Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm. Luke elég jól járt a Garrard cuttal. Már mint anyagilag is. WOW:

9. Show me the money. When Jacksonville released David Garrard, it turned out to be something of a financial windfall for Luke McCown, the Jaguars' new starting quarterback. McCown cashed in on a $262,000 bonus in his contract for being active for the Jaguars' first game of the season. Plus, McCown will get an additional $18,000 for each game he's active, which means he could earn up to another $288,000 if he's active for each of Jacksonville's 16 games. McCown also has playing-time incentives that are more attainable with Garrard's departure. McCown will receive $250,000 if he plays in at least 35 percent of the Jaguars' plays this season, $500,000 if he plays in at least 45 percent, $750,000 if he plays in at least 55 percent or $1 million if he plays in at least 65 percent. By starting Sunday, McCown collected $280,000 in bonuses and took a step toward his potential playing-time bonus.

http://espn.go.com/nfl/story/_/page/10spot-11week2/the-buffalo-bills-detroit-lions-already-full-surprises
Jó lenne, ha Schefter upsetje összejönne. Viszont Greene nem hiszem, hogy ezen a héten lesz a hét játékosa. Inkább Burress...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme a 10 pont.

With that in mind, here are 10 things the Jaguars have to do to beat the Jets:

1.Run effectively. This is always key for the Jaguars. It’s even more so against a team that feeds off its ability to blitz and defend the pass.

2.Let Luke loose – even if only a little. The Jaguars don’t want to turn this into a pass fest. They still have to do what they do best, but McCown showed last week he can make big-time throws in crucial situations. The Jaguars may have to let him do it a few more times Sunday.

3.Shut out the crowd. Easier said than done in MetLife Stadium. Love seeing Fireman Ed.

4.Stop the run. This is what the Jaguars want to do best. They can’t win many games if they don’t do it, and that’s almost certainly true against the Jets.

5.Pressure Mark Sanchez. The Jets’ quarterback will make mistakes if rushed.

6.Attack the middle of the defense. It’s difficult to pass on the New York corners. Someone needs to work the middle of the field.

7.Forget the past. The Jaguars historically have been successful against the Jets in New York. More recently, they have struggled on the road. None of that matters Sunday.

8.Force turnovers. The Jaguars were solid against Tennessee last week defensively. They’ll need to be more than that against the Jets. You win games on the road by making a game-turning play or two.

9.Contain LaDainian. LaDainian Tomlinson is aging, but he’s still dangerous. The Jaguars contained Chris Johnson last week, and they’ll need to do the same – on the ground and as a receiver – Sunday.

10. Ignore the hype. The Jets are in New York. They’re brash. They’re well-publicized. They love to talk. Their fans are rowdy. They’re also beatable. Worry not about the extracurriculars and focus on the . . . well, on the curriculars – or something like that. This team trailed by 14 points late in the fourth quarter last week and hasn’t been a world-beater in the regular season the last two seasons. Just play.

Tebow volt ligaelső is mezeladásokban - kíváncsi vagyok mennyit rendeltek Jacksonville környékéről...

Marcedes és Hill doubtful (kétséges) Kampman és Cox out - Hörit idézve- Championship. Viszont Harris is sérült a túloldalon, és lehet Holmes és az 1. héten sokat bénázó S Eric Smith sanszos hogy nem játszik Rex papa szerint. Igy se nagyon tetszenek az esélyeink mondjuk.

Hill nagy hülyeséget csinált azzal hogy beszólt (Revis válasza - "azt sem tudom ki az" - jogos riposzt volt erre), szerencséje, hogy sérült. Én lennék JDR helyébe tuti Revis mellé állítom, és még csak véletlenül se dobnék felé labdát a héten. Lehet bánni fogjuk még MSW elengedését.

Ami az elkapókat illeti, ha Marcedes nincs marad Zach 'oups I dropped it again' -Miller...Hill helyett viszont jöhet Dillard (és Newsome), akiben én bízom. Csak el ne törje a lábát, mint 2 éve (pont a Jets meccsen egy 20 yardos pass leszedése közben).
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
engem Ward jobban meglepett 😀 ki szereti a Steelers fanokon kívül azt a hentest...adam8
Hentest? Kurva jó fej ember, a pályán meg harcos. Egyébként azt ne felejtsd el, hogy az nagyon megdobhatta a mezeladásokat, hogy megnyerte a Dancing with the Starst, és folyamatosan a médiában szerepelt.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Hill nem játszik, úgyhogy jól beszólt.

http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Jaguars-receiver-Jason-Hill-thinks-that-Darrelle;_ylt=AtSLqchOtDKNXoR_mLmcR79DubYF?urn=nfl-wp7232Maka
túllihegik mert egy new yorkiról mondta 😀

Ik: jöhet a 10 pont, legutóbb bevált, hogy Te linkelted be!
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
Hill nem játszik, úgyhogy jól beszólt.

http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Jaguars-receiver-Jason-Hill-thinks-that-Darrelle;_ylt=AtSLqchOtDKNXoR_mLmcR79DubYF?urn=nfl-wp7232

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
engem Ward jobban meglepett 😀 ki szereti a Steelers fanokon kívül azt a hentest...

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Nem tudom, hogy láttátok-e, gsn blogjáról kopiztam. Sokáig semmi meglepő, de a 10. helyen az Unokatesó, aki még csak nem is kezdő a csapatában...

"Ismét rendelkezésre áll az NFLShop.com merchandising kimutatása az április 1. és augusztus 31. közötti időszakban.


Mezeladások:
1. Aaron Rodgers (QB, GB)
2. Clay Matthews (LB, GB)
3. Troy Polamalu (S, PIT)
4. Michael Vick (QB, PHI)
5. Ben Roethlisberger (QB, PIT)
6. Tom Brady (QB, NE)
7. Drew Brees (QB, NO)
8. Hines Ward (WR, PIT)
9. Peyton Manning (QB, IND)
10. Tim Tebow (QB, DEN)"
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A csütörtöki injury report - http://www.bigcatcountry.com/2011/9/15/2427482/nfl-injury-report-jaguars-jets-9-15#storyjump -szerint a 4 DNPs (Marcedes, Kampman, Hill és Cox- ő már biztos nem játszik vasárnap) továbbra se edzett mindenki más igen. Hill sérülése érdekes és kicsit problémás, mert a deep threat WRünk esni ki (majdd jön helyette Dillard).

A Jetsnél is van egy nagy név a már két napja nem edzettek között, a kezdő MLB David Harris. Ha ő kiesne, az nagyon jó hírt jelenthet MJDne és a futójátékunknak...iktriad
Én akkor elkezdek vészmadárkodni. Lewis és Hill nélkül, egyszál Thomas és Short... ebből a kettőből McCownnek Revis Islanden nehéz lesz bárkinek is passzolnia... ezek baromira rossz előjelek. Ha a taktikai repertoár az "MJD fut közepén" játékra szorítkozik, arra gyaníthatólag hamar rájön a Jets. Attól tartok, hogy alapos verés lesz ebből így. Mondjuk, ha ki tudnának találni MJD-nek egy olyan playt, ahol nem középen fut, akkor esetleg már gondolkodnia kellene a védelemnek, de így elég sematikus lesz az offense.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A csütörtöki injury report - http://www.bigcatcountry.com/2011/9/15/2427482/nfl-injury-report-jaguars-jets-9-15#storyjump -szerint a 4 DNPs (Marcedes, Kampman, Hill és Cox- ő már biztos nem játszik vasárnap) továbbra se edzett mindenki más igen. Hill sérülése érdekes és kicsit problémás, mert a deep threat WRünk esni ki (majdd jön helyette Dillard).

A Jetsnél is van egy nagy név a már két napja nem edzettek között, a kezdő MLB David Harris. Ha ő kiesne, az nagyon jó hírt jelenthet MJDne és a futójátékunknak...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cox úgy néz ki 3 hete fog kihagyni - legalább. És nem Coleman kezd majd valószinüleg helyette hanem Middleton. Colemant továbbra is nickelben akarjuk majd használni.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Prediction: Ha vasárnap nyerünk, 5-0-lal fogjuk kezdeni a szezont. Ezt most nagyon jó volt így leírni, de én komolyan hiszek ebben.

Cox kiesése annyira nem jelentős, ha valaki, akkor Coleman és Lowery ismerik Sanchezt. Egyébként a fő elképzelésem, hogy állítsuk meg a futójátékukat - nem tudom, hogy ez mennyivel lesz nagyobb kihívás, mint CJ2K. Hasselbeckhez hasonlóan szerintem Sanchez sem fog egyedül megverni minket.Maka
Óvatosan ezzel a kijelentéssel. A Carolina offense nem kéz ki rosszul(kiváncsi leszek, mire mennek Ogliék a Packers ellen vasárnap), 2 remek TEvel, plusz Smithel. A New Orleans meg Jets kategória a számomra(nagyon nehezen hozható meccs). És a Bengalst se írnám le. Induljuk 3-2vel és már elégedett leszek.

akkor ha nem lesz futás, majd megver Sancho + a védők 😊 megemészthetetlen, hogy az első fordulóban a screen passz huszár is 335 yarddal zárt.Höri
Na ez lesz a nagy párharc szerintem is. Greenetől és Tomlinsontól mint RB annyira nem tartok. LTtől mint WR, és a Holmes, Burress, Keller (Mason?) elkapó egységtől már annál inkább. Szerencsére az O-faluk széle ebezhetőnek túnik, szóval Mincey, és Roth (Chick?) garázdálkodhat ott, és Sancheznek sem tett jót a 10 db QB hit amit kiosztott a Cowboys D. Plusz bár mostmár inkább jó teljesítménnyel rukkol elő, Sanchoban mindig benne van 1-2 'C'mon man' megmozdulás 😊. Jó lenne ha Mathis (vagy valamelyik DB) megint megfricskázná a srácot egy nagyon korai pickkel.

Rossz hír: Marcedes csak pénteken teszteli a vádliját, és 60-40% az esély hogy nem játszik, az meg óriási veszteség lenne (pedig Eric Smith személyében S poszton sebezhetőnek néz ki a Jets D). Mondták, hogy Zach Millernek éppen nincs baja, de azért nem hiszem hogy ő komoly tényező lesz. Ha beleszámítjuk, hogy 1 WR-t fel kell áldozni Revis Islanden (Hill?) az elég gáz. Mondjuk bízom abban, hogy ez lesz az 1. meccs, mikor Cecil Shorts megmutatja, mennyire (remélhetőleg) jó játékos.


Injury report: Lewis, Cox és Kampman mellett Jason Hill DNP(akkor tényleg őt kell odadobni Revis mellé, amúgy se kapna el semmit...) Alualu, MJD, Greg Jones és Mathis limitállt volt, de egyik sem sérülés miatt (=pihentették őket).
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként a fő elképzelésem, hogy állítsuk meg a futójátékukat - nem tudom, hogy ez mennyivel lesz nagyobb kihívás, mint CJ2K. Hasselbeckhez hasonlóan szerintem Sanchez sem fog egyedül megverni minket.Maka
akkor ha nem lesz futás, majd megver Sancho + a védők 😊 megemészthetetlen, hogy az első fordulóban a screen passz huszár is 335 yarddal zárt.

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Prediction: Ha vasárnap nyerünk, 5-0-lal fogjuk kezdeni a szezont. Ezt most nagyon jó volt így leírni, de én komolyan hiszek ebben.

Cox kiesése annyira nem jelentős, ha valaki, akkor Coleman és Lowery ismerik Sanchezt. Egyébként a fő elképzelésem, hogy állítsuk meg a futójátékukat - nem tudom, hogy ez mennyivel lesz nagyobb kihívás, mint CJ2K. Hasselbeckhez hasonlóan szerintem Sanchez sem fog egyedül megverni minket.Maka
Cox kieséses azért idegesít, mert nekem gyanús, hogy megint a pszichológus javaslatára fáj a bordája, ahogy tavaly.

Saints ellen hazai pályán is bravúrnak éreznék egy szoros (-5 pontos) vereséget. Az 5-0-ás kezdés emészthetetlen lenne számomra 😀
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
Prediction: Ha vasárnap nyerünk, 5-0-lal fogjuk kezdeni a szezont. Ezt most nagyon jó volt így leírni, de én komolyan hiszek ebben.

Cox kiesése annyira nem jelentős, ha valaki, akkor Coleman és Lowery ismerik Sanchezt. Egyébként a fő elképzelésem, hogy állítsuk meg a futójátékukat - nem tudom, hogy ez mennyivel lesz nagyobb kihívás, mint CJ2K. Hasselbeckhez hasonlóan szerintem Sanchez sem fog egyedül megverni minket.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Nagyon úgy néz ki, hogy Derek Cox min. 2, de akár 6 hetet is kihagyhat. Drew Coleman dörzsölheti a tenyerét, mert szerintem ő fog majd kezdeni helyette - kapásból a régi csapata ellen.iktriad
azért ennek a védelemnek a kezdősorától remélhettünk csak nagy előrelépést, már most 2 ember kiválik belőle, félek, hogy jelentősen csökkenhet a hatékonyság...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon úgy néz ki, hogy Derek Cox min. 2, de akár 6 hetet is kihagyhat. Drew Coleman dörzsölheti a tenyerét, mert szerintem ő fog majd kezdeni helyette - kapásból a régi csapata ellen.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
McCown zeróból, ha nem is hero, de nem egy 0 lett a vasárnapi Q után Peter Kingnél:

Luke McCown knows this might be his last chance to show he belongs. The Jaguars thought so much of McCown, a 30-year-old journeyman with one previous career starting victory with the Browns, Bucs and Jags, that they didn't even play him in the third preseason game of the summer last month. So a week ago today, he wasn't sure (but wasn't thinking the worst) when coach Jack Del Rio called him into his office. "I had no idea,'' said McCown. "Maybe he was going to ask me my opinion on something.'' Nope. Del Rio was telling him David Garrard was being let go, and now he -- McCown -- was the starting quarterback. Not the rookie bonus baby, Blaine Gabbert. But McCown, who hadn't started a game in four years.
He came through very well as a game manager/drive-starter, completing 17 of 24 for 175 yards, with no touchdowns and no picks, in the Jags' narrow opening win over Tennessee. "My chance is here, albeit in a funky kind of way,'' McCown told me Sunday night. (Interesting: a starting quarterback using the word "albeit.'') "I don't know if I can put into words what it means to me, but the way I look at it is like a Bible verse that means a lot to me. It's Proverbs 16:9: 'A man's heart plans the way, but the Lord directs his steps.' So that's what this opportunity means to me.''
McCown knows he's a caretaker for the unprepared Gabbert, but he also knows he's auditioning for 31 other teams at the same time. There are worse things in life than being a career NFL backup. "I've trained myself over the last seven years to prepare every week like I'm the starter, because you never know what's going to happen in a game. I talk through situations with the other quarterbacks every week and just get my mind right, whether I'm the starter or not. My routine didn't change last week.'' Now he'll have a chance to stave off Gabbert ... as long as he keeps playing turnover-free and directing a good ball-control offense.


Read more: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/peter_king/09/13/mail/index.html#ixzz1Xr5vftrZiktriad
Hát ez nagyon szép esti mese volt. Megyek iszok is egy bögre kakaót és lefekszem aludni. 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
McCown zeróból, ha nem is hero, de nem egy 0 lett a vasárnapi Q után Peter Kingnél:

Luke McCown knows this might be his last chance to show he belongs. The Jaguars thought so much of McCown, a 30-year-old journeyman with one previous career starting victory with the Browns, Bucs and Jags, that they didn't even play him in the third preseason game of the summer last month. So a week ago today, he wasn't sure (but wasn't thinking the worst) when coach Jack Del Rio called him into his office. "I had no idea,'' said McCown. "Maybe he was going to ask me my opinion on something.'' Nope. Del Rio was telling him David Garrard was being let go, and now he -- McCown -- was the starting quarterback. Not the rookie bonus baby, Blaine Gabbert. But McCown, who hadn't started a game in four years.
He came through very well as a game manager/drive-starter, completing 17 of 24 for 175 yards, with no touchdowns and no picks, in the Jags' narrow opening win over Tennessee. "My chance is here, albeit in a funky kind of way,'' McCown told me Sunday night. (Interesting: a starting quarterback using the word "albeit.'') "I don't know if I can put into words what it means to me, but the way I look at it is like a Bible verse that means a lot to me. It's Proverbs 16:9: 'A man's heart plans the way, but the Lord directs his steps.' So that's what this opportunity means to me.''
McCown knows he's a caretaker for the unprepared Gabbert, but he also knows he's auditioning for 31 other teams at the same time. There are worse things in life than being a career NFL backup. "I've trained myself over the last seven years to prepare every week like I'm the starter, because you never know what's going to happen in a game. I talk through situations with the other quarterbacks every week and just get my mind right, whether I'm the starter or not. My routine didn't change last week.'' Now he'll have a chance to stave off Gabbert ... as long as he keeps playing turnover-free and directing a good ball-control offense.


Read more: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/peter_king/09/13/mail/index.html#ixzz1Xr5vftrZ
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Aki nyomja az angolt 😀 csetelhet Cecil SHORTSAL - most 😊
http://www.jaguars.com/chat/?id=12
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Hát ahogy olvasom egyhamar nemfog még a pályára lépni Kampman 😐
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/13/2422409/when-will-aaron-kampman-be-ready#storyjumpm-bryo
oh jaj! Pedig nagyon kellene...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ahogy olvasom egyhamar nemfog még a pályára lépni Kampman 😐
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/13/2422409/when-will-aaron-kampman-be-ready#storyjumpm-bryo
Én is olvastam. Az gáz lenne. Nagyon kéne pl. most vasárnap.

De hogy ne csak negatív dolgok legyenek. Mai O-zoneból (Ask Vic utódja)

Kérdés. Is it just me or does Luke (McCown) look like Barry Pepper?
John: It’s not just you.

😂 Pepper az egyik kedvenc -nagyon underrated- szinészem. Fórumon is sokan szeretik, mint kiderült. A Ryan közlegény megmentéséből volt Jackson (a mesterlövész) - ha valakinek nem ugrana be a pasas.
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Hát ahogy olvasom egyhamar nemfog még a pályára lépni Kampman 😐
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/13/2422409/when-will-aaron-kampman-be-ready#storyjump
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár JDR azt mondta tegnap hogy sem Marcedes, sem Cox sérülése nem komoly, úgy tűnik Cox ki fogja hagyni a Jets meccset (és lehet még 1-2t).iktriad
már megint a Nebántsvirág Cox lelkecskéjét kell megóvni a gonoszul leváló elkapóktól???Húsrágó
Nem, ezúttal a bordái sérültek meg (úgy tűnik) valamivel komolyabban mint elsőre gondolni lehetett. Mondom, ő még pótolható Colemannel.

Olvasgattam Marcedes tweetjeit a meccs utántól mostanáig. Úgy néz ki nincs komoly baja ("I'll be just fine.). Vasárnap ő nagyon, nagyon kéne az offensbe
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Bár JDR azt mondta tegnap hogy sem Marcedes, sem Cox sérülése nem komoly, úgy tűnik Cox ki fogja hagyni a Jets meccset (és lehet még 1-2t).iktriad
már megint a Nebántsvirág Cox lelkecskéjét kell megóvni a gonoszul leváló elkapóktól???
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis reagálás a tegnap beírtakra. MJD csak akarja a labdát a Jets ellen. Emklékeim szerint legútóbb az ő kiváló játékának köszönhetően vertül el a Jetst. (= az egyedüli bravúr W 2009ben...)
Maurice nagyon öszinte ember, az összes interjúban lehet látni, hogy nem sablonválaszokat ad. Szerintem jók fog jönni vásárnap hogy dühös.
Maka - remélem igazad lesz, de ha most nyernénk az sokkal nagyobb bravúr lenne, mint 2 éve volt...

Bár JDR azt mondta tegnap hogy sem Marcedes, sem Cox sérülése nem komoly, úgy tűnik Cox ki fogja hagyni a Jets meccset (és lehet még 1-2t).
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/12/2420668/derek-cox-could-miss-up-to-2-3-weeks
Mondjuk Coleman képes arra, hogy pótolja, tavaly pont a Jetsben Revist nagyon jól helyettesítette pár meccsre.
Marcedesről egyelőre nincs hír. Mint ahogy arról sem, hogy játszik -e Kampman vagy sem:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10494

Garrard azt mondta, ahová igazol, ott nem szeretne átmeneti megoldás lenni (értsd - nem megy a Coltsba):
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-09-12/former-jaguars-qb-david-garrard-doesnt-want-be

Vasárnapi game ball osztás (W-vel végzödök meccsek utáni MVPk):
Del Rio gave game balls to Coleman for defense, quarterback Luke McCown for offense and kicker Josh Scobee for special teams.
“Then MoJo got an 'attaboy,” Del Rio said of Maurice Jones-Drew.
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-09-12/story/jaguars-notebook-aaron-kampmans-return-knee-injury-remains#ixzz1Xowqfdo0

JDR: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4207 valamint Poz és Coleman tegnap: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4208