacsak a Saints nem veri meg magát (nem nagyon valószinű), vagy MJDnek nem lesz Top 3 meccse életében a vasárnapi nem hiszem hogy sok sanszunk lesz. Már annak is örülni fogok ha nem lesz "szokásos" blowout L.

Elég hosszú lett a mai injury report(mondjuk többeket szokás szerint pihentettek)....
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/28/2456195/nfl-injury-report-saints-jaguars-9-28
Owens out, Kampman viszont, ha sisak nélkül is, de edzett. Osgood valószinű visszatér.
Monroe is kissé aggaszt, de az igazán fejfájós sérülés Alualué. Nem edzett tegnap, és sokan azt mondják, látszik a játékán, hogy nem éppen 100%os a térde, sőt...Nem tudom, ha komolyabb a sérülés, nem lenne-e célszerű most pihentetni, és Douzabelt, Nate Collinst és Mosley berakni erre a hétre.
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ik, ha ismét te rakod be a heti 10 pontot, többet senki nem fog írni a Jags szurkolók közül a topicba.Maka
Ha gondoljátok erre a hétre bevállalom az önkéntes mártírszerepet 😀
Abból kiindulva, hogy a Saints védelme az utóbbi két évben 9-szer tesztelt újonc QB-t és az eredmény 2 bekapott TD, 15 INT-el szemben, alighanem Húsrágó szavaival élve vasárnap megint ráragasztják a szopóálarcot a jaguárra...

Más téma, de nem tudom mennyire vagytok elragadtatva a ténytől, hogy Monroe barátunknak szarakodik a válla és csak limitáltan edzett ma :/

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Úgy néz ki, a Saints meccs is megússza a blackoutot. Jók a jegyeladási mutatók (3500 jegy van még - ha más nem a "Who Dat? nation" majd fölvásárolja őket. Vagy ha más nem majd az öreg...). A jövő heti Bengals elleni hazai meccsre viszont van még több mint 9000 eladatlan jegy...iktriad
Nem értem én ezt a blackout témát. Ha félig üres lenne a stadion akkor persze, de valahogy vicces, hogy azon múlnak a dolgok, hogy egy 70 ezres stadionban marad-e pár ezer eladatlan jegy vagy nem...peterk2005
72.000 helyből 10.000 így is le van zárva, a így csak 55.000 jegy kellene, de az sincs mindig meg. 50.000 néző a 72.000 fős stadion viszont más elég hézagosnak néz ki. Nyomi bennszülötteknek illene már kitolni a pofájukat néhány meccsre.
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy néz ki, a Saints meccs is megússza a blackoutot. Jók a jegyeladási mutatók (3500 jegy van még - ha más nem a "Who Dat? nation" majd fölvásárolja őket. Vagy ha más nem majd az öreg...). A jövő heti Bengals elleni hazai meccsre viszont van még több mint 9000 eladatlan jegy...iktriad
Nem értem én ezt a blackout témát. Ha félig üres lenne a stadion akkor persze, de valahogy vicces, hogy azon múlnak a dolgok, hogy egy 70 ezres stadionban marad-e pár ezer eladatlan jegy vagy nem...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
[...] mig Jack valószinű mehet ahová akar...iktriad
def koordinátorként szerintem még van jövője, de vezetőedzőségről még egy jóideig nem is álmodhat...
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
Ik, ha ismét te rakod be a heti 10 pontot, többet senki nem fog írni a Jags szurkolók közül a topicba.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bezzeg Kirk Morrison hogy örül, hogy a helyére ment. Hogy pontosak legyünk a kispadra, mert sokat még nem játszott...

A nap híre: 1 azaz egy embernek van érvényes szerződése 2012re az egész Jaguars Front office + edzői stábból. Ki nem fogjátok találni ki az. Annak aki valószínűleg nem lesz itt jövőre: Jack Del Rio. Pete Prisco információja szerint az összes edzőnek, scoutnak, és a front officeban mindenkinek, még GM Genenek is lejár a szerződése a szezon végén kivéve JDR...!
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/27/2452466/gene-smith-on-the-final-year-of-his-contract

Mondjuk ironikus lesz, hogy a nagy többség, kb 80- 90%, biztos hogy marad jövőre, mig Jack valószinű mehet ahová akar...
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
és szegény Poz! Gondolta, ha már gyatra csapatban kell játszani, akkor a zseb legyen tele... Most meg a Bills 3-0, ütik a Patset, Ő meg itt küzdhet...
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
És ha már draft, Koetternek innen feltenném a költői kérdést, hogy mégis mikor fogjuk Cecil Shortsot (Pre season legjobb WRje, de toronymagasan) használni? 3 meccs alapján 0 elkapás és emlékeim szerint nem is nagyon lett labda felé dobva.iktriad
egy dropra emlékszem a Carolina ellen, de sokat nem próbálkozhatott az tuti
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ha már statisztikák - a védelem viszont rég nem látott magasságokban van. Total yardokban 4.(!), engedett futott yardokban 5. engedett passzolt yardokban 7.(!) - azt hittem rosszul látok, mikor ezt megláttam. Sajnos engedett átlag pontokban (ami a lényeg) 18. a D.

iktriad
Az engedett yardok tekintetében azt ne felejtsük el, hogy a Jetsnek általában nem kellett átmasíroznia a pályán, hiszen vagy 3-szor kezdhették a támadást a Red Zone-ból! Ott beszedett pontok mögött összesen(!) kevesebb mint 50 engedett yard van!

NO elleni meccs: kár lenne Gabbertet túl sok passzolásba belekényszeríteni, de törődjünk bele, ez így lesz. Azonban míg futás ellen a NO védelme 10., addig passz ellen 28. és a 3. legtöbb pontot engedték. (ok volt benne egy GB és egy HOU, és se QB se elkapó kérdésében nem áll a Jags azon a szinten). A nagy fegyvertény az lenne, ha a meccs elején elhinné a NO, hogy itt a passzokon lesz a hangsúly, és akkor MJD folyamatos játékkal ronthatna 5 helyet a top10 futás elleni védelmükön 😉 Rosszabb forgatókönyv: halálra erőltetik a passzokat, és a sok felesleges passz miatt 2-3 INT, aztán halálra erőltetik a futást (de mivel ez már túl egyértelmű, ezért sok punt, Drew rendszeresen jöhet a félpályáról). És hiába szakad meg a D, benyelnek 40 pontot, mert a Jags ellen egy TD drive max 50 yardos és nem 80. Offense pedig letermel 10 pontot...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Offense statisztikák tényleg siralmasak. Pontokban(31) és total yarokban (32) főleg. MJD viszont tényleg teljesen egészséges. SOHA nem kezdte ilyen jól a szezont mint idén eddig. (3. az RB között futott yardokban).

Ha már statisztikák - a védelem viszont rég nem látott magasságokban van. Total yardokban 4.(!), engedett futott yardokban 5. engedett passzolt yardokban 7.(!) - azt hittem rosszul látok, mikor ezt megláttam. Sajnos engedett átlag pontokban (ami a lényeg) 18. a D.

Gabbert - nem vártam, hogy váltsa meg a világot, igazi rookieként játszott, van mit tanulnia, de a TDje pl. egész szép volt(a pickje meg tipikus" rookie mistake"). Ma nagyon mea culpázott, hogy mennyi mindent elszúrt, és mennyivel jobbnak kell lennie. Egyébként tegnap mikor hazaért a csapat, megnézte a meccset még este Zach Millernél(Vele van nagyon jóban a csapattársak közül. Dobálhatna neki majd többet. Különben lehet jövőre Zach már nem nálunk játszik...) és ma reggel is már korán bent volt game filmet nézni. Garrardra nem ez volt a jellemző. Ez tetszik.
Ja, a Mike Thomas TD nagyon hasonló playhívás volt mint a Houston elleni Hail Mary.

Play calling: Jack azt mondta túl konzervatívnak találta a tegnapi Koetter playhívását. Na most ezzel egy probléma van. Dirk meccs alatt OTT ÁLL MELLETTE egész meccs alatt. Még csak egy rohadt rádió összeköttetés sem kellene, hogy azt mondja az OCnek, hogy figyu, passzoljunk is már. Mindegy, ha nem kapja össze magát és a csapatot, már csak 13 meccsig boldogít minket. Én (szemben a fanbase 85%ával - ők valakit mindig ki akarnak rúgatni...Matt Jones, Leftwich, Reggie Nelson, Garrard, Carey, anno Coughlin - most JDR van toronymagasan a lista élén) nem akarom - még- kirúgva látni, de már nálam is kezd véglegesen elfogyni a cérna. Ezt a driveot mindenkinek ajánlom figyelmébe:
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/26/2449989/until-the-jaguars-archaic-offense-changes-they-wont-win-many-games
Igen azt mondtam, hosszú driveok kellenek. De nem csak és kizárólag futásokból, mikor minden passz elkapó célpont bevethető...És le merem fogadni, hogy hiába fog esetleg jól menni a futás (bár ahogy néztem a Saints D eddig nagyon jó az ellen), akkor is passzolni fogunk vasárnap, ha nem kéne. (lásd még Jets meccs...)

Gabbert, MJD, Mincey és Alualu: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4247 valamint JDR: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4246 ma.

Tegnapi meccs összefoglaló videón(Nagyon jó lett megint, meccs előtti bemelegítés felvételekkel és persze a monszunbowllal pl.): http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4248

Úgy néz ki, a Saints meccs is megússza a blackoutot. Jók a jegyeladási mutatók (3500 jegy van még - ha más nem a "Who Dat? nation" majd fölvásárolja őket. Vagy ha más nem majd az öreg...). A jövő heti Bengals elleni hazai meccsre viszont van még több mint 9000 eladatlan jegy...
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Szép kis hullámvasút ez a szezon már eddig is. Tegnap tényleg olyan érzésem volt, hogy gyakorlatilag nincs támadóegységünk, MoJo-t leszámítva. A védelem eddig meglepően jó, rajtuk az akarás is látszik, míg a támadóegységen inkább a tanácstalanság és az összeszokottság hiánya. Gabbert nem váltotta meg a világot, de határozottan tetszett, bár a kommentátorok is elmondták, hogy beteg lesz a jövő hét végére a sok gyakorolt snap-től...
Ettől eltekintve - kénytelenségből - sokat fejlődhet szezon végéig, bár azt adom Gabo-nak, hogy ennél csak nehezebb dolga lesz az idén, érthetetlen miért nem passzolhatott többet.
JDR és Koetter teljesítményén nincs mit ragozni, mindketten bénák voltak, de nagyon. JDR meg lassan hét éve vállalja magára a teljes felelősséget, aztán a végén mégis mindig marad a helyén... ez év végéig. Koetter játékhívásait nem értettem, de azért JDR rászólhatott volna, ha nem hasonló rugóra járna az agyuk. Azt gondolták rá kell ülni az 5 pontos - mákos - előnyre, mert Newton-nak nem ment a játék és a formája kitart majd a meccs végéig. Nem lett igazuk...
Koetter HC posztját el kell ismernem igencsak elhamarkodtam, bár év közben ideiglenes kinevezés még mindig jobb, mint hogy jövőre nevezik ki és ott világosodunk meg, hogy fából vaskarika kevesebb pénzért. 😉

Azért a világverő D-t két gondolat erejéig még megemlíteném: Elsőként azért, mert egymás után két alkalommal nyeltek be first down-t érő passzt ugyanazzal az ostoba védekezéssel (Tucker hibája?). Ott állt 3 védőjátékos 5 yard-ra a first down vonalától, passz Newton-tól, elkapó épp túljutott a vonalon és ott levitték, majd a következő play-nél kottára ugyanez történt... hát nem voltam elragadtatva! Második negatívum, hogy Olsen TD-jénél Daryl Smith óriásit hibázott. A nehéz ellenfeleket leszámítva még attól parázok, hogy amennyiben az O ilyen ergya lesz, a D tagjai totál elfáradnak, vagy éppen jól lesérülnek a szezon második felére.
Persze valóban nem ezen ment el a meccs, hanem az impotens támadójátékon. Lewis-t például szinte nem is használták, amit aztán végképp nem értettem. Ha már Ik megemlítette, hogy a védelem milyen jól muzsikált eddig, hadd legyek ünneprontó azzal, hogy megjegyzem a két TD-vel liga-utolsó a támadóegységünk.

ST: Turk ügyében az elejétől kezdve nagy az egyetértés köztünk, sajnos tegnap megint rászolgált az irányában mutatott bizalmatlanságra. Owens-nek örülök, hogy nincs igazán komoly baja, bár az ST-k az új szabályokkal szvsz leértékelődtek egy kicsit, ami nekünk nem jó. Scobee ettől függetlenül továbbra is szenzációs, remélem idén nem fog elhalványulni a szezon második felében, mert igencsak nagy szükségünk lesz rá...

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Owensnek térdszalag húzódása van - 1-2 hétre out. Nagyon remélem, hogy Osgood felépül, mert pont Darren Sproles ellen nagyon kéne legalább 1 az ST ászaink közül (na jó ott van még Middleton), mert bár Scobeeban és a touchbackjeiben bízom , Matt (you once again don't deserved to be called Turk) Burk pocsék.

Ha már punterek: JDR azt mondta, még nem igazolunk le új puntert, de ha Burk (mondom hogy nem érdemli meg hogy Turknek hívjam) nem javul fel, akkor nem zárja ki ennek lehetőségét.
Britton marad LGben, Whimper meg RTben. Rackley biztos boldog ettől, úgy látszik, most őt szívatja JDR (mint ahogy pl. Coxt tavaly...).
Ja, és azt mondta a héten aggreszívebb offenset akar. Tehát most akkor is passzolunk majd, amikor jobb lenne futni. MJD biztos örülni fog neki...
Ja most látszik, hogy Jennings mennyire hiányzik - látta valaki Karim yard/carry mutatóját? 2.1, ami elég pocsék. Ez a 2010es draft Alualut leszámítva megint "nagyon jónak" tűnik 19 lejátszott meccs alapján....

És ha már draft, Koetternek innen feltenném a költői kérdést, hogy mégis mikor fogjuk Cecil Shortsot (Pre season legjobb WRje, de toronymagasan) használni? 3 meccs alapján 0 elkapás és emlékeim szerint nem is nagyon lett labda felé dobva.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Koetter és az offense. Az a baj vele, hogy mindig próbálja korrigálni az előző hetet a következő meccsen. Emlékszem a Jets meccs után azt mondta, túl korán adtuk fel a futójátékot. Most mi csinálunk? Akkor is futunk, amikor minden épp elméjű OC passzt hív. Meggyőződésem, hogy a Saints ellen látunk 30 körüli passz kísérletet...

Ja, és találtam egy olyan statisztikát, amitől majdnem lehidaltam:
The Jaguars defense is the only defense in the NFL thus far to not allow 300 yards of total offense in the first three games of the season.
Jó, mondjuk vasárnap fog, mert a Saints offense azért más kategória, mint az eddigi 3 csapat támadó alakulata volt(bocsi Panthers drukkerek), de akkor is ez állejtően jó adat. Ha vannak is problémáink a Dvel (Tegnap Mathis is azt mondta, minimum 4 interceptiont szalasztottak el hátul. Ilyen meccseken amikor szenved az offense, egy jó Dnek labdát kell szereznie, és most lehetett is volna, nem is egyszer. Azt nem mondom hogy pontokat is szerezzenek, mert mi már nem tudjuk mi az hogy védelmi TD - 46 meccs óta... Ja ha már Mathis, nem tudjátok hol volt Steve Smith tegnap? Szép volt Rashean!) ez akkor óriási fejlődés a tavaly i szánalom után. És Kampman még pályára se lépett! Tegnap még Roth se volt (mondjuk látszott is - 0 sack...)
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Koetternek akkor volt esélye HC posztra, amikor a Jags offense még létezett. Szerintem jelenleg OC helyet sem találna magának. JDR-nek tőle már nem kell féltenie a székét év közben.
Ha már offense: fal lényegében maradt (aki elment, azt elküldték), FB-RB-TE maradt. Elkapókból 1 ment és a QB csere. Ennek eredője, hogy a 15. helyről a 28-ra zuhant az offense (RushY-ban pedig 6.) , miközben a D Top5-nek mutatkozik jelenleg engedett yardokban... na ezzel az ajánlólevéllel nehéz lesz eladnia magát bárhova is.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Én nem akarlak túlságosan lelombozni titeketgabokocka
akkor ne tedd! 😉
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Én nem akarlak túlságosan lelombozni titeket, de ha ez ellen a passz D ellen nem mertek passzolni, akkor ki ellen fogtok.
Az oké, hogy leszakadt az ég, de baszki, backupok tömkelege volt a pályán nálunk a LB-sorban és a secondaryben (Gamble is kiesett meccs közben), ennél csak szarabb matchupok lesznek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hír - Owens azt mondta meccs után, hogy rendben lesz a lába, nem kell aggódni miatta.

JDR, Gabbert, MJD a meccs után: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4244 (Jack magára vállalta a kudarcot kérdés nélkül -dicséretes, de hacsak valami kisebb csodát nem művel a csapattal, max 13 meccse van hátra, mint Jaguars HC...)
Thomas és Lewis a meccs után: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4245

Most így hirtelen ennyi, majd a nap folyamán még talán elemzek kicsit.
Annyi biztos, hogy én leszállítottam az igényeimet az idényre (ha összejön a 8-8 már NAGYON fogok örülni).
A D tetszik, a futójáték is, de sajnos amíg nem vagyunk képesek legalább 20-25 pontot termelni mecsenként sok sanszunk nincs. 29 pontot hozott össze az offense 3 meccs alatt. A Patriots ezt kb 3 negyed alatt szerzi meg, ha Bradynek közepes napja van. Remélem Koetter vasárnap már hagyja többet passzolni Blainet. Állítólag a monszun miatt mentek 3 & hosszúnál is a futójátékok. Remélem vasárnap már nem fog DK a várható melegre hivatkozni..
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az FTU osztályzatai:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-09-25/story/panthers-16-jaguars-10-breaking-down-game

A nap -elég kétségbeejtő- statisztikája:
3 meccs alatt 1 azaz egy redzone látogatásunk volt (Titans ellen az a drive amikor nem tudtuk bevinni 1 yardról 2× se...). Mindkét TD 20+ yardos play volt.

Hogy legyen némi pozitívum is:
Kíváncsi leszek azért, hogy a D-nk 3 meccs után. Szerintem Top 5s lehet a forduló után totál engedett yardokat tekintve.

Ahogy írtam az eredménykövetőben. Tiszta 2000es évek közepe: Offensse küszködik, a D elég jó (mondjuk 1-2 turnovert ma összehozhattunk volna). Mondjuk a nagy teszt nekik vasárnap jön a Saints offense képében...